Výcvik pro Tomani (Tergo Alu)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Při bránění se ostatním útočníkům mi bleskne hlavou.

Je dobrý a touhle taktikou je jen otázkou času kdy mě udolá. Takže musím změnit taktiku, abych si taky trochu odpočal, musím začít taky útočit. Nedá se nic dělat, ale asi tady z toho naděláme kůlničku na dříví.

Vzdálím se postupně od protivníků jak jen mohu a přitom na ně vzduchem posílám předměty ,které mi přijdou pod ruku, židle, stoly. A snažím se je tak vyřadit z boje. Ale ne je zabít, neustále jsem ve střehu kdyby se někomu podařilo tou záplavou nábytku dostat až ke mě. Neodpustím si to a pár židlí pošlu i na padawana se kterým mám spor, aby ten jeho odpočinek nebyl až tak jednotvárný.
____________________
Chyběla lokace. Doplněno. Pear.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Všechny tvoje kace, všechny tvoje stoly a židel, co jsi po nich hodil, je dost rozrušily ale i tak byly v přesile, když na tebe jeden skočil, a ještě ve vzduchu stačil seknout pod sebe, čímž ti málem sekl přímo na hlavu, nebýt tvých reakcí.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Fuj to bylo těsně. Ale co teď je jich moc, jestli to pude takhle dál tak mě brzy dostanou. Musím něco udělat, ale co? No nic tak zkusíme něco jinýho, velký předměty vidí, ale co malý.

Když odrazím jejich útok opět se vzdálím od útočníků, začnu po nich posílat vidličky a nože, snažím se je zranit na nohou, aby už nebyli schopni boje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Tvoje hozené vidličky měli omnoho větší úspěch, než stoly a židel, které jsi házel předem, protože malé vidličky a nože se jim jaksi zapichovaly do nohou, takže jim nezbývalo nic jiného, než si je vyndávat, takže jeden z nich to nevydržel, a raději utekl pryč. Zbylo jich tam ale už jenom pár i když jsi měl menší potíž, z nedostatku světla, rozeznat, kolik přesně.
Jeden z nich se ma tebe opět vrhl se světelným mečem, a málem tě nebezpečně zasáhl do ruky...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Už to jeden vzdal a další to snad vzdají brzy.I když je teď sotva vidím, ale dokud se budu moci orientovat podle světelných mečů tak to bude v poho. To už spolu bojujeme celý den, to od mistra dostanu pořádný vykec. I když je zvláštní, že se po mně neshání. Celé dnešní dění nějak zavání, nejdřív do mě tenhle ten machr vrazí a naparuje se tu jako nějaký mistr nad mistry, pak odejdou všichni mistři i padawani z jídelny.

Mého zamyšlení využil jeden padawan a zaútočil na mě a já se jen tak tak vyhnul. Odrazil jsem jeho útok a přešel do bojového postoje. A přitom jsem se zeptal padawana, který do mě vrazil.

"Hej ty proč si domě vůbec vrazil to jsi se se chtěl se mnou bít a nebo si se jen špatně vyspal. Nic proti , ale příde mi, že by si do mě vrazil i kdybych jedl normálně u stolu. Tak proč?"

Zeptám se v klidu. Při tom co s ním mluvím jsem neustále ostražitý, abych mohl okamžitě reagovat na jakýkoliv útok.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Ano, vždycky by jsme...tě...napadllll. Ty...sem...nepatříššš. A já ti to musím u...ká...zat!

Poví nečekaně hrubým a chraptivým hlasem ten "hlavní". Ovšem nic moc neutočil, spíš se přesunul do obrany.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Po pár úderech se od nich opět vzdálím a já promluvím k tomu hlavnímu.

"Jestli já sem nepatřím, tak tebe vůbec neměli přijímat, ale to je starost někoho jiného. Jo a jak mi to hodláš ukázat? Zatím mě utvrzuješ jenom v tom. Teda aspoň mě to tak přijde, že ze mě máš strach... Protože jinak by jsi si na pomoc nevzal ty svý kamarády. Jo a mám pro tebe novinu, mě nevystrašíš, aby jsi mě odsud dostal. Je jen jedna možnost, jak mě odsud dostat a to ta, že mě odsud odnesou nohama napřed. Pochopil? Tak se přestaň schovávat za ty svý pomocníky a poď si to se mnou rozdat jeden na jednoho, nebo se mě vážně bojíš!!! Takovýho malýho padawana, teda aspoň podle tebe."

Snad to zabere a začne se mnou bojovat sám jeden na jednoho.Co to má s hlasem, že by tou svou předešlou mluvou pouze něco maskoval, třeba to že patří někam jinam, než k jedaiům, co třeba k sithům? To by vše vysvětlovalo. No myslím, že na to brzo přijdu.

Při tom co sním mluvím, zůstávám neustále ve střehu ,abych mohl včas zareagovat, kdyby nějakého z jeho pomocníku napadlo něco nekalého.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Tvůj oponent mávne rukou na své "kamarády" a ty se odeberou rychle pryč, že je za chvilku nevidíš. On sám tam před tebou stojí, a má na tebe namířen meč. Oba se soustředíte, oba nic nedělíte. On ale prolomí ticho hvízdotem meče, který vzápětí dopadne na tvůj, a zaklesnete se do sebe...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Jak vidím účel to splnilo, aspoň sním budu bojovat jeden proti jednomu. Tak uvidím co dovede.

Postavím se do bojového postoje a čekám co se bude dít. A pak to přijde, zaútočí na mne a naše meč se setkají. Když se tak stane padám pozvolna do kotoulu s úmyslem protivníka přehodit přeze mě.Jakmile tento druh útoku dokončím postavím se na nohy a otočím se čelem k útočníkovi. Potom v bojovém postoji čekám na další útok.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

On na tebe několikrát neškodne mávne mečem, aby se nakonec rozmáchl a přepůlil stůl blízko tebe na půl. Jednu půlku hodil vedle tebe, a odrazívši se od takto vzniklého "skokanského" můstku na tebe ze vzduchu se zaůtočit, kdy už ti pomalu začíná docházet, že tě chce jednoznačně zabít, a pokud neuspěje, nepřestane.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant jídelna

Jestli chce bojovat na život a na smrt má to mít. Stejně se to asi jinak nevyřeší.

Přesunu se z místa dopadu mého protivníka směrem doprava a přitom proti němu pošlu židli, abych rozhodil jeho stabilitu a znepříjemnil mu přistání.
Naposledy upravil(a) Tomani dne 13.10.2008 14:01:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Židle jeho stabilitu opravdu rapidne rozhodila, a tvrdě přistál na podlaze, odhodíc svůj meč někam do tny. Když jsi se k němu pomalu přiblížil, tak tě kopl do nohy, čímž tě přímo srazil na kolena.

________________________
Chyběla lokace.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

Když mě srazí na kolena. Učiním rychle za sebou pár věcí začnu se předklánět a přitom vypnu svůj meč. Pevně ho sevřu v ruce, aby mi můj nejcenější kus majetku nemohl vyrazit z ruky, kdyby se mi náhodou moje zamýšlená akce nevyšla.

Pokud se mi to povede rozhodně to hodně změní.

Jak se předkláním a nabírám rychlost snažím se přitom využít i váhu svého těla. Pravým loktem se mu snažím zasáhnout oblast břicha a levou pěstí mu mířím na obličej. Po dopadu se odvalím stranou a postavím se na nohy a opět zapnu svůj meč.
------------------------------------------------------------------------------
Meč držím v pravé ruce.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, jídelna:

Loktem se ti povede udeřit ho do břicha, nicméně to s pěstí se ti už nepovede tak jak si plánoval, protože jak instinktivně vykryl ránu do břicha, i když se mu to nepovedlo, dal tak ruce do polohy, kdy vykryly tvojí pěst, která i tak byla hodně slabá kvůli úhlu, ze kterého jsi jí musel udeřit. Toho využil, a jak jsi se odvaloval, obrátil se tvůj oponent na břicho, a jak tě viděl stát pevně na zemi, jako torpédo vyrazil kupředu, srazil tě opět na zem a zaujmul pozici nad tebou. S napřáhnutou pěstí a vypnutým jílcem světelného meče jako boxera vrhnul úder směrem na tvojí tvář.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Tomani
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 29.8.2008 09:26:10

Příspěvek od Tomani »

Coruscant, jídelna:

A velký jedi se sníží k obyčejné rvačce.

Bleskne mi hlavou když padám na zem. Jakmile se ocitne na mě a je vidno co zamýšlí. Jednou rukou zablokuji úder a druhou rukou využiji svého nadání a vrhnu po mém soupeři židli, za účelem ho ze mě srazit. Přitom na něj promluvím, abych odvrátil jeho pozornost od židle která na něj letí vzduchem.

Á, velký pan jedi se tu hodlá rvát jako nějaký pouliční vagabund.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“