Výcvik pro Mathewa007 (Mathew Shane) SR

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

No byla to chyba, uznavám ale aspon jsem viděl jak jsi zase ochutnala písek.Pousmál jsem se a rozhlídl po okolí
No nemůžu to těd vzdát co kdyby se mi tohle přesně stalo v boji proti nepříteli asi bych mu taky neřekl ,,Tak díky za souboj a ČUS".
Zakroutil jsem krkem a podíval Nelis do očí ,,Jako zmije protivníkovy"
jako bych jí tím naznačil ty nevyhraješ.

Zvedl jsem pravou ruku, levou ruku k hlavě jako boxer a trochu se začal s nohama pohybovat doprava a doleva aby jsem tím Nelis zmátl Ted uvidíš zač je toho loket.
Pravou nohou jsem vykročil a rychlejším krokem šel k ní pomalu ale sebejistě.

Jak jsem tak ní šel ona stála a nic nedělala jako by čekala co ,,SUPROVÉHO'' udělám nebo snad něco zamýšlela ale bez toho aby na mě mířila mečem a já už nemohl nic udělat tak bych to ukončil nebo kdyby to bylo naopak

Jak jí asi seberu ten meč je rychlá silná ale někde musí být slabá, hmm
ted vyzkouším jak je rychlá se dvěma meči


Připravil jsem se a vyběhl na ní ona překvapená že to nechci vzdát na mě zautočila levou rukou nacož jsem rychle uhnul doleva soustředil jsem se na můj kop levou nohou, aby byl velice rychlí ale né zase moc slabí...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Nelis patrně neměla moc velké zkušenosti s bojem se dvěma meči a proto její útoky působili poněkud nemotorně, takže se ti podařilo jim vyhnout a kopnout ji. Bolestivě sykla a ohnala se po tobě jedním z mečů, to už jsi ale byl pryč z jejího dosahu. Když se podobná situace opakovala už podruhé, vypnula jeden z mečů, ten tvůj, a připnula si ho na opasek se slovy:
Dva meče proti žádnému, jeden proti žádnému... Pořád budu mít výhodu.
Postavila se do obraného postoje a čekala na tvůj další útok, tentokrát už tě ale nepodceňovala.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

No tak co je ??? Proč na mě neútočíš ????? Se určitě bojíš co ???
Zasměju se tak trochu podle aby ji to přimělo trochu váhat jestli má nakonec útočit nebo neútočit
Tak co bude stojíš tu jak solnej sloup dělej něco zaútoč
Poté čekám jestli zaútočí nebo ne pokud zaútočí tak to udělám nasledovně

Jakmile se rozběhne proti mě počkám do posledních vteřin a jakmile bude u mě tak jí podkopnu a jakmile spadne seberu ji meč a zamířím na ní s ním a tím pádem prohrála

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Nelis ignorovala tvé škádlení a dál stála na místě. Teprve až když sis začal myslet, že nezaútočí, tak se rozběhla proti tobě. K tvému velkému překvapení ale těsně před tebou přešla do kluzu, podkopla ti tak nohy a, zatímco jsi udělal ve vzduchu přemet, jako následek podkopnutí, projela pod tebou. Tvrdě jsi dopadl na záda do písku, až se ti udělalo černě před očima. Nelis se po chvilce nad tebou nahnula a usmála se.
Doufám, že tě to moc nebolelo, nechala jsem se trochu unést...
Potom ti hodila tvůj meč a pomohla ti vstát.
Ráda bych si dala ještě jedno kolo, tedy pokud nic nenamítáš.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

No hele já, ted půjdu za Griffem kouknout co provádí.

Pomalu se otáčím,ale pak dodám Jo a díky za ten dost dobrej souboj jsi fakt skvělá, příště vyhraju protože tohle kolo jsem tě nechal vyhrát.

Otočím se a přitom se usměju zandám svůj meč a vykračuju si to ven z cvičiště ještě se za sebou kouknu co Nelis dělá.

Tak ted musim najít toho Griffa no ale kde bych mohl začít hledat hmm, zkusím si odchytit nějakého Mistra a zeptat se no ale i jiní by mohli vědět kde je

Koukám a čekám, jestli někdo nepůjde okolo, abych se ho zeptal jestli neviděl Griffa.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, chodby:

Nelis pokrčila rameny. No jak myslíš, ale kdyby sis to rozmyslel, víš kde mě najdeš. Potom se ale otočila vydala se ke zdi, kde ve stojanu čekalo několik tréninkových koulí*. Odešel jsi z místnosti, zrovna když jednu zaktivovala. Po chvilce se ocitneš v jedné z mnoha chodeb chrámu.
Věděl jsi, že najít Griffa nebude jednoduché, protože mohl být kdekoliv v chrámu, a to jen za předpokladu, že není mimo něj. Rozhodl jsi se zeptat někoho, kdo by mohl vědět kde je, ale jediní co šli okolo, byla skupinka malých padawánků, kteří ale vypadli, že budou rádi, když alespoň trefí tam kam chtějí, natož aby ti mohli říct ,kde by mohl být. Rozhodl jsi se, že se pokusíš někoho najít. Nakonec potkáš jakéhosi mistra, jenže ten nic nevěděl, stejně jako další tři mistři a rytíři, které jsi potkal. Už jsi se to chystal vzdát, když v tom jsi konečně potkal někoho, kdo alespoň něco věděl.
Jakmile jsi mu dal jeho podrobný popis, Mistr Jedi se zamyslel a pak odpověděl: Myslím, že jsem twil'leka toho popisu zahlédl v Archívech, ale nejsem si jistý, zda-li to byl opravdu on.
Jeho odpověď ti moc jistoty nepřidala, protože archívy byly téměř na druhé straně chrámu, takže než by ses tam dostal, nemusel by tam už nikdo být.


*v orig. Training remote, nebo nějak tak
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“