Výcvik pro Mathewa007 (Mathew Shane) SR

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Mathewa007 (Mathew Shane) SR

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, jídelna:

O jídelně se dalo s jistotou říct, že je to jediné místo v chrámu, kde si jsou stoprocentně všichni rovni. Padawani, rytíři, mistři a členové Rady - ti všichni se zde scházeli a za stejných podmínek stravovali. Zároveň se dalo také říct, že je to také jedno z nejhlučnějších míst v chrámu, neboť zde všichni nahlas hovořili o všem možném i nemožném, ovšem to už k většině jídelen tak nějak patřilo.

Seděl jsi spolu s několika svými přáteli u jednoho z mnoha stolů v místnosti nad na chuť poměrně skromnou, ale za to výživnou stravou, a mluvili o momentálních událostech.
...že je to pravda? Z Chandrise už je rytíř? Pochytil jsi několik slov od jednoho ze svých přátel, twil'leka Griffa, zatímco jsi žvýkal část své porce. Nikdy bych nevěřil, že se mu to povede tak rychle...
Nevěříš, nebo tě jen štve, že tě předběhl? Popíchne ho Nelis, další z tvých přátel.
Grif začne okamžitě vracet úder. Však až ze mě bude taky rytíř, tak se mi smát nebudeš.
V tom máš pravdu, páč než se ti to povede, tak už budu po smrti.
Griff se zamračí. Tak dobrá vzdávám to, vyhrálas. Spokojena?
Strašně! Usměje se krutě Nelis a otočí se na tebe. Mezi námi, Griff nemá žádnou vytrvalost, ale to už je jedno. Tak co máš dneska v plánu?

________________________
Pro začátek chci hlavně tvoje myšlenky, pocity, atd...
Nezapomeň dodržovat tvar příspěvků: Lokace je podtržená, přímá řeč tučně a myšlenky psané kurzívou
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 08.11.2008 20:25:41, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, jídelna:

Kouknu přátelským pohledem na Nelis a odpovím jí.No nejdříve bych chtěl zajít ještě procvičit.Se Světelným mečem a procvičit svoje schopnosti abych byl co nejvíc připraven na moji první velkou misi.A tak mě napadlo jestli by jste nešli oba dva se mnou jestli teda nemáte nic jiného v plánu.Hned poté začnu dojídat své jídlo a pomyslím si kéž bych už měl svoji první misi, nemůžu se jí dočkat.Pak se podívám na Griffa a zeptám se ho.Kdy si myslíš že budeš mít svojí první misi ??A čekám nějakou narážku od Nelis na Griffa...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, jídelna:

Proč ne, já bych s tebou šla, otázka je, jestli půjde i ,,vážený pán" Griff. odpoví Nelis na tvůj návrh, přičemž hodí škodolibým úsměvem po Griffovy.
Ten ale zvedne nos nahoru a pyšně odpoví. ,,Vážený pán" má bohužel dneska na práci něco důležitějšího, než se nechat urážet od jedné škodolibé černovlásky, takže vás nebude moct doprovázet.
Následovala krátká chvíle relativního ticha, během které jste všichni snědli další sousto, a kterou si přerušil až ty svou otázkou. Griff hned otevře ústa, aby mohl odpovědět, ale Nelis ho předběhne.
Neptej se na kdy ji bude mít, ale spíš jestli vůbec ji bude mít.
Griff nechá její reakci bez komentáře a místo toho se jí pouze zklamaně zeptá: Co prosím tě pořád proti mě máš?
Nelis ho obtaří tim nejkrutějším úsměvem, jaký uměla. Nic. Absolutně nic. Pouze mě to baví.
Griff se zklamaně zvedne a vezme svůj tác. Promiňte, ale zdá se, že má přítomnost tady není moc vítaná, takže do večera sbohem. Spočine chladným pohledem na Nelis a odejde.
Nelis se otočí na tebe a povzdechne si: Asi jsem to dneska trochu přehnala viď?

___________________
Mám pro tebe malou radu - skus psát myšlenky a řeč na další řádek, příspěvek pak bývá přehlednější a taky vypadá delší. Ovšem do ničeho tě nenutím.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, jídelna,chodby:

Otočím se na Nelis s trochu naštvaným pohledem a řeknu jí:
No hele dneska jsi to přehnala než kdykoliv jindy. Pak si pomyslím
No doufám,že se s náma ještě bude bavit no nemůžu to takhle nechat půjdu za ním. Pomalu se zvedám a přitom řeknu Nelis Hele pojd omluvíme se mu. A tak se zvednu a přemýšlím nad nějakou dobrou omluvou a vidím ještě jak Griff dává svůj tác se zbytkama do umývárny a jde na něm vidět jak je trochu smutný.
Snad se s náma bude bavit, ale když to tak vezmu Griff se ještě nikdy tak nenaštval nad tímhle Nelisi chováním snad ho něco netíží.
Proto jdu pomalu za Griffem, když tu na něho zavolá nějaký Jedi zatím jsem ho tu neviděl Griff za ním jde rychlejším krokem a najednou se za ním rozběhl nevím proč to udělal, ale je to divné no nevadí půjdu za ním a prostě bud mi to řekne nebo mi to neřekne. Proto dám tác do umývárny a pochválím jídlo slovy BYlo to dobré díky. Kuchařka odkývne já tedy abych neztrácel čas tak se rozběhnu svyžným krokem až doběhnu ke dveřím otevřu je a pomyslím si Griff tu už není no nevadí ví kde nás najít a když mi něco bude chtít říct tak si to rád poslechnu Přiběhne i Nelis a odchátíme směr tělocvična a řeknu ji co jsem viděl.....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, chodby:

Zajímavé, snad se pak přijde pochlubit... Okomentuje Nelis tvůj objev a společně pokračujete směrem k tréninkové místnosti. Po chvilce k ní dorazíte. V místnosti bylo už několik dvojic, které proti sobě bojovali a pak tam byl ještě jeden padawan, kterého jeho mistr právě učil základům Ataru.
Pro začátek bychom si měli dát jeden malý souboj nemyslíš? zeptá se tě Nelis a, aniž by čekala na odpověď, vběhne do jednoho ze soubojových kruhů.
Nechť vyhraje ,,ta" nejlepší! usměje se a aktivuje svůj meč. Jeho zelená čepel se se jí odráží v očích.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi,tělocvična

Já se na ni podívám a pousměju se nad jejími slovy a vytáhnu si meč a zapnu si ho nanejníž stupen abychom se nezranili vijdu za ní do soubojového kruhu přitom si vyčištím hlavu a soustředím se na boj kouknu na ni jak je celá připravená a těší se na naš souboj. A řeknu Máš první útok. Přitom na ni koukám a čekám co udělá....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, tréninková místnost:

Nelis se znovu usměje a pak se začne soustředit na souboj. Chvíli se nic neděje, ani se nehne. Po chvilce se ale znovu usměje. Krutě. Najednou už ale sleduješ jen čmouhu, jež letí vzduchem a tvrdě naráží na tvůj meč, který jsis automaticky dal nad hlavu. Síla té rány tě téměř sráží na kolena. Sotva se ale stihneš vzpamatovat, už jsi pod náporem dalších útoku, jež stíháš jen tak tak vykrývat. A pak přichází další nápor. A další. Jeden útok střídá druhý, nedává ti ani chvilku vydechnout. Pomalu ale jistě tě začíná tlačit k okraji kruhu.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chram Jedi,kruh boje

Když jsem takhle na kraji soubojového kruhu začal jsem se trochu potit z těch jejích útoků ale pořád jsem vykrejval její útoky viděl jsem na ni, že dává čím dál větší a větší rány proto jsem se soustředil vzal jsi do jedné ruky meč a jakmile přilétla opravdu velká rána využil jsem své mrštnosti jedním mečem jsem jí odrazil a odskočil na stranu, ona v té rychlosti šla k čáře kruhu já se projistotu kril mečem a stčil do ní rukou a čekal jsem co se stane....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Už to vypadalo že Nelis vypadne z kruhu, ale k tvému velkému překvapení svůj pád zničeho nic úplně na kraji kruhu zastavila. Otočila se zpátky na tebe a přitom pomalu oddychovala. Otřela si z čela malé kapičky potu a pak promluvila.
To bylo docela chytré, nechat mě pomocí setrvačnosti vyletět z kruhu. Ale na mě si s něčím takovým nepřijdeš!
Poté znovu začala útočit, ale už ne tak tvrdě.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Podíval jsem se jí do očí a poté co jsem si poslechl tu větu tak jsem ji na to odpovědel Jde vidět, že opravdu vydržíž plno útoků nechtěl bych být tvým opravdovým nepřítelem ale musím přiznat že jsem do tebe chtěl kopnout ale rozmyslel jsem se protože jsem ti nechtěl zničit tvůjí krásně nalíčený obličej a proto jsem do tebe jenom strčil aspon vím, že tě nesmím podcenovat. Proto vezmu svůj meč chvíli s ní bojuji a jakmile na mě sekne ja se soustředím a udělám kotoul pod jejím mečem a ona sekne do země a ze zádu na ni zamířím mečem Jestli se ted vybrání tak nevím jestli ji zvládnu je vážně dobrá a ta postava hmm ...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Nelis se kupodivu povedlo tvému meči vyhnout, ale nepovedlo se jí to zrovna nejlíp a ztratila rovnováhu. Spadla na zem, přičemž upustila svůj meč, který se následně kousek odkutálel. Vyplivla z pusy písek, jenž pokrýval podlahu kvůli zmírnění pádů a dřív, než jsi stihl cokoliv udělat, ti podkopla nohy.
Nesnáším písek!
odfrkla si a začala se sápat po svém meči.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, kruh

Jakmile mi podkopla nohy jsem pomyslel
Tak co bude dál jsem zvědavej jestli ten můj trik vyjde, ale bude to chtít hooodně koncentrace Auuu
A ještě že tam je ten písek nebot by to bolelo, jakmile jsem uviděl, že saha po meči tak jsem rychle zvedl a skočil na ni a jak jsem byl na ni snaýil jsem se jí odkopnout meč a přitom ji rukama držet....

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Skočil jsi na Nelis s úmyslem zabránit ji vzít svůj meč. Chvíli jste spolu zápasili a váleli, dokud nevyprostila ruku z tvého sevření a nenabrala hrst písku, kterou ti následně hodila do tváře. To tě omráčilo natolik, že se jí povedl tě ze sebe skopnout.
Promiň...
řekla škodolibě a, zatímco ses snažil dostat písek z očí, v klidu se zvedla a došla si pro svůj meč.


________________
Skus prosím tě psát spisovně a pokud možno se taky pokus vyvarovat slovních obratů typu: ...skočil na ni a jak jsem byl na ni...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Poté co jsem se z Nelis zkopl tak jsem si začal dostávat písek z očí, poté co jsme mi to povedlo Asi začnu nosit brýle.
Poté se začnu zvedat, už jsem byl celkem unavený a na Nelis šlo taky vidět že už taky pomalu nemůže ale snažila se to nedávat najevo proto jsem se okamžitě napnul všechny svaly v těle vzal meč do jedné ruky upřímním pohledem se podíval na Nelis a rozběhl jsem se dal jsem meč na pravou stranu do ruky a asi 1 m kdy Nelis nemůže uskočit jsem hodil meč a furt běžel Nelis to trochu zaskočilo a meč letěl předemnou a já kus přední vyskočil udělal salto a chtěl jsem Nelis nakopnout nohama do zad a věděl jsem že jestli tohle nevíde tak jsem tam kde slunce nesvítí a jedno bylo jasné uskočit nemohla musela meč vybránit byl jsem zvědav jak to zvládne..

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, soubojový kruh:

Nelis se zaměřila na tvůj meč, tvůj útok zezadu tedy vůbec nečekala. Sotva stihla zastavit let tvého meče tím svým a chytnout ho do ruky, už ležela rozpláclá na břiše po tvém kopnutí. Znovu vyplivla z pusy písek, což tě donutilo se usmát, rychle se postavila, také se usmála a zažehla oba meče, jež stále třímala ve svých rukách. Teprve teď sis uvědomil obrovskou chybu kterou jsi udělal - nechal jsi ji, aby získala tvůj meč.
Nemyslíš, že je už nejlepší čas na to, aby ses vzdal? řekla škodolibě a na podtržení svých slov zamávala oběma meči.



___________________
Několikrát jsem ti to už říkal, ale zatím nebylo moc poznat, že by se něco nějak výrazně změnilo. O čem že to mluvím?? No přece o způsobu kterým píšeš. Nebudu se rozplývat nad tím, co všechno mi vadí, pouze ti řeknu co bude třeba změnit.
Jak už jsem mnohokrát říkal, piš ve větách, ne v jednom naráz vyhrknutém souvětí, vypadá to hrozně a úplně stejně se při tom i cítím... Vždycky když něco napíšeš, hned si to po sobe zkontroluj, oprav hrubky, popřemýšlet nad tím, jestli to není blbost cos napsal, atd, prostě se neboj nad jedním průměrným příspěvkem strávit i víc jak půl hodiny. Je to věc, která se dá poměrně snadno změnit, jinak bych to ani po tobě nechtěl.
Co se týče souboje s Nelis, rozhodl jsem se, že tě v něm nechám vyhrát, ale teprve až budu s tvým příspěvkem alespoň trochu spokojen. Vím, že je to radikální řešení, ale jinak tě už k normálnímu psaní nedonutím.

Doufám, že jsem tě neurazil a nedonutil tě k tomu přestat tady hrát, nic takového ani nechci, na tvé příspěvky rád čekám a jsi můj jediný opravdu aktivní hráč, tudíž bys mě pak odsoudil k věčné nudě :D Zas tolik toho od tebe ale nechci. Předem dík. R.O.F.L
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“