Výcvik pro Rodiana...Atd.

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Rodiana...Atd.

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin 4 – Dům neznámého

Seděl jsi v cizincově domě a popíjel šálek čaje. Neznámý stál v druhé místnosti svého dvoj pokojového domu a něco tam kutil. Když se vrátil měl na tváři stále ten milý výraz, jak sis ho pamatoval. Ty jsi Uskuk viď? Zeptal se po chvíli. Já jsem Tiri Wesqard a budu se o tebe starat, dobře? Opět se usmál a počkal až dopiješ čaj, aby vzápětí kalíšek položil na polici.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 16.8.2008 10:45:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Re: Výcvik pro Rodiana...Atd.

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Yavin4 Důn neznámého.

Byl jsem vyklepaný z těch nových tváří, které se kolem mě míhlai.Byl jsem malý a tak pro mě nebyl problém zvyknout si na nové členy mého života. Ovšem byl problém když někdo zemřel.Neznal jsem sice ještě nikoho ale i tak jsem věděl že to jednou bude zlé..cítil jsem jako bych to už zažil..
Konečně jsem se začal věnovat neznámému.
Ano pane, jsem Uskuk...děkuji vám za ten čaj.
Řekl jsem a v hlasu jsem sám uslyšel špetku zaskočení, ovšem ihned jsem tyto myšlenky zahnal.
Můžu se zeptat , kde to vlastně jsem pane?
Položil jsem zcela jasně mířenou otázku.
Muž vypadal klidně a vyrovnaně s tváří milostivého člověka, který ví co dělá.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dům neznámého

Muž se usmál a dobrácky pohrozil prstem. Ty jsi mi nějak zvědavý, ale chápu tě, že chceš mít ve všem jasno... Nemohl sis nevšimnout, že na poslední dvě slova byl kladen zvláštní důraz...

Víš co? Prozatím bude stačit když budeš vědět, že působím něco jako misionář a že jsem byl vybrán proto abych se o tebe staral dokud nepřijde tvůj čas. Mám tě hlídat do doby dokud tu budeš chtít být. Věř mi, že až budeš chtít odejít nebudu ti bránit... Nějaké další otázky? Zakončil svůj monolog Wesqard.

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Yavin 4 Dům neznámého

To snad není možné..ani nevim kdo je on ale on o mě ví dost!
Pomyslel sem si a na jeho otázku zakroutil hlavou.
Ne žádné otázky neám pane, vlastně jednu ano.
Řekl jsem a polknul naprázdno.
Jak jsem se dostal sem k vám?
Položil jsem jasnou otázku a čekal co z toho muže vyleze, vypadal celkem příjemě, ale nemohl jsem se zbavit pocitu že toho ví mnohem víc, než mi řekl.
No alespon až budu chtít jít, mužu..
Pomyslel sem a zakoukal se an muže, který se stále rozmýšlel co mi řekne na mou jedoduchou otázku.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dům neznámého

Muž se evidentně potýkal s tvou otázkou a zvažoval odpověď. Máš pocit, že já jsem ten pravý kdo ti má něco takového vysvětlovat? Začal otázkou a zmizel ve druhé místnosti. Když se vrátil třímal v ruce potrhaný handřík, ve kterém bylo něco zabaleno. Položil hadr na stůl a rozvinul ho. Z hadru vypadlo něco co vypadalo jako nějaká tyčka ze zvláštního materiálu a za ní potom zarámovaná fotka. Wesqard se nadechl a znovu vydechl. Otočil obraz tak, abys viděl jeho obsah. Byla to usměvavá mladá žena.

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Dům Neznámého.

Když bylo tohle vše přede mnou, ucítil jsem zvláštní, ale nepopsatelný pocit.
Kdo je to, ta žena je mi povědomá ale já jí neznám, prosím pane nenapínejte mě, ale řekněe mi kde jsem se tady ocitl!
Řekl jsem s chlapeckou dychtivostí, a pln očekávání jsem se začal potit , pot mi stékal po tváři a dopadl na podlahu.
Podíval jsem se z muže na tu ženu a ukázal na druhý předmět.
A to je co?
Zeptal jsem se jako by nic.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dům neznámého

Muž se chvíli procházel po místnosti. Ta žena je tvoje sestra Uskuku. Začal pomalu. Narodil ses v rodině kupce. Měl bys vědět, že onen kupec s tebou žádný, bližší vztah neměl, ačkoli tě brával na různé výpravy. Tvojí rodiče se tě vzdali, protože se báli, že by tě nemohli uživit. Wesqard se sesunul na protější židli, takže teď seděl naproti tobě a z ztěžka oddechoval. Před pár dny se tvůj chráněnec obchodník Fallgin vydal na trh. Po trhu tě měl předat mě, jenže něco se zvrtlo... Pokud jde o tvojí sestru... Wesqard si odkašlal. Studuje na jedné „prestižní“ Akademii. Shodou náhod tam budeš studovat i ty... Toto je tvoje „vstupenka...“ Ukázal na tyč. Toto je světelný meč, zbraň rytířů Jedi, ochránců míru. Jsi připraven převzít otěže?

_______________________________________________________________________________
Bohužel, nic lepšího mne nenapadlo...:(

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“