Výcvik pro hráče Bastila Shan (John Blast)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Bastila Shan (John Blast)

Příspěvek od R.O.F.L »

Chrám Jedi, Tréninková místnost:

Je to už několik let co jsi byl přijat do řádu Jedi a za tu dobu jsi se toho o něm mnoho naučil, stále ale zůstávalo mnoho věcí, které jsi neuměl a ani jsi nedoufal, že bys jednou mohl znát všechny.

Už jsi byl ve věku, kdy bylo optimální, aby si tě nějaký mistr Jedi vybral za svého padawana, ale tím jsi se momentálně nezabýval, protože jsi stál uprostřed soubojového kruhu v tréninkovém souboji proti Cormovi, jednomu z tvých přátel, jehož výborně zvládnuté Ataru už samo o sobě dávalo mnoha jeho vrstevníkům, včetně tebe, zabrat, ale v kombinaci s jeho oblibou dělat různé finty a úskoky tvořilo vražednou kombinaci, se kterou si neporadilo i mnoho starších padawanů. Právě proto jsi vůbec nepochyboval o tom, že si ho brzy nějaký mistr vybere, dokonce jsi se i divil, že si ho ještě žádný nevybral.

,,No tak Johne, přece mě nenecháš zase vyhrát!" přeruší momentální ticho, rušené pouze bzukotem jeho zelené čepele a tvé azurové, obě nastavené na nejnižší intensitu, aby nedošlo k vážným zranění, po jednom jeho obzvlášť tvrdém útoku, který jsi jen tak tak ubránil.

,,Ale abys neřekl, že nejsem tvůj kamarád, tak ti teď dám možnost prvního úderu." dodá, přičemž ti rukou naznačí pro tuto nabídku typické gesto.

_______________________________
Pravidla znáš, takže ti je nemusím vysvětlovat. Chci od tebe hlavně myšlenky, pocity a popis tvého útoku, popř i odpověď na Cormovo škádlení.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Chrám Jedi, Tréninková místnost:

Znám se.. určitě to zvorám... mno ale zkusit něco už musim... Děkuji... Skočil jsem a můj meč se mi musle podřídit. Ustál jsem to jentaktak... A co teď??? Jelikož jsem dopadl za něj, tedy zády k němu, měl jsem vyelice nevýhodnou pozici... Ale co... snad se mi to povede... Můj problém byl, že jsem byl dost pesimistický... Optimismus??? co to je??? Aspoň jsem se o něco pokusil... Otočil jsem se a pokusil se o Makashi Určitě to zas skomolim... Ale na okamžik ke mě znenadání promluvil optimismus... Sleduj tohle!!!
________________
Omlouvám se za trojtečky... je to zlozvyk, kterej neodstranim... Mno a můžu psát nespisovně??? Urči si pravidla... a dík že ses mě ujal... (Hm... ale ne na dlouho...)
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 19.11.2008 16:57:55, celkem upraveno 1 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Hm... tak diky...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“