Výcvik pro Jar-Mil Drake

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Jar-Mil Drake

Příspěvek od R.O.F.L »

Yavin 4 - Akademie jedi:

Přestože bylo již pozdě večer, ty jsi ležel na posteli ve svém pokoji, protože jsi nemohl usnout. Zaplavovalo tě obrovské množství myšlenek, neboť, jak už podotkl tvůj Mistr, se blížil čas, kdy už budeš připraven na první misi.

Z dumaní tě vyrušilo zaklepání na dveře a dřív, než jsi stihl jakkoli na něj zareagovat, se otevřely dveře a dovnitř vstoupil mlaďoučký padawánek, který vypadal, jako by ho někdo poslal za tebou zrovna když šel na kutě. Unaveným hlasem promluvil:

,,Jar-Mil Drake? Tvůj Mistr ti vzkazuje, že si máš vzít jen to nejdůležitější a co nejdříve se dostavit do hangáru."

Pak, aniž by čekal na tvou reakci, odešel, stejně rychle jako se tady objevil.

_____________________________
Pro začátek chci hlavně tvoje myšlenky, pocity, sny, atd...

Nezapomeň dodržovat tvar příspěvků: Lokace je podtržená, přímá řeč tučně a myšlenky psané kurzívou
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Jar-Mil Drake

Výcvik - Akademie Jedi

Příspěvek od Jar-Mil Drake »

Yavin 4 - Akademie jedi:

Přestože už bylo docela pozdě, nemohl jsem vůbec usnout.
Pořád jsem musel myslet na své přátele Jacena a Jainu.
Už je to dlouho co jsem je naposledy viděl v akademii.
Přemýšlel jsem:

co asi dělají! jsou v přádku!

Najednou někdo zaklepal na dveře mého pokoje.
Než jsem se stihl vymanit ze svých myšlenek mezi dveřmi stál mladičký chlapec. Byl to jeden z padawanu a vypadal jako by ho zrovna někdo probudil.
Podíval se na mě a povídá:

,,Jar-Mil Drake? Tvůj Mistr ti vzkazuje, že si máš vzít jen to nejdůležitější a co nejdříve se dostavit do hangáru."

Než jsem stihl cokoli odpovědět, mladík se sebral a odešel.
Něco se stalo!
Pomyslel jsem si!

Rychle jsem vstal s postele oblékl se, vzal si svou kápi, svůj meč a odešel směrem k hangáru.
V hangáru na mě čekal můj mistr, který vypadal hodně zamyšleně, jako by měl nějaké starosti!
Přišel jsem k němu a zeptal se ho:
Co se děje mistře ?

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Yavin 4 - Akademie jedi, hangár:

Po sebraní svých věcí jsi se rychlým krokem krokem vydal směrem k hangáru. Chodby byli téměř prázdné, což se ale během těchto večerních hodin dalo očekávat, takže jsi nerušen dorazil do svého cíle.

Svého Mistra jsi uvnitř hangáru nalezl poměrně rychle, protože tu nebyl takový provoz jako za dne. Zamyšleně stál vedle jakési staré lodi se zeleným nátěrem, který byl na mnoha místech sedřen a překryt hromadou nových "nenabarvených" dílů, které, jak sis domyslel, zakrývaly díry v trupu, nad jejichž původem jsi mohl jen hádat. Celá loď na tebe působila dojmem hromady šrotu.

Představuji ti Green Groats, loď jednoho mého přítele, který byl ochoten mi ji na čas vypůjčit. Nenech se ale zmást jejím vzhledem, protože je rychlejší než skoro všechno v tomto hangáru. Nyní už ale pojď dovnitř, ať můžeme vyrazit co nejdříve.

Řekl tvůj mistr, aniž by odpověděl na tvoji otázku a zmizel uvnitř lodi. Naposledy jsi věnoval pohled jejímu zevnějšku a vešel za ním. Ke tvému překvapení ale její vnitřek oproti zevnějšku vypadal "pouze" opotřebovaně. Mistra jsi nalezl v pilotní kabině, kde připravoval loď ke startu. Ta se nakonec za lomozu a skřípání plechu odlepila od země a nezvykle rychle vyletěla z hangáru směrem k noční obloze.

Toho rachotu si prosím nevšímej, ostatně, tahle loď byla vykopávkou už v době klonových válek, což ani kupa vylepšení nezmění... Být tebou tak se jdu prospat do jednoho z pokojů na lodi, určitě jsem tě musel probudit. A neboj, včas tě vzbudím a dám ti informace o naší misi.

Řekne ti mistr, aniž by odtrhl oči od průzoru a zadal parametry pro výpočet hyperprostorový skok.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“