Výcvik pro Cartra

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Nar Shaddaa, Součástky pro droidy všeho druhu Rimbola a Funga:

Lestriho kantýna jak ta slova lahodí mým uším. Jo tam si člověk dokáže odpočinout od všedních starostí. Partička pazaaku nějaký ten drink a posezeníčko s přáteli. Jo u Lestriho jsem už toho dost zažil. Zrovinka nedávno tam vypukla rvačka a já si pořádně zařádil. Tak trochu sem tu rvačku vyvolal já, ale nemohl jsem vystát toho Devaroniana co mě nazval podvodníkem. No co kdo měl vědět, že když po něm skočím, že se začnou rvát v i všichni ostatní? Tok myšlenek mi přerušil až pohled na Rimbola, který na mě koukal a čekal, až mu odpovím.
„Jen tak ze zvědavosti. A ten cápek mi byl od někud povědomí. Možná mi jen někoho připomínal nevím.“ Pokrčil jsem rameny a nahodil samolibí úsměv.
„Když už jsme u toho, možná zajdu k Lestrimu na drink. Přidáš se?“ Zeptal jsem se Rimbola s úsměvem ve tváři. Ze zírání na Rimbola mě vyrušil malý zvuk, otočil jsem se, ale byla to jen Mia, která si jako já předtím prohlížela obchod.
„Tak co? Probereme všechny události nad drinkem?“ Otočil jsem se zpět na Rimbola.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Nar Shaddaa, Součástky pro droidy všeho druhu Rimbola a Funga:

Rimbol chvilku zvažoval tvou nabídku, ale nakonec s úsměvem odpověděl:

[,,Fungo by mě zabil, kdybych zase nechal obchod bez dozoru, ale pokud bych si měl vybrat mezi žízní a Fungovým hněvem, tak si určitě vyberu to druhé-Takže jdu s tebou."]

Jakmile domluvil, spiklenecky se usmál a přilepil na kasu vzkaz pro Funga (Šel jsem s Cartrem k Lestrimu, jestli chceš, přidej se k nám). Nakonec dal na dveře cedulku ZAVŘENO a zamkl obchod. Pak jste se všichni tři vydali k Lestrimu. Došli jste tam během chvilky, neboť to bylo kousek od Rimbolova obchodu.

[,,Nakonec přeci jen slavit budeme!"]

Usmál se Rimbol a zmizel uvnitř kantýny.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna

,,Drž se u mě sestřičko. Pokud uvidí že si tady semnou tak si k tobě nic nedovolí"
Řekl jsem Mie a pak jsem taky vešel.
Vevnitř to žilo přesně jak sem předpokládal. Hosti různorodých ras se opíjeli a hráli pazaak. Sem tam se někdo rval nebo hádal. Prostě vše co do správné kantýny patří.
Zamířil jsem přímo k pultu kde stál barma. Rimbol tam už by.
Stoupnul jsem si přímo před barmana, aby mě lépe viděl. Jakmile mě uviděl okamžitě se zazubil.
,,Zdravím Lestře." Mávnul jsem na starého známého.
,,Dovol abych ti někoho představil." Otočil jsem se a podal jsem Mie ruku. Pomalu přišla před pult.
,,Tak to je ta o které jsem ti tolik vypravoval. Moje mladší sestra Mia." Pronesl jsem pyšně.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Lestriho kantýna:

,,Moc mě teší že vás konečně poznávám." řekl slušně Lestri a pak vytáhl několik skleniček a nalil do nich to nejlepší pití které měl.
,,Na účet podniku." pousmál se.
[,,A mě nic?"] ozval se Rimbolův hlas, když zjistil, že mu nic nenalil. Lestri se k němu otočil.
,,Tobě nic, ty vždycky všechno vypiješ..." řekl, ale nakonec mu taky nalil. Pak se otočil zpátky k vám a zeptal se:
,,Tak co, plánuje teď Jabba něco výjimečného, nebo si dál válí špeky na tom jeho rádoby trůně?"
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna:

Při těchto slovech jsem se lechce uchechtl. Jo to Lestri Jabbu vystihl dokonale.
,,Pokud vím tak teď nic neplánuje." Pohodil jsem rukou.
,,Maximálně vyburcování celé zločinecké organizace za účelem chytnout mě. Nejspíš se trošku rozčílil po tom co jsem mu i se sestrou pláchnul. Nebo ho možná naštvalo že jsem mu čmajznul loď, kterou jsem měl určenou k práci a která byla nejlepší z jeho letky. Ty kocábky se s touhle lodí nedaj meřit. Je to vlastně ironine on mi koupil loď, abych mu s její pomocí vydělával a já si jí patřičně upravil, a zabydlel se na ní. No a pak mu jí patřičně odcizím čímž se stává právoplatně mou." Když sem všechno dořekl Lestri na mě koukal s vyjeveným výrazem. Nevěnoval jsem tomu sebemenší pozornost a raději jsem se napil toho lahodného nápoje, který byl zadarmno.
,,Docela by mě zajímalo kolik Jabba vypíše na mojí hlavu. Doufám že né moc málo to by mě urazilo." Zasmál jsem se.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 14.8.2008 13:19:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Lestriho kantýna:

Lestriho vyjevený výraz po chvilce vystřídal výraz pobavený, což potvrzovala i jeho odpověď: ,,No, za míň jak deset tisíc bych nevstal ani z postele, kdybych býval s lovením nesekl."
Tím ti připomněl fakt, že má za sebou kariéru lovce odměn, který vydělané kredity nerozházel, jak bylo zvykem u jiných lovců, ale šetřil si je, až si nakonec koupil svou vysněnou kantýnu a přestal lovit, přestože mu kantýna ani zdaleka nevydělávala tolik, co jeho stará živnost. O své minulosti nerad mluvil, což znamenalo, že když na toto téma vtipkuje, tak je v opravdu dobré náladě.

,,Na druhou stranu vždycky dostanu od tebe zaplaceno: Buď zaplatíš ty, nebo mi zaplatí oni. Což mi připomíná, jak jsi na tom teď s kreditama? Předpokládám, že tě Jabba už nenechá pro sebe pracovat..."
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna:

,,Ne patrmě mě vyškrtnul s nabýtky poskoků. Přitom nevim co ho tak štve."
Zasmál jsem se.
,,Pokud jde o mou dosavadní čásku kreditůjsem na tom dobře, ale to pořád nevydrží." Řekl jsem. Po pravdě jsem měl něco přes tisíc kreditů, které mi dal Jabba za posledné job.
,,Prací bych nepohrdl. Nevíš o něčem? Vsadim se že jo." Pousmál jsem se na něj.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Lestriho kantýna:

,,Samozřejmě že o něčem vím - můžeš mi vyčistit kantýnu, což obnáší vydrhnutí podlahy, deratizaci , vynýst odpadky a mnoho dalších krásných úkonů..." zasmál se.
Rimbol, který v tu chvíli zrovna pil, vyprskl smíchy. [,,A jak dlouho by ten tvůj bordel uklízel? Pět let?!"]
Lestri neodpověděl a místo toho vytáhl hadr a hodil ho po něm. ,,Rozhodně dřív, než bys ty utřel to, cos teď vyprskl."
Pak se otočil zpátky k tobě.
,,...Nebo bys mohl zaletět na Taanab a pomohl mému synovci dopravit jistý náklad sem na Nar Shaddaa, protože jemu se nějak porouchala loď a on tam uvízl. I když si za to může sám, poněvadž ten křáp, kterým lítá, si o poruchy rovnou říká. Tak, nebo tak, výběr nechám na tobě."
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna:

,,Hm...nech mě přemýšlet. Obě tvé nabýtky jsou velice lákavé je težké se rozhodnout. Musím zvážit všechna pro a proti." Řekl jsem posměšně. Ale po chvíli mou pozornost upoutala oranžově zbarvená mladá Twi'lečka, která právě vešla do kantýny. Twi'lečka vypadala na nějakou lovkyni a i podle toho byla patřičně oblečená. Kdyby tak tahle lovila mě. Pousmál jsem se šibalsky. Jo to bych si nechal líbit. Nedokázal jsem z ní spustit oči byla dokonale tvarovaná a to si mou pozornost přímo žádalo.
Otočil jsem se zpátky na Lestriho a usmál jsem se na něj.
,,Beru ten úklid." Řekl jsem. Přičemž na mě Lestri vykulil nevěříčně oči. Rimbol vyprskl další dávku svého drinku.
,,Dělám si srandu. Přece tam tvého syna nenecháme. A hlavně už si mě někdy viděl uklízet? To se ke mě nehodí." Zasmál jsem se. Opět jsem se otočil a věnoval pozornost Twi'lečce, která se už usadila k jednomů z volných stolů.
,,Omluvte mě panstvo." Řekl jsem. ,,A dámo samozřejmě." Dodal jsem spěšně směrem na Miu. Potom jsem odešel od pultu a zamířil jsi to přímo k Twi'lečce.
,,Zdravím krasavice mohu si přisednout." Zeptal jsem se Twi'lečky s úsměvem na tváři.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Lestriho kantýna:

,,Tyhle ty tvé vtípky tě můžou někdy přijít hodně draho." okomentoval Lestri tvůj malí šprým a pak, chápaje střed tvého zájmu, tě nechal jít k ní.

Oranžová Twil'lečka si tě změřila pohledem a věnovala ti svůdný úsměv.
,,Ale jistě, jen se posaď."
Počká až se posadíš a pak se nahne přes stůl k tobě a umožní ti tak náhled do jejího výstřihu. Viditelně si s tebou hrála. Teprve po chvilce promluví svým klidným svůdným hlasem.
,,Neslušelo by se na gentlemana, aby objednal dámě drink?"
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna:

Uf ta ví jak manipulovat. Pousmál jsem se.
,,Ale samozřejmě hned to bude." Mrknul jsem na ní šibalsky.
,,Lestri kamaráde dvakrát můj drink." Mávnul jsem na barmana, který okamžite přikývl.
,,Je to můjvlastní recept raději se ani neptej co vtom všechno je a rovnou se napij." Řekl jsem jí. Následně na to jsme dostali obědnané nápoje.
,,Tak schutí do toho." Pobýdl jsem jí a sám jsem pozvedl svůj drink.
,,Tak na tebe krásko." Usmál jsem se šibalským úsměvem, který už odzbrojil nemálo žen. Potom jsem se pořádně napil drinku.
,,Takže co tě přivádí na Nar Shaddaa?" Zeptal jsem se po té co se i ona napila.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Lestriho kantýna:

Twil'lečka vyčaruje na úsměv, před kterým jsi doslova tál.
,,Dalo by se říct, že práce, ale to teď není důležité."
Znovu se napije drinku, který ji patrně zachutnal. Poté svým líbezným a svůdným hlasem znovu promluví. ,,A co sem přivádí takového fešáka jako jsi ty?"
Než ale stihneš odpovědět, dodá: ,,Ah, málem bych zapomněla, já jsem Shall" Přitom ti podá ruku.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Lestriho kantýna:

,,Moc mě těší Shall. Já jsem Cartr a je mi opravdovým potěšením tě poznat." Usměju se na ní a řádně si jí opět celou prohlédnu. Byla naprosto dokonalá bez sebe menší chybyčky. Div jsem nezačal slyntat jak jsem si jí prohlížel.
,,Co mě sem přivádí? No přirozeně také práce, ale neni to nic zaživného raději mi povídej o sobě." Nahodil jsem šibalský pohled doprovázený šibalským úsměvem.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“