Výcvik pro hráče Marianna Messa

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Bleee

Příspěvek od Bleee »

Korriban - Akadémia Sithov

Bola som na pokraji výbuchu, chcela som ho zabiť, nerozumela som tomu jediovi...
Aké dobro? Ja som peklo, som chorá, mám rada smrť a krv, a on mi tu rozpráva o záchrane....Ale čo ak predsa?
Túžila som po teple od ľudí, ale jediné čo sa mi dostávalo, bolo len zrada a sklamanie...
A čo korenie? Dokážem sa ho vzdať?...
Tu som už naozaj ostať nemohla, nemalo to význam... Denisov vzťah ku mne sa rozpadol na tomto tréningu, nedokázala by som pokračovať...
Jedi už medzi tým zmizol... Ja som Denisovi nevenovala ani jeden pohľad, vyšla som z tréningovej miestnosti s úmyslom zbaliť si veci a vypadnúť...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Rytíř Jedi, který s tebou a tvým, teď už asi bývalým mistrem bojoval ti nasadil brouka do hlavy. Nikdy jsi moc nemyslela, že bys někdy dosáhla štěstí, neustále jsi viděla jen zlo a temnou stránku galaxie, stránku, kdy je každý člověk sobec, nikdo se o nikoho nestará, naopak, kde si lidé ubližují.Nyní jsi to poznala taky. Denis už nebyl nic nového. Zrada, ta tě potkávala všude, přesto ses zhrozila, když se muž, se kterým ses dokonce milovala vybarvil.Přesto jsi však poprvé narazila i na druhou stranu mince hodnoty života a to na tu dobrou. Rytíř Jedi ti nabídl pomoc, ušetřil tvůj život a ještě se za tebe postavil Denisovi.Než ses vzpamatovala, přišel nějaký mistr, který se přišel procvičit a vyhlídl si právě Denise.Protáhnul se a záhy jej začal ničit svými blesky. Bylo poznat, že byl Denis vyčerpaný a že se nedokáže bránit. Po chvilce mučení ztratil i tu poslední sílu a padl na podlahu klece mrtev.

Heh, ti dnešní zajatci jsou nějak zhnilí, už neustojí to co dříve.

Pak pyšně odkráčel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“