Výcvik pro Raiken Daar

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Nar Shadaa


Avook Jyno se zastavil pár kroků před tebou. Když vyslech tvůj návrh, vyrazil prudce k tobě, chytnul tě za límec a přitisknul ke zdi takovou silou, že jsi zalapal po dechu. Podíval se ti zlostně do očí a zvednul hlas.

Avook Jyno : Myslíš, že jsem věděl co nás tu čeká ?!? A radě neřekneš ani slovo, je to jasné ?!? Čekal jsem až příliž dlouho na tuhle šanci !!! A nedovolím, aby mi to kdokoli překazil. I kdyby to byl můj vlastní padawan !!!

Pustil tě a pokračoval v cestě.

Avook Jyno : Dělej, musíme rozluštit ten datapad !

Řekl už o něco klidnějším hlasem.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Překvapeně jsem si narovnal límec.Počkal jsem ještě chvilku a přemýšlel co mám udělat.Pro jistotu jsem si ruku dal blíž ke světelnému meči.Pohlédl jsem na mistra Avooka Jyna.Vypadal klidně ,ale já věděl ,že to je pravý opak jeho nálady.Nakonec jsem počkal až bude pět metrů ode mně a s klidným hlasem ,ale pronikavýma očima jsem promluvil.

Říkáte ,že jste nevěděl co tu bude.Ale zároveň říkáte ,že jste na tuhle šanci dlouho čekal!Vysvětle te to!! Jinak budu muset odletět z Nar Shadaa.Pokud my to nedovolíte budu to chápat jako zradu řádu Jedi.Jsem jen padawan ,ale už jsem poznal jaký je rozdíl mezi Jedaema a ...... někým jiným.

Ruku jsem položil na rukojeť meče a čekal.Kdyby se mistr nepoddal agresi tak bych to chápal ,ale takhle je pro to jediné vysvětlení.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Avook Jyno se opět zarazil a opět přidal na hlasitosti.

Avook Jyno : Ano, jsi jen padawan, a ten má za úkol především poslouchat svého mistra. A pokud jde o rozdíly mezi rytíři Jedi a Sithy, tak si nejsem tak úplně jistý zda nějaké existují,Raikene ! Otevři už konečně oči ! Jediný rozdíl mezi nimi je kodex, ale nic víc. To jestli se tím kodexem řídí je už něco jiného, když už to konečně pochopíš ! Myslel jsem že ti to časem dojde ! A ano ! Na tuhle misi jsem čekal hodně dlouho, ale že tu narazíme na sithského bojovníka jsem netušil. Ovšem, jsme na Nar Shadaa, tady se může zjevit kdokoli, ale že půjde zrovna po nás ? Raikene prober se, proč myslíš že po náš šel ? O našem úkolu věděla jen Rada ! Tak vidíš, tady máš pravdivý obraz "dokonalosti a čistoty" rytířů Jedi.

tvůj mistr byl znechucený. Nevěděl jsi zda to bylo tvým odporováním nebo pomyšlení, že by ho Rada mohla zradit. Chvíli na te hleděl a dodal:

Avook Jyno : Myslím, že bych si mě vzít tvůj meč. Alespoň do té doby než se uklidníš. Stejně ho nebudeš potřebovat, žádný sithský bojovník už nás neohrozí a pokud nás přepadne nějaká skupinka, Sílu používat umíš.

Mistr dokončil větu a nastavil dlaň do které jsi mu měl odevzdat tvůj meč.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadaa

Nuceně ho vytáhnu z držáku a podám ho Mistrovy.Mlčky jsme pokračovaly dál ve své cestě. Přemýšlel jsem o tom co my Mistr řekl. Najednou původní nadšení z mise zmizelo a změnilo se na " ať už jsme na Corruscantu" . Proto jsem se rozhodl si mistra alespoň usmířit.

Mistře promiňte za moje chování a za to že jsem vás celou dobu neposlouchal. Řekl jsem smutně a abych změnil téma . Mistře kam teď jdeme??Neměli byjsme se vrátit k našemu ůkolu najít Gorda a Mistra Herana Kola ??

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Avook Jyno : Naše mise teď musí počkat. Chci zjistit, kdo nám usiluje o život ať se to Radě líbí nebo ne. Najdu ho a vypořádám si to s ním jednou pro vždy ! Jdeme ! Nejbližší kantýna je dva bloky a šest pater odsud.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadda

Jestli myslíte tím vyřídit jako ,že zabít. Tak to se mi moc nezdá vhodnější by bylo zatknout.Ale co už nebudem se zdržovat.

Dorazily jsme do kantýny.A ja čekám na mistrovy pokyny.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadda - kantýna

Dobře, já to vezmu z prava a ty z leva....hledáme někoho kdo bude mít kontakty. Nikoho se neptej. Takoví lidi si najdou tebe. Uvidí že něco hledáš.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar Shadda

Díval jsem se po stolech jestli neuvidim něco zajimavého.Dostal jsem se do poloviny.Posadil jse a čekal na Mistra.V tom my na rameno zaklepal rodian.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Nar Shadda - kantýna


Rodian se k tobě posadil a naklonil se k tobě.

(Rodiansky) Co děláš mladej na takovymhle místě ? To není zrovna vhodnej plac na hraní,mladej. Něco hledáš ?

Rozhlédnul jsi se po svém mistrovi, ale kantýna byla přeplněná k prasknutí. Nikde jsi neviděl róbu rytíře Jedi.
KLAP-BZZZZZZ

goro101
Učedník
Učedník
Příspěvky: 31
Registrován: 25.5.2008 20:37:33

Příspěvek od goro101 »

Nar shadda-Kantýna

Zkusím se znova poohlédnout po mistrovy ,ale nikde jsem ho nenašel.Rozhodl jsem se si s rodianem povýdat do té doby než přijde mistr.

(rodiansky) Já jsem tady se svým otcem a nemůžu ho najít tak tady na něho čekám. Možná by s váma chtěl mluvit. Víte co ?? Zvu vás na drink.

Výtáhnu dvě stě republikových kreditů a rukou přivolávám servírku.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar shadda-Kantýna

Rodian se začal chcechtat.

Takový škvrně mě chce zvát na drink ? Ty tady nejseš se svym otcem, mladej. Vypadáš spíš jako jeden z těch pošahanej Jediů.

S každým slovem zvedal hlas. Když vstal, chtěl jsi se postavit taky a couvnout, ale za každou ruku tě čaply něčí ruce a pevně sevřely. Dva lovci tě drželi tak pevně, že jsi s sebou nemohl ani škubat. Rodian tě prohledával. Bylo jasné co chce najít. Když u tebe však světelný meč nenašel. Byl zklamaný.

Kde máš tu věcičku, mladej ?

Zeptal se popuzeně.

A co tady pohledáváš ?

Dav jako by si ničeho nevšim. Všichni se stále bavili, a u pultu bylo narváno. Mistr stále nikde.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“