Výcvik pro Grafa Brandes

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Grafa Brandes

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi, tréninkové prostory

Sledoval jsi jak Tvůj mistr Erdon Hull provedl náhlý výpad z boku a jeho modrá čepel se za doprovodu jisker a Tobě velice známého zvuku střetla s kovem vibročepele tréninkového droida UD-124. Dobře jsi věděl, že tyto kousky jsou na místním planetárním technickém trhu velice vzácné, ale i přesto se na doporučení Sénátu podařilo Řádu na zakázku získat několik stovek těchto modelů, které byli speciálně určeny jen pro velice zkušené bojovníky Řádu, tím tvůj mistr rozhodně byl, a ty sám jsi byl na sebe hrdý, že tě učí někdo, jako je on- zkušený mistr Jedi, jenž patřil mezi nejlepší šermířskou elitu Řádu.Samozřejmě, nemohl se rovnat úplným špičkám, ale spadal do kategorie soupeřů, které by neměl nikdo podcenovat.

Z těchto myšlenek tě vyrušil náhlý výbuch, až jsi sebou trochu trhl.Modrá čepel světelného meče stala droidovu hlavu a mistr stačil provést ještě přesný řez směrem od krku ke hrudnímu plátu droida, jenž se skácel k zemi.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
Tyraxor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 21.4.2008 17:19:45

Výcvik : Graf Brandes

Příspěvek od Tyraxor »

Chrám Jedi, tréninkové prostory

Seděl jsem v rohu tréninkové místnosti ,uvolněn,bez myšlenek,soustředěn na mistrovi pohyby. Na jeho kroky,pohyby rukou a zápěstí. Na směry, kterými vedl svůj modrý světelný meč,který se opět střetl za skřípotu a odlétajících jisker s vibročepelí droida UD- 124, kterého jsem viděl na své cestě rytíře Jedi poprvé.Neuvěřizelné .S jakou rychlostí a elegancí se ohání svým mečem… Nemohl jsem mít větší štěstí.Erdon Hull, jeden z nejlepších šermířů z řad rytířů Jedi…snad budu jednou jako on, také tak zkušený , moudrý a hloubavý. Možná bych …

Z mých myšlenek mě vytrhla ohlušující rána, která mě vrátila z5 do reality. Už jsem jen spatřil hlavu droida , která se zastavila necelý metr od mého kolena. Mistr si ještě na konec svého souboje dopřál pár přesných pohybů, po kterých se Droid rozsypal na už nepoužitelné součásti. Poslední chvíle.. ty jsou vždy nejvzrušujicí… Tiše jsem záviděl , posledním chvílím mistrova vítězství .

Když souboj definitivně skončil posledním úderem droidích zbytků o podlahu, neváhal jsem jsem vztát a jít k mistrovi. Před oslovením jsem
se uklonil na znamení respektu a úcty, kterou k němu bezvýhradně cítím.

Obdivuhodný zápas mistře. Jak jsem vypozoroval tak droidi pro vás nejsou žádným soupeřem, asi by pro vás měli naši meziplanetární vědci sestavit nějaký prototyp.
Oslovil jsem mistra s lehkým úsměvem na rtech …

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“