Výcvik pro hráče Ragnoss (Basbakhan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Křižnik třidy Consular. Deos 5

Rozjímam nad sílou nechávam se vést napřič celou galaxii, najednou cítim bytosti...matriakh..to jsou mi lide...žasnu nad tim citim svou planetu neni zas tak daleko od deosu zhruba 5 hodin světelnou rychlosti. Ale jemne škubnuti lodě mě vyrušilo z meditace.
Je to celkem hezky pohled na teto planetě je min vody než souuěe ale i tak je překrásna a z tehle výšku vypada jako mala kulička.

Posádko tady Kapitan. PRave sestupujeme na Deos 5 prosim ujistšte se že jste připraveni na sestup a hlašte se v hangaru lodi. Važeni Jediove jsme tu.

Lod sebou opět mírně škubla a to bylo pro mě znameni. vyšel jsem z kajuty se smíšenými pocity jsem se vydal k hangaru.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Deos 5

Po chvíli už vaše loď dosedla na jednu z přistávacích plošin osady, které patřila k velkému hlubinnému dolu, které máte prozkoumat a zjistit příčinu tamních problémů. S mistrem, který byl stálezamlklý, sjte vystoupili z lodi a hned vás vítali dva slušně oblečení muži.

Vítejte na Deosu 5 v osadě Tuara Muda, patřící ke stejnojmenému dolu, největšímu dolu na rozličné rudy zde na planetě!

Řekl jeden z nich strojeným tónem a tvůj msitr ho odměnil jen lehce oporhlivým pohledem. Potom se koukl na tebe a ty jsi z jeho pohledu okamžitě pochopil, že nemá chuť se s těmito lidmi bavit, takže to máš vyřídit sám.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Deos 5 - Osada Tuara Muda

Mistr je líny a nema rad formality tak ho znam odjakživa ale myslel jsem že aspon tak vážna věc jako MISE ho může donutit být trochu nadšenější! No nic Asi to zustáva na mě.

Zdravim Vás, My jsme Jediove vyslání republikou na Deos 5 kvuli incidentu který se opakuje. Ja jsem Basbakhan a Toto je Mistr Agor Du'Liun. Radi vas poznáváme a raádi bychom kdybyste nas provedli a ukazali nam místo incidentu a potom nas zavedli do našeho dočasného ubytováni.


Mno myslim že se to povedlo. Řikam si s pocitem úlevy když jsem souvisle vyřkl nekolik vět za sebou ale stejne by mistr mohl něco udělat. Jinak tito lide jsou Corelliani - obyč. lide ale dělnici jsou jini jsou to ti Ebranite. Jsou mnohem hrozivějši než na obrázcich ale vypadaji klidně a vyrovnaně jde z nich cítít pocit bezpeči. I navzdory Podivnému vzhledu, jejich úsměvy a gesta naznačuji že jsou velice citově vyspělí a vyrovnaní. Přece jen by se mi tu mohlo líbit říka si se spokojeným pohledem Basbakhan.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Deos 5

Správce odměnil tvého mistra dosti nechápavým pohledem, protože i on si myslel, že mistr je ten důležitější a ten, který má hlavní slovo. Potom však svůj nechápavý pohled změnil v neutrální a poslechl si tě až do konce. Náhle vám začal znovu pochlebovat:

Jistě pánové, vaše přání je mi rozkazem, pojďte. Následujte mě.

S těmi slovy se vydal pryč z přistávací plochy do nadzemního komplexu, ve kterém jste vstoupili do velkého, velicem moderně vypadajícího výtahu, který se s vámi hned rozjel do spodních pater dolu. Tvůj mistr udržuej stále lehce opovžlivý výraz, a tak ti dělá trochu problémy, protože dělníci a zaměstnanci, které jste cestou potkali se na vás nedívali nejlépe. Výtahem jedete se správcem a několika dělníky, kteří zejména tvého mistra pozorují ne dobrým pohledem.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Deos 5 - Doly

Ach jo proč mi to musi muj vlastní mistr stěžovat? pomyslel si Basbakhan. Je to trochu nepřistojne takto vzhlížet na sve hostitele chapu mistra ale trochu to přeháni. Jediove by měli delat dobry a vlídny dojem na všechny bytostí v Galaxii, ale tohle zrovna ukázkove neni! Basbakhan vyslal sílu Mistře mohl by jste se aspoň tvářit trochu vlídně? Myslim že naši situaci to neuškodi nejsme dobyvatele ale vyslanci míru a pomoci! řekl basbakhan svému mistrovi tak aby to slyšel jen on. Zdejši vybavení vypada dost moderně a udžovaně, Basbakhanovi vrta hlavou jak na totmo místě mužou byt takove problémy ktere přišli řešit. Sjeli jsme výtahem až na dno kde se to hemži pracovní sílou tohoto zařízení. Všichni maji napilno a nás si moc nevšimaji a pokud ano tak když zachyti pohled mého mistra se začnou tvářit nevlídně. Babakhan si připada trochu nesvuj neni zvykem aby jeho druh se pohyboval v jeskyních a tak ma zvláštni pocit stísněnosti. Tohle bude dlóuhe vyšetřování.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Deos 5 - doly

Tvůj mistr tě sjel jen káravým pohledem a dál nevnímal tvé připomínky tváříc se stejně odměřeně a lehce arogantně jako předtím. Na tvého mistra všichni v dolech zahlíželi dosti nepřátelským pohledem, protože každý z dělníků z jeho tváře vyčetl odpor a aroganci. Tudíž ani na tebe se nekoukali jinak. Správce z toho byl dosti nesvůj, ale i přez to vás vedl, potom co jste sjeli výtahem až do dolních pater, dlouhou chodbou. Po cetě vám říkal:

Poslední incident se stal na tomto patře v chodbě o kousek dál. Byla tam vybudována malá občerstvovací stanice, jídelna chcete-li.

Na chvíli se odmlčel a zahnul za roh, za kterým byla další dlouháchodba a pokračvoal v obeznamování vás se sitaucí, což mistra zřejmě příliš nezajímalo.

Před několika dny se zřítil strop a zabil několik desítek dělníků. Nidko z tehdy přítomných to nepřeži, kromě jednoho dělníka, který právě odcházel, když to spadlo a teď leží s těžkými zraněními na ošetřovně, bohužel se ještě neprobral a tudíž není jasné co se stalo. Není ale možné, aby to bylo chybou stavby, protože vše, co je tady postaveno je důkladně kontrolováno a zkoušeno, než je to uvedeno do provozu.

Dál jste procházeli nově vypadající chodbou, až jste došli až k uzavřeným vratům. Po jejich otevření se před vámi objevila místnost plná sutin, durabetonu, kuvů z klimatizace a mnoho dalšího nepořádku, mrtvá těla byla už dávno vynešena a dalo se do místnosti již vstoupit. avšak zbylý strop nevypadal příliš bezpečně. Zajímavé bylo, že strop nebyl děravý zkrz na zkrz do vyššího patra. Správce to okomentoval pouze slovy:

Tak tady to je.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“