Výcvik pro hráče Ragnoss (Basbakhan)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Výcvik pro hráče Ragnoss (Basbakhan)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi

Další ráno, stejné jako všechna ta ostatní rána, která byla před tímto. Chladné poklidné ráno v chrámu Jedi, ale v tvém skromném pokoji je dnes však naplňeno něčím jiným, než obvykle. Ve vzduchu vane mnoho očekávání a proseb.

Mladý noghri leží nehnutě na posleti pozorujíc prázné místo svého spolubydlícího, který je právě na své první misi. Na takovou první misi čeká i Basbakhan. Přemýšlí o smyslu života, dnech, které prožil v chrámu, vzpomíná však také na svou rodinu a na druhou stranu se snaží přesvědčit se, že se ze stereotypu, který teď prožívá, dostane někam jinam, do akce. Na svou první misi se svým oblíbeným twileckým mistrem, který ho na Coruscantu trénuje už delší dobu.


_________________________________________________

První prověřovací příspěvek tvých schopností. Nezapomínej na tvar příspěvku a piš podle pravidel, která sis jistě přečetl. V tomto příspěvku se od tebe chce, aby ses ponořil do myšlenek a pocitů a napsal adekvátní odpověď, nikam nespěchal, ale dobře vyjádřil svou postavu.

A ještě dodatek, nebudu akceptovat jendo či dvouřádkové odpovědi, vždy se dá napsat víc.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant Chram Jedi

Nedočkavost neni na spravném místě řika si Basbakhan, Jsem jedi nemůžu podlehat nebezpečným citum, naposteli se špatně medituje proto se zžira ve vlastních myšlenkach, ...ale přece to trva nejak moc dlouho muj spolubydlici Avesim už dostal misi a ja pořad ne! tyto myšlenky se ubíhalý špatnym směrem ale Basbakhan si toho nevšíma, Muže to byt tim že jsem Noghri? nemaji mě kvuli tomu radi? proto se mě všichni strani? teď mu došlo o čem uvažoval a rychle tyto myšlenky zapudil. Rozhodl se Dělat neco užitečnějšiho. Umyl se studenou vodou pro osvěžení, oblekl si róbu kterou nosil od te doby co ji dostal jako darek od svého oblibeného Twileckého mistra a vyrazil na cvičiště. Třeba dnes něco přijde!



Mno omlouvam se za připadne chyby za těch 6 let co jsem v ČR jsem se moc dobře česky nenaučil psat! (jsem Ukrajinec mimochodem :D)


Aha, v tom případě se omlouvám a chápu, že diakritika ti může dělat problémy.. Jen ak mezi námi máš rozhodně daleko lepší češtinu nežli já ruštinu. :-D Učím se jí dva roky a neumím takřka nic. :-D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant Chram Jedi

Potom, co jsi zapudil své myšlenky, umyl se a oblékl, vyrazil jsi na cvičistě. Po cestě jsi viděl jen pár padawnů a několik rytířů a mistrů, kteří však všichni někam spěchali. Větišina obyvatel chrámu ještě spala a tak byl všude daleko větší klid než obvykle. Avšak když jsi došel na cvičiště, spatřils tam, jako ejdiného trénujícího, svého mistra Agora Du´Liuna, jak sebevědomně trénuje a zdokonaluje pozice v bojovém stylu Soresu, kterému tě s oblibo učil.

Mistr byl k tobě zády, ale jen chvilku po tom, co jsi vstoupil a rozhlédl ses jsi zaslechl mistrův hlas.

Zdravím tě můj padawane. Jsem rád, že jsi přišel ty za mnou a nemusím tak já vyhledávat tebe.

Du´Lian k tobě celou dobu stál zády a ty sis byl jistý, že se ani jednou při svém tréninku nepodíval tvým směrem. Klidně si dál cvičí základní i pokročilé pozice.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Chram Jediu

Muj mistr na mě ma čich nebo mě spiše citi skrze silu. To je jedno začina novyý den a ja si ho chci vychutnat.

Dobré ráno mistře. Pročpak by jste me měl vyhledavat, mate pro mě nějake zdělení?

Plny nedočkavosti Basbakhar doufa že konečně mu přidelili misi a dostane se z chramu kde travil celé roky, ne že by se mu v Chramu nelibilo ale chtěl prozkoumavat a poznavat nove světy a vidět nove lidi. ...Že by konečně me prosby byly vyslišeny? Basbakhar s napětim sleduje svého mistra a čeka na jeho odpověd.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistr po tvých slovech ještě chvíli trénoval a nechal tě tak čekat. Po té vypnul svůj jasně zelený meč, zastrčil ho za opasek a otočil se k tobě se slovy:

Nebuď netrpělivý můj mladý padawane! Netrpělivoat vede k unáhleným a nebezpečným rozhodnutím!

Koukne se na tebe káravým pohledem, ale potom se usměje a pokračuje:

Tušíš ale správně, že jsem ti chtěl něco říct a opravdu se to týká tvé první mise. Za hodinu odlétáme, přijď do hangáru včas. Na lodi ti řeknu podrobnosti k naší misi.

Mistr jako by ti četl myšlenky rychle řekne vše, co měl na srdci a potom klidným a vyrovnaným krokem zamíří ven z výcvikové místnosti.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Chram jediu

A-a-ano Mistře.

Vykoktal z sebe Basbakhar. překvapením se mu rozvyklala kolena. KONEČNĚ MISE radostne si pomyslel Basbakhar. Ihned po sděleni odešel do sveho pokoje. s nadšenim si sbalil všechno potřebné a připravil se na cestu a vyrazil do hangaru. S přesvědčenim že vše pujde nejlip jak muže!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi

Po té, co sis zbalil všechny potřebné maličkosti, vydal ses směrem k hangáru. Po cestě si potkával již mnoho obyvatel chrámu, mistři, rytíři i padawani tě zdvořile zdravili. Někteří z padawanů se na tebe však dívali trochu divně, protože nelidí tvého druhu v Chrámu nebylo moc. Po chvíli jsi dorazil do hangáru, kde už na tebe čekal tvůj mistr.

Jdeš právě včas můj padawane, těšíš se už na svou první misi?

Přitom ještě chvíli počkal, až dojdeš až k němu a potom se vydal směrem k jednomu diplomatickému křižníku třídy Consular, který vypadal velcie dobře a zachovale. Piloti už dávno připravují loď k odletu a na vás čeká stažená nástupní plošina.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Chram Jediu

Basbakhan vchazi do hangaru a rozhliži se kolem. Naposledy tu byl když přijel do chramu. Stroje bzuči na plné obrátky a vše šlape jako hodinky jeho mistr ho očekava.

Jsem připraven. Jelikož je tohle ma prvni mise potřeboval bych nejake informace abych věděl oč jde.

Basbakhan potlačil sve pocity a našel v sobě rovnovahu a klid. Nechtěl na sve prvni misi vypadat jako natěšeny školaček. Kouř v hangaru byl těžky a vše vypadalo radostně hodně lidi chodilo sem a tam všude byl ruch. Basbakhan s Mistrem se vydali ke křižniku a basbakhan očekava Instrukce. Teď to všechno začina, Udělam misi jak nejlip budu umět!
Převědčoval se Basbakhan a s rostoucim pocitem napěti se ubiral s mistrem ke svému prvnímu dobrodružství.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, paluba křižníku třídy Consular

Tvůj mistr přejde tvou otázku jenom krátkou větou:

Trpělivost padawane.

A přitom se ubírá po spuštěné plošině do útrob lodi. Plošina se za vámi zavřela a vy jste společně došli až do společenské místnosti, kde se mistr rozvalil do meditačního křesla, pokynul ti, aby sis také sednul a potom začne mluvit:

Naše mise směřuje na planetu Deos 5 ve středním pásu. Je pkrytá především džunglí, kopci, horami a skalami, ale žije tam i poměrně vyspělá civilizace ovlivňovaná i vlivy z venčí.

Na chvíli se odmlčel, mezitím už piloti startovali motory, a potom pokračoval:

Tato planeta má velice dobré vztahy s Republikou a proto její vláda požádala Republiku o pomoc. Tato planeta totiž žije z těžby kovů a právě jednoho velkého dolu se naše mise týká. Mizí tam mnoho dělníků, zásob, občas se najde nějaké mrtvola, ale nikdo netuší, o co tam jde. Místní vláda ani armáda si s tím neví rady, ale rudu přestat těžit nemohou, protože by se jejich ekonomika sesypala.

Znovu se odmlčí a zeptá se tě:

Co si o tom myslíš ty?

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Chram Jediu

Basbakhan se posadi a začne uvažovat.

Mistře buď tato planeta ma nejake nepoznané tvory na ktere právě narazili, nebo někdo chce ůmyslně poškodit ekonomii na te planetě. Ale přičin může byt více o hodně více a možna i něco co by jsme nikdy neočekavali.

Řekl Basbakhan s tajuplnym nádechem ktery přidal cele věci na vážnosti. Ale takova zahada neni moc neobvykla pracovnici se bouři proti svým nadřízeným kvuli pracovním podminkam, a dalši různe obyčejne věci, ale stejně Basbakhana tato záežitost zneklidňuje.

Mužu se zeptat na vaš názor Mistře?


Zvědavě se podíva Basbakhan na sveho mistra doufajíc uviděl myslitele v akci.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, paluba křižníku třídy Consular

Mistr se pohodlněji uvelebí ve svém křesle a to už pomalu vylétáte z hangáru chrámu. Když se Du´Liun se dovrtěl a potom pokejval hlavou:

Tvé návrhy znějí dosti obstojně, ale jak správně říkáš, příčin může být mnoho. Možná daleko ví, než si teď myslíme.

Na chvíli se odmlčí a zkoumavě se na tebe podívá svým kamenně klidným pohledem a výrazem, který se téměř nikdy nemění. Vlastně když tak zavspomínáš, nikdy jsi neviděl v tváři svého mistra žádnou emoci, ani překvapení, potěšení či cokoli jiného. Vždy, ať jsi dělal chyby nebo jsi uspěl, ať tě kritizoval nebo chválil, vždy držel svůj kamenný výraz s chladným a naprosto klidným a vyrovnaným pohledem. Když dále zavspomínáš na chválu, která zněla kdy z jeho úst, možná až trochu překvapeně si uvědomíš, že to byl velice zřídka, za to kritiky se ti dostávalo velice často. To už ale mistr promluvil opět svým rozvážným hlasem:

Chtěl jsi slyšet můj názor, mladý padawane, ale teď je ještě moc brzy, abych si udělal nějaký konkrétní obrázek. Svůj náor ti sdělím, až si místo prohlédneme.

Víš, že se tvůj mistr odpovědi vyhýbá záměrně, protože ho znáš už velice dlouho a tak to, že se nechce nikdy ukvapit, patřilo k jeho výrazným vlastnostem.

Loď poklidně stoupaal k obloze mezi mnoha jinými a jen díky obratnosti pilotů a štěstí nedochází k žádné kolizi v chaotickém dopravním systému zde, na Coruscantu, kde je současně ve vzduchu miliony plavidel.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Coruscant. Křižnik třídy Consular

Muj mistr mě opšt odbyl jako vždy nikdy se nevyjádři na rovinu a neprojevi emoce jak už je tomu dlouho od chvíle co prožil masakr na jedne ze mnoha svych misi. Basbakhan přikyvne na misrovu odpověd. Mistr nikdy neříka vic než je nutno zakže basbakhan vi že ma názor ale neřekne ho dokud nebude skálopevně přesvědčen.

Mistře o Deosu 5 toho moc nevim mohl by jste mi popsat kulturu a zvyky obyvatl připadně stručne zaákony abych měl přehed? Jelikož z tamnich zvyku a pravidel se da lecos vyvodit.


Křižnik pravě doletěl na oběžnou dráhu. Pilot zpomalil loď pro vypočt na skok na světelnou rychlost. Všude kolem lítaji lodě, nákladni, dopravni, bitevni, a mnoho dalších. Basbakhana upoutal pohled na cely ten vesmírny ruch. Pilot dokončil výpočet a zažehnul světelný motor. Loď sebou trhla a hvezdy se prodloužili na čáry. Nový svět...novi lidé...nove tváře...jsem zvedavý. Pomyslel si Basbakhan a usadil se pohodlně aby si mohl poslechnout mistrovo vypravění o obyvatelech Deosu 5.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant. Křižnik třídy Consular

Brzy jste se spletí různých lodí dostaly až na orbitu a po chvíli jste se již řítili hyperprostorem ku Deosu 5. Byl pln očekávání, narozdíl od tvého mistra. Těšil ses na svou první misi, a proto jsi také chtěl od mistra vyzvědět něco o planetě, kam putujete. Když ses zeptal, tak mistr jen přikývl a začal šmátrat v kapse svého pláště. Po chvilce ti podává svůj starý datepad se slovy:

Informace o té planetě jsem si stáhl do datapadu, můžeš si tam přečíst, co tě zajímá.

Podal ti datapad a posadil se do meditačního sedu. Pak už jen dodal:

Budu teď meditovat, nesthil jsem si příliš odpočinout v chrámu, tudíž mě prosím upozorni, až budeme na orbitě Deosu 5.

S těmi slovy zavřel oči a už tě zřejmě nehodlal dál vnímat.

Uživatelský avatar
Ragnoss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 15.5.2008 17:25:19
Bydliště: Dantoine, Jedi Enclave

Příspěvek od Ragnoss »

Paluba Křížniku třídy Consular

Zatimco mistr jde meditovat ja si řikam že mam dost času na to abych si o tech lidech něco přečetl, jelokož cesta z Coruscantu na Deos 5 potrva neco kolem 30 hodin tak si myslim ze budu mit dost času na meditaci. Odejdu do své kajuty ausadim se pohodlně na postel. Vytahnu z kapsy datapad a začnu číst ty informace.

Klima nechci, podnebi taky ne, suroviny znám, a hele obrazek mistniho obyvatelstva.

Ebranite. bezchlupi bezvlasi šestiruci humanoidi s jemne červenohnědou kůži. Velice bojovní a pracoviti, neni divu že s nimi republika obchoduje. Jsem zvědavy jak to Bude vypadat na Deosu i když je to jen kolonie Ebranitu. Odložim datapad usednu do meditační polohy a ponořim se do síly necham ji sebou protékát a cítit celou galaxii jak zase pro jednou prožíva den plný života.
MPM C'dare Ibles - Rytíř Jedi

Nic neni jak se zda. Vždy je dobro a zlo a svet je často řernobíly.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Křižník třídy Consular, cesta na Deos 5

Opustil jsi svého mistra, který zůstal ve společenské místnosti a meditoval a přešel jsi do své kajuty, kde ses pohodlně natažen na posteli začetl do mistrova datapadu. Přeskočil jsi části, které tě nezajímaly a dočetl ses tak i o obyvatelích Deosu 5. Nic dalšího už tě v datapadu nezaujalo a tak jsi ho odložil a začal, po vzoru svého mistra, meditovat. Upadal jsi do stále hlubšího meditačního nevědomí a tak až po dosti dlouhé době, tě budí lehké trhnutí lodi, jak vystoupila z hyperprostoru.

Právě se, pod vedením dvou zkušených pilotů, blížíte k orbitě planety.každou chvílí se blížíš opravdovému začátku tvé první mise - vystoupením z lodi na Deosu 5.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“