Výcvik pro Rel Phos

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Rel Phos

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi- Osobní ubykace, prostor C

Tisíce, miliony hvězd Galaxie září v nekonečném vesmíru, který je protkán skrz na skrz nespočtem vln, z nichž samotných vyzařuje samotná podstata Síly- energie pulzující v nestálých rytmech temnotami veškerého překypujícího života, který utváří stabilní spojení všech fyzikálních základů se Silou.Vše je a zároven není, ale Síla, ta je věčná.Ta melodická energie, která tebou protéká v harmonických intervalech napříč samotným duchem, utvářející podstatu Tvého pravého Já. Jen ty sám rozhodneš jakou cestou se vydáš.Jen ty sám vytváříš svůj vlastní svět v koloběhu veškerého života nebo smrti.Jen ty sám.. Poslední slova tvého otce.Poslední slova moudrosti, kterou jsi vstřebal do svého srdce!

Pomalu jsi otevřel oči, pořád oddechujíc a plný harmonie.Je to už několik dní, co jsi mohl odpočívat, tak jako ted.Je to už několik dní, co jsi podstoupil souboj s jedním z vrahů Tvého otce a ušetřil jsi ho.Dobře víš, co by tvůj otec řekl.
Vyhrál jsi sám nad sebou, dokázal jsi své srdce naplnit veškerou harmonií. Pousměješ se. Dokázal jsi otevřít srdce světlu a naslouchat Síle.

Pomalu vstaneš z meditační polohy a lehce se protáhneš za doprovodu hlasitého křupnutí.Dnešní den bude něčím zvláštní- Cítíš to.Cítíš ten zvláštní závan předtuchy..
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chám Jedi- Osobní ubykace, prostor C

Pomyslím na mého otce. Rytíř Jedi z rodu Phos, tak jako on stával v této budově za cestou poznání, tak tu teď stojím i já jako následovník nového Nautolanského rodu Jedi. Doufám, že jsi na mne pyšný otče.,
Poté pomalu vstanu a vzpomenu na boj s profesionálním zabijákem: Uprostřed davu jsem spatřil jednoho z posledních, které můj nepřipravený otec nestačil zneškodnit. Tento zabiják měl jednu jedinou vzpomínku na vraždu Jedijského Nautolana, Táhlou jizvu přes ruku. Můj otec ho nechtěl zabít, jen mu chtěl vyrazit zbraň z ruky.
Ihned jsem se za ním rozeběhl a vytasil svůj meč. Zabiják mne zaregistroval a vytáhl blaster, kterým 2x vypálil. Jednu ránu jsem odrazil ale druhá jen těsně proletěla kolem mé ruky. Vyskočil jsem a prudce dopadl za zabijáka, kterému jsem ihned podkopl nohy tedy upadl. Stoupl jsem si nad něj ale znovu vystřelil, ránu jsem vyblokoval ale meč mi vyletěl z ruky. Pomocí síly jsem si meč přitáhl do ruky a namířil na vraha mého otce, Chvíli jsem tam tak stál jelikož byl ve mne sváděn boj mezi Temnou stranou Síly a Světlou stranou Síly. Nakonec jsem mu rozsekl jizvu na ruce a poslal ho pryč...

Malinko se zapotácím jako tehdy, po boji. Pomalu vyjdu ke dveřím, jež vedou do chodby a rozejdu se k tréninkové místnosti.[/i]

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Rel Phos

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi

S hrdým zajiskřením v očích pomyslíš na svého otce a znova tě pohltí představa nedávných událostí, které tě postavili před osudovou volbu cesty Tvého srdce a duše.Uspěl jsi.Dokázal jsi to.Moc dobře víš, cítíš to, že tvůj otec na tebe skrze Sílu zajisté dohlíží.S lehkým úsměvem zaženeš tyto myšlenky a zamíříš ven z pokoje na chodbu.Vždycky tady bude semnou.Povede mé kroky..Výjdeš na chodbu a magnetické dveře od Tvého pokoje se za tebou bezpečně uzavřou.Chodbu osvětluje tlumené, meditační světlo, které pomáhá k soustředění studentů během jejich studia a další povinné práce, jenž jim jsou udělené.

Ovšem, ted na chodbě nikdo není.Všude na prosté ticho.Znova se pousměješ.Tohle ti vyhovuje.Vstal jsi příšliš brzo, což se ti v poslední době stává velmi často.Zhluboka se nadechneš a zamíříš chodbou na pravo, kde brzy narazíš na křižovatku a následně, bez zaváhání, změníš směr do prava.Na konci další chodby už z dálky vidíš elektromagnetické dveře turbovýtahu, který jsi používal za těch zpousty let mnohokrát.Za okamžik k němu přistoupíš a stiskneš tlačítko na ovládacím panelu.Trvá to jen pár vteřin, než turbovýtah dorazí do Tvého patra a vchod se otevře.

Na nic nečekaje vstoupíš do útrob turbovýtahu a stiskneš tlačítko do příslušného patra, kde již na tebe čeká obrovská tréninková hala.Minutu přemýšlíš jestli jsi nevstal příliš brzo, a jak na to budou reagovat jiní, pokud tě tak časně uvidí, ale nad tím okamžitě zavrtíš hlavou.Je to čistě Tvá věc a Tvůj čas, s kterým naložíš dle svého uvážení.Výtah za doprovodu známého zvuku zastaví a dveře se otevřou.

Už zdálky vidíš velkou bránu vedoucí do tréninkových prostorů chrámu Jedi.


---------------------------
Hezký příspěvek.Věděl jsem, že si porozumíme.Pokud budou nějaké dotazy, nebo se semnou budeš chtít na něčem domluvit ohledně hry, tak mě kontaktuj poštou.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Enkláva Jedi, tréninková místnost

Rozhlédnu se a poté si vyhrnu rukávy přičemž si Sílou přitáhnu můj meč připoutaný k opasku. Přijdu k terminálu na jednom z konců haly a zaťukám do něj druh tréninku:

-Simulace boje
-4 bitevní droidi B-1
-1 bitevní droid B-2

Ihned jak se spustí program aktivuji meč a skočím naslepo směrem do prostřed haly co nejvíce vedený Silou v doměnce, že trefím nějakého bitevního droida. Dopadnu tvrdě na studenou, kovovou podlahu ale moje Jedijské schopnosti ztlumí pád. Seknu backhandem směrem k droidovi, kterého jsem minul a rozseknu ho vejpůl. Zatím se ke mne rozletí 6 střel, 2 od každého zbylého droida B-1.
Opět vyskočím a 2 dopadnu na hlavu jednoho, který se okamžitě rozpadne. Odrazím se od padající konstrukce droida a probodnu 3. droida B-1. Vytrhnu svůj světelný meč právě ve chvíli, kdy se ke mne rozletí rány poslední B-1 a rány vykryji. Pomocí síly vyšlu meč(to není nová Jedijská schopnost, normální telekineze na rukojeť meče) do hrudi 4. B-1. Maličko unaven vydáním tolika energie po tak včasném stávání přijdu k droidovi a vezmu světelný meč.
Tu se ozve mechanický zvuk a já si vzpomenu na B-2. Co nejrychleji se otočím ale to už mne trefí střela B-2. Simulace se přeruší a já vím, že jsem se dost přemáhal. Ostatní učni by si dali maličký trenovací robůtky., pomyslím namyšleně a spokojen zneškodněním 4 B-1 odejdu do rohu meditovat a odpočinout si.

Piš názvy lokací:-)

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Rel Phos

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi, výcvikové prostory

Po náhlém výstřelu z hlavně droida se Simulace přeruší a po chvilce přemáhání se spokojeně pousměješ s myšlenkami naplnující Tě opět klidem.Byla to dobrá práce, čistá, a ty jsi to věděl.Dobrá, ale ne dostačující.Dojdeš k nejbližšímu rohu velkého tréninkového sálu a usedneš do meditační polohy.Vzrušení z boje se pomalu vytrácí v neklidných vlnách z nitra Tvé duše.Zavřeš oči, zhluboka se nadechneš, a necháš se pohltit věčností..věčností nehynoucí Síly tohoto místa.

Nevíš, jak dlouho jsi tam seděl a cestoval nitrem vlastní duše, cestoval po vlnách Síly a snažil se pochopit otázky, které sis kladl každý den, z meditace tě vyrušil hluk z vedlejšího bojového sálu, odkud slyšíš jasné jiskření světelné čepele, jak projíždí pravděpodobně mohutným pancířem droida.Po okamžiku přemýšlení se postavíš na nohy a vyrovnaným krokem zamíříš za zdrojem vyrušení.

Projdeš vedlejším vchodem, který spojuje bojový sál se simulační halou, a již ve vchodu překvapeně zastavíš.Mladý padawan, která bude nejspíš Tvého věku vysvobozuje modrou čepel světelného z útrob kovu a úspěšně odolává formou ústupu a výpadu droidovi, který se smrtící rychlostí za pomocí vibročepele na něj útočí.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám Jedi, výcvikové prostory

Zaraženě hledím na Padawanku k níž se blíží vibročepel. Okamžitě zareaguji k bojující dvojici vyskočím, přičemž jednou rukou odepnu světelný meč, druhou si ho pomocí Síly přitahuji a k tomu meč aktivuji.
Co to panebože dělám? Ať mne provází Ṣíla!, pomyslím a rozeběhnu se k bojujícím. Volnou rukou pomocí Síly zadržím droidovu ruku.
Znaven z předchozího boje pustím droidovu ruku ale to už se přiženu a zablokuji droidovu ránu.
A zase... panebože co když je to jenom simulace? Měl bych přemýšlet než něco udělám!, zamyslím se a kvůli nepozornosti se ke mne přihrne druhá droidova ruka s další vibročepelí. Levou ruku položím na droidův hrudní plát a vydám co největší tlak znovu pomocí Síly. Droidův kovový plát se promáčkne a po droidově oslabení mu stačím světelným mečem utnout hlavu. Otočím se k Padawance.
"Není ti nic?", zeptám se a prohlížím si jí od paty k hlavě.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Rel Phos

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi, výcvikové prostory

Bez rozmyslu jsi se vrhl do potyčky a vzrušení blížícího se boje tebou projelo, jako horký nůž máslem.Trvalo to jen pouhých několik vteřin a droid ležel "deaktivován" na zemi- Tedy, jen to, co z něj zbylo.Jeho hlava s mechanickým mozkem se zakutálela o kus dál.Na nic nečekaje promluvíš na dívku a sjedeš ji zkoumavým pohledem od hlavy až k patě.Mezitím vypneš světelný meč a schováš ho ladným pohybem ruky zpět za opasek.

Vypadá to, že mladá padawanka na Tebe hledi s absolutně stejným pohledem, leč, trochu překvapeným, avšak v jejích očích vidíš náznak poklony a vzrůstající vděčnosti.Ne..nic mi není.Promluví melodickým hlasem, až trochu zneklidníš.Stojí před tebou pohledná rusovláska provrtávajíc Tě svýma pronikavě zelenýma očima.Teprve ted si asi uvědomí, že stále drží v rukou svůj meč a okamžitě ho deaktivuje.Modrá čepel za doprovodu Tobě známého tonu zmizí.
Mockrát děkuju za pomoc! Odvrátí od tebe pohled a přistoupí k droidí hlavě, kterou odkopne o kus dál.Omylem jsem spustila výcvikový režim svého mistra.. Znova na tebe pohlédne a pousměje se.Vypadá to, že se ze situace, kdy ji málem šlo o život vypořádala rychle, nebo to jen skrývá..
Co tady vlastně děláš Ty?
Obdaří tentokrát tebe otázkou a přistoupí k počítači, kde zadá interní příkaz k úklidu nepořádku
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám jedi, výcvikové prostory

Výcvikový režim mistra? Panebože, buď to bylo štěstí nebo Síla stála při mne. Vždyť jsem neporazil ani 4 B-1+B-2., bleskově mi prolétne hlavou a odpovím ji na otázku.
No... před chvíli jsem dokončil trénink ve vedlejší místnosti. Poté jsem si šel odpočinout ale zaslechl jsem tu boj. Mimochodem jsi tomu droidovi udělala pěknou díru., pousměji se po vzpomenutí si na padawanku vytrhávajíc světelný meč z droida.
Kdo je tvůj mistr? Jinak, jmenuji se Rel Phos, jeden z žáků enklávy Jedi, a ty?, zeptám se jí a vyčkávám na odpovědi. Mezi tím se co nejelegantněji ukloním. Uhladím si uniformu a dlouze se podívám na pohlednou padawanku.
Takhle být konečně padawanem... to by taky nestálo tolik námahy kdyby mi rada určila nějakého mistra... Vždyť jsem porazil a ušetřil mého celoživotního nepřítele!

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Výcvik pro Rel Phos

Příspěvek od Reiven »

Chrám jedi, výcvikové prostory

Při Tvé poznámce o droidovi se jen znova lehce pousměje a přestane se věnovat počítači.Její zrak spočine na tobě, a ty opět pocítíš Ten zvláštní neklid.Bylo to jen štěstí a dobré lekce mého učitele. Při posledních slovech se lehce dotkne rukojeti světelného meče a odvrátí od tebe pohled, pozorujíc uklízející četu droidů, která se odněkud zjevila.Když jsi se představil, tak na tebe znova pohlédla, tentokrát se zvláštní výrazem ve tváři. Jsem Reila Veren, ale pro přátele stačí jen "Re".

Na malou chvilku se odmlčí, než konečně zase promluví.
Můj mistr je Terbon Usaal. Odpoví konečně.Je to dobrý mistr, pro mě ten nejlepší jakého jsem mohla mít.Ušklíbne se, Nemůžu uvěřit, že se tě neujal žádný mistr.Toho droida jsi překvapil dokonale.Mistr Terbon by určitě ted řekl, že tě provází velká Síla.Usměje se, Nebo štěstí..několikrát se o Tobě dokonce zmínil.Nedávno jsi prý vykonal skutek hodný pravého Jediho.Viděl tě v souboji spolu s několika dalšími mistry.

Její poslední slova Tě vyvedou z míry a naprosto překvapí, než však stačíš jakkoliv reagovat, tak znova promluvila.Nemusíš se bát.Nechci být vlezlá.Do tvých věcí mi nic není.Přistoupí k tobě blíže.
Děkuji ti ještě jednou..ehm..za záchranu, ale už musím běžet.Věřím, že se ještě uvidíme.

Naposled se rozhlédne po bojovém sále a má se pomalu k odchodu.U východu se však zastaví a ještě dodá:Byla bých ráda, kdyby tohle zůstalo jen mezi náma.. Dodá a se zamávání zmizí než stačíš cokoliv říct.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám Jedi, výcvikové prostory

Ani nestačím nic říct a Reila odejde a přece jen dodám pár slov. No, tak to doufám, že budu jeden z tvých přátel.
Poté se pomalu rozejdu do ubykací v prostoru C, abych dokončil svojí meditaci a trochu si odpočinul, cestou přemýšlím o statusu Padawana. Mistr Terbon Usaal... velmi zajímavé. Stejně si nemyslím, že bych toho droida neporazil jestliže by nebyl zaneprázdněn Reilou. Docela by mne zajímalo jestli by se mistr Trbon u rady přimluvil, aby mi přidělili mistra... Mnozí mí přátelé se stali Padawany už ve 12...
Chodby se pomalu zaplňují a já poznám, že bych si měl pospíšit jestli si chci odpočinout a poté stihnout výcvik žáku enklávvy Jedi. Rozhlédl jsem se po dlouhé chodbě, ve které jsem zrovna šel a rozeběl se co nejrychleji k ubykacím...

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi

Vlna Síly tebou protékala, jako klidný vodopád v harmonickém prostoru světa ukrývající se v Tvé duši.Paprsky slunce před Tvými zraky pohlazovaly hladinu oceánu.Životní koloběh světa se zpomaluje za doprovodu hlasité melodie Síly, avšak po chvilce krása Tvého vnitřního světa ustupuje, a ty pomalu a klidně otevřeš své oči.Akorát včas. Pomyslíš si při pohledu na hodinky, ještě pořád poklidně oddechujíc, a opatrně se zvedáš z meditační polohy.Moc dobře víš, že zachvilku Tě čeká lekce v meditačních zahradách.Konkrétně za půl hodiny.Dost času, aby jsi se sithl posilnit v jídělně a připravit všechny věci.Naděje na zvláštní den v tobě nepřestávají intenzivě pulzovat.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám Jedi

Mírně se zastřesu při protékání Síly mou duší a ještě na chvíli zůstanu v meditační poloze. Vstanu a vyjdu z mého pokoje. Rozhlédnu se a koncentruji se. Poté vyjdu k jídelně. Když procházím chodbami Corusantské enklávy Jedi, prohlížím si další žáky, různé padawany, odvážné rytíře a občas spatřím i nějakého mistra. Přitom doufám, že potkám Reilu
Dorazím do jídelny a vezmu si něco malého, co je výživné, co nasytí a co mi dodá energii. Tím se ujistím, že na lekce v meditačních zahradách budu velmi soustředěný a plný sil. Usednu k jednomu ze stolů a pustím se do jídla.
Aaaaaach jo... tento den probíhá tak pomalu, jako postupuje šnek! Kdy už ta zvláštnost přijde? Docela by mne zajímalo co to bude, ale stejně je možné, že se mýlím. Nejsem žádný prorok., pomyslím a co nejrychleji dojím. Poté se vydám do meditačních zahrad.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi

Procházíš chodbami starobylého chrámu, který má za sebou již mnoho stovek let temných událostí Galaxie. Cestou k jídelně potkáváš desítky padawanů v Tvém věku a jiné žáky nebo rytíře Jedi.Sem tam se objeví známá tvář, jako Mace Windu, kterýho jsi potkal těsně u vchodu do jídelny.Zvláštní..Moc dobře sis za Tvůj dlouhý pobyt v chrámu, který se stal součásti Tvého života, mohl všimnout, že druhý nejmocnější muž v Řádu se jen zřídka ukazuje v prostorách Chrámu či dokonce v jídelně.

Vstoupíš do jídelny a do nosu tě uhodí skvělá vůně jídla.Jako každé ráno je místní jídelna, která je rozdělená na 4 sekce dosti rušná.Její převážnou část utváří studenti a několik desítek rytířů, kteří nejspíš využívají možnosti odpočinout si.Na nic nečekáš, vemeš si nějaké lehké jídlo a usedneš k nejbližšímu volnému místu. Po chvilce stravování pohlédneš na hodinky a uvědomíš si, že máš jen pouhých 8 minut. Poslední dvě sousta a spěšně se vydáš do meditačních zahrad v chrámu, které jsou umístěné v přízemí.

Za celou dobu jsi nepromluvil ani slovo.Pořád jsi byl omráčen dnešní ranní událostí a přemýšlel jsi o té dívce, jenž jsi nejspíš zachránil život.Mistrův výcvikový režim. Pousměješ se.Měl jsi štěstí. Po několika minutách dojedeš turbovýtahem do přízemí a po chvilce hledání se před tebou zjeví krása, klenot celého chrámu. Zahrady, kde zpěv ptáčků pohlazuje srdce a duši člověka..
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám Jedi

Po jídle se zvednu jako jsem to dělal poslední dobou odejdu do meditačních zahrad. Pohodlně se usadím do stínu jednoho z obrovských stromů s mnoha listy a zavřu oči. Zaposlouchám se do tajemného zvuku přírody a začnu přemýšlet nad všemi problémy, které musím vyřešit.
Proč mi nezvolili mistra? Tuto otázku si dneska kladu už poněkolikáte. Co způsobylo moje vítězství nad robotem výcvikového programu mistra Terbona. A co byl ten zvláštní pocit co jsem cítil v blízkosti Reily? Proč jsem dokázal zničit takového robota, když nedokážu porazit 5 jiných robotů. Jistě, horší roboti, ale bylo jich 5!
Snad mi odpovědi na tyto otázky zodpoví meditace v těchto klidných místech. Snad můj vyučující nebude moc rozčílen, když mne spatří meditovat právě v meditaččních zahradách.

Poté propustím svoji mysl do meditačního spánku a počkám na svoji lekci v těchto prostorech

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Chrám Jedi

Zavřeš oči a necháš se pohltit temnotou za doprovodu sladce zpívajících ptáčků, tohoto posvátného místa.I kdyby celý svět trpěl, umíral v hrozivých mukách války a destrukce, věříš tomu, že toto místo zůstane navždy obklopené věčnou neutuchající nadějí z nitra samotného Světla.Z nitra samotné harmonie, z nitra Síly..
Ani nevíš jak dlouho, tam sedíš, ale když opět otevřeš oči a před tebou se znova otevřou brány materiálního světa, sedí kolem sebe hlouček studentů, kteří meditují v polospánku a poslouchájí vnitřní hlas mistra. Hodina nejspíš pokračuje v plném proudu. Po několika minutovém rozjímání se všichni studentni uvolnili z náručí meditace a mistr Debor vás pozoruje s mírným úsměvem.
Vždy jsem tvrdil, že Síla nemá ustanovené žádné hranice. To, my, živé bytosti schopni s takovou energií manipulovat si tuto hranici podvědomě vytváříme. Debor se nachvilku odmlčí a ladným máchnutí ruky zvedne do vzduchu pomocí Síly malý kamínek. Je pravda, že každý z nás má od svého narození zdaleka jiný potenciál a naše duševní moc pracuje na zdaleka odlišných vlnách energie, než bychom si dokázali představit. Usměje se a kamínek zničehonic spadne zpátky na zem. Jsem však také toho názoru, že každý z nás dokáže svoji "hranici" překonat a posunout ji o kus dál. Z toho plyne, že každý z vás má ten dar být neustále lepší. Neexistují žádné hranice, kde se musíte zastavit, vždy je nutné je překonat a posunout se dál, bez ohledu na to, jaký potenciál pro to máte.Se Silou..je možné vše.. Přestane se usmívat. Ale vždy je nutné být s tímto darem v harmonickém souladu. Záleží jen na vás, jak se k tomu postavíte, a jak má slova pochopíte, protož-

- Omlouvám se, že vás vyrušuji, mistře Debore Zničehonic se za vašimi zády ozve Tobě známý hlas.Okamžitě se otočíš a spatříš Reilu, která Ti však nevěnuje ani špetku pozornosti a pokorně se ukloní mistrovi Jedi.Copak se děje? Zeptá se poklidně mistr a znova se pousměje.
Rada si přeje mluvit s žákem Phosem.
Mistr na tebe pohlédne a pokyne ti rukou. Studente. Je neslušné nechat radu čekat..
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“