Výcvik pro Rel Phos

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Revian

Příspěvek od Revian »

Chrám Jedi

Poté co jsem se probudil z meditačního spánku, jsem si poslechnul zajímavý rozhovor mezi Reilou a mistrem Deborem.
Proč si mne Reila vůbec nevšímá? Už na mne zapomněla? Jedno setkání a nic?
Moje přemýšlení přerušila moje přítomnost v rozhovoru a ihned jsem se horlivě zvednul tak, že jsem málem upadnul zpátky na zem. Uklonil jsem se mistrovi a pohlédnul jsem tázavě na Reilu, jestli o tom něco neví.
Zajímavé, já, že by toto byla ta zajímavost dne, kterou jsem cítil celé dnešní odpoledne? Co zajímavého mne u rady čeká? Osobní rozmluva s mistrem Winduem a mistrem Yodou. 2 nejlepší Jedi rady Jedi. Co by po mne chtěli? Udělal jsem něco? Nebo jsem si něco vysloužil? Možná mi přidělí mistra, který mne vycvičí Nautolanského Jediho jako je Kit Fisto!, pomyslel jsem a udělal krok k Reile, abych naznačil, že můžeme jít. Naposledy jsem se otočil k mistrovi, znovu jsem se uklonil a slušně jsem se rozloučil. Otočil jsem se zpět na Reilu a šel za ní. Při cestě jsem přemýšlel o dalších teoriích, co by po mne rada mohla chtít. Přitom mne ani nenapadlo se Reily znovu zeptat. Jen jsem ji bezduše následoval.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Rada Jedi

Mace Windu zamyšleně hleděl přes okenní průzor. Jako pokaždé přemýšlel nad mnoha věcmi, které se v poslední době odehrály, a které ho zároven znepokojovaly. Výcvik Anakina se podle všeho nevydařuje, tak jak by správně měl. A ted další problém navíc. Jeho starý zelený přítel, Yoda, seděl v jednom z mnoha křesel a zamyšleně Windua pozoroval. Dnes musí oba dva rozhodnout a podle toho se zařídit. Dnes rozhodnou a jen budoucnost ukáže zda rozhodli moudře. Pokud naše rozhodnutí bude nesprávné, doufám, že následky nebudou pro Ty dva a další kruté. Promluví zničehonic Mace s pohledem neustálé upřeným na život skrze proudicí Sílu, která svoji nestálou energíí vybruje základy Coruscantu. Dobře to věděl. Nedával to najevo, ale vždy ho trápilo svědomí, při pomyšlení kolik lidí trpí v temnotách města. I člověk jako on, jenž prosazoval odjakživa disciplínu dokáže mít chápajicí srdce.

Yoda se lehce pousměje. Síla nás zkouší, my, dlouho nečiní jsme byli.Jeho jsme až přilíš zavrhovali. Přiznat my chybu si musíme, jinak rytíři Jedi nemůžeme být. Měl pravdu. Windu to věděl, a to ho ted trápilo ze všeho nejvíc. Ian Karth byl rytíř Jedi, který po smrti svého mistra prosazoval vždy jen radikální názory. Vlastně..neprosazoval vůbec nic. O nikoho z Řádu se nezajímal, ale úkoly vždy pokorně přijal. Je to dobrý rytíř, ale mohl by být lepší. Windu si lehce povzdychne a pohlédne na mistra Yodu. Návstěva přichází. Úvodní dveře k síni radě Jedi se pomalu otevřou a dovnitř vkráčí vzpřímeným krokem vysoký zabrak, který je zahalen v černé tunice, která je pokryta pláštěm.

Chrám Jedi

Rozloučil jsi se s mistrem a opustil společně s Reilou meditační zahrady Chrámu. Poprvé na tebe pohlédla se zvláštním výrazem ve tváři, ale nakonec se pousmála. Mlčky po několika vteřinách dojdete k turbovýtahu a ty stikneš tlačítko. Výtah je naštěstí hned v přízemí a tak vám nedělá problém vyjet během okamžiku nahoru. Celou tu dobu jste oba ticho a Reila se vyhýbá Tvým pohledům. Výtah sebou zatřese na znamení, že jste na místě. Kovové dveře se otevřou a oba dva vystoupíte. V dálce už vidíš otevřené vstupní dveře do síně moudré Rady Jedi. Dojdete ke dvěřím a konečně na tebe pohlédne a překvapivě pro tebe se usměje. Nebud nervozní. Najdi klid v Síle..je pořád s tebou. Povzbudově se na tebe usmívá a ty po chvilce boje s nervozitou konečně vstoupíš dovnitř. Před svými zraky spatříš mistra Yodu, který sedí v křesle a Windua stojícího u okna, avšak spatřil jsi i dalšího "člověka" po levé straně. Vysokého zabraka, který pohlížel na oba dva mistry nepřátelským výrazem. Náš nadaný student je tady! Ozve se Yoda svým tradičně komickým hlasem a usmívá se na tebe. Jen pojd dál mladíku. Závažný problém, my, vyřešit musíme.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Rada Jedi

Po cestě, při kterém jsem si kousal ret nervozitou, jsme dorazili já a Reila před síň rady Jedi. PO její radě jsem se na ni pousmál o trochu víc sebejistě a přikývl. Poté jsem vstoupil do síně moudrých. Mace Windu, vždy majestátně vypadjící stál u okna. Mistr Yoda seděl v křesle ale nepoznal jsem třetího mistra. Hluboce jsem se uklonil a provedl maličký krůček do místnosti. Kovové dveře se ihned zavřeli.
Síla s vámi mistři., pozdravil jsem, i když jsem nevěděl jestli dostatečně úctivě a znovu jsem se uklonil.
Jaký problém myslí? Že bychj doopravdy něco udělal?, pomyslím a na chvíli zase stoupne moje nervozita. Pomalu zavřu oči a pomocí Síly se uklidním.
Jaký problém myslíte mistře? Provedl jsem něco?, zeptám se příliš horlivě, a proto ihned zmlknu.
Budu se i nadále takhle znemožňovat? Takhle se ze mne nikdy nestane Padawan. Kdo je ten zabarak? Proč si je nepřátelsky prohlíží? Znám ho? Je to mistr Eeth Koth? Co by tu vůbec dělal?, pokládám si mnoho otázek a čekám, že mi na tyto otázky brzo řekne odpověď mistr Yoda, aniž bych se ho na nic neptal.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Rada Jedi

Mistr Windu nehybně stál a nepřítomně pozoroval dopravní život Coruscantu skrze okenní průzor, který tvořil celou levou stěnu místnosti. Mistr Yoda se pousmál a očima skočil k neznámému zabrakovi, a potom zase k tobě. Ty, bát se ničeho nemusíš, mladý Phosi. My, zavolali Tě, abychom Tvé kvality uplatnili. Hned na to promluvil mistr Windu s pohledem upřeným pořád na to stejné místo. Rada zvážila, že člověk s Tvým potenciálem by mohl být prospěšný mimo zdi chrámu. Zamrazilo tě v zádech. Snad tě nechtějí poslat ke sboru? Lehce ses otřásl. Hlavně, at to není pravda! Projíždí tebou vlna neklidu.
Chceme Ti dát šanci, studente, aby jsi předvedl, co jsi se skutečně naučil tady.. Ukáže Yoda prstem na své čelo, ..a tady. Dlan ruky se přiblíži k jeho hrudníku a znova se pousměje, pak pohlédne na zabraka, který nehnutě stojí jen kousek od tebe. Tento muž je Ian Karth, a bude Tvým duchovím vůdcem., A ty jeho pomocníkem. Dodá Windu.

Zabrak se na tebe ani nepodívá a promluví plný protestu. Mluvíte vážně?!Je to malý kluk.
Yoda se potichu zasměje. A nedokázal jsi ve věku, tohoto mladíka v souboji mistra Kel- Tana porazit?
Karth se jen zamračí a už nic na to neřekne, poprvé na tebe pohlédne a tebe trochu zase zamrazí v zádech.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Rada Jedi

Překvapen jsem tam stál několik chvil. Podle rozhovoru byl tento zabrak velmi mocný Jedi, v mích letech porazil mistra Jedi.
Kdo je tedy ten Zabrak? Je to Mistr Jedi? Ian Krath? Slyšel jsem o něm někdy? mám být jeho pomocníkem a on můj duchovní vůdce? A pochopil jsem to správně? Rada mne chce udělat padawanem tohoto zabraka? J8, že jsem malý kluk? Někteří se stali Padawany ve 13!, přemýšlel jsem.
Zabrak na mne pohlédl a mne zamrazilo v zádech. Pomalu ale jistě jsem se uklidnil a pokusil jsem se změnit svůj překvapený výraz ve stejný, tvrdý a zamračený pohled, abych to tomuhle muži oplatil.
Poté jsem se obrátil k mistru Yodovi s klidným výrazem ve tváři a zeptal se ho:
Znamená to tedy, že jsem Padawan? Je tento muž mistr Jedi?
Proč jsem se vůbec ptal, jestli je to mistr? To je pochopitelné, když porazil mistra Jedi., pomyslel jsem, zatímco jsem čekal na odpověď mistra Jedi.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Rada Jedi

Mace Windu odtrhne pohled od divokého dopravního ruchu, který je tradiční charakteristikou Coruscantu, srdci všemocné Republiky. Nebo ne, až tak všemocné, jak by se na první pohled zdálo. Ne, To znamená, že od ted jsi jeho pomocníkem na dobru neurčitou. Odpoví Ti Mace Windu poklidným hlasem. Doufám, že je to jasné. Upře oči na rytíře Jedi, a tobě je jasné na koho poslední slova byli mířeny. My, pro vás, první úkol máme. Připlete se do rozhovoru rychle Yoda a jeho tvář poprvé zvážní. Upře pohled na Mace, a ten znova promluví.
Před dvěma lety se na Coruscant přestěhovala těžební společnost, která zajištovala pohonné hmoty pro specíální vědecké účely. Bohužel, společnost brzy upadla, díky vážným finančním ztrátám a záhadnému úmrtí majitele. Brzy na to se o úlohu výzkumu začala zajímat věděcká korporace Delcom, kterou vede jistý ředitel Derek Delom. Sénát nas poprosil, abychom vyslali rytíře, kteří zkontrolují průběh výzkumu na jedné ze základen společnosti a provedou kontrolu. Windu domluvil a Ty znova pocítíš náhlou nervozitu ve svém nitru. Karth se jen ještě více zamračí. Proč by se takovým posláním měl zabývat Jedi?

Yoda se pousměje. Na místě, kde vedecké středisko je, jedno z mnoha rodišt temné strany je. My, s mistrem Winduem se obávat věcí, které by se z přítomností vědců mohli vyustít ve strašnou zkázu.Vy, opatrní musíte být
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Rada Jedi

Slova, že jsem obyčejný pomocník mne zasáhnou jako blesk do stromu. Nejsem Padawan? To mne zavolali, abych se stal obyčejným poskokem?
Ať jde mistr Windu někam s tím svým poklidným hlasem!
, vztek mnou zacloumá ale já ho potichu zadržím.
Proč posílate mne? Vždyť nejsem Jedi!, vtrhnu do rozhovoru stále zadržujíc vztek.
Na co by tu byl obyčejný žák, proč nepošlete nějakého mistra a padawana?! Senát chtěl přece JEDIE ne?, vystřelí ze mne a slovo "Jedi", pěkně zvýrazním.
Co to se mnou je? Musím se uklidnit!, pomyslím, o krok ustoupím a ihned se pokorně omluvím. Poté zůstanu stát uprostřed místnosti s hlavou sklopenou jako tvrdé Y.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Rada Jedi

Závan vzteku Tě pohltí, jako rozbouřené vlny moře malou lodku, jenž se z vypětí sil drží na hladině. O krok ustoupíš a pokorně skloníš hlavu na náznak omluvy. Pořád cítíš ve svém nitru, to, drásavé ohnisko odporu a vzteku, spalujícího vzteku na mistry kolem sebe. Pomocník..jsem pomocník. Jako by Ti nemělo být souzeno stát se nikdy padawanem. Pořád lepší než být přidělen do sboru. Připomeneš si v duchu a zaskřípeš zuby se zatatými pěstmi. Všichni tři rytíři Jedi na tebe podlédnou, klidní, vyrovnaní..Věčně obklopení nekonečnou aurou všemocné Síly. Pomalu dýcháš a cítíš, jak tě zloba opouští, ale neklid, ten ne.

Cítíš to, mladý Phosi? Ozve se jemným hlasem malý- velký mistr Yoda. Temná strana, tebe, znova navštívala. Ty, opatrný muset být.Okamžik ticha. Měl pravdu. Měl pravdu, a ty jsi to věděl. Neovládl jsi se, ale jak by jsi mohl zůstát klidným, když nevíš, jak dopadne Tvá budoucnost, jak by jsi mohl být klidným, při představě, že jsi zklamal svého otce, svoji matku, svůj rod. Povzdechneš si a s velkou odvahou pohlédneš do očí mistru Yodovi a pak Winduovi. Kartha, která je jen kousek od tebe naprosto ignoruješ. Jednou, Ty, na mém místě možná budeš. Nikdo neví, co budoucnost, Síla, nám uchystá. Promluví Yoda svým líbezným hlasem a pousměje se. Síla jen, z nás a tebe rytíře Jedi nikdy nedělá a neudělá. Srdce a pochopení je ten klíč, mladý studente. Konat dobré skutky, i obyčejný člověk dokáže.

Jednou příjde Tvůj den, studente. Dodá povzbudivě Windu. Uč se trpělivosti, mladíku. Poznal jsi, že tohle jsou poslední slova starších, a byl to jasná žádost k odchodu.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Chrám jedi

Jistě mistři, už vás nikdy nezklamu, znovu se omlouvám. Síla s vámi., ukloním se a pomalu se odšourám k východu. Kovové dveře se se syčením otevřou a já vyjdu ven na chdobu plnou žáků, mistrů, padawanů a rytířů Jedi.
Dojdu k výtahu a ihned si ho zavolám, přijede za několik minut dlouhého čekání a já do něj nastoupím. Stisknu tlačítko k patru, kde jsou ubykace a výtah se okamžitě rozjede dolů. Vejdu do mého pokoje a do malého batůžku si připravím pár věcí na cestu a k boku si připnu světelný meč.
Bez batůžku vyjdu znovu na chodbu a poptám se lidí, kde sídlí Jedi Ian Karth, když to zjistím, uvědomím si, že jsem na opačném konci chrámu, než na jakém je Jedi Karth.
Seberu se a splním patnáctiminutovou cestu po chrámu Jedi. Když dorazím k Jediově pokoji, zaklepu.[/u]

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Chrám Jedi

Začal jsi balit důležité věci na cestu. Připadáš si, jako by jsi měl odjet někam daleko, a už se nikdy nevrátit. Promneš si oči, protože si připadáš dosti unaven. Už nyní chápeš, proč, od začátku dne Tvé nitro naplnovala ta citlivá předtucha. Síla to tak chtěla. Síla? Nebo jen můj výmysl?Pomyslíš si v duchu a zkontroluješ svůj světelný meč, jehož rukojet připneš k opasku a oblečeš se do něčeho cestovnějšího. Po několika minutách výjdeš ven na chodbu a po chvilce pátrání jsi zjistil, kde se Karth nachází. Cesta k jeho ubykaci, Ti, trvala víc jak deset minut.

Zaklepeš na dveře. Ticho. Chvilku, tam nervozně stojíš, a pak se rozhodneš jít dovnitř. Elektromagnetické dveře se otevřou, a ty s plný neklidu vstoupíš dovnitř. Nepamatuji si, že bych tě vyzval ke vstupu. Ozve se Jedi a místo pozdravu na tebe chladně pohlédne, v rukou držící dvoučepelový světelný meč.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Chrám Jedi

Omlouvám se. Ṣíla s vámi. Jen bych se chtěl zeptat kdy vyrazíme, a také bych se chtěl zeptat, jak bych vás měl oslovovat., omluvím se, pozdravím a zeptám se na dvě věci v jedné větě.
Kde jsem vzal tu poslední otázku? TU jsem neměl vůbec v plánu., pomysím rozpačitě a hledím udiveně na dvoučepelový světelný meč. Když zjistím, že jsem se zapomněl uklonit, ihned tak učiním a poté udělám krok z pokoje, když mne Jedi nepozval dovnitř.
Mimochodem, jmenuji se Rel Phos., dodám nakonec a znovu se ukloním.
Opět před pokojem stojím jako tvrdé Y, stejně jako u rady jedi a očekávám Jediovu odpověď.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Chrám Jedi

Ian Karth tě probodává svojí kamennou tváří, ale pak se od tebe pohled odtrhne a meč schová zády za opasek. Pevně uváže cestovní batoh se svýma věcma, a potom se Ti zase zahledí do oči. Říkej mi jak se ti zachce. Hlavně mě neotravuj s kdejakou blbostí. Poslední slova spíš zavrčí a batoh hodí do kouta. Vyrazíme za 3 hodiny. Takže bud nachystaný, jinak odletím bez tebe. S těmito slovy výjde z pokoje a zamíří k trubovýtahu, s usílím mu stačíš v kroku, a již po chvile oba dva jedete směrem do přízemí. Jsi velice rád, že máš tolik času. Napadlo Tě, že by jsi mohl zajít do výcvikových prostor a trochu se procvičit se svým mečem. Na tuhle dobu, tam bude dosti lidí, ale za této situaci to pro tebe nebude problém vzhledem k tomu, že nevíě, kdy se zase vrátíš.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

COrusant-Chrám Jedi

Odpojím se od svého nového "mistra" a odejdu do výcvikových místností. je tam velice mnoho lidí ale jás ipřece najdu místo a dám si stejné nepřátele jako ráno, navíc si tam ale přidám další B-2.
Droidi se ihned objeví a já se soustředím jako první na B-2. Naplněn rozruchem, šťasten ze svých dnešních úspěchů i neúspěchů a stále plný zloby skočím a dopadnu naprudce na jednu B-2. Všichni droidi v pomyšlení mne dostat zastřelí tohoto droida a já znovu skočím na druhou B-2. Rozseknu ho vejpůl a to se na mne rozletí 4 světelné střely. 2 letící na mne odrazím světelným mečem. Oba se obratí zpátky a zasáhnou své majitele. Rozeběhnu se k dalšímu a hodím mu svůj meč do hrudi. Skočím k němu a vytrhnu skolené B-1 světelný meč z hrudi. OZve se nabíjení poslední B-1 a poté mi střela škrtne o šaty. Otočím se nani a co nejrychleji se rozeběhnu. Vypnu světelný meč a připnu na opasek. Rozletí se ke mne 2 střely, jedné uhnu a druhou přeskočím, dopadnu před B-1 a pomocí obou rukou a Síly ji rozthnu na dvě poloviny.
SImulace skončí a já vyčerpán usednu na zem. Přitom se rozhlédnu, jestli jsem někomu omylem nepřekazil simulaci.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Coruscant- Chrám Jedi

Simulace skončila a ty se vyčerpaně sesuneš k zemi. Ztěžka oddechujíc pozoruješ rytíře Jedi a padawany, jak si snaží poradit se svými překážkami a z lehka se pousměješ. Vidíš jednoho 15 letého chlapce, jak během několika vteřin dokázal zlikvidovat 6 B-1. Je rychlý. Extrémně rychlý. Pomyslíš si a v duchu se usměješ. Opatrně vstaneš a po chvilce rozhodování se šáhneš po rukojeti světelného meče, aktivuješ ho za doprovodu tobě velice známého zvuku. Pozoruješ ten zelený paprsek neutuchající smaragdové barvy. Jak krásně září. Je v něm klid. Cítíš to. Takový klid, který ti odjakživa pomáhá k plné kontrole svých myšlenek v boji. Zavřeš oči a necháš Sílu za pomoci svých schopností vést svůj meč, své tělo. Připadáš si, jako by jsi cítil příjemný vánek, jenž tě hladí po tváři. Snažíš se splynout se Silou..s tokem energie procházející srdcem a Tvoji neochvějinou duší. Cítíš. Cítíš to. Světlo tě obklopilo svoji aurou nekonečné krásy, harmonie proudí tvoji duší a zpívá písen života. Jsi klidný. Nikdy jsi to nedokázal tak silně, a ted? Jako ty sám by jsi byl to Světlo v temnotách. Ten bod světa, který rozhodne o osudu života a věčné naděje.

Nejsou žádné emoce, jen mír.
Provedeš otočku o 180° doprava, máchneš mečem se zdola nahoru, avšak v polovině dráhy meče změníš bleskově směr do leva a otočíš se kolem své osy, v tom okamžiku se čepel Tvého zeleného meče srazí s září modré čepele. Překvapeně otevřeš oči, a před sebou uvidíš...ji. Reila se na tebe lehce usmívá a ustoupí o dva kroky do zadu s mečem v pravé ruce po boku. Vypadá elegantně, majestátně. Vyzařuje z ní respekt, a ty to víš. Cítíš to.

Není žádné nevědomost, je jen poznání..
Nahlížíš do jejich očí, kde veselé plamínky tančí živou dravostí, ale zároven i nepochopitelným klidem, který vane z jejího srdce. Se zatajeným dechem ji pozoruješ, tak soustředěně, že jen díky štěstí, nebo snad dokonce Síle, naposlední chvilku spatříš modrou čepel jak k tobě nezastavitelně dopadá, a jen díky svým reflexům čepel vykryješ a následně odrazíš za doprovodu hlasitého zajiskření a uskočíš o několik kroků vzad do bezpečí.

Není žádná vášeň, jen vyrovnanost
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Revian

Příspěvek od Revian »

Corusant-Chrám Jedi

Nejsou žádné emoce, je jen mír.

Uvolním se z podivného sevření Reilniných očí, také se malinko pousměju a ukloním se ale když se narovnám, moje tvář už není úsměvná ale plná důstojnosti s přihmouřenýma očima.

Není žádná nevědomost, je jen poznání.

Zavřu na chvíli oči a sousředím se, abych splynul s ladným tokem Síly... Modrý světelný meč sekne po mích rukou ale ty se automaticky zvednou a obě čepele se skříží.
Soustředěnost mi pomohla., pomyslím a nedávám pozor, z toho vyplyne prudký kop od Reily a já se odkutálím o pár metrů dál. Vstanu a znovu se postavím do bojového postoje.

Není vášeň je jen vyrovnanost.

Znovu zavřu oči a dokončím spojení mezi mnou a Sílou.Hluboce se nadechnu a zasáhne mne tlaková vlna od Reilininy ruky. Znovu se odkutálím dál a znovu se postavím. Otevřu oči a únavou po těch úderech se uklidním a připravím na svůj první úder.

není žádný chaos, je jen harmonie

Hluboce se nadechnu a veden duchem Síly se co nejrychleji rozeběhnu na Reilu. Na začátku je překvapena ale poté začne vykrývat všechny rány, které udělám.
Jelikož mám nevýhodu ve fyzické síle, není moc unavená ale pod náporem mích úderů začne pomalu ustupovat.
Odrazí mne Silou a já odskočím. Posadím se na bok a vyskočím směrem k ní.

Není žádná smrt, je jen Síla

Natáhnu směrem k ní ruku, plný jistoty a vydám co největší proud Síly. Stačí před sebe dát jednu ruku, tím způsobí, že ji tlaková síla neodhodí ale vypadne ji z ruky meč.
Rozeběhnu se k ní. Otočí se směrem k jejímu světelnému meči a přivolá si ho. Když se jí dostane do ruky, ihned ho aktivuje, otočí se na mne a naše meče se znovu skříží.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“