Výcvik pro hráče Stealer (Corm Deriel)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa - hangar:

Okamžitě se začnu bránit kritice:

To snad není možný, měl v sobě tak osm děr, když jsem odcházel. Hmmhp, alespoň víme kde ho najdem.

řeknu a ukážu na ten křáp.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - hangar:

Dian se na tebe jen podezrivave koukne a pak tak z provokace zakrouti hlavou, jako by chtela rict, ze jsi tak neschopnej, ze to ani neni mozny. Nicmene nic nerekne a dal pokracuje v ceste k lodi, od ktere uz vas deli jen nekolik desitek metru. Zrejme si totiz uz taky davno vsimla, kam vede krvava stopa. V celem hangaru je najednou az podezrele ticho a tebe tak trochu mrazi v zadech.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa - hangar:

Cestou si uvědomím, že tu něco nehraje. Počkat, kde jsou všichni? Porozhlídnu se. Nikdo v hangáru kromě nás nebyl, dokonce ani droidi, nic. Byl úplně prázdný.

To ticho... Nelíbí se mi.
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - hangar

Jiz jste byli v polovine cesty a tvoje obavy se zacinaly rozplyvat, ale v tu chvili ti kolem hlavy prolitl jeden a potom dalsi a dalsi vystrely z blasteru prichazejici z ruznych stran. z poza barelu a ruzneho haraburdi v hangaru ulozeneho. Navic te prekvapil Tori, ktery se objevil ve vchodu do te plechovky a s vitezoslavnym pohledem vasim smerem taky namiril blaster. Vse se deje ve velke rychlosti a ty i Dian jste zrejme hodne zmateni a prekvapeni.

Uživatelský avatar
Stealer
Učedník
Učedník
Příspěvky: 41
Registrován: 12.4.2008 19:18:03

Příspěvek od Stealer »

Nar Shaddaa - hangar

Mé obavy se nakonec vyplnili a my jsme se brzo ocitli pod palbou. A aby toho nebylo málo, objevil se vysmátej Tori s blasterem v ruce. Proč jsem ho sakra předtím nezabil?! Nakonec si jen pro sebe siknu:

Jsem blbec.

Okamžitě mám oba své blastery v rukou a začnu střílet okolo sebe, což samo o sobě nebylo nijak zvlášť účinné, ale alespoň mi to poskytlo na chvilku krytí. Rychle chňapnu Dian za ruku a odvleču ji mezi dvě nejbližší lodě, kde hned si přebiju blastery.
________________________

To už je daleko lepší.. Jen takovej malej detail, zajímalo by mě, jak ji chňapneš za ruku, když máš v obou svých rukách blastery, ale budiž. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - hangár

Zřejmě jsi dítětem štěstěny nebo jsi ráno vstal prostě tou správnou nohou, protože jinak by tě jistě některá ze střel musela trefit a ukončit nebo aspoň znepříjemnit ti tvůj ubohý život. Tvůj plán, střílet jako zběsilý kolem sebe a přitom skočit mezi polorozpadlé lodě dost překvapivě vyšel, útočníci alespoň na chvilku přestali pálit, ale také překvapil Dian, která nečekala, že ji strhneš a vykřikla nejprve překvapením a po té i bolestí, jak dopadla na zraněné rameno. Nicméně jste se tímto manévrem dostali z přímé palby, kromě ohrožení Torim, který byl teď přímo naproti vám stále ve vchodu do své lodi, ke kterému to máte takových dvacet kroků po volném prostranství, odkud jste právě utekli. Toriho to zřejmě taky trochu vylekalo a zřejmě má trochu problémy zvednout svůj blaster do odpovídajícíc úrovně, takže nevypadá jako velké nebezpečí. Určitě je ale otázkou času, než si pro tebe dojdou jeho společníci.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“