Výcvik pro uživatele Wan Chi Chuan (ku*va to je nick...)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Výcvik pro uživatele Wan Chi Chuan (ku*va to je nick...)

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Luke stál na vyvýšeném místě na cvičišti, které se nacházelo na Yavinu IV. Cítil Sílu přicházející od všech jeho žáků, pilně cvičili umění zacházet se Sílou. Vetšina žáků se tvářila sebejistě až na Wan Chi Chuana, který nevypadal vůbec při tréninku ve své kůži. Zbystřil a jeho čelo se krabatilo nad myšlenkama, které se mu začli honit hlavou. V poslední době si těchto maličkostí všímal čím dál víc, nechtěl již studenty typu Kueller, kteří se odvrátili na temnou stranu.

Uživatelský avatar
Dorkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 03.3.2008 20:23:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dorkman »

Yavin IV. - Cvičiště

Stojím na cvičišti mezi padawany, přemýšlím o tom, jak to zde bude probíhat.
Rozhlížím se a poté nepřetržitě pozoruji mistra Luka Skywalkera. Všichni vypadali
sebejistě, jen já se moc necítil. Všiml jsem si jak mistr přemýšlí.
Jen kdybych věděl na co myslí.
Co se teď asi bude dít? Pomyslím si a čekám dál.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Yavin IV.

Paradoxně z myšlenek jej vytrhlo náhlé ticho, které se mu zdálo být dosti nepřirozené. Vrátil se zpět do reality, aby zjistil, že všechny pohledy místních ho s jasným dotazem ve tváři pozorují. Bylo to očividné to takové míry, že to poznal i na ne-lidech, kteří akademii obývali. Kousek od něj stál nautolan přeměřujíc si Chuana svým pohled. Něco krátce promluvil a pokynul hlavou směrem dopředu, kam se Chuan krátce na to podíval a spatřil mistra Katarna, jak jej pozoruje. Bylo zřejmé, že když se zamyslel, něco propásnul. Snažil se najít omluvu.

Uživatelský avatar
Dorkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 03.3.2008 20:23:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dorkman »

Yavin IV.

Okamžitě jsem zbystřil, když jsem viděl jedijskou legendu mistra Katarna.
Plno očekávání, že se zase něco bude dít, se nic nedělo. Na to že jsem na chvíli nevnímal okolí, jsem zareagoval ihned, omluvným gestem.
Když vtom sem čekal že se bude konečně něco dít, jsem vycítil že mistr Skywalker chce promluvit.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravim, byl jsem ti pridelen jako novy moderator tvoji jeskyne. Rad s tebou budu pokracovat ve vycviku. Pokud jsi jeste stale aktivni, staci se ozvat a budeme moci pokracovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Yavin IV.

Mistr Katarn tvou omluvu prijal lehkym gestem ruky a potom promluvil. Zrejme opakoval svoji otazku, kterou te oslovil uz predtim, kdy jsi ji ovsem neslysel, protoze jsi byl zaneprazdnen svymi myslenkami. Nejprve se vsak ujistil, jeslti uz ho doopravdy poslouchas.

Uz vnimas mlady padawane?

Pri teto otazce se lehce usmal a potom zase trochu zvaznel a po te ti konecne polozil puvodni otazku klidnym a pomalym hlasem.

Citim z tebe velkou nejisotu a obavy, trapi te neco mladiku?

Mistr Katarn dnes neni prilis vyrecny, ale zrejme ceka, ze tvoje odpoved bude obsahla a predmetna, aby se mel ceho chytit.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“