Výcvik pro Dave Undertakus

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Dave Undertakus

Příspěvek od RomanArts »

Coruscant - ulice na 142. podlaží, sektor 515:

Dave se probudil již brzy ráno, ještě před východem slunce. Kredity došly a on si musí obstarat obživu. Slunce už je teď vysoko na nebi, ale paprsky se do těchto pater nikdy nedostanou. Rozhoduje se kam zamíří a co v tento den podnikne.

- na sobě máš potrhané kožené látkové oblečení
- v kapse 3 kredity

__________________________

snaž se pro začátek popsat svůj vzhled pocity a další jednání postavy.
Naposledy upravil(a) RomanArts dne 09.3.2008 11:49:50, celkem upraveno 1 x.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Coruscant - ulice na 142. podlaží, sektor 515:

Ráno se probudím, a když se kouknu na hodiny, tak se přímo zhrozím.
Cože! To je tak brzo! Kdybych nebyl švorc, tak bych ještě spal.
I když nerad, zvednu se s postele, a vzteky shodím ze stolku sklenku s vodou. Jdu ke svému oblečení, které mám pověsené na posteli, protože skříně nemám. Moje místnost je vlastně jenom ta postel a malá koupelna dohromady. Přes svoje otrhané oblečení přehodím svuj kabát, který vypadá jako nový, a na hlavu si dám klobouk, který je též velice zachovaly. Každý v téhle části mně zná v tomhle oblečení, a nikdo se mě bez něj nedokáže představit.
Vyšel jsem ven, a tam jsem se chtěl nadechnout čerstvéhovzuchu, ale ptozože jsem byl v těch snad nejnižších patrech, tak jsem jsem dýchal jen smog z továrních komínů.
Sakra, tady nemužu dlouho zustat. Musím se nějak dostat nahoru!
Byl jsem na tom bídně, a proto první místo, na které jsem se chtěl vydat byla kantýna, kde bych mohl najít nějákou práci, která mně dovolí přežít další den. 3el jsem po cestě, která přímo ukazovala ve který vrstvé jsem. Kantýna byla malá a přeplňěná, a každej stil byl obsazen. Přišel jsem k jednomu rodiánovy, který tam seděl sám, a já jsem využil své síly, a od stolu jsem ho vyhodil až přilítl druhému na stul, kde rozbil pár jeho věci.
Když si nemumíš poradit...
Lehce jsem se zasmál, a když šla servírka okolo, tak jsem na ní křikl.
Dones mi Juma Juice. Na něj ještě mám. A dělej. Neplatí tě tady od kroucení zadkem. I když to je na tobě možná nejlepší.
Mrknu na ní okem.
Naposledy upravil(a) Undertaker dne 18.5.2008 12:57:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Kantýna:

Servírka: Nejdřív zaplať! Potom dostaneš co chceš...
Servírka se jen pohrdavě podívala a odtrhla svůj pohled jinam. Odešla k dalšímu stolu.
Mezitím se odhozený Rodian vzpamatoval a postavil se, odešel za roh, kde byly umístěny další stoly a po pár vteřinách se vrátil s posilou, dvěma dalšími Rodiany.
Dave si toho vůbec nevšiml v tu chvíli se ještě věnoval servírce. Když odešla k dalšímu stolu někdo Davea prudce udeřil zezadu do hlavy. Jen matně slyšel Rodianův hlas:
Rodian: Příště se ujisti jestli jsem tu sám...
Dave upadl do bezvědomí.

Za nějaký čas...
Probouzíš se z bezvědomí, nevíš kde jsi, jak jsi, co jsi, kdy jsi, proč jsi...

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Někde

Kde to jsem. To jis udělal ty, rodiáne, viď. Počkej až tě dostanu. Seš jenom blbej rodián.
Řval jsem do prázdna. Snažil jsem se uklidnit, a zjistit kde jsem. Bylo tu temno, a chladno, ale viděl jsem hlavní rysy místnosti. Bylo to normální místnost se čtyřma stěnama, čtyřma rohama a jednima velkýma dveřma a totálně bez oken. Šel jsem ke dveřím a začnu na ně třískat.
Otevři ty dveře. No dělej. Otevři ty dveře a uvidíme kdo je silnější, když na mně nepujdeš zezadu jako minule. Seš jenom zas**nej rodián, kterej nic nezmuže.
Řval jsem a třískal co mi ruce a hrdlo stačilo. Slyšle jsem kroky jak se blíží k mým dveřím a trochu jsem od nich postoupil. Čekal jsem kdo vleze...

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

/// Na tohle nemam Sílu. Požádej o výcvik někoho jiného...

--> Ukončeno

Pro pokračování kontaktuj moderátory této doby.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Dáte mi někdo pls výcvik...? Roman s tím sekl tak mně pls kontaktujte přes PM abych věděl s kým pracuji dál. Když budete mít otázky tak opět PM...

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Zdravim, byl jsem ti pridelen jako novy moderator tvoji jeskyne. Rad s tebou budu pokracovat ve vycviku. Pokud jsi jeste stale aktvini, staci se ozvat a budeme moci pokracovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá loď

Probudil jsi se v neznámé místnosti a kvůli velkým bolestem hlavy jsi napoprvé nepoznal, že je to vlastně jakási vězeňská veliká místnost nejspíše na palubě nějaké lodi. Je tam hodně tma a tak nevidíš, jestli jsi zde sám enbo ještě s dalšími lidmi. Chvilku po tom, co jsi začal řvát ti však přistála v obličeji tvrdá rána obrovskou pěstí, která tě skolila stylem KO k zemi. Poslední co jsi cítil byl proud krve, který se ti spustil ze zlomeného nosu.

Několik chvíli na to tě probere tvrdý kopanec do břicha a potom hrubý hlas, zřejmě toho, který ti udělil takovou ránu:

Neřvi tady ty mrňousku! Nikdo na tebe není zvědavej! Ještě jednou tady budeš vypiskovat a rušit tak náš spánek, tak ti dám takovou nakládačku, že se už nikdy neprobereš a nakrmíme tebou naše ne příliš civilizované spolucestující!

Při poslední větě jsi zahlédl pohyb jeho ruky směrem kamsi do tmy. Brzo si začínáš na tmu zvykat a pomalu rozeznáváš ohromnou siluetu muže, který teď stojí nad tebou. Když se rozhlédneš kolem, je tam určitě ještě mnoho dalších lidí.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Neznámá loď

Kde to jsem, co tady dělám!!

I když si mé oči už zvykly na tmu, tak m ještě stále dělá problém rozlišit tvary. I přesto uvidím nějákýho muže, nebo velkou ženu, která stojí úpřede mnou.

Kdo jste?? Mužeme si pomoci.

Povím muži, a doufám na naší oboustrané pomoci z těhlech problémů.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá loď

Dost nepříjemně tě bolí zlomený nos, ale naštěstí už se proud krve začíná uklidňovat a teď už ti jen pomalu a líně stéka po tváři na zem a zasichá. Když jsi se začal zmeteně vyptávat, tak muž jen mlčky čekat, kdy už zase konečně sklapneš. Z výrazu jeho obličeje jsi pochopil, že každé tvé slovo ho ruzčiluje a když se už chystal, že z tebe vymlátí duši, zastavila ho nějaké drobná psotava a tichým, ale důrazným hlasem promluvila:

Tati už ho nech! Za nic nemůže, je jen dezorientovanej!

Z hlasu si poznal, že tě vlastně brání jakási dívka, která k tobě poté přiklekne a ty v šeru vidíš dokonce i její obličej. Mastné hnědé vlasy ji spadají do obličeje, kde se lesknou dvě zelená očka. Pak na tebe znovu promluví a přitom ti začně něčím otírat krev z obličeje:

Přitáhli tě sem rodiani a teď nás všechny, jak tu jsme, vezou na prodej jako otroky na nějakou, jistě vzdálenou planetu. Možná už mají kupce předem, kdo ví.

Při otírání trochu nešetrně zavadí o tvůj zlomený nos a ty téměř zařveš bolestí.

__________________________________________________________

Zkus psát víc popisů pocitů.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Neznámá loď

A mně bude zachraňovat život nějáká baba. I když zase nevypadá špatně. Možná, když mi nepomuže její otec, tak mi pomuže alepoň ona. Je tu ještě stále šance jak se z toho dostat

Kouknu se na dívku, a ctítím z ní uklidňující pocit, možná právě pro to, že mně zachránila před jejím otcem, tím mužem. Nebo proto že je to něco, co je v ní. Jí jsem nějákým zpusobem začal věřit, byla pro mně něco jako naděje, která mi mohla změnit život. Nechal jsem ji, aby mně otírala krev, a držel jsem, ani jsem se nepohnul. Nevěděl jsem co říct. Ona promluvila první, o tom jak nás vezou otrokáři. Při zavadění o muj nos jsem téměř zařval, ale tím jak pokračovala, tak jsem nějákým zpusobem udržel, a nic nedělal. Dívka se mi líbila. Rád jsem se nchal od ní ošetřovat.

Otrokáři? To není dobré, ale máme šanci. Když zustanem při sobě, tak si mužem vzájemně pomoci. Mužem utéct..najít nový život.

Řekl jsem jí, a jen se kochal jak se krásně usmála. Byl jsem rád že je u mně. Byl jsem rád že je vubec někdo u mně. To už ale přestala otírat mojí kev, protože jí všechnu už otřela. Zvedl jsem se, a díval jsem se co je kolem. Viděl jsem jak sou u zdi posazení nějací lidé, nejspíš dalši otroci. I když byla v místnosti tma, tak jsem už docela dobře viděl co kd je.

_________________________________________
Hele mužem s tí "dívky" udělat už dospělou, nikd ejsi to tam sice nenapsal, ale nechcel bych být jako pedofil :) . Dik
Jinak takhle to rozepsání stačí??


Ok, není problém, neměl jsem ani v úmyslu ji dělat příliš mladou...
Jinak rozepisování je takhle dobrý;).

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Loď otrokářů

Dívka ti pomohla vstát ze země a ty ses rozhlédl kolem. Bylo tam několik desítek lidí i nelidí, většina z nich vypadala dost zuboženě. Pak zase dívka promluví:

Dokud jsme tady na lodi, tak nemůžeme dělat nic. Jinak asi jsem se nepředstavila, mé jméno je Guana a tohle je můj otec Deohuk.

Přitom ukázala na hromotluka, který tě předtím srazil a ten ti trochu omluvně podával pravačku se slovy:

Sorry mladej za ten nos, ale nemám z toho tady zrovna nejlepší náladu a tak když jsi tu začla řvát jako blázen, tak mě to naštvalo.

Ve stejnou chvíli jste všichni pocítili drobné škubnutí a tobě došlo, že to musí být buďto vstup do hyperprostoru nebo výstup z něj. Nevíš však, co z toho to bylo, protože v místností nejsou žádné průzory a tys byl ještě před chvílí v bezvědomí.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Loď otrokářů

Já jsem Dave. Dave Undertakus. Moc mně těší. Jsem opravdu rád že jsem tě poznal.

Heh, je jasný že jsem rád, protože za takouvou dobu co tady jsem, jsem už dlouho nevděl tak pěknou tvář, jakou mněla ona. Jsem fakt rád že jsem tady zrovna s ní! Co bych si bez ni počal. Ona je jediná, kvuli který mi ještě stojí za to být naživu.

Když mi podává ruku ten hromotluk, tak jsem po chvilkovém zaváháni mu podal ruku a potřásli jsem si navzájem. jeho ruka je velká, hrubá, a při stisku citím jeho určitě velikou sílu.

To je v pohodě. Moje chyba že jsem byl tak hlučný. Těší mně. Dave Undertakus jméno mé. Jak už jste tady dlouho??

Optám se aby bylo všechno vyjasněno, a mezi tím se dívám co kolem by se mohlo hodit, co bych mohl užít abych si spříjemnil cestu. Nebo abych spříjemnil cestu mým spolucestujícím. najdu tam nějákou tyč, která mi je ovšem na nic, tak ji opřu o zeď, abych ju kdykoliv našel, kdybych ji potřeboval. Taky jsem tam našel hromadu žen, mužů, ale i dětí, které čekal stejný osud jako mně. Všichni byly naprosto ticho, ale už jenom z ůatmosféry" naší cely bylo oznat že většina neví kam pojedem, takže se zákonitě bojí. Já jsem měl taky trochu strach, ale dokázal jsem jej udržet. Tohle jsem se naučil už v Coruscantu, kde bych bez toho dlouho nevydržel. Jedniný muj ukol byl monentálně přežít tohle, a v nejlepším případě ještě utéct.
A hlavně jsem si uvědomil jednu věc. Musím začít něco dělat.....
...abych se už nedostal tam, kde jsem těď.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Loď otrokářů

Otec i dcera vypadali docela klidně a vyrovnaně, oproti většině ostatních lidí i nelidí, kteří stáli či seděli ustrašeně většinou u stěn lodi. Deohuk ti odpověděl na tvou otázku po krátkém uchechtnutí:

Na tuhle loď nás sebrali jen chvilku před tebou na Coruscantu. Tys byl poslední, koho ty svině naložili. Byls dost mimo a jak je vidět, taks asi dostal pěknou nakládačku, když ses probral až před chvílí.

Jeětě chvíli sis prohlížel cleou místnost, kde nebylo naprosto nic, kdromě otroků, jako jsi ty. Brzo jsi však začal pociťovat vybrace lodi a lehké otřesy, připomnělo ti to sestup do atmosféry. Po další chvíli loď už hodně znatelně spomaluje a zřejmě se chystá na přistání.

Undertaker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 26.2.2008 16:29:53

Příspěvek od Undertaker »

Loď otrokářů

Už je to tady, přistáváme.

Řeknu, i když to tady určitě všichni ví. Kouknu se dokola, a v tom ucítím náraz ne nepodobný tomu, když přistává loď, a já jsem na palubě. Přijdu blíž k té rodince a...
...radši se jich budu držet
Uslyším nějáký hluk před dveřmi lodě. Přidju blíž k dívce a otci, a chytnu tu dívku (ně nijak silně) kolem těla.

Co se asi stane. Tak či tak, těďka se mužem pokusit o....................


V tom se začínají dveře pomaličku otevírat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“