Výcvik pro Reewera Nora (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Výcvik pro Reewera Nora (SR)

Příspěvek od Heinz »

Vesmír - poblíž Rylothu

Kolem lodi, kterou jsi ukradl, prolétávaly salvy z děl huttských lodí, které tě pronásledovaly, Huttové, kterým jsi zabil bratra a utekl s jeho lodí tě nehodlali nechat na pokoji, jako jedinou akceptovatelnou pomstu považovali tvojí smrt, to nejlépe co nejpomalejší. Ve svém životě jsi prakticky neměl možnost naučit se pořádně rozumět lodím, tu jedinou, co jste vlastnili, jste museli s matkou prodat - teď se ti to mohlo vymstít. Dokázal jsi s lodí vzlétnout, ale správně vypočítat souřadnice pro skok do hyperprostoru bylo nad tvé síly, navíc se Huttové už několikrát strefili, mohl jsi děkovat štěstí, že se ti podařilo dostat až sem - a to jen díky tomu, že tě až u této planety dostihli.
Najednou lodí něco zatřáslo a tys poznal, že tě konečně vážně zasáhli - nezbyde nic jiného než se pokusil nouzově přistát a doufat, že se na twi´lecké planetě někde schováš.
-----------------------------------------
Tak, popiš tuto situaci z tvého pohledu(pocity, myšlenky, nápady), můžeš popsat i planetu, loď, cokoliv, v kreativitě se meze nekladou, a pak zkus děj posunout o trochu dál.

Dzderad

Příspěvek od Dzderad »

Vesmír u Rylothu

Tato loď už dlouho nevydrží, musím se dostat na tu planetu. Raději se pokusím přistát na hranici mezi světlem a tmou na planetě.
Z vyprávění jsem věděl jen to, že Ryloth je z jendé části permanentně osvícený a z druhé zatměný a že je to domovská planeta Twi'leků. Více jsem nevěděl. Naštěstí všechno moje osobní vybavení jsem z Tatooine vzal sebou. Ještě aby ne, když se moje vybavení skádalo jen ze staré dýky, pár kreditů a oblečení které bylo typické pro žoldáky a podobnou vesmírnou verbež.
Musím se na té planetě co nejdříve ukrýt, Twi'lekům odjakživa nevěřím a teď mám být uvězněný s roztřílenou obchodní lodí, dýkou a zbytkem pašovaného zboží na jejich domovské planetě?? Jistě tam ale nebudu jediný člověk. Zkusím najít město a vmísit se mezi dav. Taky bych mohl najít někoho kdo by mi prodal loď, nebo mě dostal někam do civilizace, za ten kontraband který je ukryt pod falešným dnem nákladního prostoru.
Loď která kdysi připomínala staré nákladní loďe republiky již kolabovala a tak jsem zatl zuby, zhltl jeden z posledních léků co mi zbýval a loď obrátil na přistání, které bude hodně tvrdé.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Ryloth - pláně poblíž Kala´uunu

Skutečně, dopad byl velmi tvrdý, jen pásy tě zachránili od přímého nárazu hlavou do palubní desky. Přistál jsi na Tmavé straně, což bylo v tuto chvíli velkou výhodou - huttským lodím bude trvat déle, než tě najdou. Zašátral jsi po tubě s léky, cítil jsi potřebu se tímto stylem uklidnit, ale zděšeně jsi zjistil, že piksla s posledními tobolkami je pryč a s ní i pár posledních "kuliček záchranářek". Musely spadnout při nárazu, zuřivě jsi je začal hledat, ale nemohl jsi je najít.
Najednou ti nosem projel zápach pohonné hmoty, někde musel vytékat! Všiml sis ale také jedné tobolky ve změti drátů, dostat se tam k ní bude velký problém a navíc, loď může každou chvíli vybouchnout. Bojoval jsi sám se sebou, riskovat a pokusit se jí získat nebo rychle z lodi utéct...?
--------------
Reaguj na nejzásadnější momenty, pocity, myšlenkami, jak se cítíš atd.

Dzderad

Příspěvek od Dzderad »

Ryloth - povrch

Po přistání jsem si ani neuvědomil, že jsem se v životě víc ještě nebál. Všude byla tma kterou jen sporadicky přerušily záblesky od potrhaných kabelů a poničeného osvětlení kabiny. Když se mi povedlo najít alespoň tobolku, rychle jsem se po ni vrhnul. Byl jsem tak rozrušený, že jsem ani nepochopil jak nebezpečnou věc jsem udělal.
Pohni si! Ať už ji mám, musím se z tohoto kusu šrotu co nejrychleji dostat!
Cítil jsem jak mnou prolézá strach, ale byl jsem natolik zmatený že jsem si to neuvědomoval. Lék zapadlý mezi náhradními dráty bych za běžné situace vytáhl ihned ale v tom zmatku mi to trvalo tak dlouho jako nikdy předtím.
Když jsem ho konečně vytáhl. Rozběhl jsem se k nákladní rampě a vyběhl z lodi. Snažil jsem se běžet co nejdál od lodi, protože jsem cítil palivo a předpokládal jsem, že loď brzo exploduje. Po asi deseti metrech jsem však zakopl o ostrý kámen který se utrhl ze skalky vedle. Při pádu jsem si zvrtl kotník. Před tím než se mi podařilo omdlít jsem se ale odplazil za skalku.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Ryloth - Kala´uun - věznice

Ihned po tom, co jsi omdlel, loď explodovala a svým výbuchem upozornila strážce z Kala´uunu. Našli tě a odvezli s sebou. Jednu výhodu to mělo, Huttové tě zatím nenajdou.
První, co jsi pocítil, když jsi se vracel z místa věčné tmy do reálného života byla chladná a tvrdá postel, na které jsi ležel. Nebylo to zrovna pohodlné. Brzy však tento pocit vystřídal jiný - hnohem horší. Započínající abstinenční příznaky, potřeboval jsi nutně nějakou omamnou látku, jakoukoliv!
Pokusil jsi se zvednout, ale zamotala se ti hlava a málem jsi upadl. Nervozita tě přepadávala a nutila tě k vnitřnímu řevu. Začínal jsi dostávat ponorkovou nemoc, nemůžeš nic! Jen čekat!

Dzderad

Příspěvek od Dzderad »

Kala´uun - Věznice

Cítil jsem se mizerně. Abstienční příznaky sílily, ale už jsem zažil i horší. Naneštěstí mi sebrali všechny osobní věci kde jsem měl i šperháky.
Hlavně na ně budu milý a musím si dáavt pozor co řeknu!
Ztísněné prostory mi v hlavě vytvářely všemožné myšlenky, ale zjistil jsem že se svojí závislostí jsem na tom velmi špatně, jelikož mě nevolnost a třasot přepadal po velmi krátkých chvílích. Když už jsem to nevydržel, rozběhl jsem se ke dveřím, a několikrát do nich praštil.
Haló!?! Je tam někdo??? Otevřete ty dveře! Musím jít pryč!!!
V tu chvíli jsem však pochopil, že odsud se tak jednoduše nedostanu. Tak jsem si rozepl vestu, a sedl si na lůžko. V mukách jsem čekal co bude dál.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Kala´uun - Věznice

Douhou dobu, skoro clé věky, jsi čekal, až někdo přijde, marně. Ulehl jsi tedy na postel a pokusil jsi se usnout neklidným spánkem, stále tě trochu třeštila hlava. I přes bolesti se ti podařilo upadnout do polospánku, skutečně polospánku, protože kdykoliv jsi usnul, zdály se ti příšerné noční můry. Z jednoho šíleného snového světa, kde jsi se nemohl pohnout díky obrovským slizkým chapadlům, tě probudily hlasy, teď už skutečné. Slyšel jsi jen:
"...objekt zůstává bez drog již - druhým dnem - jeho duševní i tělsný stav se prudce zhoršil, ale teď už ne vlivem tvrdého přistání, ale čistě jen závislostí..."
Otevřel jsi oči a nad sebou uviděl malého twi´leka světle zelené kůže oblečeného v doktorském plášti, tvým probuzením se nenechal vyvést z míry a dál pokračoval.
"...Objekt se právě probudil z neklidného spánku, kůže sinavá..." vytáhl světélko a zcela nerušeně ti s ním zasvítil do očí. "...hmm, zajímavé..."
Vytáhl zápisník a něco si do něj zapsal, pak se otočil a chystal se odejít.

Dzderad

Příspěvek od Dzderad »

Kala´uun - Věznice

Neměl jsem síly nějak se pohnout, tak jsem sebral ty co mi zbyly a na doktora se pokusil promluvit. Spíš než mluvu jsem však ze sebe vydal jen chrapout kterému nebylo příliš rozumět.
" Pomozte mi..... vy mě .. vy mě tu nesm.. nesmíte mě tu nech... nechat....
Víc se mi ze sebe nepodařilo vydat, ale doufal jsem, že doktor pochopí že potřebuju prášky, nebo jakýkoli jiný lék který by mi pomohl překonat můj hrozný stav.
Tady zemřít nesmím! Kdybych si dával pozor, nemusel by tady teď hnít...
Lék..ky prosím.... Pomalu jsem začal přemýšlet zda li by nebylo lepší kdybych při přistání zemřel nebo kdyby má loď dostala přímý zásah od jednoho z pronásledovatelů. To už jsem ale začal blouznit a místo twi´leka jsem ve své hnijící cele spatřil nádherné světlo které mě oslepilo.
Totálné vyčerpaný jsem se překulil z postele na chladnou zem, doufajíc v nějakou záchranu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Kala´uun - Věznice

Doktor tě jen chladně pozoroval, zcela apatický k tvým bolestem. Po chvíli zase přiložil svůj datapad k ústům a pokračoval.
"Objekt je v pokročilém stádiu abstinenčníh příznaků a tím se svává vhodným kandidátem k ozkoušení nového prototypu Ryllu, Frimhop."
Twi´lek vytáhl injekční aplikátor, ale to jsi neviděl, tys blouznil ve svých představách nočních můr a abstraktních obrazců. Doktor mezitém našel tvojí žílu na ruce a neznámou drogu ti do ní vpíchl.
V okamžení se ti do tvého blounění přikradli přízraky, které ti dodávali nesmírnou energii a štěstí, tak skvěle ses už dlouho necítil - co sis vzpomínal, tak snad nikdy. Neskutečné blaho ti bleskově prolétlo tělem a začali se ti zjevovat tvé nejkrásnější sny. Posadil ses a nechápal, co se děje, Twi´lek si mezitím dělal poznámky a dále něco mumlal, ale tys ho neposlouchal.
"...teď se musíme zaměřit na dobu působení euforie a nástupu druhého stádia....... nevyřešena je ještě otázka návykovosti...."

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“