Výcvik pro Berryus Shan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Mistr nevnímal jiskry dopadající na jeho róbu. Když jsi svým dotazem přerušil ticho, mistr se zhluboka nadechl a pohlédl na tebe.

Teď už tam stejně asi nedoletíme, padawane, takže ti mohu povědět zbývající informace. Pojď, půjdeme do jídelny, tam ti povím celou pravdu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Ano mistře, děkuji mistře.
Procházeli jsme mezi dráty s jiskrami a já jsem byl rád že konečně budu vědět celou pravdu.Hned co jsme došli, posadil jsem se na židli a čekal na mistra než začne mluvit...
_____________________
srry za neaktivitu... chytly mě ňáký offline hry... :)

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Letíme na planetu Dantooine, kde jsou umístěny staré jeskyně s krystaly. Bohužel tyto jeskyně jsou velmi malé, a za celá tisíciletí byla většina krystalů odnesena. My tam ale neletíme k vůli jeskyním, ale k vůli starodávné akademii Jedi. Tedy alespoň jejím ruinám. Rada nás požádala, abychom prozkoumali hlavní archív, zda nenajdeme nějaké informace o světelném meči temného Jedi Geraana Haaka. Geraan Haako byl sveden temnou stranou síly na Nar Shadaa, když byl jeho mistr napaden nájemnými lovci. Mistr se neubránil a jeho učedník Haako si přivolal mistrův meč ležící u jeho bezvládného těla. Tímto mečem svého mistra pomstil, ale pocit uspokojení se nedostavil. Mstil se dál, dokonce i na ostatních rytířích Jedi.

Příběh o Geraanu Haakovi se odehrál před 1324 lety. Poslední známý záznam praví, že byl spatřen přímo zde na Coruscantu, kde sám předstoupil před radu Jedi a odevzdal svůj světelný meč. Mistrův si však ponechal a odešel do exilu. Neví se kam, na jak dlouho, a kdy zemřel.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Mistře, my tu nezahynem... takže meč jo??? ptal jsem se a koukal mu přímo do jeho lesklých smutných modrých očí a chtěl jsem ho povzbudit...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


transport


Mistr přikývl a na tváři se mu zračil mírný úsměv. Jsi statečný stejně jako zvědavý, mladý padawane, a to je co říct.

Do ticha se vložil hlas třetí osoby. Technik, který znenadání přiběhl ze sebe vyhrkl novinku.

Pane! Zprovoznili jsme komunikační jednotku. Už jsme se úspěšně zkontaktovali z Coruscantem. Pomoc je na cestě, bude tu za pár hodin.

To je velice dobrá zpráva! Odpověděl mistr....po chvilce dodal

Čas na společnou meditaci, můj mladý učedníku. Musíme si promyslet další krok.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“