Výcvik pro Berryus Shan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Berryus Shan

Příspěvek od lexicz »

Tatooine

Úvod

Jsou Ti čtyři roky, když na Tatooine zavítají dvě postavy v kápi. Na první pohled jedna podřízená té druhé. Ano. Nižší postava oslovuje tu druhou : mistře. Hrál jsi si v obchodě se součástkami, když vešli dovnitř. Obchodník je přivítal basicem a zeptal se co potřebují. Vyšší postava promluvila a ukázala na přímo na Tebe. Zahodil jsi součástky a vstal. Hleděl jsi přímo na ně, a ani zase na Tebe. nevěděl jsi, jestli máš utéct nebo jít k nim. Ani to nešlo, tvé nohy jakoby přimrzly k místu kde stojíš.
Obchodník se začal tvářit zklesle.

Čekal jsem, že tato chvíle nastane. Je váš.

Při těchto slovech proběhly tvou hlavou stovky myšlenek. Proč Tě vydal tak snadno ? Proč TO vůbec dovolil ? Měl jsi vztek na celý svět...dál už tvá paměť nesahá.

Současnost

Coruscant

Vstávej, Berryusi ! Máme misi ! Rychle, sbal si věci a jdeme ! Slyšíš ?

Tvůj mistr byl neodbytný. Budil Tě tak dlouho, dokud si nebyl jistý, že opět neusneš. Když tě donutil se posadit, pravil :

Sbal si věci, za půl hodiny tě čekám v jídelně. A ať tě ani nenapadne znova usnout rozumíš ? Minule jsme k vůli tobě zmeškali linku !

Mistr vstal a odešel z tvé ubikace....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

Probudil jsem se se slovy:Pozor propast!!! Mistr byl asi překvapen. Ale vždyť je noc!!! A namířil jsem prstem z okna, kde byl krásný den. Ó, pardon mistře... a vylezl jsem z postele: Kam dnes mistře??? Pomalu jsem se začal oblékat do tuniky a k pasu jsem si připl pás, kde se houpal můj krásně modrý Lightsaber. Ano mistře už jdu a mistr odešel. Ach jo... ale naštěstí jsem nezůstal na ocet bez mistra... Vstal jsem a rozběhl jsem se ze své ubikace...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Nasnídal jsi se a čekal v jídelně na příchod tvého mistra. Mistr přišel přesně za půl hodiny, jak slíbil. Už od dveří na tebe pokynul, ať si vezmeš věci a jdeš za ním.

Berryusi, dnes poletíme lodí z chrámu. Na Dantooine by to obyčejnou linkou trvalo příliž dlouho.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Tak proč sem sakra vstával tak brzo?!?!?! sakra!!!!!!!!!! Uklidni se... uklidni se... nesmíš přijít na temnou stranu síly... nebezpečná cesta tam je... Hlavou mi probíjelo hromadu myšlenek... Ano mistře... Když jsme šli do hangáru, hodně jsem se ho ptal: A mistře proč na Dantooine??? A mistře co tam máme dělat??? A mistře proč my??? A mistře jak dlouho tam buem??? A mistře jakou lodí poletíme??? A miste kde budu sedět??? A mistře...................

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Mistr tvé otázky ignoroval. Nevěděl jsi jak se máš tvářit, ale pochpil jsi, že nejlepší bude, když budeš mlčet. Na jednu otázku ti však odpověděl.

Poletíme republikovým křižníkem třídy consular. A teď pospěš, posádka už čeká !!
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

V tom sou takový ty velký lidi že jo??? A mistře jak dlouhá je cesta na dantooine??? Víte já chtěl vždycky být jedi a teď mám i trpělivého mistra... víte jsem tak... tak... dojat... A rozběhl jsem se k lodi: Brý den všecny sem pozdravil a čekal až mistr přijde... Když přišel vskočil jsem do lodě...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Vysoce postavení ? Ne, je to mise čistě na žádost Rady. A neletíme sami, ještě poletí dva mistři a jejich padawani.

Pravil mistr, nervózní z tvého počínání.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

Ouuuch padawani... nesmim se ztrapnit Vešel jsem do lodě a koukal po stěnách a po lidech... lidi mi byli sympatycký. Šel jsem se podívat po lodi a sem tam jsem našel nějakýho člověka. Když jsem si prohlídl loď šel jsem do pilotní kabiny kde na mě čekal můj mistr. O co, že chce abych se seznámil s těma nulama... Zatahal jsem mistra za tuniku, aby se ke mě zklonil:Mistře já se nechci sezamovat stěma dvouma šprtama

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Berryusi , o tom už jsme mluvili ! Jsi arogantní a namyšlený ! Začínám v tobě cítit Temnou Stranu, jestli to takhle půjde dál, budu tě muset předvést před Radu. Nechtěj po mě abych tě uvrhl do exilu !!

V lodi se najednou roznesl dunivý zvuk. To se aktivovaly lodní podsvětelné motory. Po chvilce loď začala stoupat. Se vzrůstající výškou řídnul planetární provoz...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

Ano mistře... Ještě jednou jsem se šel podívat po loi a dával na každém rohu pozor, abych nepotkal ty padwany... ale co se nestalo... jen tak si píšu na datapadu a oni ke mě přijdou... Doufám že budou aspoň trochu jako já... Ušklíbl jsem se na ně a otočil zrak zpět k datapadu....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - křižník

Pomalu se procházíš chodbou a zapisuješ si cosi do datapadu. V duchu doufáš, že nenarazíš na padawany, ale.... najednou slyšíš tlumené kroky a pak rozhovor.

Moraku, už jsi potkal toho Berryuse ? Prý už je na lodi.

Nepotkal,Shado, ale je to zvláštní, tak malá loď, a jak se tu mohou lidé minout.

Jo to máš pravdu, slyšela jsem ale o něm, že je dost....

Shada větu nedokončila, protože uviděla Tebe.

Ah, Ty musíš být Berryus....já jsem Morak.


Padawan ti podal ruku na uvítanou. Tipoval jsi ho na takových 15 let. Jeho kamarádka, Shada, vypada o něco mladší...13..možná 14 let.

Shada : Ahoj, já jsem Shada.

Oba stáli a čekali na tvou reakci.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

Tak... jestli se ztrapnim, v chrámu budu jako trapák... Mno... čau... já jsem Berryus Shan a sem potěšen že vás vidim... Podíval jsem se na ně a pak do datapadu... chvilčku jsem se rozmýšlel a pak jsem řekl: Co máte v plánu??? Trochu jsem se usmál... to byl jeden z mála momentů když jsem se usmál. Něco mi pořád dunělo v hlavě... Ať sou jako já... ať jsou jako já.... to jsem si pořád řikal... Měl jsem chuť spadnout na zem a dělat mrtvýho ale pořád jsem si říkal ono "nesmím se ztrapnit..." Tak tohle bude zajímavý... jestli někam jdou, tak jedině učit... to si radši sednu zas k tomu datapadu...pokud se nejdou učit jdu s nimi... pomalu jsem si zavíral datapad a uvědomoval jsem si, jaká má ta mise asi význam..............

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant - křižník

Morak : Nooo....vlastně...

Shada : ..tě hledáme...

Dodala a dál tě pozorovala.

Morak : Ale teď, když už jsme Tě našli, co tahle se trochu víc seznámit ? Nepochybně spolu budeme po několik dní.

Shada : Vlastně jsme se Tě chtěli zeptat, jestli nevíš něco o téhle misi, nikdo nám nic nehcce říct.

Shada se nervózně začala pohupovat z nohy na nohu. Zřejmě se styděla mluvit s neznámými studenty, a to i přes to, že vedle sebe měla Moraka.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Corusant

Mno já o ní zas tolik taky tolik nevim.... vimjenm, že letíme na Dantooine, ale můžu se zeptat ale problém je v tom, že zrovna nevim kde je... Podíval jsem se na ně, sbalil jsem si datapad a šel s nimi hledat mého mistra. Ptal jsem se všude, pilota ostatních mistrů ale nikdo to nevěděl... rozběhl jsem se a běžel jsem na ubkaci a najednou jsem zakopl... zvedl jsem hlavu a viděl nohy mého mistra... Tak jestli se ztrapnit... Zvedl jsem se... Ježiš... já sem hlupák... já mohl použít komlink... otočil jsem se na mistra. Ti dva stáli za mnou... Z nosu mi tekla krev:Mistře, mohl byste mi říct něco k té misi???

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

V mistrově obličeji se nejevilo zrovna nadšení, přidělával jsi mu starosti, jen co tě vzal do učení.

Jistě že mohl... prohodil mistr ...ale neřeknu, počkej až budeme na místě. Do té doby zkus nic nezničit, nebo nijak neublížit posádce lodi.

Morak a Shada se na sebe udiveně podívali a pokrčili rameny.

Shada : Nic si z toho nedělej, nám také nic nechtějí říct.

Morak : Dokonce mi můj mistr zakázal MLUVIT o tom, že letím na misi.

Shada : Neřekli nám ani o Dantooinu.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“