Výcvik pro Berryus Shan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Křižník

Ano mistře, děkui mistře.V té chvíli jsem se zarazil a začal jsem si uvědomovat, jak je můj mistr dobrý.... Aha... mno tak to jo... ale dělit se s vámi o něj nebudu!!! a začal jsem se smát...pak jsme se šli podívat do našich ubikací... v Shaadině do bylo dost neútulný a naopak v Morakově útulný... pak jsme šli do mojí a já se posadil na postel a řekl...Tak to je moje království... vytáhl jsem si datapad a začal jsem psát... potom jsme šli do pilotní kabinky kde seděli 2 piloti... Jéééééé, můžu si to zkusit???

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Křižník

Pilot se na Tebe podíval s údivem.

V žádném případě ! Tady nemáš co dělat, měl bys jít !

Usmál se na Tebe a dál se věnoval předletové kontrole.

Shada : Co si to vlatně pořád píšeš do toho datapadu ?

Morak : Ukaž mi to ! s posledním slovem ti vytrhl datapad z ruky a zapínal ho....

Shada : Moraku ! Vrať mu to, na tohle nemáš právo ! Shada se mu snažila datapad vykrouti z ruky, ale Morak byl silnější a za žádnou cenu se datapadu nechtěl vzdát.

Shada : Fajn ! Ale na mě to nebude, s tímhle nechci nic mít. otočila se na podpatku a naštvaně odkráčela.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Křižník

Wow... na mě tohle nebude... jestli žaluje, tak se nemáš nač těšit... ale klidně se podívej... já tam nic nemravnýho nepsal... ale klidně se přesvědč... Koukal jsem se na něj, jak se snaží něco vyčíst... Ještě pořád si myslíš že tam něco najdeš??? Podle pravdy... bylo tam, akorát, že jsem viděl 2 padawany jak se líbali... to je vše... po chvilce jsem si to uvědomil a sílou jsem ho odtlačil tak, aby mu vypadl datapad ruky, následně jsem ho zachránil před pádem, ale něco se zvrtlo a datapad se v letu rozlomil a já jsem dostal do hlavy...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Křižník

Nezvrtlo, Morak vytušil, že se ho chystáš odstrčit a na obranu také použil sílu. Rozlomil datapad a mrsknul ho po tobě se slovy : Nelíbali jsme se !! Padawani mají zakázáno vázat se tímhle způsobem !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Křižník

Já vědel že to budou šprti a puntíčkáři!!! Nakopnul bych je až by letěli na ten čudlík!!! Pomalu jsem se zvedl a začal mluvit do komlinu na mistra: Mistře, co mám dělat s rozlomeným datapadem??? Domluvil jsem a odešel na ubikaci, kde jsem si lehl na postel a koukal se do stropu, kde nic nebylo... otočil jsem se čelem ke zdi a usnul...
o několik hod. později

Probudil jsem se a usedl k meditaci... ale rozmyslel jsem si to a vylezl z ubikace. šel jsem před pilotní kabinu a tam se posadil....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Do příletu k Dantooinu zbývá ještě několik hodin. Seděl jsi před pilotní kabinou a přemýšlel. Na chodbách bylo ticho, kromě hučení hyperpohonu nebylo slyšet vůbec nic. Občas prošel chodbou nějaký technik, ale nevšímal si tě.

Ahoj

Vytrhlo tě z myšlenek. Podíval jsi se doleva a uviděl, jak k tobě přichází Shada.

Jak se máš ?

Řekla ve chvíli, kdy si sedala vedle tebe.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

To je kus.... Kde je Morak??? Koukal jsem na ní a pak na svůj rozlomený datapad...A mám po srandě... proč pořád vždycky já??? nikdy nikdo jiný jenom já jsem ten, co mám vždycky smůlu... už ani ten datapad nemám... já bych se na to ... Eee teda ahoj... já zapoměl pozdravit Usmál jsem se na ní... Proč se přetvařovat??? má to cenu??? jo má a já nehodlám ustoupit... Hlavou mi probíjeli tisíce myšlenek a já jsem u z toho jaksi bláznil

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Shada si všimla tvých rozpaků, začervenala se a na tváři se jí objevil mírný úsměv.

Morak je ve své kajutě a čte si. Myslím, že historii Tarisu nebo tak něco. A co ty ? Něco jsem Ti přinesla.


Shada ti podávala datapad. Funkční a nerozlomený.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Ten je tvůj??? ne, to nemůžu přijmout... koukal jsem se neústupně na Shadu vyčetl z ní menší uraženost. Mno tak jo... abych neurazil. A vzal jsem si ho do ruky. Moc děkuju... to si vůbec nemusela Koukal jsem se jí do očí a pomyslel si: Platí do stejný jako před chvílí. Nesmim se ztrapnit. Najednou se transport otřesl. A jéje... co když na mě bude padat??? co mám dělat??? myšenky neustávali a já pořád bláznil... Já se snad neudržim!!! Otevřel jsem datapad a koukal do obrazovky

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

....transport se otřásl a loď vystoupila z hyperprostoru. Lodí se rozezněl alarm. Z pilotní kabiny vyběhli dva technici a zamířili ke strojovně s hyperpohonem.

Shada : Cože ? Problémy z hyperpohonem ?

Přeběhla k informační konzoli na chodbě. ( takových tam bylo spousty ) a začala hledat informace o zdejším sektoru.

Shada : ajaj, to není dobré. Piráti, moc moc pirátů.

Vypnula konzoli a odběhla kamsi do útrob lodi, než zmizela, spěšně ti zamávala.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Piráti??? Vstal jsem rychle na nohy a běžel do své kajuty... seděl jsem u zdi naproti dveřím s klidným obličejem a s rukou na svém meči...
Něco zadunělo na chodbě a já stiskl meč více... pak najednou někdo zaťukal a............
_____________
Neva že ti to takhle dělám??? :)

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

......a ve dveřích se objevil tvůj mistr.

Jdi do své kajuty. Máme nějaké problémy s asteroidovým pásem, nic se neděje. Doufám že nenarazíme na piráty.

Stačil ti říct jen tohle, než kolem tebe prosvištěl a zmizel za rohem.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Ano mistře. a šel jsem do své kajuty. Sděl jsem poklidně a koukal do dveří. Ale co, jdu ven... nevaděj mi piráti... nejsem jako ty kopyta, který se jich bojí... Vyšel jsem ven a rozhlížel jsem se po okolí.........

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Procházel jsi se po lodi. Po chodbách stále pobíhala posádka a všude kolem byl chaos. Z reproduktorů nestále zněl alarm doprovázený blikáním výstažných majáčků umístěných na stropě a v podlaze. Najednou s sebou loď otřásla tak prudce, že se tvé tělo vymrštilo z místa přímo na protější zeď. Dopadl jsi na zem v bezvědomí.

Probral jsi se na ošetřovně a zdravotní droid ti sdělil, že máš lehký otřes mozku. Na hlavě jsi nahmatal bactový obvaz. Na druhé straně místnosti stál tvůj mistr.

Vidím, že jsi v pořádku! Myslím, že můžeš jít se mnou. Naučím tě pár technik hojivého transu. Pak by pro tebe nemělo být menší zranění problém.

Vstal jsi a následoval mistra. Na chodbě nebylo slyšet nic jiného, než hučení hyperprostorových motorů. Občas zaprskal nějaký odkrytý kabel na zdi, a zasypal podlahu sprškou jisker. Některé osvětlení problikávalo, a zanechávalo tak po sobě temná místa.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

transport

Ovšem jsem byl zatím duševně v pořádku, protože jsem byl rád, že drží pohromadě. Jen mě trochu bolela hlava od toho nárazu. Jiskry létaly všude okolo a já jsem měl tu možnost si zaskákat na postřeh. A mistře, kam se vlastně mělo jet??? myslíte, že byste mi mohl říct CELOU pravdu???

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“