Výcvik pro Torrena Selo (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Výcvik pro Torrena Selo (SR)

Příspěvek od Heinz »

Hyperprostor

Ležel jsi na malém, spíše provizorním kanapi ve své lodi a snažil si se usnout. Bez úspěchu. V poslední době tě často pronásledovaly zlé sny a tvé podvědomí si vytvořilo jako obranu blok, díky kterému bylo usnutí nadlidským úkolem. Letěl jsi na Nar Shadaa, kde jsi se měl setkat s neznámým člověkem v jedné z kantýn. Neznal jsi ho a ani jsi po tom, poznat ho, nijak netoužil. Měl ti dát úkol, který měl prověřit tvou loajálnost a tvé schopnosti - slibovalo to dosti peněz a to se jednomu vždy hodí.
Konečně ti zapípal datapad a sdělil ti, že se výstup z hyperprostoru blíží. Je na čase vstát.
Objevil jsi se přesně u "měsíce pašeráků" a z vysílačky se ozval temný hlas nějakého humanoida.
"Letová kontrola neznámému plavidlu, ohlašte důvod příjezdu nebo budeme nuceni proti vám zasáhnout."

Torren Selo

Příspěvek od Torren Selo »

Nar Shadaa-Orbita

Je to už hezkých pár dní, kdy jsem se na posledy dobře vyspal.Neustále dokola opakujicí se noční můry mě nikdy nenechávali klidným.Nedokázal jsem spát..a když už jsem přece jen usnul, netrvalo dlouho, a bylo to zpátky..zlověstné, temné noční můry, a já se opět probouzím propocený, jako bych měl za sebou divokou honičku na speedrech.Kdy to zatraceně skončí?!Ptám se v duchu podrážděně sám sebe a prudkým pohybem vstanu, když mi zapípá datapad, a vejdu do kokpytu.S pohledem upřeným na navigační počítač usednu na místo pilota a skontroluji základní údaje a systémy lodi dříve než vyletím z hyperprostoru.

Neuběhne ani minuta a má lod vylítne z hyperprostoru.Před míma očima se zjeví Nar Shadaa..ráj zločinců a pašeráku.Lehce se ušklíbnu.Nikdy jsem tady nebyl, a ani mě nenapadlo, že skončím někdy na takovýmhle místě.Když se ozve letová kontrola okamžitě zapnu interkom.
Identifikační číslo lodi 200369.Přilétám na dovolenou
Nad posledními slovy se zašklebím a přiblížím se k Nar Shadaa, čekajíc na povolení k zestupu na přistávací plošinu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa-Orbita

Dlouhou dobu, po kterou se tě drží nervozita, hlas mlčí. Asi se jim nezdá přílet za účelem dovolené. Konečně promluví, i když nedůvěřivě.
"Máte povolení k přistání a to na přistávací rampě D - 4 na západní straně města," pak hlas nejistě dodal "hezký pobyt."
Konečně jsi mohl bezproblémově přistát a vydat se do hlubin špíny a bezpráví jedné z nejhorších planet známého vesmíru.

Torren Selo

Příspěvek od Torren Selo »

Nar Shaddaa

Díky. Vypnu některé podpůrné systémy, které jsou nyní přebytečné a připravuju se na přistání.Navigačním počítačem označím rampu D-4, kde bez problému přistanu a oddychnu si.Tak to bychom měli.Po zajištění mé lodi vyjdu ven..do nejtemnějšího chaosu vesmíru.Vytáhnu z kapsy datapad, abych zjistil jakou kantýnu mám hledat a vyrazím.Chci mít tohle už z krku.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa

Procházíš kolem strhaných bezejmenných tváří huttských otroků a uprchlíků, co nikdy neuvidí víc, než barevné trysky odlétajících lodí. Je ti z toho trochu špatně. Datapad tě navedl na jednu zapadlou kantýnu v útrobách chudinské čtvrti, tam už ani "turisté" nechodí. Při slově "turisté", které tě snad nedopatřením napadlo, ses pousmál. Jedině turisté jedoucí za účelem koupě bílého masa.
Najednou tě nějaký ruka zatahala za rukáv. Byla to malá holčička, ani ne dvanáctiletá. Věděl jsi, proč tě zastavila, chtěla se ti nabídnout. V očích se jí zračil odpor, ale také zoufalost, nejspíše neměla ani na stravu. Nic neříkala, ale nehodlala se tě vzdát tak snadno...

Torren Selo

Příspěvek od Torren Selo »

Nar Shaddaa

Minutu projíždím nastavením datapadu a pozoruji display, kde jsou v pohybu tisíce nerozluštitelných znaků a čísel.Trvalo to naštěstí jen okamžik a brzy se mi zobrazili informace, které potřebuji.Hledím na navigační program datapadu a pak ho zase schovám do kapsy.Zlehka se otočím a ještě naposled pohlédnu na svoji lod, jako bych se sní viděl na posled.Na Nar Shaddaa je možné vše..

Vyrazím vstříc svému neznámému osudu a vejdu do temných ulic plné zoufalství, beznaděje a nebezpečí.Rychlým krokem procházím chudinskou čtvrtí a opatrně se každou chvíli rozhlížím kolem sebe.V tom moment mě někdo zatahá za rukáv a Já pohlédnu do očí dvanáctileté dívky, znichž vyzařuje odpor a utrpení.Trochu se zatřesu..vím co chce.Její pohled ji oplacím podivným úsměvem.Z pod pláště vytáhnu pár kreditů a podám je té dívce.Tady, a ted běž.

Nesnáším tohle místo..Odvrátím od holky pohled a jdu si svou cestou.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa - Kantýna

Konečně dojdeš k té, špínou prolezlé kantýně. Už dopředu cítíš smrad potu, chudoby a laciného, pajcovaného pití. S největším odporem vstoupíš a rozhlédneš se, u baru se opíjí nějaký Rodian, je sice osamocený, ale jako spojka či klient nevypadá, dále se v rohu baví dva twi´leci, jednomu z nich, sedí na koleni žena stejné rasy, je velmi odhalená, její povolání se dá velmi snadno odhadnout, možná to je též otrokyně. Najednou si v rohu místnosti, v nejtmavějším koutu baru všimneš schoulené postavy v kápi, sice má před sebou nějaký alkohol, ale nevypadá, že by ho skutečně pila.
Najednou ti někdo zaklepe na rameno a ty poznáš bojechtivého Abyssina, všiml sis ho již u vchodu, zle se na tebe díval, ale to ti nepřišlo nikterat divné, tady se nikdo nedíval příjemně. Dřív než jsi stačil cokoliv udělat, jednooký hromotluk ti vrazil mohutnou pěst do břicha. Celý lokál se začal, jako na povel, vylidňovat, ale i přes hluk jsi slyšel hekavý smích tvého, nechtěného soupeře. "Hahahaha!"

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“