Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Meris

Příspěvek od Meris »

Coruscat-Chrám Jediů

Seděl jsem v čekací místnosti na to než mě rada předvolá mezi sebe,aby mě vyzkušeli ze všeho co vím.A doufám,že projdu protože jsem se snažil a prošel různá úskalí.......Zavolali si prvního učence........To jsem si oddychl,že to nejsem já.Ještě se musim přpravit a srovnat si myšelnky v hlavě.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Mísnost Rady

Konečně jsi přišel na řadu. Stál jsi uprostřed kruhové místnosti obklopen váženými mistry a mocnými Jedii. Myslel sis, že zkoušky budou probíhat v podobě nějakého zkoušení, nebo snad souboje s nějakm mistrem. Ale ke tvému překvapení jen Yoda přikázal ať poklekneš.

Po pár minutách jsi odcházel z místnosti a na tváři jsi měl mírný úsměv. Byl ti udělen titul Rytíře Jedi. Na tvůj poměrně nízký věk je to celkem neobvyklé, nicméně některým padawanům se to stává. Důvodem většinou bývá něco, co se jim přihodilo během jejich výcviku a otestovalo to jejich mysl. V tvém případě to byl střet s neznámým mužíkem ovládajícím sílu. Stále však nemůžeš zapomenou na jeho poslední slova. "Ještě se uvidíme. Zrovna když to budeš nejmíň čekat."

Někdy jsi měl dokonce živé sny. Nevěděl jsi zda to máš pokládat za vidiny.

V hangáru na tebe čekal mistr Redar. Cesta na Alderaan byde klidná a rychlá. Rada si usmyslela, že tě teď pár týdnů bude držet dál od klonových válek.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Cesta na Alderaan-hyperprostor

Seděl jsem vedle mistra a snažil jsem se ho na něco zeptat:Ehm,mistře rada nás posílá na Alderaan.Proč?A seděl jsem přibitý jako hřebík v dřevě.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Cesta na Alderaan-hyperprostor

Senátor Bail Organa požádal Radu, aby vyslala Rytíře Jedi v záležitosti vyšetřování vraždy poblíž paláce. Vražda je na Alderaanu v celku neobvyklá věc,už proto, že jsou na Alderaanu zakázané zbraně. Tento svět je mírumilovný a jeho vysoká prosperita nepoklesla už po staletí.

Ale abych se vrátil k případu. Normálně by to byla záležitost alderaanské bezpečnosti ne-li přímo interní bezpečnosti paláce. Ale něco prý na té vraždě nesedí. Podrobnosti se dozvíme až tam. S Organou se bohužel nesetkáme. Je na Coruscantu i se svou ženou...
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“