Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Cesta na orbit netrvala dlouho. Celkem vydařené počasí umožnilo přeskočit zdlouhavé předletové kontroly. Ihned po přistání jste byli doprovozeni do kajuty kapitána vesmírné stanice.

Jsem kapitán orbitální stanice Heaven, v těchto prostorách máte omezený přístup. Pokud budete chtít využít jakékoli zařízení, budete to provádět vždy pod dohledem jednoho z mých lidí, je vám to jasné ?

Kapitán byl velice nepříjemný. Zřejmě ho nepotěšilo, že se stal jedním z podezřelých.

mistr : Kapitáne, jsem tu jen a jen k vůli vám. Potřebuje s vámi probrat jisté záležitosti.

kapitán : Jistě, probrat záležitosti. VY MĚ CHCETE PODROBIT VÝSLECHU !!

Kapitán silně zvýšil hlas. Pak jakoby náhle změnil náladu a opět promluvil klidně.

kapitán : Nejsem si vědom toho, že by tu měla Republika až takovou pravomoc posílat sem své.....

Kapitán sjel mistra od hlavy až k patě a dokončil větu..

kapitán : ..vyšetřovatele.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Při jízlivém rozhovoru s velitelem stanice jsem se snažil sledovat okolní věci jak počítače tak lidi pobíhající kolem.Ničeho zvláštního jsem však nevšiml.Po uknočení rohovoru jsme šli dolu do kantýny,jestli se to kantýna dalo nazývat kantýna.S mistrem jsme si sedli co nejdál od té cházky co tady seděla a dělší dobu zůstávala zde na stanici.Rozum to docela vyčerpá.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice -kantýna

mistr : Hmm, ten velitel je ale nepříjemný,že ? Proč se takhle chová ? Budeme si na něj muset dávat pozor........a on si zase dává pozor na nás. Vidíš ty dva důstojníky támhle u stolu ? Sledují nás.

Podíval jsi se nenápadně směrem, který ti ukázal mistr, ale u těch důstojníků sis nevšiml ničeho zvláštního. Vypadalo to, že spolu něco probírají, a že jsou do rozhovoru zabraní.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbýtální stanice-kantýna

Seděli jsme v kantýně a čekali ani nevím na co.Seděli jsme daleko od ostatních.Běh v kantýně bežel jak zřejmě měl každý si dělal co měl přišel,najdel se,poklábosil a šel zpět zřejmě na své stanoviště.Prohledával jsem očima celou místnost a prorážel prohledem všechny a všechno.
Mistře,nepudeme se zeptat některých místních vojáků a zaměstnanců.
A při tom jsem si hrál se skeničkou pití.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbýtální stanice-kantýna

mistr : To není dobrý nápad. Navíc si myslím, že by jsme stejně nic nezjistili. Jak už víme, informace které hledáme vědí jen 3 lidé. Myslím, že jsme se najdli už dost. Pojď, musíe se zbavit těch čumilů.

Oba jste se zvedli a zamířili k východu. V okamžiku, kdy se otevřely dveře, jsi se ohlédl přes rameno a uviděl, jak dva důstojníci, na které tě upozornil mistr, vstávají a hledí vaším směrem.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Zastavil jsem se a také jsem na ně přes rameno pohlédl.Odvrátil jsem zpět pohled a snažil jsem se sám sebe uklidnit,že o nic nešlo.Asi jsme ty dva vyděsiliže..nejsme zdejší.Šli jsme směrem na můstek.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Na můstek jste se ani nedostaly. Ihned po opuštění výtahu jsi jen zaslech zapnutí světelného meče a pak už byla jen tma. Probral jsi se ve vězeňském podlaží a bez veškeré své výbavy. Jediné, co jsi měl, byla Jedijská róba. Po mistrovi ani stopa. Strážný, který stál u dveří výtahu si všiml, že přicházíš k sobě. Přistoupil k silovému poli.

Nazdrar chlapče. Docela nemilá situace že ? Vy Jediové prostě nevíte, kdy máte přestat čmuchat ! Obávám se, že z tohohle jen tak nevyvázneš !

Dozorce byl muž-člověk, asi 35 let. Mluvit huttsky. Zřejmě žoldák.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Hlava mě třeštila a cítil jsme,že mě někdo pořádně bouchnul do žeber.Měl jsem tam obrovskou pohmožděninu.Co se stalo?!Ihned mi to vysvětli,poskoku!promluvil jsem na něj tvrdším hlasem.A zaostřil jsem na něj pohledem.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Chmmm, poskoku. Vy Jediové jste arogantní a myslíte pouze na sebe. Nebudeš to tu mít lehké,chlapče.

Strážný odešel. Skoro půl dne jsi neměl co dělat. zkoušel jsi vymyslet, jak se odsud dostat, ale nic tě nenapadlo. O mistrovi jsi se nedozvěděl jedinou informaci. Věděl jsi jen, že by každou chvíli měl dorazit mistr Yoda. Než ale zjistí o co tu jde, bude to trvat ještě dlouho.
Po několika hodinách strávených za silovým polem tvé cely vstoupil do chodby uniformovaný muž. Důstojník měl tmavě červenou uniformu.

Jsem Torad Sanok, důstojník vyšetřovací služby Braxxanu. Budu vám teď pokládat otázky a vy my na ně budete odpovídat. A jestli ne, tak.....

Místo slovního dokončení věty ti ukázal následky praktickou cestou. Stisknul na panelu na zdi tlačítko a celou projel středně silný elektrický výboj. Dost silný na to aby způsobil velkou bolest ale ne tak velkou na to aby oběť omráčil nebo zabil. Výboj tě srazil na kolena.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan.orbitální stanice

Pch,od vás,kdo patří k republice bych čekal trochu lepší zacházení.A pohlédl jsem na v pozoru stojícího vojáka,který třímal v ruce elektrizátor.Postavil jsem se a začal jsem si dokola obcházet celou celu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan.orbitální stanice

Jistě, pokud by jsme ovšem k Republice opravdu patřili. Ale to je vedlejší. Co jste zatím zjistili o příčinách nečekaných útoků separatistů ?


Torad Sanok čekal na tvou odpověď. Pro případ, že by se mu jí dlouho nedostávalo, umístil prst na tlačítko elektrizátoru jako výstrahu.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Sedl jsem si na postel a začal v hlavě zkoumat a hledat všechny známé podněty a podklady o těch útočných výpravách.Ehm..no nic moc zatím nevíme,ale jeden z útoků nás zavedl sem na Braxxan.Neboť jsme si myslely,že senátor předává tajné informace o pohybu našich flotil.A protáhl jsem si záda na konci rozmluvy.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Výborně !

Řekl Torad a stisknul tlačítko. Během chvíle tebou projel nesnesitelně bolestivý výboj. Opět tě srazil na kolena. Cítil jsi každičký kousek kůže, jak jím prochází vlna elektrické energie. Když Torad sundal ruku z tlačítka, bolest se zmírnila, ale nezmizela. Po těle jsi měl bolestivé spáleniny. Hlavou ti proběhla vlna nenávisti. Chtěl jsi mu ublížit, ale nemohl jsi.

A copak víš o senátorovi ? Co jsi zjistil ?

Torad Sanok zvýšil hlas. Nenáviděl tě. Nenáviděl všechny Jedie a dělalo mu radost je mučit.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Ležel jsem na zemi a svíjel se v bolestech a snažil jsem se vzpomenout na výcvik.Síla je kdekoliv a v čemkoliv jen stačí si jí všimnout.Nadechl jsem se až ze dna plic.A věděl jse že jediná cesta je přes Sílu a využití.
Pohledl jsem na Torada a začal jsem cítit jak zkrze mě proudí Síla jen jak ji využít!Zaměř se na něj!!!ječel jsem sám na sebe v mysli,asi mi nedocházelo,že bych neměl útočit hněvem,ale mě to asi bylo jedno.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Tohle se mi líbí. Malý, bezmocný Jedi svíjící se na zemi v bolestech. Jste k smí....


Torad Sanok větu nedokončil. Začal vydávat dávivé zvuky a chytat se za krk. Po chvíli padl k zemi mrtvý. Nikdy jsi se necítil tak silný jako teď. Objevil jsi způsob jak mít Sílu na své straně.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“