Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Vězeňský blok byl větší, než by se dalo čekat. Když už jsi prošel téměř všechny chodby, vstoupil ti do cesty někdo,koho by jsi nečekal. Ten chandra-fan, se kterým jsi mluvil na střeše paláce. Měl v ruce světelný meč a upřeně na tebe hleděl. Nic neříkal....

Stanice se otřásala čím dál víc. Dokoce bylo vyřazeno několik systémů podpory života a několik stabilizátorů, takže se stanice začala otáčet kolem několika os.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Hleděl jsem na malého mužíka v kápi.Nevěděl jsem co mám říkat a ani mi nedocházelo,hlavně to co tu dělá.
Vás bych tu nečekal.Co tu vůbec děláte?.... a pořád jsem kontroloval mužíka.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Chandra-fan zavřel oči a zhluboka se nadechl nosem. Potom oči pomalu otevřel a pohlédl na tebe.

Pocítil jsem v tobě silný záchvěv nenávisti a bolesti. Jsi na půl cesty k temné straně Síly. Jsi rovnocenný soupeř. Můj mistr mi tuto chvíli předpověděl před mnoha lety. Nyní vidím, že temná strana skýtá nekonečné možnosti a nesmírnou moc. Přidej se ke mně. Svrhneme spolu mého mistra a zaujmeme čestné místo v Sithském řádu. Nebo...

zapnul světelný meč. Čepel byla rudá jako plynný obr v systému Yavin.

...budeš muset zemřít. Nemohu dovolit, aby mé plány zhatil nějaký poslušný Jedi !
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Hněv,nehněv.....vy jste sith!A to ted nepopřente žádným argumentem!Vytáhl jsem svůj meč a výhružně jsem ho před sebe zjevil.Stál jsem poprvé.....poprvé ve svém životě proti Sithovi.Proti těm obávaným i dech beroucí poskokové zla.Ti kdož myslí jen na sebe.Ti jenž neznají slitování a soucit.Jedině boj dokáže osvobodit jejich moc......nepředstavitelnou moc.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Nejsem Sith !! Kdybych byl, zabil bych tě beze slov už na té střeše, mladíku ! Toto byla zkouška - zkouška tvé loajality k rytířům Jedi. Neprozradil jsi mne i přes to, že jsi měl. Znamená to, že máš svoji hlavu a ještě máš šanci vidět aroganci Jediů. Přidej se ke mě a budeme mocnější, než jakýkoli Jedi kdy byl !

Chandra-fan k tobě natáhl ruku jako symbol nabídky ke spolupráci. Mluvil naprosto klidně i přes to, že stanicí otřásaly nárazy střel čím dál víc...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Ikdyby chtěl jak se chce odsud dostat?Dobře,ale mistra vemene sebou a vy mě pak ukážete temnou stranu.Ale jestli nesouhlasíte?!A zaujmul jsem bojový postoj.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Braxxan-orbitální stanice


Chandra-fan chvíli přemýšlel.

Dobrá, ale nastane čas, kdy bude muset jít. Bez Tebe !

Chandra-fan mávnul rukou a dveře nalevo od něj se otevřely. Uprostřed cely ležel v bezvědomí těžce raněný mistr...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbitální stanice

Meč jsem vypnul a zastrčil za opasek.
Budu na to myslet.A šel jsem pomoct mistrovi,který ležel bezvládně na zemi.Zvedl jsem ho a snažil držet ze všech sil.Odnesl jsem ho až ke dveřím které se nejistě otevřeli.Ještě jsem se otočil a řekl Zase se setkáme. A pokračoval cestou svojí.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbitální stanice

Setkáme se, až to budeš nejmíň čekat Merisi.

řekl ve stínu chodby. Pak zmizel. Cesta do hangáru byla bezproblémová. Veškerý personál měl svých starostí dost a nikdo si tě nevšímal. Nastoupil jsi do první lodi, která se zdála být přijatelná a aktivoval systémy. Začal jsi loď navádět ven z hangáru, když v tom do hangáru vběhl muž, kterého jsi dobře znal. Byl to člen bezpečnosti, se kterým jsi mluvil krátce po příletu. Mával na tebe a zoufale se snažil o to aby jsi ho vzal s sebou. Naneštěstí se strop pomalu začal hroutit a tvá loď už byla částěčně mimo atmosferický štít...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbita

Jak směšné.Když tvor něco postaví nebo vybuduje tak to zase někdo zničí.Jako když si hrajete na písečku a sousedovi se zdá že áte trávu zelenější.
Začal jsem vysíla nouzový signál k naším republikovým lodím,které zdevastovali cel základnu Braxxanu.Triumf Republiky.Vyřkl jsem a vítězoslavně jsem si to namířil k naším lodím.
Ve vysílačce jsem uslyšle klona.Jak jsem byl rád,že slyším svoje přátele ve zbrani.Dveře dorzální vzletové paluby se rozevřeli a z nich vyletěli ARC-120 jako doprovod.Pomalu jsme přistávali a mistr se asi začal probouzet protože jsem slyšle jak mručí.Krásně a bez problému jsem sedli s lodí na palubu bitevní lodi Republky.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbita ( vlajková loď - Avenger )

V prostorech hangáru už čekal zdravotní tým v doprovodu mistra Yody. Mistr byl okamžitě přepraven na ošetřovnu. O několik minut později jsi stál na můstku vedle Yody a koukal jsi ohromným průzorem ven na hroutící se stanici Braxxanu.

Yoda se však na tu spoušť nedíval. Hleděl upřeně na tebe a vypadal velice zklesle.

Yoda : Hmmm, past na vás to byla. Nevěrohodný politik byl v řadách senátu. Zlákat mocí a příslibů nechal se. Však kdo za tím stojí ? To temná strana zahaluje. Příliž velkou změna v tobě odehrála se. Strach, nenávist pocítil jsi, na pokraji temné strany byl jsi. Kdo za tím vším je, ty pověz.

Yoda na tebe dál upíral svůj zrak. Opíral se o hůl a vypadal unaveně, zklamaně.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbita ( vlajková loď - Avenger )

Zamyšleně jsem se podíval ven z průzoru a dál sledoval hroutící se základnu.Myšlenky jsem měl leč rozházené,ale měl jsem osobně o nich přehled.Každá vzpomínka dokáže něco říct,ale jakoby jsem je měl zablokované.
Ehm.....přímí původ jsem nezjistil,alespon víme že v tom měl prsty senátor.Ale udivuje mě že se to dostalo hluboko do senátu.A takového mocného představitele soustavy.Myslím si že separatisté něco chystají.Něco velkého.Protože sháněli nějaké spojence přímo v senátu.
A pohléd jsem na Yoduv obličej...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbita ( vlajková loď - Avenger )

Yoda byl zamyšlený. Vypadal,jako by se snažil rozlousknout záhadu hned tady a teď. Začal popocházet sem a tam. Jeho malé krůčky a dunivé odrazy jeho hole o podlahu se rozléhaly po můstku Avengeru.

Yoda : Hmm, však neříkáš vše. Tajemství máš,jaké?

Stále pomalu přecházel sem a tam.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-orbita ( vlajková loď - Avenger)

No...abych pravdu řekl,ale myslím si že byste to měl vědět jen vy,Mistře.Na povrchu planety mě oslovil jakýsi muž,kterého jsem vzápětí potka zde na orbitání základně.Dokázal ovládat sílu...,ale tu temnou.Řekl,že se znovu setkáme,ale to by asi viděl do budoucnosti.A chytil jsem zábradlí,které lemovalo celé poschodí.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-orbita ( vlajková loď - Avenger)

Hmm,Sith nebyl to, jinak mrtvý bys byl. Já najdu ho, a zjistím co on je. Ty na Coruscant vrať se a o mistra se starej.

Yoda odešel z můstku. Hned jak se za ním zavřely široké dveře, zavládlo absolutní ticho. Z přemýšlení tě vyrušil příchozí důstojník. Sdělil navigátorovi nové rozkazy. Pár minut na to Avenger vstoupil do hyperprostoru.

Epilog :

Hvězdné čáry se proměnily ve svítící body daleko v prostoru. Před průzorem se objevila nejznámnější planeta v galaxii. Coruscant. Zářící město pokrývající celý povrch planety od rovníku až po polární oblasti. Už z orbity byly vidět husté dopravní tepny mezi nejvyššími budovami.

Konečně doma - byla tvá první myšlenka. Mistr Redar se zotavoval velmi rychle. Po vstupu do chrámu jsi ucítil vůni domova. Hned se ti vybavily všechny vzpomínky ze studia v tomto komplexu.

O několik dní později se mistr Yoda vrátil, ale zatím jsi se nedozvěděl co tam vlastně zjistil. Párkrát tě Rada předvolala, nikoli však k vůli záležitostem spojených s neznámou postavou kterou jsi potkal. Nyní tvůj výcvik pokračuje - nikoli však jako padawanský. Tvé teď budou daleko důležitější...

.........

Mise na Alderaan

Právě jsi se svým mistrem opustil místnost Rady s úsměvem na tváři. Po delší době se vydáváš na misi. Mistr už tě však nemá co víc naučit. Jsi stále jeho padawan, nicméně už jen čekáš až tě Rada předvolá ke zkouškám...
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“