Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-Palác

Popadl jsem kovový válec a vstal.Ehm...nic nic se neděje,ale dekuji za starost.Šel jsem rychlejším krokem směrem dolu ze střechy.Prošel jsem kolem ostrahy,která byla zřejmě zmatená mým výstupem před chvíli tam na střeše.Musím najít komunikační sadu a zjistit kdo je ten mužík a zda tu má Federace v něčem prstypomumlával jsem si když jsem šel směrem dolu kde jsem začínal.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Braxxan-Palác


Poklusem jsi dosáhl komunikační konzoly a aktivoval požadovanou frekvenci. Ještě před tím jsi ale za sebou zablokoval dveře, aby tě nikdo nevyrušil. Chtěl jsi vědět vše....
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Posadil jsem se na židly,která byla schovaná za rohem.
Takže se podíváme na poslední měsíc kdo kam posílal transmisii
Na velkoplošné obrazovce se objevila tabulka,která pozrazovala veškeré transmise z planety.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Tabulka byla velice obsáhlá. Většinu místa zabíraly názvy nějakých dodavatelských společností, servisní služby, soukromé zprávy členů ostrahy - všechny adresované rodinám. Po pár minutách listování ti něco nehrálo. Tabulka u výpisu doplňuje časy, kdy byly zprávy odeslány. Zprávy byly po sobě odesílány poměrně v krátkých intervalech, až na pár "mezer". Pokud by seznam někdo spěšně projížděl, v žádném případě by si toho nevšiml. Datumy a časy odeslaných a přijatých zpráv obsahovaly několikahodinové mezery. U jiných dnů tyto mezery nejsou, takže to znamená, že komunikační konzole je v provozu celý den, bez přestávek. Tohle jasně naznačuje, že zprávy někdo vymazal. U každé zprávy bylo také vypsáno od koho nebo komu byla zpráva doručena. Tyto informace také pochopitelně chyběly...

o chvilku později ti zapípal komlink - volal tě tvůj mistr.

Přijď do zasedací haly, senátor Suno-Fel právě dorazil.


Spěšně jsi vypnul konzoli, odblokoval dveře a nenápadně se přesunul do zasedačky, kde na Tebe čekal tvůj mistr - zatím sám.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Mistře.a rychlím pohybem jsem pozdravil Mistra.Pomalým krokem jsem došel až k boku Mistra.
Mistře,byl jsem na obhlídce okolí a hledal jsem nějaké stopy po separatistech.Nic moc jsem nenašel,ale narazil jsem na.....
Počkej Bangine asi,asi bys neměl říkat Mistrovi.Za A)By sis to měl nechat pro sebe a za,B)To prostě není dobrý nápad.přerovnal jsem si to v hlavě a ještě jsem si zopakoval tyhle důvody.
.....Ehm..to je všechno,Mistře.A vy jste zjistil něco???A podí val jsem se na Mistra zvídavím pohledem.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Počkej, Ban-Gine, posaď se.

Tvůj mistr ukázal na židli po jeho pravici. Počkal dokud se neposadíš a po té promluvil.

Něco jsi nakousnul. Říkal jsi že jsi nenašel nic moc, to znamená, že něco přece. A na co že jsi narazil ? Cítím tvou nervozitu.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

No..a narovnal jsem se na židly na níž jsem seděl....Mistře objevil jsem jak jen říkal není to nic moc,ale objevil jsem,že..Někdo vymazal některé záznamy z terminálu.Možná že přeci jen zde má Federace v něčem prsty a možná i víc,ale víc nic nevim.doknončil jsem svou řeč pohledem na dveřekterými má asi přijít Suno-Fel.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Zvláštní. To potvrzuje, že se tu opravdu něco děje. Dosud jsem myslel, že jsem se spletl. Uvidíme co nám řekne senátor.


O pár minut později se dveře místnosti otevřely a dovnitř vešel senátor Suno-Fel v doprovodu šesti členů osobní stráže. Gardisté měli tmavě zelené pláště po kterými se skrývalo zdobené brnění stejné barvy. Černá kopí, která nesli ve svislé poloze měla po obvodu symboly Braxxanu.

Mistře Jedi, nebyl jsem informován o tom, že by Rada zahájila vyšetřování na mé planetě. Můžete mi vysvětlit co tu přesně hledáte ?

Suno-Fel začal mluvit dřív než jste se vůbec stačili zvednou ze židle. Když dokončil svůj ne příliž vstřícný úvod do debaty, díval se na vás poněkud chladným pohledem. Ani se neposadil. Zřejmě tím chtěl dát najevo, že audience proběhne jak nejrychleji to bude nutné. Když mistr začal mluvit, gardisté se ještě seřazovali podél stěny.

Senátore, prosím, uklidněte se. Nejsme tu, abychom vyvolávali konflikty. Jsme na stejné lodi. Snažíme se zjistit, kdo posílá informace o republikových flotilách nepříteli. Nedaleko tohoto systému došlo k přepadení i přes to, že informace o pohybu Repoublikové flotily byly přísně tajné. Jediní lidé, kdo o této trase věděli byl kancléř Palpatine a samozřejmě představitelé systémů, kterými se má flotila pohybovat. Věděl jste tedy, že se zkrz tento systém má přemístit flotila Velké armády Republiky ?


Suno-Fel se zdál být zaskočen závažností této zprávy. Trochu zbledl v obličeji a konečně se posadil.

Suno-Fel : Ano, zajisté. Ale jak jistě víte, byl jsem mimo Braxxan několik posledních dní. Nevím co se zde odehrálo. Přiletěl jsem teprve před malou chvílí.

mistr : Věděl o tomto přesunu ještě někdo ?

Suno-Fel :Samozřejmě. Kromě mně ještě další dva lidé. Admirál obranných sil Braxxanské flotily a velitel Braxxanské orbitální stanice. Oba tito muži jsou loajální a jsou ve službách Braxxanu již mnoho let. Jsou důkladně prověřeni a mají mou plnou důvěru !

mistr : Zatím děkujeme za informace. Pokud by vám to nevadilo, rádi bychom si s nimi promluvili osobně.

Suno-Fel : To mohu zařídit, pokud mi na oplátku zařídíte audienci u Rady na Coruscantu. Nyní mne ,prosím, omluvte, cesta byla náročná, rád bych si odpočinul.

Senátor povstal, uklonil se a odešel ( opět obehnán svou osobní stráží )....
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Jakmile se dveře velkého sálu uzavřeli pohlédl jsme na mista,který ted zřejmě zkoumal zavřené dveře,které byly před chvílí otevřeny dokořán.
Hmm..Mistře to se mi nezdá až moc náhod najednou.Ti noví řezací droidi,útok na flotilu Republiky,vymazané záznamy na konzolích.Něco se určitě chystá,viděl jste senátora jak byl celou audiencí bledý?A jak rychle přišel tak odešel.
A dál jsem přemýšlel a hrál si s podložkou na stole.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan - palác

Na tom něco bude, mladý učedníku. Ale necítil jsem v něm strach, jen nervozitu. Něco skrývá, to ano, ale ne něco tak důležitého, aby se cítil v nebezpečí. Pojď, půjdeme si promluvit s Radou.

Mistr vstal a zamířil ke komunikační jednostce.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Jistě Mistře.vydechl jsem do prázdna.A rychle jsem odklusal za Mistrem.Prošli jsme velkými vstupními dveřmi a zamířili po kamených schodech nahoru.Venku začalo pršet,kapky deště bubnovali na střechu a okna.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Komunikační místnost byla zatemněná. Uprostřed holoprojektoru videly obrazy sedících mistrů v půlkruhu.

Mistře Windu, Jsem na planetě Braxxan. Záhadné napadení separatistické flotily nás přivedlo až sem. Mé tušení bylo správné. Zdejší senátor v tom má možná prsty. Nevypadá to ale, že by to dělal ze svého přesvědčení. Při rozhovoru jsem nepocítil nic, co by naznačovalo jeho přímou vinu.

Mistr Windu se podíval vpravo. Mistr Yoda se mračil. Chvíli mlčel a pak promluvil.

S ostatními už mluvil jsi?

mistr: Ještě ne, mistře Yodo. Chtěl jsem tuto vážnou situaci nejdříve prodiskutovat s vámi.

Yoda : Ostatní vyslechni. Za útoky separatistů zodpovědný nějaký politik bude. Dalšího učedníka já pošlu na pomoc.

mistr : Děkuji mistře, ale asi to nebude nutné. Abych nezapomněl. Zdejší senátor by s vámi rád mluvil osobně.

Yoda : To zajímavé je. Pak tedy můj přílet vyčkávejte.

Mistr se uklonil a přerušil spojení.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Během rozpravi mistrů jsem jako při každém spojení byl v koutě a radši mlčel,ale tentokrát jsem si myslel svůj jinej názor.Chtěl jsem jim říct,že podle mého názor byl senátor až moc rychlí na to co se stalo.
Tak co Mistře co ted budeme dělat pokračovat v pátrání?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Braxxan-palác

Ano,Ban-Gine, musíme jít vyslechnout ty dva důstojníky. Takže se připrav, poletíme na orbitální stanici.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Braxxan-palác

Jistě,Mistře.pověděl jsem přitlumeným hlasem,který zněl téměř jízlivě,ale jízlivost s tím neměla co dělat.Vyšli jsme z velkého sálu a směřovali k hangárům.Prošli jsme jinou cestou než jsme přišli.Chvílemi jsme si myslel,že mistr zabloudil,ale já sám jsem se snažil uklidnit.Prosvištěli jsme tunelem a skončili jsme na přistávací ploše kde klábosili a debatovali klonoví vojáci a piloti.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“