Výcvik pro Odys Dilveg (Odis)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Velitelka uhne stranou, a řekne že mohu odejít.
Zaměstnanci si mě sice podezřívavě prohlížejí, ale nic neudělají.
Zanedlouho, poté co ona odejde, ke mě přijdou dva poldi.
Řeknou mi cestu do hangáru a vyvedou mě z budovy.
Konečně pryč z toho gamorreasnkýho místa. řeknu si a pořádně oddychnu, že jsem už venku.
Tak si jdem pro svoji loď. pomyslím si a vyrazím k vrátnici.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

U vrátnice tě vůbec nezadrží, naopak tě ještě navedou ke tvé lodi. Se stejným opovrženým v obličeji - jsou rádi že se tě už zbaví. Přišli o dva, určitě dobré lidi, a navíc tvojí rukou. Jsi vůbec rád, že tě tam někdo nezmlátí za to, žes jim zabil kamaráda a velitele. Místo toho ti ještě ironicky zamávají když zvedáš loď z přistávací plochy.
Máte všechno vyřízení, tím myslíme papíry, povolení i ID lodi. Neměl by jste mít problém při průletu na planetu.
Ozve se ještě než vstoupíš do hyperprostoru a vystoupíš opět nad Coruscantem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

U vrátnice mě vůbec nezadrží.
Právě naopak.
Chcou abych byl co nejdřív pryč od nich.
Hm...
Asi chcou abych odtud co nejdřív vypad.
Jak se asi budou tvářit, až se budu vracet?
pomyslím si a jsem rád že mě nechcou všichni zmlátit za zabití kapitána a strážného, který tak "slušně" vrazil do dveří.
Když zvedám loď, ještě mi ke všemu zamávají.
Samozřejmě ironicky.
Nastavím kurs na Coruscant, kde se rázem opět objevím.
Gah...
Doufejme, že ta ženská dodrží slovo, a nenainstalovala mi tady ID nějakého hledaného zločince.
řeknu si a čekám až se ozve, opět, hlídka.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Coruscant je očividně stále ještě uzavřen a tak se na tebe hned nalepí opět dva stíhači.
Dobrý den, prosím zašlete své ID a my...ou, detektive Johnsone, omlouváme se, že jsme vás obtěžovali, ale vaše ID k nám došla trochu se zpožděním. Vítejte na Coruscantu. Prosím, po přistání se hlašte na naší stanici, velitel by vás rád viděl. Jsme rádi, že konečně někoho poslali prošetřit tyhle asasinace. Pěkný den.
Zůstanou za tebou jako doprovod a vedou tě k přistávací zoně blízko policejní stanice, kde ti zarezervovali místo. Když už jsi proletěl atmosférou a byl jsi kousek od přistávací plochy, odpojili se od tebe a letěli opět hlídkovat na orbitu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Hned se na mě opět nalepí dva stíhači.
Chtěli po mě ID, ale v půlce věty se pilot zasekl, a řekl mi detektive Johnsone!
COŽE?! zařvu přes celou loď překvapením.
Dali mi ID nějakýho detektiva?
To je teda v banthím zadku!
řeknu si a vyslechnu si zbytek pilotovy věty.
Poté mě navedou na přistávaci plošinu, blízko policejní stanice.
Doufám, že coruscanští poldové nezabíjí lovce jen tak bez důkazů. řeknu si a nastavím autopilota na přístaní na plošině.
Třeba mi tu někde nechali dárek, v podobě ňáký uniformy. pomyslím si a začnu prohledávat svoji loď.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Prolezeš loď a jediné, co je tam navíc je datapad. Zapneš ho a naskočí tam nahrávka, přímo od nové velitelky.
Pokud si to čteš, buď jsi se díval jestli máš na lodi všechno, nebo jsi zjistil svojí novou identitu. Pokud jde o to druhé, dovol mi ti uvést věci na pravou míru. Jako detektiv máš přístup do všech zabezpečených oblastí, dokonce i do zbrojnice a databáze policie. Vše co k tomu potřebuješ je čip, který by měl být u datapadu. Žádné speciální uniformy jako detektiv nepotřebuješ. Jenom se snaž chovat trochu zákonodárně. Nauč se slušnému chování. Jako detektiv by jsi měl mít jistou úroveň. Přeji ať se ti to povede a nezapomeň na mně!
Cvak, tu se záznam vypnul a ty jsi pohlédl na místo, kde byl původně datapad. A opravdu tam byl čip, o kterém mluvila.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Jediné co najdu, je datapad, na kterém je zpráva od nové velitelky.
Co to tu máme?
Vyslechnu zprávu.
Když se kouknu na místo kde byl datapad, skutečně tam leží čip o kterém mluvila.
Ten čip bych si měl řádně schovat. řeknu si a čip si schovám do opasku.
No, když jako detektiv nemusím mít žádnou uniformu, tak bych mohl konečně vyjít ven... řeknu si a vyjdu ven z lodi na plošinu.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Tam už vstříc tobě vykročuje policista s nataženou rukou. Přátelský výraz ve tvaří a přesně padnoucí uniforma. Když se dostal do "kontaktní" vzdálenosti, ruku ti podal a lehce ti s ní potřásl.
Dovolte mi přivítat vás na Coruscantu. Byla vaše cesta pohodlná, detektive Johnsone? Následujte mně prosím, kapitán vás už očekává.
Ukáže ti cestu do jednoho z turbovýtahů, které tě rychle dostanou o několik desítek pater níž během pár sekund. Poté projdete místností, né nepodobné té z Corellie, ovšem několikrát větší a s více dveřmi do soukromých kanceláří. Vy ale zamíříte k tém co jsou od vás nejdál, k těm, kde je napsáno Cpt. Müller. Policista ti otevře dveře, dovnitř už ale nejde, zavře za tebou a nechá tě stát před kapitánem.
Posaďte se, kapitán Müller, těší mně. Jste obeznámen se situací, předpokládám?
Rukou tiá nabídne místo k sezení, to už k tobě přichází droid s teplou kávou ve dvou šálcích a postaví je před vás.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Venku mě již čeká policista s přesně pandnoucí uniformou a nataženou rukou.
Lehce mi s ní potřese a přivítá mě.
Nastoupíme do turbovýtahu, který nás o několik sekund pozdějc vyhodí o pár pater níž.
Polda mě vede místností, která byla podobná té na Corellii, ale byla větší.
Se spoustou dveří.
My jsme ovšem zamířili k těm nejvzdálenějším, na kterých bylo napsáno Cpt. Müller.
Müller?
Zajímavý jméno.

Polda mi otevře dveře, ale dovnitř už se mnou nevejde.
Tam už stojím proti kapitánu Müllerovi.
Ten mi nabídne židli a droid mi donese kávu.
Sundám si přilbu a napiju se kafe.
Rád bych si vyslechl váš názor na tuto situaci, kapitáne.
Pokud teda mohu.
odpovím na otázku a položím hrnek na stůl, hned vedle přilby.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Jistě že můžete, přeci jenom jste vyšší šarže, a neuposlechnutí rozkazu by mně mohlo stát místo. Nicméně, žádn názor tu není. Pouze ta situace. Pro jistotu vám to zopakuji.
Napije se kávy a nadechne se.
Před několika dny tu byl zabit jeden senátor, zastupující dělnickou třídu. Atentnátníkovy se to ale trochu nepovedlo, protože při tom přišlo o život dvěstěpadesátsedm lidí. Uzavření Coruscantu bylo okamžité, a věříme že terorista tu ještě stále je. Proto jste taky zde vy. Na Coruscantu chybí vyšetřovatelé. Ihned vás zavezeme na místo, kde se podíváte co a jak. Všechny potřebné informace budou nahrány do palubního počítače ve speederu. Stalo se to u senátní budovy.
Vydechne a napije se opět ze šálku.
Už je vám to jasné?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Ano, je mi to jasné.
Napiju se opět kafe.
A jste si jist, že již na planetě nemůžou být další atentátníci?
Šance je to možná malá, ale pořád tu je.
Mohli být na Coruscantu ještě před jeho uzavřením, a nyní pouze čekají na svoji příležitost.

Dopiju svý kafe a nasadím si opět přilbu.
Také bychom měli co nejdříve vyrazit, že?
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Podle našich analytiků je tu možnost existence dalších atentátníků přesně 78,56%. Coruscant vlastně není uzavřen, aby se sem nikdo nedostal, ale naopak, aby se nikdo nedostal pryč! Samozřejmě uzavřené je to oboustraně, nepotřebujeme, aby sem nalétávali další atentátníci.
Nechá svoje kafe kde je, ani se neobtěžuje jej dopít. Zamíří si to ale k věšáku, co je vedle dveří a nasadí na sebe dlouhý plášť. Je tmavě modrý, s žádnými kapsami, ale zato dobře viditelným označením hodnosti. Otevře ti dveře, a vydá se s tebou do garáží.
Vždy jsem chtěl být detektivem, pane Johnson. Ale pak sem vzal radši práci u policejních složek. Jaké je to být detektivem?
Zeptal se tě cestou, ale to už jste byly v garážích. Kapitán tě vzal k jednomu neoznačenému černému speederu. Luxusní vozidlo, na které by jsi neměl ani z tuctu jobů. Vevnitř to bylo ještě lépe vybavené, a většina přístrojů, co byly v tomhle speederu jsi neměl dokonce ani ve své lodi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Jaké je to být detektivem?
Je to ditěrná práce... ale dobře placená.
Někdy mám pocit, že případ ani nevyřeším.
Ale pak se něco ukáže, a hned to jde líp.

Dorazíme do garáží a kapitán mě zavede k černému speedru.
Pěkný speeder.
Nakouknu dovnitř.
To vás muselo stát... některé z těch věciček ani nemám na své lodi.
Je vidět, že Coruscant na bezpečnosti opravdu nešetří.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Upřímně, tohle není klasická výbava. Většina je spíš zastaralá. Tohle jsme zabavili jednomu gangu zločinců, trochu modifikovali pro naše účely a přijali za své. Tohle mám na práci bezpečnosti právě rád. Dostaneme tip, vyjedem, vyřešíme a máme hotovo. Ne se hnát za každým "něco", jak říkáte. Prosím...
Podrží ti dveře a zabouchne je za tebou. Nastoupí z druhé strany. Na místo řidiče. Nastartuje vozidlo a rozsvítí se všechny kontrolky. Na docela velkém displeji nařídí cílovou destinaci, a už se rozmluví palubní navigace. Kapitán by tak mohl jet i se zavřenýma očima. Od stanice jste jeli velký kus, až k budově senátu, kde byl prakticky normální provoz. Nemohl jsi to sice srovnat s dřívějškem, ale bylo tu o více než polovinu policistů víc. Vy jste se vydali až do hloubi senátních garáží, kde jste zaparkovali mezi ostatními vozy. Většina z nich se dala hravě srovnat s vaším, ať výbavou, tak i vzhledem. Kapitán stihl vystoupit první a opět ti nezapoměl přidržet dveře.
Jsme namístě, pane Johnsone. Setkáme se s...ah, támhle je.
Ukáže na muže, který vám šel vstříc, v doprovodu sličné dámy. Muž byl navíc ještě v doprovodu dalších tří goril. Byly to tři vysocí chlapi, v přiléhavých skvěle padnoucích oblecích. Tvářili se neutrálně a kontrolovali každý pohyb v okolí. To dvojice byla uvolněnější. Nejvíce ta žena. Ruku ti první podal příchozí muž.
Zdravím, pane detektive. Jsem Klark Schnob. Jsem velitelem poslanecké bezpečnostní služby. Toto je Naimi Sanross. Nevím jestli jste četl hlášení, nebo vám bylo řečeno něco při příjezdu, ale shrnu vám to, nebude na škodu když si to připomeneme. To o vraždě senátora víte. Proto jste tady. Ale asi nevíte detaily. Senátor byl zavražděn z blízka, krátkou dýkou. Ještě ušel pár metrů, než si spadl a zemřel. Zabiják musel být někdo hodně zkušený. A právě slečna Naimi byla v tu dobu s ním. Možná by jste si s ní mohl pohovořit, my jsme jí už vyslechli, třeba vás ale napadnou jiné otázky.
Ruku ti posléze podala i Naimi, jediní kdo se s tebou nepozdravili byly bodyguardi. Nakonec se na tebe otočil kapitán.
Nyní tady máte hlavní slovo vy, kapitáne. Máte nějáké přáni? Nebo přejdete k výslechu?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Coruscant

Takže, Naimi Sanross? podám ji ruku a zatřesu z ní.
Můj cíl.
Ještě musím sehnat kontakt na jejího otce, abych ho mohl zavolat...
Ale nejdřív musíme být o samotě.

Mám pouze jedno přání... chtěl bych něco k snědku, jestli vám to nevadí.
Od rána jsem nic nejed, a znáte "S plným žaludkem všechno líp."
A my, slečno, si zajdem popovídat.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“