Další štace - výcvik pro Freye Overmana (Davidss)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

Kapitán se k Tobě skláněl, ale po chvíli se odvrátil, jako by si čichnul jedovatého plynu, a to když jsi se zeptal na podmínky a způsob vyrovnání se s ním: "Ale pane Overmane, myslím, že si plácneme i bez těch Vašich podmínek. Jste přece v cele předběžného zadržení. A z ní vás dostane jen souhlas, že budete spolupracovat. Jinak jste dál zatčen - to jsou zase moje podmínky..." dokončil strohou řeč povýšeně, přičemž Tě nespouštěl z očí.

A Tobě se zas o něco zúžily možnosti odporu...

"Takže!" pokračoval chisský muž ve slušivé uniformě "Abyste mohl splnit to, oč tu běží, musíte přerušit veškeré své dosavadní styky a obchody. Musíte vstoupit do mých služeb a být zcela v utajení. Jedině tak dokážete vykonat skutky, kterých je třeba..." vyřkl slova, která Ti nemusela být zrovna příjemná, vzhledem k nejbližším plánům, které jsi měl.
"Pro mě samotného vykonáte jen jedinou věc a pakliže se mi zalíbíte a dobře vykonáte, co Vám zadám, budeme se bavit nejen o zproštění viny, ale i o další spolupráci, jež by pro Vás mohla být docela výnosná... Co říkáte?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Čekajíc na odpověď a dívajíc se do mužových rudých očí se ke mně přesune a skloní se nade mnou.Ano my si jistě plácneme,kapitáne ale myslím že jste mi špatně porozuměl,jediná moje podmínka,je navrácení mých zbraní,zpět do mého držení...
odpovím abych zamaskoval zklamání které si mi objevili na tváři,poté co domluvil.Nemůžu si nevšimnout,jeho povýšeného tónu ale v dané situaci,se mu ani zas tak moc nedivím.Víte já poznám situaci,ve které si nemůžu určovat podmínky a tedy vím že se teď v ní nacházím.
ujistím ho a tím se ho snažím také uklidnit,kdyby bylo třeba.

No,ksakru ten se nedá oblafnout,ani nejmenší náhodou....bohužel
je mi jasné,že pořízení s tím chlapem bude těžké.Ale on opět začne mluvit a já nevěřícně poslouchám,co mu vychází z úst.Cože,on chce abych byl něco jako policajt ? Si dělá prd*l ne ?
nevěřím v duchu nad jeho slovy.Dobře,kapitáne.Mám jediný dotaz.Budu také nosit uniformu?
zeptám se s úsměvem.Mohla by mi slušet...
dodám si s úsměvem pro sebe.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

Kapitán se neudržel a musel se rozesmát: "Chachacha... vy mě bavíte, pane Overmane!" musel si Chiss utřít slzy, kanoucí z jeho rudých očí a vyvracel tak pár známých faktů o jeho rase a její povaze.

"Teď ale vážně: Nechystám se Vás naverbovat do policejní služby, na to je Váš trestní rejstřík až moc obsáhlý a já nemám v úmyslu nabírat do našich řad zločince..." a úsměv z jeho tváře zmizel do nenávratna... "Ne, vy pro mě provedete jedinou, za to podstatnou službičku - úkladnou vraždu!" řekl to tak, jako by to byla ta největší samozřejmost.

Atmosféra by se dala v tu chvíli krájet, ovšem Kapitán hodlal ještě přiložit polínko do ohně: "Najdete a zavraždítě tu, která nejspíše zapříčinila můj pád ve firmě a společnosti. Její jméno zní Akkola Zega!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Moje otázka,překročila veškerá očekávání,které jsem k ní měl.Čekal jsem letmý úsměv,nebo krátký smích.Ale takový záchvat smíchu,ten člověk má tedy dobrý smysl pro humor...
pomyslím si,když pozoruju,jak se směje,až z toho brečí.Hmm,myslel jsem,že Chissové jsou uzavření a nedávají najevo nějak moc své emoce...buď to byly povídačky,nebo je tenhle vyjímka.
honí se mi hlavou,co o Chissech vím a srovnávám to s tím,co vidím.Jsem rád,že jsem vás pobavil,kapitáne...
řeknu s úsměvem,až se trochu uklidní,ze svého záchvatu smíchu.

Ale kapitán už je zase chladný a mluví vážně a k věci.Proto napnu uši a poslochám,co mi chce říci.Ano s vraždou jsem počítal a právě proto požaduji navrácení svých zbraní...
řeknu do jeho malé odmlky.Cože....Akkolu ?
nevěřím svým uším ale nedám na sobě,nic znát a zachovám ten samý výraz,jaký jsem měl.Tak,pro co se rozhodnout ? V cele trčet nechci ale chci peníze...co je přednější ? Svoboda nebo bohatství ?
rozhoduju se v duchu a nakonec příjdu na odpověd No pokud chci dále,pracovat tak musím jistě jako první získat svobodu...ano,všecko pěkně postupně....
rozhodnu se tedy,že zabiju Akkolu.Kapitáne,prosím kolik je hodin ? Je to důležité....
zeptám se s jedním úmyslem...
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

Kapitán se pouze ušklíbl a stroze poznamenal: "Nebojte se, čas ještě máte! Dostanete zbraň, abyste mohl svůj úkol provést. Mí spolupracovníci zjistili, že Zega měla dnes za soumraku odletět z planety, tudíž ji musíte zabít ještě dříve, než se o to pokusí. Mám také informace, že se hodlala spojit s někým, možná osamnělým lovcem - takže buďte ve střehu. To je vše!"

Poslední slova pronesl Kapitán tak, žes již nemohl očekávat více. Chiss poté aktivoval stejné tlačítko, jakopřed chvíli a policejní droidi pozvedly s mechanickým zvukem své hlavy, otočili se k Tobě a pozvedly zbraně: "Tak se zvedni, darebo! Jdeme!" oslovil Tě jeden nekompromisně a šťouchnul do Tebe hlavní blasteru. Kapitán mezitím zmizel jedněmi dveřmi, ovšem policisté Tě hodlali vyvést jiným východem. Tím, který byl označen v basicu jako "Exit"...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Má otázka,kapitánovi nepřišla nijak divná a jen se ušklíbl a odpověděl.Sice ne přesně na to,na co jsem chtěl ale co jsem se potřeboval dozvědět,jsem se dozvěděl a bylo hlavní.Tak to jsem rád...
řeknu bezvýrazně.Eh,jak to myslíte,že dostanu zbraň ? To mi nevrátíte moje zbraně ?
zeptám se nechápavě.Nebojte se,budu ve střehu,kapitáne...
zareaguju na jeho upozornění.Jo budu ve střehu sám,před sebou....
ušklíbnu se nad tou ironií.

Poté kapitán už zmáčkne tlačítko a droidi se proberou ze svého neplánovaného mechanického spánku.No jo už du...
zareaguju na jejich rozkaz a zvedám ze židle.Ohlédnu se za kapitánem a vidím že odchází,jinými dveřmi,než jdu já.A jak se mám jako s ním spojit ?
zamyslím se.Podívám se na dveře,kterými vyjdu a uvidím na nich nápis Exit,neboli východ.Projdeme jimi....
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, venku z cely...

Roboti nedošli příliš daleko, když jste dokráčeli na první odbočku z chodby z celami, zastavili se. Byl jsi stále mezi nimi, nebylo kam utéct...

Mohl jsi čekat nejhorší, ale jeden z droidů Ti beze slova podal malý ruční blaster a stočený papírek, načež se otočil ke skupince svých "bratrů", zavele odchod a všichni během pár chvilek zmizeli v jedné z chodeb...

Zůstal jsi sám, se zbraní v ruce (byl to malý blaster typu Scout trooper, využíván vojáky Impéria, lehce ukrývatelný, ovšem trefit se dokázal jen na krátkou vzdálenost, což z něj dělalo zbraň vrahů a zabijáků...) a s přesnými instrukcemi - zabít tu, které jsi ještě dnes ráno slíbil pomoc! Prekérní situace!

Na lístku byla adresa a Ty jsi se dovtípil, že na tomto místě najdeš svou oběť...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, venku z cely...

Jdu mezi roboty,stále jsem mezi nimi,není ani sebemenší šance nějak se zdejchnout.Jdeme sotva pár metrů,když dojdeme k první odbočce.Těch tu bude více,zřejmě pro těžší orientaci případných uprchlíků.
napadne mě,poté co se podívám trochu dále,jak jen to jde,v droidím sevření.K mému překvapení,mi jeden z droidů,podával blaster,pěkně malý blaster,jak hned poté k mé nelibosti zjistím.Když se na něj podívám detailněji,zjistím,že to je Scout trooper blasterová pistole.Krátký dostřel,citlivá spoušť,používána ještě za doby Staré republiky a Impéria.
shromáždím si v duchu informace,o obdržené zbrani.

Jak si po momentu všimnu,droidi mě opustí,s blasterem v ruce.Poté se všimnu,že jsem k blasteru,obdržel i malý bonus.Papírek s instrukcemi,který se ovšem rozhodnu přečíst si.V téhle budově to není bezpečné.Vyjdu ve z budovy a až poté si přečtu papírek,s adresou,jak jsem zjistil.Che,proč chodit k ní domů,když s ní mám k večeru sraz,můžu se dát trochu do kupy a navíc,svůj Corellian Destroyer,bych měl mít ostatně jako vždy,schovaný v lodi.Ale rozhodnu se jej,pro tento úkol nepoužít.Eště bych z toho měl problém...
oddůvodním si sám pro sebe a zamířím ke své lodi,kotvící v doku G-477.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, zapadlá čtvrť

Venku panovalo podvečerní počasí: lehký vánek profukoval zšeřelými ulicemi, pomalu se rozsvěcelo veškeré pouliční osvětlení, lidé spěchali domů, nebo se soustřeďovali kolem barů a míst "společenského" významu. Poznal jsi, že do soumraku a očekávaného setkání s Akkolou zbývají nejspíše slabé dvě hodinky. Což bylo akorát tak na to najít cestu k dokům, sesumírovat si události předchozích chvil a promyslet si co dál.

Stál jsi nyní před těžkým rozhodnutím, neboť Akkola Zega mohla být Tvým mentorem, stejně tak však tato žena mohla skončit jako oběť úkladné vraždy... Oboje Ti každopádně slibovalo tučnou peněžitou odměnu, což bylo v tento moment a ve Tvé finanční situaci jasné plus - mohl jsi si vybrat. Chtělo to jen zvážit morální hledisko věci, aneb komu bys více uškodil svou zradou??

Ovšem zpět do reality - vylezl jsi z vězení a teprve teď jsi si matně rozpomínal, kde jsi a jakou nejkratší cestou se dostat k přístavní čtvrti. Nicméně optat se kolemjdoucích nemusel být až takový problém. Třeba té krásné falleenské dívky tam u baru. Nebo starého Quarrena, sedícího na rohu ulice...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, zapadlá čtvrť

Po cestě z vězení,přemýšlím,o věci,kterou se chystám udělat.A vtom ve mě vypukne velká vnitřní hádka.Koho zradit ? Z jaké věci budu mít větší prospěch ?
ptám se sám sebe a sám si také odpovím.Ze spolupráce s Akkolou,budu mít spoustu peněz...ale ze spolupráce s kapitánem,získám jako první věc čistý štít.
je mi jasné,avšak hádka pokračuje.No ale když ji zradím,je to cesta do pekla lovců odměn...ovšem,pokud ji zabiju tam,kde to nikdo nebude vidět,bude to v pořádku,můj lovecký štít zůstane čistý a navíc se vždycky můžu vymluvit,že to byla moje oběť,což je koneckonců pravda...fajn je rozhodnuto definitivně...
řeknu si,když si stoprocentně určím cíle.

Teprve teď,po téhle vnitřní hádce,vyjdu ven a zjistím,že je podvečer,začínají se rozsvěcet lampy a já mám tedy,pár hodin,k tomu dojít do doků.A pár hodin také k setkání s Akkolou.A abych se uklidnil,zašeptám si pro sebe,své oblíbené dvojverší:Nejsi-li si jistý
pár piv,těch to jistí

a sotva dopovím,jsem s to logicky uvažovat a mám v hlavě i věc co budu dělat dál.A objasním to dalším dvojverším,dokonale sedícím k tomu předchozímu.Trochu piva Alderánského
silnější než pěst Wookie chlupatého

a s úsměvem,se chystám vyrazit k dokům,kde na mě pivo jen čeká.

Avšak poté s hrůzou zjistím,že nejsem s to si vybavit nějakou cestu,do přístavní čtvrti.No ksarku,ty hova*a mě taky nemusely tolik mlátit...
povzdechnu si ale nic jiného s tím nenadělám.Rozhlédnu se kolem,koho bych se zeptal,na nejkratší cestu,do přístavní čtvrti.Vidím jednu Faleenku pěknou Faleenku a jednoho starého Quarrena.No ještě bych se s tou holkou zakecal a zapoměl bych,co je třeba udělat.
rozhodnu se tedy pro starce a hned k němu přejdu.Pěkný podvečer.Chtěl bych se zeptat,zda by jste mi nemohl sdělit nejkratší cestu do přístavní čtvrti.Budu vám vděčný.
řeknu zdvořile a vytáhnu z kapsy decikredit.

----------------------------------------------------------------------
Nesměj se těm veršům,lepší mě na večer nenapadly :D
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, zapadlá čtvrť

Quarrenský stařík se nerudně ohnal po otravném hmyzu, který mu přeletěl kolem nosu, zvedl líně oči, aby zjistil, kdo ho to ruší při večerní siestě. Když uviděl zabrackého drsňáka, kterak se ptá na cestu k dokům, pomyslel si něco o hloupém turistovi nebo otravném cizinci. Tak či tak pomalu promluvil: "A jooo, zdravim. Noo... přístav, joo? Tak to musíš zpátky přes město, synku! Proč jsi nešel na pivo někde u doku? Tos musel na sklenku přes celý město? Chlapče, chlapče..." takroutil pobaveně hlavou a jal se žmoulat stéblo trávy...

Popravdě Tě děda moc nepotěšil, musel jsi vyhledat nejlepší způsob, jak se urychleně přesunout ulicemi města k přístavnímu bloku. Když jsi se opět zadíval na sličnou falleenskou dívku, spiklenecky na Tebe mrkla. Určitě by stála za hřích a to i pro chlapa, co spěchá...
___________________________________
Pohlídej si prosímtě interpunkci (čárky ve větách, oddělování vět atd.) ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, zapadlá čtvrť

Po mé otázce,si buď stařec dává s odpovědí na čas,nebo neví.Už se chystám odejít,když konečně promluví.Děkuju pane...
řeknu a hodím mu decikredit.Po jeho pobaveném zakroucení hlavou,už se chystám sáhnout po zbrani,abych mu vysvětlil,s kým si to zahrává ale poté si uvědomím,že jsem před policejní budovou a že mé zbraně,jsou v ní.

Poté pohlédnu na tu nádhernou Faleenku a když na mě mrkne,věnuju jí jeden ze svých okouzlujících úsměvu a s ním na tváři,přejdu k baru a tedy i k ní.Po cestě si ještě obdržený blaster,přendám na místo,kde býval skrytý můj blaster 411 a tedy tam,kde bude v bezpečí.Ahoj,krásko...
pozdravím ji a přisednu si k ní.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, zapadlá čtvrť

"Hmm, zdravím cizinče!" zavolala na Tebe pohledná humanoidka a zamrkala svůdně černýma očima. Rozhlédla se kolem dokola a když se opět podívala na Tebe, zajiskřilo jí v očích: "Nehledáš snad odpočinek a potěšení, mužný chlapíku?" zněla její nejasná nabídka.

Mohl jsi využít její pohostinnosti a zůstat na několik chvil v baru s ní a třeba i odlehčit svým nesnázím. Ale měls před sebou jisté povinnosti a zdržovat se při takovýchto kratochvílích by nebylo zrovna moudré. Tak jako tak jsi se rozhodl sednout si s neznámou kráskou na skleničku a možná se i pobavit...

"Co mi koupíš, fešáku? Mám žízeň..." řekla Faleenka.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, zapadlá čtvrť

Hledám obojí,nejlíp všecko v jednom,krásko
odpovím a věnuju ji další ze sady svých svůdných a okouzlujících úsměvů.Pohlédnu ji do očí a když vidím,jak se na mě dívá,málem mi rupnou kalhoty.

Panebože...potřebuju led a to rychle.
pomyslím si,když začnu cítit v oblasti rozkroku tlak.Wow,ta je asi tak stokrát hezčí než Akkola....Akkola!!
napadne mě a poté si uvědomím,co je mým úkolem a já se tu přitom zakecávám s touhle krasavicí.

Ksakru musím to stihnout,čekají mě tam prachy a čistý štít....kdyžtak zítra sem zase zaskočím.
řeknu si a tak také začnu jednat.Dneska ti nekoupím nic,krásko ale pokud tu budeš zítra touhle dobou,mohl bych se stavit...
rozloučím se a vyjdu ven z baru.Poté zamířím na druhou stranu města,jak mi poradil stařec a po cestě se proklínám a doufám že to ještě stihnu.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, zapadlá čtvrť

Odolal jsi vábení samičky a vydal se z baru. Neušlo Ti, že kdyby jsi se s dívkou zapovídal, objednal jí skleničku, rozvedl rozhovor a dostali by jste se do intimností, nemusel jsi skončit dřív, než ráno. A to by pro Tvůj kšeft nebylo dobré...

Trid, ulice

Vydal jsi se cestou, kterou Ti udal stařík a po asi patnácti minutách cesty teď již zšeřelými ulicemi města jsi došel na veliké prostranství, obklopené vysokými obytnými domy a administrativními budovami. Stál jsi patrně na nějakém náměstí. Kolem nebylo ani živáčka, přesto jsi měl pocit, jako by Tě někdo sledoval. A ten pocit příjemný rozhodně nebyl...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“