Výcvik pro Sebastiena Windrunnera

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, kajuta

Clarissa se jen smutně podívala a vyřkla to, čeho jsi se bál: "Já... já nevím, kde je... Od té doby, kdy nás opustil v Dol´Struckově baru, jsem jej neviděla!" a sklonila hlavu.

Mezitím jsi si mohl všimnout, že jediné, co se změnilo od chvíle, kdy vás přišel navštívit Jowan, byla zhasnutá světla. Dveře se zdály být stále zamčené, ale matně jsi si rozpomenul, že je Jowan deaktivoval, čili stálo za pokus otevřít. Na chodbě se při důkladnějším poslechu nic nedělo, kromě lomozu lodních motorů a občasného křiku posádky, kterou zřejmě tvořila banda podnapilých a hlučných zločinců, nebylo slyšet nic neobvyklého...

Rozhodnutí teď bylo zřejmě na Tobě, neboť Clarissa se zdála být vystrašená a asi nebyla schopna vymyslet nějaký racionální plán!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, kajuta:

Zaposlouchal jsem se do hovoru posádky ale kvůli vzdálenosti a stěnám nebylo ničemu nerozumět.
Rozhlédl jsem se po kajutě a uviděl jsem na zemi malý blaster, který tam hodil Jowan.
Sebral jsem ho a otočil se ke Clarisse. Chtěl jsem jí blaster podat ale když jsem si uvědomil jak je vystrašená řekl jsem:
Clarisso, musíme zajmout Sarena a spojit se s mistrem. Potom se musíme dostat k řízení a setkat se s ním. Možná nám Jowan pomůže když už nebude co utajovat. Dostaneme se ven, já si vezmu blaster a ty budeš používat sílu.

Otočil jsem se a vyšel ke dveřím. Pomocí síly jsem je otevřel a vyšel na chodbu následován Clarissou. Vykročili jsme směrem k můstku.
Pokud na někoho narazíme pokus se přitáhnou jeho zbraň. Myslím že se bude hodit.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, kajuta

Vyšli jste s Clarissou na chodbu, přičemž jste museli očekávat alespoň minimální odpor od pirátů. Avšak prozatím se nikde nic nehnulo a mohli jste postoupit o pár kroků k první křižovatce. Všude víceméně ticho, vzdálené hlasy, hluk strojů...

Najednou se před vámi zjevil droid - malá pojízdná plechovka, které se běžně říkalo astromech. Přijel, nečekán a nezván a objížděl vás kolem dokola, přičemž vydával poněkud divoké pípání a cvrlikání. Nevypadalo to však na to, že by tím přilákal někoho z posádky.
Clarissa se na Tebe zmateně podívala: "Páni, musíme s ním rychle něco udělat, nebo nás prozradí..." pronesla a přitom se obezřetně rozhlížela kolem. Tys měl v ruce jistou možnost, jak toho droida utišit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, chodba:

Droid divoce pípal a objížděl nás. Trochu přípomínal žraloka.
Pokud ho nezastavím zavolá piráty!
Namířil jsem na něj blaster. O pozornost rozhodně nestojíme.
S napřaženou rukou svírající zbraň jsem se na poslední chvíli zarazil.
Zvuk střelby nám asi taky moc nepomůže.
Místo výstřelu jsem se sehnul a droida vypnul.
Třeba nám pomůže zorientovat se v lodi.
Vytáhl jsem z opasku svůj datapad a připojil ho k droidovi. Nahrál jsem mapu lodi a přístupové kódy ke dveřím a terminálům, které astromechovi zajištovali volný pohyb po lodi.
A teď se můžeme dostat na můstek. Myslím že tam bude i Saren

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Astromech třídy R7 jen netrpělivě třásl svým tělem, zatímco jsi k němu připojil datapad s cílem nahrát si z něj plány lodi, abyste s Clarissou našli nejrychlejší cestu na můstek, kde dle vašeho předpokladu bude i váš cíl - atentátník Saren.

Když jsi však odpojil datapad, stalo se něco neočekávatelného: Droid ztichl a namísto dalšího proudu cvrlikání a mechanických zvuků se zčistajasna objevil kužel nazelenalého světla a v něm malý, holografický obraz - zpráva! Pochopil jsi, že droid vás vyhledal, aby vám tu zprávu předal.

Když jste se s Clarissou pozorně zahleděli na obsah zprávy, uviděli jste obraz muže, který byl zachycen v poli paprsků tak, že ruce i nohy měl uvězněné a jeho tělo bezvládně viselo v laserovém poli. Co chvíli se muž zmítal v bolestech, neboť v paprscích byly zřejmě vysílány vlny energie, které měly chycenou oběť vystavit nesnesitelnému a bolestivému mučení...

Najednou ten muž zvedl těžce hlavu a vy jste jej mohli identifikovat - mistr Qist!
_____________________________________
Mistr Qist je váš mistr, který vám zmizel na Nar Shaddaa... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, chodba

Když muž zvedl hlavu a mi mohli poznat svého mistra, projeja mnou vlna hrůzy.
Musíme ho najít. Když je tady ten droid, bude na lodi i mistr Qist!
Sehnul jsem se k droidovi a začal přemýšlet.
Vytáhl jsem datapad s mapou a našel dvě místnosti kde by mistr mohl být.
Postavil jsem se a podíval na Clarissu.
Možná to ale je past. Proč by ten droid nahrával zprávu.
Mistr mu to přikázat nemohl a z vlastní vůle to taky neudělal. Piráti nás jen chtějí přilákat.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Když robůtek dokončil svou varovnou zprávu, kterou mu kdosi zadal, abyste jí mohli zhlédnout, zůstali jste na chvíli nejistí stát na místě. Ty i Clarissa jste váhali, zda je ten vzkaz jen pouhou léčkou pirátů a má za cíl vlákat vás do jejich pasti anebo je mistr Qist skutečně na lodi a v rukou nepřátel - to by totiž byl pro vás jasný signál k podniknutí záchranné akce.

A byl tu ještě někdo, kdo mohl promluvit do celé té nepřehledné situace: Jowan, řečený "Bažant" - tajemný bojovník, který pracoval v utajení na lodi pronásledovaného zločince a projevil se právě ve chvíli, kdy jste to nejvíc potřebovali. Nyní se patrně nacházel někde na lodi a jako by nic dělal si své, přitom však klidně mohl promýšlet rozhodující kroky na zadržení Sarena a vás chtěl využít jako spojenců... Toho robota tedy mohl klidně vyslat on sám a upozornit vás tak na zajetí vašeho mistra.

Řešení se dálo býti jasné, kde však začít?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, chodba:

Musíme ho zachránit, to je jasné.
První problém spočíval v nalezení Mistra.
Jeho poloha se dala vzhledem k rozlehlosti lodi těžce odhadnout.
Navíc jsme mohli na každém rohu narazit na ozbrojené piráty. Jediná naše možnost byl záhadný Jowan.
Ten se nacházel někde na lodi a potají vytvářel vlastní plány na zajmutí Sarena.
Neměli jsme však jedinou možnost jak Jowana najít.
Prohlédl jsem mapu na datapadu a vykročil chodbou k místnosti, kde by se mohl nacházet Mistr.
Po dvou krocích jsem se však zastavil.
Když ten droid dojel sem, může nás zavést i zpátky k mistrovi a možná i "Bažantovi".
Otočil jsem se k droidovi a vybídl ho, aby nás dovedl na místo nahrání zprávy.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Robůtek jen otočil hlavou tam a zpátky a zapípal typickým zvukem, pro tyhle droidy neodmyslitelným. Poté se rozjel chodbou kupředu a vy jste jej tak mohli následovat.

Dovedl vás až k větším dveřím, které mohly vést na můstek stejně dobře, jako do skladiště.
Clarissa se rozhlédla kolem a dala Ti ruku na rameno: "Musíme být opatrní, třeba už o nás vědí."

Najednou kdosi promluvil: "Kdepak, jejich kamerový systém teď prochází sérií testů, takže je dočasně mimo provoz. A senzory jsem vyřadil prozměnu já sám!"
Ze dveří naproti těm větším, u kterých jste stáli, vykoukl Bažant a pohybem ruky vás volal k sobě.
"Tak vás R7 dovedl až ke mně, to je dobře! Už jste pochopili, že tu vašeho mistra drží jako rukojmí?" promluvil tiše Jowan a znovu vykoukl ze dveří, jestli je vzduch čistý. R7 stál u vás a nevydal ani jeden zvuk, který by vás prozradil.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, chodba

Setkání s Jowanem mě nijak nepřekvapilo. Přistoupil jsem blíže k němu a odpověděl.
Ano, hologram nám stačil. Teď ho musíme zachránit.
Snažil jsem se vymyslet nějaký plán ale po chvíli jsem si uvědomil že Jowan již může mít vše promyšlené.
Máš tušení co bychom mohli dělat? A vrátíš nám meče nebo ještě pořád musíš zůstat v utajení?
Čekal jsem na odpověď a zároveň jsem pomalu vešel do místnosti.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, chodba

Jowan ani nerozsvítil světlo, takže jste v příšeří malé místnosti byli více skryti.

Pokýval hlavou a promluvil: "Bohužel,meče vám dát nemohu, ty jsou teď u samotného Sarena. Jak jsi správně řekl, musím ještě hrát svou roli, abych se dostal tam, kam potřebuji. Ostatně zatknout Sarena není mým primárním cílem. Měl jsem ho jen sledovat a jistým lidem doručit co nejpřesvědčivější informace o jeho zločinném jednání."

Clarissa se na něj podívala a řekla Ti: "Tak se mi zdá, že osvobodit mistra Qista bude čistě naše starost... Ale bez světelných mečů to bude těžší!"


______________
Příspěvek č. 700 :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, malá místnost.

Při této myšlence jsem se zamračil
To tedy bude, ale máme jeden blaster a pokud narazíme na piráty, můžeme je pomocí síly odzbrojit.
Ve svých dosavadních plánech jsem počítal s Jowanovou pomocí.
To znamenalo dost komplikací.
Musíme tady mistra osvobodit sami.
Zaprvé musíme zjistit kde je. Víš o tom něco Jowane?

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, malá místnost

Jowan se zamyslel a pak nastínil možnosti: "Váš mistr Qist bude buďto v Sarenově osobní kajutě, kterou s oblibou nazývá 'výslechová místnost'. Pak je možné že jej hodily do cely, protože jej převáží na svou tajnou základnu. Do třetice by jej mohli schovávat vzadu ve strojovně. Je tam takový malý kamrlík, kde se ukládají barely s odpadem a tak podobně..." vyjmenoval Bažant a čekal, co vy na to...

Clarissa jen zapřemýšlela a pro sebe si zamumlala: "Na holozáznamu toho droidíka je pouze vidět, jak mistra drží v jakémsi poli paprsků, ale okolí moc poznat není... co když to není na téhle lodi??"

Jowan byl ovšem kategoricky proti a přísahal, že viděl eskortovat Jedie do lodi a když jste opustili systém, odvlekli ho mimo jeho dozor...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Sarenova loď, malá místnost

Zvážil jsem všechny tři možnosti a vybral nejpravděpodobnější.
Dobře, podíváme se tady nejdříve do "výslechové místnosti".
Tento název se mi vůbec nelíbil ale byl více méně přesný.
Dovedl bych si živě představit jak se piráti snaží zlomit mistrovu mysl.
Ne, to by nedokázali. Mistr Qist je silný jedi.

Potřebuji si něco ujasnit. Saren má naše meče, tudíž ví že jsme Jediové.
Přesto si nás nijak zvlášť nehlídá. To musí být to jeho sebevědomí na které mně upozornil Mistr.
Taky bychom potřebovali nějaké informace. Mistr Quist bude asi dobře hlídaný, Ano?

Schovaný ve tmě jsem vyčkával Jowanovu odpověď.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sarenova loď, malá místnost

Muž jen pokrčil rameny a prohlásil: "Vaše zbraně jsem bohužel musel předat Sarenovi, ale věřím, že vy dva je můžete získat zpět. Tedy při troše štěstí a jediiského umu..." zazubil se.

Pak znovu zkontroloval čistý vzduch na chodbě a tiše vám naznačil, že je čas jít.

Malý astromech se roztřásl, jako by chtěl říci "Já chci s váma!", ale Jowan jej zastavil a řekl: "Ne, přítelíčku! Ty mi pomůžeš poškádlit stráže a vyřadit z provozu jisté systémy lodě. Musíme přece tady našim kamarádům pomoci..." a s těmito slovy se naposledy otočil k vám a řekl: "Hlavně se vyhýbejte osvětleným chodbám, rušným prostorám a dostaňte se nepozorovaně do výslechové místnosti. Ta je na přídi hned za velitelským můstkem. Na dveřích je Sarenova značka, kterou jste jistě zahlédli i v Dol'Struckově baru. Více vám už říct nemohu..."

Ale ve dveřích se ještě otočil a dodal: "Snad jen - zlomte vaz!" a zmizel i s plecháčkem v přítmí chodby.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“