Výcvik pro Lukas Garazon (lluukkaass)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

Přístav Nar Shadaa

Tak tohle jste přehnali!
Cítil jsem jak mnou proudí všechen vztek, bylo by to tak jednoduché vzít si meč a uvolnit si cestu, ale pak bych nebyl nic jinýho než přívrženec temné strany. Bohužel jsem však již vyčerpal všechny svoje možnosti, takže mi nezbylo nic jiného. Aktivoval jsem svůj světelný meč a vrhnul se zpět k nim, ale zatím jsem nic nedělal jen jsem čekal (a trochu se i těšil) až si na mě zase něco začnou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přístav Nar Shadaa

Tak copak chceš teďka? Vypadlo ti lízátko, když sme ti udělali bebí?
ROzesmáli se hrdlořezové, a ty jsi, natěšný jak jim vrátíš modřiny, které ti udělali, zapoměl na všechnu pokoru a hlavně ostražitost, neboť ti nepřipadal tucet hrdlořezů jako výzva. Opak byl pravdou a zatímco se ti vepředu smáli, dostal jsi zezadu ránu přímo do spánku. Polil tě pocit horka, zatmělo se ti před očima a v uších ti začalo šíleně pískat. Ucítil jsi už jenom jak jsi spadl na zem, poté jsi nadobro odpadl.

Někde na Nar Shaddaa.

Probudil jsi se v malý místnůstce, která smrděla zvěřinou, močí, výkaly a krví. Kolem tebe byla ještě jedna holčička, který nemohlo být víc jak deset let, a podle masivního obojku s vysílačem na krku bylo jasné že je otrokem.
Ty jsi na sobě měl pouze plátěné kalhoty a triko. Na krku jsi nahmatal stejný opasek, jako měla tvoje nová spolubydlící, co jsi ale nenahmatal byl světelný meč, samozřejmě. Byla docela příjemně osvětlena, ale prostorově to nebylo víc než dva na dva metry. jako postel tu byla stará matrace, který určitě hodně pomatovala a malý stolek, nejspíše na jídlo, pokud ovšem nějáké dávají.
_________________________________
Víš snad proč sem to udělal. ;) Vysvětlím ti to od začátku, vem si z toho poučení.
Neřekl jsem, že tam nikoho nepustí, takže místo ovlivnění mysli jsi se mohl normálně zeptat, prostě cokoliv. Taky se je snažit zabít není to pravý. Napsal jsem *nějak*, s tím, že jsem myslle že tě napadne něco jinýho, než hned vraždit. Potom, nejseš super-mistr-jedi, aby jsi zvládl bandu hrdlořezů, možná by jsi je i zvládl, ale to bych se hodně divil. SPíš by tě zabily, takže to že tě jenom zajali je ještě dobrý. Seš v zajetí, nevíš kde, nemáš zbraně, ale stále nejsi ztracen. Takže pro příště, buď kreativní...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“