Další štace - výcvik pro Freye Overmana (Davidss)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, hlavní třída

Rozhodnu se zamířit do středu města,kde je nejvíce obchodů a také největší ruch a shon.Uvidím tam spoustu druhů z různých koutů galaxie například Togoriany,kočkovité stvoření, pocházející z planety Togoria.Nebo Wookie pocházejicí z Kashyyyku. Ani z jedním z této rasy bych nechtěl zápasit na pěsti.
pomyslím si,vzhledem k jejich výšce a mohutnosti.Ale co je čas jít nakoupit co je třeba a ne se tady rozhlížet po jiných rasách
popoženu se v duchu dopředu a vyrazím.

Jdu hned k prvnímu,který uvidím a shledám ho vhodným k tomu co hodlám nakoupit.Má pěkné jméno ale k majiteli nebo prodavači sedícím,nebo spíše ležícím před krámem rozhodně nesedí.Zlatá Tryska,to je pěkné jméno ale o tom tlouštíkovi se dá říct možná tak Rezavá bradka....a to ještě slušně
pousměji se trochu nad vzhledem toho muže ale nedám na sobě nic zdát a dojdu až k němu.Taky přeju
oplatím mu jeho pozdrav.Máte pravdu,opravdu něco takového hledám,ale pouze za slušné ceny.
naznačím mu tím že pokud jeho ceny nejsou nízké tak se můžu otočit a jít hledat jiný a lepší obchod.

Jdu za ním a vejdu do krámu.No snad tu ceny budou přijatelné a zboží dobré a možná bych to mohl dobře usmlouvat.
dělám si dobré vyhlídky když vejdu do krámu za a rozhlédnu se po zboží které je na prodej.Fajn,rád bych viděl ten nový zaměřovač na blasterové pušky,typ zaměřovače je myslím PE-16.Pak bych rád koupil náramkovač,náramek schopný vrhat při stisku tlačítka malé nože,smrticí a schovaný nastroj,pokud neznáte.
řeknu mu a dodám ještě A zásoby vody a jídla na dva dny do lodě.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Potom, co jsi přešel práh obchůdku, tvůj "hostitel" tě již přeběhl a vsoukal se za poměrně bohatě obložený pult a počal přepočítávat Tvou objednávku: "Tak říkáte zaměřovač Pé-É šestnáctku? Hm, tak tu ještě na skladě nemám, ovšem můžu nabídnout daleko lepší zaměřovač Alien-101, vynikající, mám na něj nejlepší reference od mýho dobrýho přítele Kira Kanose..." a ukázal Ti na polici zméněný artikl.
Poté se přesunul o metr dále a když si setřel pot z čela, pokračoval: "Náramek s nožema? Sakryš, zrovna předevčírem jsem jednomu tlučhubovi, nějakýmu bodyguardovi, či co, prodal poslední. Ale nezoufejte, pane, jako náhradu nabízím tohle!" ukázal pod prosklený pult obdobný přístroj nespecifikované značky.
Když viděl, že nenabízí nic extra, přihodil na stůl poslední trumf: " A co byste řekl tomudle? Miniaturní plamenomet ZX od Czerka Corporation! Sám Boba Fett mi jej doporučil!! Tadle věcička zaručeně odradí všecky, kdo by si s váma chtěl zahrávat..."

Jeho nabídka byla poměrně slušná, měl jsi z čeho vybírat, protože kromě nabízených věcí měl i další zbraně, výstroj a zásoby. Ovšem neodpustil si všetečnou otázku, kterou jsi slyšel v každém krámě, obchodu a vetešnictví: "A šéfe, jak hodláte zacálovat?" doprovodil obchodníček otázkou svůj úlisný pohled.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Přejdu práh krámu a rozhlédnu se.Vidím dost zbrojí,zbraní a různých podobných věcí.Typické vetešnictví.Tak tady toho najdu dost,můžou tu být i věci Mandalorianů
pomyslím si a jsem si jistý že se nemýlím,tedy aspoň v té první myšlence.Poté mě předběhne tlouštík a začne hledat to o co jsem ho požádal.Vidím jak se jen tak tak vleze za pult a kdyby byl jen trochu širší,tak se tam podle mého názoru nevmáčkne.Přejdu k tomu pultu blíž a opřu se o něj.

Škoda že nemáte Pé-É 16 ale ten Alien....ten taky vypadá dobře a doufám že ten Kir Kanos vám nelže.
řeknu když si prohlédnu zboží a vyslechnu si jeho komentář k příslušnému zboží.Vypadá dobře,ale cena už asi bude horší
pomyslím si a zalituju že mi Akkola nedala peníze rovnou.Sakra,nemá nic co chcu
pomyslím si naštvaně.Aspoň že má něco podobnýho,jelikož tahle věcička je šikovná
zaraduju se v duchu když uvidím podobnou věc,kterou jsem chtěl.A pak vytáhne trumf Páni,to je ten plamenomet,co používá Boba Fett
probleskne mi užasle hlavou když uvidím kus zboží které používá můj vzor.Musím to získat za každou cenu
řeknu si a zmocní se mě touha získat plamenomet i ostatní věci.Ale to na co myslím je moc riskantní ksakru
přesvědčuju se abych nedělal to co mě napadne.Ale touha mít ty předměty je větší než můj zdravý rozum a tak se rozhodnu můj bláznivý plán realizovat.A když se ještě ozve jeho dotaz,jsem stoprocentně odhodlaný.

Jdu na to,jdu na to!!
probleskne mi hlavou vzrušeně.Nenápadně rozepnu pouzdro ve kterém mám schovaný svůj blaster.Přepnu ho na OMRÁČENÍ a poté ho vytáhnu.Tímhle zaplatím!
vykřiknu v euforii a vystřelím na něj omračovací zelený parpsek.Pokud se to povede a já se strefím,což bych na takovou malou vzdálenost měl,přepnu zpět na střely obyčejně a vystřelím na případné kamery a alarmy.Poté vezmu všechny věci,které mi ukazoval,několik dalších věcí,které mám po ruce,dám si je do baťohu a pak vyjdu z krámu,pryč předstíraje že se nic nestalo,ale přeci jen jdu rychlou chůzí,směrem k dokům.Pokud se netrefím tak vyběhnu pryč a zamířím také k dokům.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Prodavače očividně Tvé jednání zaskočilo. Nicméně ještě před tím, než se jako podťatý sesunul na pult (protože jeho břich mu nedovoloval spadnout na podlahu), stačil ještě hrábnout rukou pod desku pultu.
Nyní se zdála být cesta k lupu volná...

Když jsi se chtěl za několik málo okamžiků vrhnout na věci, které se Ti zalíbily, ale neměl jsi je čím zaplatit, byl jsi někým vyrušen:
"Stát, ani hnout ty lumpe!" ozval se najednou od dveří mechanický hlas.
"Zůstaň na místě, jsi zatčen!" zněl rozkaz.
Místností se ozvaly těžké kovové kroky a najednou jsi ucítil studenou ocel na svém krku.
"Teď se pomalu otoč a žádné hlouposti!" znovu promluvil onen mechanický hlas.

Když jsi pohlédl na toho, kdo překazil Tvé plány, nemohl jsi uvěřit té smůle: Před Tebou stál policejní droid série 501-Z a svým blasterem mířil na Tvou hruď. Byls přistižen při činu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Prodavač,viditelně nečekal že se zachovám tak jak jsem se teď zachoval,se po mém výstřelu zhroutil na pult.Jóó!
zajásám v duchu když s potěšením zaznamenám,že jsem neminul a znovu jsem hrdý na svou přesnost.Ale bohužel k mé smůle,tlouštík nějak natáhl ruku a stiskl nějaký skrytý alarm,či co jak jsem brzy zjistil.

Chystal jsem se vyrazit k pultu na kterém ležel plamenomet,když jsem zaslechl kroky a po nich hlas,který jistě nebyl lidský.Hlas který mi rozkazoval,takovým způsobem,který jsem dobře znal.Policajt,doprdele,ksakru a navíc droid,proč já mám vždycky takovou smůlu,ksakru!
zakleju v duchu.Tak zatčen jo ? To se ještě uvidí,bez boje se mu teda rozhodně nevzdám.
je mi jasné,co budu dělat.

Poslechnu jeho rozkaz a otočím se k němu.Uslyším kroky a policajt ke mě přijde 501-Z
pomyslím si podle vzhledu droida.Bez hloupostí se to teda neobejde,si piš
řeknu si.Musím to udělat co nejrychleji
je mi jasné a začnu jednat.Kleknu si a udělám kotoul vpřed s úmyslem,dostat se za droida a přitom ho alespoň podrazit,nebo vyvést z rovnováhy.Pokud se za něj dostanu,vytáhnu blaster a vystřelím na něj pět blasterových výbojů.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Rozhodnutí jednat a nečekat, až Tě policajt odvede do cely předběžného zadržení, bylo celkem pochopitelné a neměl jsi příliš na výběr. Vždyť večer Tě čekalo setkání s Tvou novou zaměstnavatelkou a propásnout tu schůzku by se rovnalo sebevraždě, alespoň co se dalších referencí Tvých schopností týče...

Koutoul, překulení se za droida, možný výpad - to všechno by se dozajista rovnalo momentu překvapení, protože ne všichni droidi byli mistrní v rychlých reakcích. Takže i Tvůj následný výstřel nadělal v policistovi díry jako do ementálu, což byl Tvůj záměr. Hromada šrotu se poté skácela k zemi a Ty jsi si mohl oddechnout.

Tedy alespoň na dvě vteřiny...

Přesně tolik totiž uplynulo času, než se za Tebou ozval naprosto stejný kovový hlas, který Tě chvíli před tím překvapil v krámu: "Zůstaň stát, odhoď zbraň a ruce nad hlavu!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Tak,jo jde se na to,uvidíme co bude dál
řeknu si malý moment než provedu kotoul vpřed.Povedlo se a já jsem během kotoulu droida docela vyvedl z rovnováhy.Ocitnu se za ním,rychle se postavím,a vystřelím na něj,jak jsem plánoval.Neminu a strefím se do droida všemi výstřely,které jsem na něj z blasteru vystřelil.Další dole....
pomyslím si spokojeně,když něco co byl droid,teď už jen šrot,klesá dolů na podlahu krámu.

Zůstanu stát u droida,nakopnu ho a poté ztuhnu,když uslyším ten samý hlas,jako měl droid,kterého jsem oddělal.To nemohl přežít,znamená to tedy jediné....další.....ksakru!
zakleju v duchu nad nespravedlností,která se mi stala.Čas na taktický ústup....

Fajn,fajn hlavně nestřílejte
řeknu mu co nejvyděšeněji jak dokážu říct a už se sehnu na zem,aby to vypadalo,že se chystám položit zbraň.Už jí mám v jedné ruce,skoro na zemi Teď!
rozkážu si a začnu jednat.Druhou volnou rukou popadnou blaster mrtvého policisty a z obou blasterů,jeho i mého,vystřelím po droidovi.

Poté si oba zastrčím do pouzder a vyběhnu ven z krámu,směrem k dokům,k mé lodi a k záchraně před dalšíma policajtama.Ať už tam jsem!!
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Nacházel jsi se věru v prekérní situaci, ze které zdá se nebylo úniku. Policie byla rychlá a Ty jsi byl v obležení policejních droidů. Jednoho se Ti podařilo zkolit, další však stál za Tebou a nesmlouvavě Tě vyzýval k odhození zbraně a spolupráci při zatčení.

Napadlo Tě, že když jsi se zbavil jednoho, druhý pro Tebe nebude problém. A dostal jsi se až do té fáze, že jsi měl v ruce blaster svůj a zničeného droida a tímto arsenálem jsi hodlal zatočit s dalším potížistou.

Ve vteřině jsi však ucítil palčivou bolest a to bylo to poslední, cos vnímal... Pak už jen tma...

Tma... a hlasy...

"Posaďte ho! Říkáte vyloupení obchodu a zabití policisty?"

"Ano! Museli jsme ho znehybnit..."

"Hmm, zajímavé! Uvidíme, co s ním..."
_________________________________________
Vidím, že jsi se tvrdošíjně snažil uniknout, nehledě na riziko zatčení. Takže menší varování - nikdy neodporuj policejním droidům! Příště to bude tvrdší... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Trid, krám "Zlatá tryska"

Pal!
řeknu si a vystřelím po droidovi z blasterů.Joo,trefa!
zajásám.Mohli by z toho udělat skladiště šrotu,nebo jen šrotiště,je tu toho dost....
ušklébnu se když běžím kolem mrtvých policejních droidů.U té "čerstvější" hromady šrotu se zastavím a vezmu její blaster.No co každý se hodí a navíc WESTAR-34 sice trochu starší je pořád dobrý a na blízku je nepřekonatelný.
vybavím si poučky otcovy poučky a vím že mu ještě mnohokrát poděkuju za to že mě naučil to jak být co nejlepším lovcem odměn.Sice jeho metody byly tvrdé a mnohokrát bolely ale svůj účel splnily.

Vyběhnu z krámu a zamířím směrem k dokům.A tedy k mojí lodi.A k záchraně.Běžím a běžím.Levá,pravá,levá pravá.
koordinuju svoje nohy myšlenkama.Jsem už asi tři sta metrů od doků,tak zpomalím tempo,protože už jsem taky notně udýchaný.Vtom uslyším kroky a když se ohlédnu,tak spatřím asi patnácti člennou skupinu policejních droidů.A ksakru,už zas...
zakleju v duchu ale droidi už mě doženou a mě nezbývá nic jiného než se jim vydat,nebo bojovat.Rozhodnutí je jasné,není můj styl se vzdávat pokud to není nevyhnutelné a mě to teď tak nepřipadá.Rozhudnu se tedy bojovat a rozhlédnu se po droidech,kteří mě mezitím obklíčili.Jednoho pečlivě mířenou ranou sundám ale stále jich tu je dost.
No co,zvládl jsem to doteď,zvládnu to zas.
dodám si sebevědomí a zamířím na dalšího droida,který se měl proměnit ve šrot.Na šrotiště!
popřeju droidovi ale ještě než zvládnu zmáčknout spoušť,tak ucítím bolest.Palčivou a otravnou bolest.Co to ksakru....??
stihnu říct a pak už se mi udělá tma před očima a přestanu vnímat.

Proberu se někde a někdy,vůbec nemám ponětí o čase ani o místě.Avšak "proberu" je silné slovo,protože akorát vnímám hlasy a vidím nějaké matné obrysy z kterých usuzuju že jsem v budově,patrně v policejní.Poslouchám jejich rozhovor a prolétne mi hlavou No to je teda super
Když si jejich monolog doposlechnu promluvím Tak hele,ten obchod jsem nevyloupil,nic jsem nevzal a u těch policistů to byla sebeobrana,protože mě chtěli zabít.
promluvím tichým avšak dostatečně slyšitelným hlasem.No uvidíme....
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

"Tak ho sakra proberte!" křikl jeden z hlasů povel někomu druhému v místnosti a přestože jsi ještě pramálo tušil, kde jsi, kdo je zde s Tebou a kolik jich je, Tvá mysl se pozvolna vracela do bodu, kdy Tě opustilo vnímání okolí...

Najednou jsi ucítil krátké, avšak intenzivní zabolení, když do Tebe kdosi zabodl energetický obušek. Tato vlna bolesti Tě paradoxně probrala do úplného vědomí, takže jsi mohl otevřít oči a rozpoznat, do jaké bryndy jsi se to vlastně dostal: Co bylo nanejvýš jasné, bylo Tvé zatčení policejními droidy za eliminaci obchodníka se zbraněmi - prostě jsi to přehnal a měl jsi za to pykat...

Seděl jsi v křesle pevně připoután ve spoře osvětlené místnosti. Vlevo i vpravo od Tebe stáli nehnutě ti droidi, kteří se zasloužili o Tvé zadržení. Zajímala Tě však postava, která udílela rozkazy a stála naproti Tobě.
Policejní uniforma zářila odznaky a vyznamenáními, přičemž hodnost jejího nositele mohla být docela dost vysoká...
Ten muž, nebo spíše humanoid se na Tebe vyzývavě díval, kterak se probouzíš z bezvědomí a pronesl jízlivě: "Tak jak jste se nám ráčil vyspat, ctěný pane?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Zřejmě moje zamumlání o sebeobraně neslyšeli,protože se mi nedostalo žádné slyšitelné odpovědi.Ale po chvíli uslyším tlumený rozkaz, říkající něco o mém prohledání a odzbrojení.Ne,to ne...chjo.
povzdechnu si v duchu a zase začínám pomalu ale jistě ztrácet vědomí.Začne se mi opět zatmívat před očima,když ucítím krátkou ale intenzivní a nepříjemnou bolest.Sakra,energetický obušek,to je sviňárna.
zanadávám v duchu ale jsem za to relativně rád,jelikož mě asi ten energetický výboj probral.

Když už jsem schopný vnímat pořádně,smysly se mi pomalu začínají vracet.Rozhlédnu se kolem sebe a uvidím známé "kamarády"-tedy policejní droidy,kteří mě zatkli a dostali sem,teď jak jsem si jistý,na policejní stanici.Ale je tam ještě někdo,někdo kdo není jen ze železa a obvodů.To bude nějaký major,nebo kapitán.
řeknu si v duchu když pohlédnu na jeho nažehlenou uniformu,kde se jen lesknou vyznamenání a odznaky.

Po jeho jízlivé otázce už se chystám sprostě odseknout ale uvědomím si že nejsem v situaci,kde bych zrovna mohl chrlit kletby.Proto si jen pro sebe tiše zakleju v huttštině ale nahlas řeknu Nic moc,ti droidi nejsou zrovna něžní...
jízlivostí a sarkasmem mi hlas jen přetéká když vyslovuju tyhle slova.Ale pak změním tón na vážný a Hele,kdybyste ty droidy poslal,pryč jistě by jsme se nějak dohodli.
řeknu mu a doufám že pochopí význam slova "dohoda".
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

Neznámý se bez známky emocí přesunul k malému oknu na protější stěně, hleděl ven a nevzrušeně promluvil: "Zdá se, že jste velký vtipálek, pane Overmane. Ale dost legrace! Jste v průšvihu a je třeba, abyste nesl následky..."

Muž se prudce otočil a ...
... aktivoval nějaké tlačítko na svém zápěstí. Droidi po stranách svěsili hlavy a nehnutě zůstali na místech. Vypadali jako deaktivovaní...

Neznámý se lehce pousmál a přišel blíž k Tobě. Co jsi si na něm nyní mohl povšimnout, byla barva kůže - byl modrý jako hladina moře při pohledu z vesmíru! Nezdálo se tedy, že by byl člověkem...

Uniformovaný muž opět promluvil: "Jak jistě víte, byl jste zadržen, neboť jste konal nesprávnou věc. Vykrást obchod se zbraněmi není věru lehký přečin, když jste se k tomu navíc pokusil zabít majitele. Pěkně jste si to nadrobil..." odmlčel se, aby se opět přesunul k oknu. Zády k Tobě pokračoval: "Máte jen dvě možnosti: Buďto hnít ve zdejším lochu, nebo spolupracovat..."

To bylo od muže, kterého jsi ani neznal, věru prapodivná nabídka...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Trochu se po posunu na židli výše a poté se pokusím vstát.Ale vzhledem k mým poutům to bylo zbytečné čerpání mojich tenkých,pomalu,velmi pomalu se vracejících sil.Moje předchozí slova v něm buď žádné emoce nevzbudila,nebo je pečlivě zakryl,což je v této profesi nutné.Jde k oknu a možná proto,aby mohl svoje pocity,ukázat aspoň do okna,když je nechce ukazovat mě......tedy pokud pocity nějaké vůbec někdy ukazuje.
přemýšlím nad mým věznitelem. Ano já mám vtipy docela rád....
odpovím vážným hlasem.

Vtom se muž prudce otočí,vypadá to,jako kdyby měl hněv
dodám si sám.Co to bude?!
zeptám se sám sebe během mužovy otočky.Ale on pouze zmáčkne nějaké červené tlačítko,na svém zápěstí.Co...nic se mi nestalo ? Tak co udělal ? Zapnul klimatizaci nebo co ?
takové a podobné věci mi létají hlavou zatímco zkoumám co způsobila aktivaci tlačítka.Ale když pohlédnu doprava,uvidím droidy se svěšenýma hlava,jako by spali.Na opačné straně to vypadá stejně a po celé místnosti taktéž.Deaktivoval je....
dojde mi.

Humanoid se otočí a pomalým krokem zamíří ke mě.Po chvíli se odvážím pohledět mu do očí ale hned poté co zvednu hlavu,mi sjede pohled k jeho obličeji.Modrá barva....je to Chiss?
zeptám se sám sebe.Ano jsem si vědom,z jakého důvodu jsem byl zadržen a poté převeden tady k vám....
řeknu zdvořilým hlasem,který si po celý zbytek našeho rozhovoru hodlám udržet.Rád bych se v několika věcech obhájil:Obchod jsem nevykradl a majitele jsem pouze omráčil a navíc ani intenzita střely nebyla na maximu.
vznesu námitku na obvinění.Muž se otočí a znovu přejde k oknu.Po celou trasu jeho cesty ho sleduju.Jistěže budu spolupracovat,jaké jsou podmínky spolupráce?
otážu se.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Neznámá lokace, cela

Muž se opět otočí k židli, kde sedíš zcela znehybněn a praví: "Vaše obhajoba je poměrně chabá. Ale nechtějte si nic nalhávat. Jestliže jste omráčil prodejce, co jste chtěl dělat pak? Unést ho? Nebo nezaplatit útratu? I kdyby jste s ním nic nedělal, už tak byste měl na krku napadení..." pronesl naoko udiveně muž v uniformě.

Přešel do rohu cely, dloubnul do jednoho z droidů, usmál se a pokračoval: "Ale abychom se vrátili k tématu: Vy jste se provinil a já vám nabízím možnost vykoupení. Takže poslouchejte dobře..." a nyní se přesunul přímo před Tebe a Tys byl napjatý jak struna, co ze sebe ten Chiss vysouká...

"Především" začal trochu tajemně "mě oslovujte prostě 'kapitán'. Není důležité, kým jsem, ale kým jsem byl... Pracoval jsem pro zdejší Brodsportskou těžební společnost. Byl bych býval dosáhl významného postu v této korporaci, nebýt některých šťouralů a nepřátel v jejím vedení. Udělali ze mě viníka nehody, která zapřičinila smrt několika dělníků. Odstranili mě ze společnosti a já musel vzít za vděk životem v ústranní! Ale nyní přichází čas mé odplaty a vy, pane Overmane, my v tom můžete pomoci..."

Poslední slova řekl se zaníceným pohledem a jeho rudý zrak Tě skoro propaloval...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámá lokace, cela

Po mé otázce,se muž zase otočí ke mě a já mu poprvé pohlédnu do jeho rudých,žhnoucích očí.Vyslechnu si jeho řeč a poté co domluví,uznám že moje obhajoba nebyla nic moc.No asi má pravdu...
řeknu si a v duchu obdivuju mužovy dobré řečnické schopnosti a také jeho hranou udivenost,když pronášel ty slova.Nic si nenalhávám a musím s Vámi souhlasit,že jsem ho napadl...
souhlasím s ním a myslím si že dělám dobře.

Nevidím,jestli na má slova nějak zareagoval,jelikož se opět přesunul na jinou část místnosti.To má snad nějaké strategické body ne ?
napadne mě důvod jeho stálého měnění pozice v místnosti ale není míněn vážně.Ale z nervozity to určitě nebude....
je mi jasné a proto je mi mužovo chování zatím záhadou.Poslouchám.
přikývnu a na důkaz napnu své smysly.

Muž začne mluvit a já slyším jeho tajemný ale také lehce vzrušený tón.
Dobře,kapitáne
vyjádřím souhlas.Začne mluvit slovy,které jsou většinou počátkem zajímavého příběhu.Poslouchám opravdu se smysly napnutými jako struny a když dokončí svoje vyprávění,vydechnu jako bych u všeho byl s ním.No,pomsta bude sladká,to je jisté...
pomyslím si.Kapitáne,jsem vám ochoten pomoci,řekněte v čem a za jakých podmínek....
podívám se mu po těchto slovech do očí a čekám na odpověď.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“