Výcvik pro Davisse ( Owen Shadows )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Jak je důležité mýti filipa

Reakce mých spolucestujicích po vyřčení mého mého návrhu rozhodně nezněly nadšeně.To jsem ani neočekával.Hmm,nikdy jsem neplánoval zrovna skvěle.
probleskne mi hlavou.Mistr si mě zatím vezme stranou.Ale nezapomeňte Mistře,že to také několikrát vyšlo,ne vždy ale několikrát ano.
mrknu na něj a vrátím se k oběma pilotům.

Po momentu se loď začne pohybovat směrem k lodi nepřátelské.No pánové,ať se vám to líbí nebo ne,moje slova se naplňily,tedy nalodíme se.
podotknu po chvíli a sleduji jak se blížíme stále blíže a blíže.Po slovní výměně názorů obou pilotů podotknu Možná by nebylo od věci rušit jim vysílání,tedy jestli můžeme,jelikož kdyby si přivolali posily,bylo by to mnohem horší.
Jestli to vůbec horší může být.
probleskne mi hlavou tahle myšlenka.Ale po chvíli Mistr řekne svůj plán,tedy spíš dokončí moji myšlenku o nalodění.

No Mistře,ono se to pěkně říká,ale hůře provádí.Nevíme skoro nic.Nevíme jestli jich je sto,nebo tisíc.Nevíme kdo to je,jestli pašeráci,piráti,separatisté.Nevíme jestli tam nejsou nastražené pasti.
na moment se odmlčím a pokračuji Já jsem sice optimista,i když po mých minulých větách,to možná nevypadá ale mám z toho špatný pocit.
záměrně použiji tohle okřídlené rčení.Ale už se pomalu připravuji na boj a jsem rád že jsem zatím fit.To ovšem nebude na dlouho.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jak je důležité míti Sílu

Flint se při zmínce o optimismu div nezačal válet smíchy, zatímco Flinn dal na tvoji radu a spustil rušičku.
Něco vám řeknu... Nedal se Flint poté co se dosyta nachechtal.
To bylo fakt dobrý!
Říká se tomu kouzlo okamžiku. Přisvědčil Doyle.
Můžete mi někdo vysvětlit čemu se tak křeníte? Letíme k nepřátelské lodi s dělem pod zadkama! Připomněl obvzláště nemilou skutečnost Flinn.
Normálně bych řekl „odsedni si,“ ovšem to za dané situace není na místě. Rýpl si Flint.

Blížili jste se k hangáru. Loď sama o sobě nebyla ničím nápadná. Jednalo se o klasický republikový křižník. Chyběl zde však pouze znak.
Schovejte se do úložných prostor. Jestli budou loď kontrolovat máme větší šanci zaútočit ze zálohy. Ale to dělo je potřeba něčím zakrýt!
Loď mezitím doklouzala na místo určení...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Jak je důležité míti Sílu

Aspoň že se stejně nechovají
pomyslím si když se začne Flint smát tomu že jsem optimista.Já opravdu jsem optimista ale tohle nevidím růžově....ty to snad vidíš jinak?
zeptám se ho poté co se dosyta nasměje.Potom ti dva do sebe začnou rýpat.

Dívám se jak se přibližujeme k hangáru.Ano když se schováme bude to asi to nejlepší co můžeme udělat ale jak se schováme.Zvládli by jste vy dva nějaké vojáky?
zeptám se obou pilotů.Kdyby jste se každý schoval k jednomu z nás bylo by to možná lepší.Nevím jaký máte bojový výcvik,takže mi tohle přijde jako nejlepší řešení.
pročistím si hrdlo a pokračuji No mám určitý nápad ohledně zakrytí děla....možná bych kolem něj mohl vztyčit Silové pole.
řeknu svůj nápad a vydám se ho realizovat.Snad se to povede....
Soustředím se,ponořím se do svého nitra,naslouchám midichlorianům a když jsem dostatečně soustředěný tak se pokusím vytvořit Silové pole.Ať je výsledek jakýkoliv jdu se pak schovat do nejbližšího úložného prostoru.Po cestě se vydýchávám protože mě celkem náročná technika docela vyčerpala.A teď už jsme přistáli na jejich palubě.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Neznámé plavidlo - přistání

Loď zlehounka doklouzala na přistávací rampu. Prakticky souběžně s tímto úkonem se rozezněli sirény na všech frontách. Zároveň se podlaha začala lehce otřásat pod náporem rychlých přibližujících se kroků. Tvoji společníci včetně mistra vzali za vděk lodním skrýším, které byly takřka rozesety po celém prostoru. Flinn se sice netvářil nijak nadšeně, ale jeho dvojče tě pokývnutím přesvědčilo o pověstné vojenské pohotovosti. To však samo o sobě nezaručovalo hladký průběh.
Prohedejte loď! Zazněl z venku jasný povel a v ten moment se spustila přistávací plošina.

V ten moment vběhla na loď asi čtřyřčlenná skupina dobře ozbrojených mužů a začala systematicky pročesávat okolí...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámé plavidlo - přistání

Před tím než zalezu do svého úkrytu,se dočkám kladné odpovědi na mou otázku o vojenských schopnostech.Výborně,aspoň na to nebudeme sami
pomyslím si během zalézání do úkrytu.Sotva se stihnu nějak pohodlně ve své skrýši tedy jak to může jen být pohodlné v úložném prostoru uvelebit tak uslyším sirény a ucítím jak jsme lehce,téměř neslyšně přistáli.Trochu mě sice zneklidní výraz ve Flinnově tváři po mé otázce ale zaplaším mé starosti a soustředím se na přítomnost,ostatně jak mi to vždy radil Mistr.

Poslouchám a slyším před lodí kroky a chviličku nato uslyším jasný rozkaz,který se mi ale vůbec nelíbí.Doufám že Silové pole vydrží
obávám se v duchu.Ale vtom vběhne do lodi skupinka čítající asi čtyři muže,kteří jdou vyplnit rozkaz.Vytáhnu si svůj světelný meč ale ještě ho nezažehnu.Prsty mám neustále připravené stisknout tlačítko k zažehnutí.Snažím se být úplně ticho.No naštěstí jsou jen čtyři,ale venku jich stoprocentně bude více.Musíme být nenápadní
říkám si.Napadne mě zkontaktovat Mistra pomocí Telepatie.A tak k němu začnu vysílat otázku Tak,Mistře kdy zaútočíme?
a doufám že to vyjde jelikož Telepatie mi nikdy moc nešla.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Neznámé plavidlo - přistání

Ve snaze utřídit si myšlenky a zachovat si chladnou hlavu i bystrého ducha dovolával ses pomoci svého mistra pomocí telepatie. S rukou na aktivačním tlačítku a myslí u silového pole ses pokoušel udržet si koncentraci. Ty sám ses osobně nacházel u cenného nákladu. Byla to vlastně křižovatka mezi kokpitem skladištěm a barovým koutem. Pokud jsi mohl odhadovat správně odhadovat jeden z vojáků se právě blížil tvým směrem.
Tady Trojka, Čtyřko, Dvojko, hlaste se! Uslyšel jsi mužský hlas nalevo pár metrů od tvé současné pozice.
Mistr se z nějakého důvodu neozýval...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Neznámé plavidlo - přistání

Sedím a čekám.Úplně tiše jako myš.Avšak stále mám připravené ruce k aktivaci světelného meče a napjaté smysly,aby mi neunikl jediný sebemenší zvuk či pohyb.Moje Telepatie zřejmě dopadala nevalně protože Mistr se neozýval.Ale je klidně možné,že je mrtvý a proto se neozývá
našeptával mi hlásek v mé hlavě.Ale to bych určitě cítil,anebo bych slyšel výstřel z blasteru
přesvědčuji sám sebe a nakonec se přesvědčím že mám pravdu a tak myšlenku na to že by byl Mistr mrtvý,vypudím z hlavy.

Když se pořádně rozhlédnu kolem sebe,uvidím Silové pole,své Silové pole.To znamená jediné,jsem v úložném prostoru s dělem.Sakra,že já se vždycky schovám do té nejlepší ale nesprávné skrýše.
řeknu si a vzpomínám si na hry na schovávanou v Chrámu,když jsem byl ještě malý.Tam jsem se také schovával do dobrých avšak nesprávných skrýší.Podivím se že si v této situaci vzpomínám na takovou nevýznamnou událost a myšlenkami se vrátím zpět do reality.Takže já mám sice Mistra rád ale v této situaci je hlavní ohlídat náklad a splnit tak úkol.
vzpomínám si na slova mnoha Mistrů,kteří je říkávali svým padawanům a které říkával Mistr i mě.

Uslyším slova nepřítele,sotva pět metrů ode mě,mé skrýše a tedy také od děla,krytého Silovým polem.Musím zachovat chladnou hlavu,třeba si mě vůbec nevšimnou
říkám si ale tohle je pěkný nesmysl jak mi dojde,vždyť tihle muži jednají na jasný rozkaz.Fajn,až uslyším kroky těch mužů jen kousíček ode mě tak vyskočím a zaútočím
naplánuji si strategii a jsem pevně odhodlán ji provést.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Po přistání

Snažil ses být ve svém úkrytu maximálně tiše. Samozřejmě, že bylo svým způsobem „jednodušší“ koncentrovat se na ochranu děla a vyhnout se tak souboji. Tím by se mohl získat pro mistra nějaký ten čas, ať už se s ním dělo cokoliv. Nicméně, věci se někdy nemusejí vyvrbit tak jak si je člověk maluje...

Uslyšel jsi kroky, které mířily pomalu ale jistě k tvé pozici.
Trojko, tady jednička! Neznámý muž pohybující se na velitelském můstku. Cíl zajištěn, dokončete obchůzku! Znělo z příušní vysílačky.

Trojka rozumí konec!

Voják se přesunul o kousek dál, takže nyní jsi mu stál za zády.
Trojko jak to tam u vás vypadá? Nějaké stopy po „balíčku?“
Negativní...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Po přistání

Sedím úplně tiše,tak tiše jak jen to jde a občas zkontroluju dělo a Silové pole kolem něj.Neodvažuju se zkoušet nějak mluvit,protože sebemenší zvuk by mě mohl prozradit.Jsem tedy úplně v klidu a hodlám v klidu i zůstat,dokud neuslyším něco,co by mě přimělo se z mé pozice hnout.Sakra doufám že je Mistr v pořádku,nechci ho ztratit
strachuju se v duchu o svého učitele a taky tak trochu vychovatele.Ale hlavně učitele.

Najednou usylším kroky které jsou podlé mého úsudku mířicí přímo k mé pozici a tedy ke mně a k dělu.Poté usylším jejich rozhovor a když uslyším část o pohybu a zajištěném cíli,tak se mi sevře srdce úzkostí.Kdo to bude? Mistr ? Flinn ? nebo snad Flint ?
kladu si v duchu otázky.Voják podle označení "Trojka" se trochu přesune a já jsem přímo za jeho zády.Uslyším další dialog,tentokrát je v něm zmínka o "balíčku" kterým je nepochybně myšleno dělo.Tak a co teď,musím něco udělat,dříve nebo později mě najdou a to bude špatné,protože ztratím element překvapení,který teď mám.
dojde mi a rozhodnu se jednat.


Muž který stojí přímo přede nic nečeká,ze zadu.
pomyslím si a hodlám to náležitě využít.Otevřu dveře a poté Silou zkusím muže přitáhnou k sobě do úložného prostoru.Pokud se mi to povede tak zažehnu meč a bodnu ho jim do těla.Sice to nepřežije ale teď nemám jinou alternativu.
je mi jasné.Ovšem pokud se mi přitáhnutí nepovede,tak vyskočím ven se zažehnutým mečem a jdu po nejbližším nepříteli.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Po přistání

Jak už to v takových situacích bývá, nic se nepovede tak jak by mělo. Dveře jsi sice pomocí Síly otevřel, ale ve stejném okamžiku, už jsi stál tváří v tvář strážcově karabině.

Á, koho pak to tu máme? Strážcův úsměv se o to víc rozšířil, ale to bylo to poslední co udělal.
O pár milisekund později bylo slyšet zvuk jako kdyby čísi vibrodýka provrtávala lidskou tkáň. Další chvilky uplynuly a milý strážce ležel na zemi, zatímco za ním stála postava v černém plášti s kápí.

Jste pomalý, a to dokonce i na Jediho. Příště se radši tolik nerozmýšlejte a jednejte. Příště, už bych tu totiž nemusela být… Hlas zněl značně odměřeně a tón se rovnal kárání malého dítěte.
Máte kódy?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Po přistání

Soustředím se a podaří se mi Silou dveře lehce otevřít.Naneštěstí se mi už Přitažení nepodaří a aspekt překvapení,je tak v nenávratnu.Ocitnu se tváří v tvář hledí vojákovy zbraně.Ale né...
pomyslím si zklamaně.Už se chystám zažehnout meč,když se ozve lehký svist,který zněl jako vytahovaní nějaké "chladné" zbraně z pouzdra.Co to?A hned poté,uslyším zvuk,který znamená,že mi někdo pomohl a zachránil život.Kdo to je,to prozatím nevím.Uvidím ale postavu,zřejmě ženskou,oblečenou v černé kápi a s vytaženou vibrodýkou.To byl ten svist tehdy...
vysvětlím si pro sebe.

Ehm...děkuju za záchranu života.
řeknu první věc,která mě napadla.Ale rychle se vzpamatuju a začnu klást mluvit.Jak víte,že jsem Jedi?
zeptám se,reagujíc na její první větu.Kdo jste a co tu děláte? Tedy ne že by mi to vadilo....
zeptám se přirozeně.A o jaké kódy se tu jako jedná?
položím ji další dotaz a vylezu z nákladového prostoru.Zůstanu však před ním stát a zažehnu svůj světelný meč.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Po přistání - lodní plošina

Jestli jsou všichni Jedi tak tupí a slepí není vcelku těžké vás odhalit. Navíc pochybuju, že ten svítící světlomet co držíte v ruce jste ukradl instalatérovi, potažmo Jedimu.
Osoba si sundala kápi a s pomyslné skořápky na tebe vykoukla žena ve středních letech.
Doufám, že jste nečekal někoho mladšího… Na okamžik se jí uvolnily svaly ve tváři, ale ten okamžik se vytratil stejně rychle jako přivál na scénu.
Vážně si myslíte, že by Republika tak riskovala jen kvůli dělu? Byla to spíše řečnická otázka.
Pokud neznáte kódy nejste klíčník, a tím pádem to bude asi některý z těch nebožáků co jsem právě minula… Toto konstatování bylo proneseno jakoby mimochodem…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Po přistání - lodní plošina,na jakési lodi

Postava,zahalená v kápi si rozhodne hrát na tajemnou a já se taky rozhodnu,dělat trochu drahoty.A kdo říká že sem Jedi? Třebas sem to někomu ukradl,jak říkáte....
říkám,s neprohlédnutelným výrazem ve tváři.A ten světlomet,jak říkáte,se jmenuje světelný meč.
poučím ji,o mé zbrani trochu.Osoba si sundá kápi a je pro mě celkem překvapení,když zpoza kápě vyleze žena asi kolem třiceti,pětatřiceti let.

Já jsem čekal muže...
zareaguju na její větu o věku.Né,žádné kódy neznám a jaké nebožáky myslíte?
zeptám se ale nečekám na odpověď a vylezu ven,připravený se bránit,kdyby bylo třeba.A začnu se rozhlížet po Mistrovi a po obou pilotech.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď

Ty co byli pravděpodobně členy téhle posádky? Měli jste za úkol převést náklad a co jste udělali? Převezli a vydali ho do rukou nepřátelům! Žena vypadala, že by ti v tu chvíli nejraděj vyškrábala obě oči.
Na tomhle projektu jsem strávila svá nejlepší léta… Povzdechla si a ve vteřině už se vrhala zpátky do bludiště chodeb, které byly z můstku viditelné.
Ve snaze zachytit jakoukoli známku o mistrovi či pilotech jsi napnul veškeré své smysly. Vycítils slabé, zato však intenzivní vibrace v podobě bolestivých záškubů, které ti dávaly jedinou sropu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Loď

Poslouchám ženiny rozhořčené slova a když začnu mluvit o ztrátě nákladu,trochu se ušklíbnu.Otevřu dveře místnosti ve které jsem se schovával,zkontroluju dělo chráněné Silovým polem a poté dveře zavřu.Počkám až žena domluví a poté se vyjádřím.
Ano,náklad jsme převezli ale ne až na Ta...danou planetu
prozradím málem jméno planety,kde bylo dělo určeno dovézt.A poté dodám.
A co se ho týče,je stále v bezpečí...

Poté začnu pátrat Silou po ostatních pasažérech.Chvíli nic ale brzy ucítím vibrace.Jsou slabé ale nepříjemné a intenzivní.
Pravděpodobně od bolesti...
pomyslím si.Nevím kdo to je ale pokud to jde,zamknu dveře a vyrazím tam,odkud vibrace cítím.Pokud se mi je nepodaří zamknout,tak ženu poprosím,aby dveře hlídala a vyrazím.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“