Výcvik pro RC-1717 ,,Pedro" (pedroidon17)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Destruktor, v LaaT.


Doggie vtipem rozdá další karty. Hammerhead se zlehka usmíval , ale MĚ došla čtyřka!
Hurá 4 já mám 20 já mám dvacet běžte zkoušet ovládat Sílu já mám 20 háhá!
Ale Hammerhead hned skládá karty a Bastila se chystá vykřiknout že má 20 ,ale v tom se rozsvítí holoprojektor s kapitánem oznámí co chtěl a pak se ještě zeptá na pazaak. Hammerhead oznámí že vyhrál a potom hologram zmizí a já už se mu chystám odporovat, ale v tom Bastila konečně zařve že má taky dvacet.
Tři vítězové ? Škoda, škoda mohl jsem být sám. Ale překvapil mě i kapitán bude víc v pohodě než velitel.
Joker taky oznámí dvacku.
Že by už 4 to není normální.
Odpoví nám Doggieho karty s 20kou.
My vážně vyhráli všichni. Nemožné
Hammerhead do mě plácne a taky letíme atmosférou a tak vyložím karty a odpovím.
To není možný všichni máte dvacet a já jedinej taky.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Destruktor, v LaaT.

Tak to nejseš jedinej kámoš...
Upozornil na tvůj přeřek, nebo špatnou interpretaci Hammerhead.
Tak pojďme, sklidíme to, za chvilku jsme na místě...
Obrátil se na vás Joker, když dostane skrz komlink v jeho helmě informaci.
Seřaďte se u dveří! Přistaneme v noci na shromáždišti se zvedem...jo, a ten nám předá zbytek informací potřebných k dokončení úkolu.
Dopoví vám zbytek zprávy, kterou dostal, to už ale cítíte, jak s váma LaaT řežě ostrou zatáčku ve vzduchu, a vy zpomalujete.
Až zatavíte, teprve poté se uvolní dveře, a před vámi se rozprostře pod nocí přikrytá hornatá krajina...
Jedu, jedu, jedu!
Popožene vás Joker ven, sám jde příkladem a vyskočí z LaaT...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Destruktor, v LaaT.

Hammerhad upozornil na můj vtip kterej nikdo nepochopil.
Do kriffskýho droida! Až budu mít čas budu vtipy non-stop trénovat. A to ještě budu potřebovat Sílu.
V tom se na nás obrátil Joker , prý , že to máme uklidit. Jsme totiž skoro na místě.
Dobře, ale uklízí jenom vítězové.
Joker nám řekne zprávu kterou dostal vyšších postů.
Konečně zvěd! Konečně informace! Konečně droidi na zničení! Konečně tibanový plyn!
Ale to už řežeme zatáčku laťkovským způsobem a zpomalujeme , potom zastavíme , otevřou se dveře a my uvidíme krajinu s spoustou hor. Začne typický řev ,,jedu, jedu, jedu!" Joker nás popožene a tak taky vyskočím do lehce bojové pozice , která není moc bojově ujetá , aby si mysleli , že jsem nervní, ale né úplně nebojové kdyby tam bylo nějaký překvápko.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Destruktor, v LaaT.

Pššt!
Strhně tě na kolena jednoduchým chvatem zvěd, a ostatní pochopí jasný signál, že se mají držet u země.
Držte se u země. Mají tady spoustu hlídek. Pevnost je ve skále půl kilometru odsuď. Ze tří stran jsou pevné zdi, čtvrtá strana je zapuštěná do skály. Je těžce bráněná, ale objevil jsem malou skulinku právě na skalní straně. Můj návrh je se tam dostat touto cestou.
Seznámí vás zvěd s pevností, a to si ani nevšimneš, že je přítomen i druhý tým.
Takže vyšplháme na skálu, a na druhý straně se z ní spuštíme do základny, přímo na jejich hlavy.
Shrnul to váš velitel Joker, a zvěd na něj souhlasně kývnul hlavou.
Přesně takhle jsem to myslel. Protivzdušných děl je tam šest. Na čtyřech věžích je na každé jedno dělo, a dvě děla jsou umístěny v zadní části základny u skály. Pokud se spustíte ze skály, měli by jste doipadnout přímo na ně. Je tam velká posádka, až tři tisíce droidů. Většina je deaktivována, ale není pochyb, že budou aktivovány okamžitě, pokud spustíte poplach. Možná by jste mohli mariňákům, co to budou mít na starosti hned jak zničíte děla, usnadnit práci, když zničíte i poplašné zařízení a trochu si pohrajete se aktivací droidů.
Podívá se na vás všechny zvěd, a slova se ujme opět Joker.
Dobře, myslím že to všichni chápem. Má někdo nějáké otázky?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Zvěd mě sundá nějakým chvatem, který se někdy zkusím naučit.
Hej, proč se to vždycky stane mě?!?!
Zvěd nám objasnil situaci s pevností, Joker to shrnul. Zvěd nám znovu objasnil situaci s pevností.
3000 droidů... aa počkat my jim vlastně máme pocuchat obranu..ale jestli je zaktivujou..auu ,ale jestli sjedem zvrchu..
zapřemýšlím a zkontroluji si kolik mám EMP popřípadě granátů.
já věděl že mám brat víc granátů.. takhle si jesště budu muset půjčovat od Hammerheada
Ještě se Joker optá jestli se chcem zeptat.
Takže v podstatě nic jinýho než zničit dvanáct děl, poplašný zařízení a asi 300 droidů že? No tak jdem konečně něco zničit. Mimochodem jak malá je ta malá skulina?
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Eh...
Podívá se na tebe Joker.
Ta "skulinka" je celej skalní masiv, takže asi sedm kilometrů. Základna je zapuštěná do skály jenom svojí 150-ti metrovou stranou.
Objasní ti to zvěd a obhlédně vás všechny.
Horolezeckou výstroj tady nemám, ale z druhé strany je stezka, kterou by jste mohli vyjít bez problému pěšky. Dolů se dá spustit pomocí vaších háků.
Ty jsi si mezitím zkontroloval tvojí výzbroj, hlavně granáty. Ty jsi ale u sebe neměl žádné, neboť jsi si je nevzal. Zato jsi měl u sebe navíc čtyři zásobníky do hlavní zbraně, dva zásobníky do pistole, komlink, harpunu, generátor vibrací, své vybrozbraně a jako standartní výbavu, která se snad ze zbroje ani nedala odmontovat, jsi měl malou lékárničku na opravdu malá ošetření a sadu udržbářských nástrojů pro zbraně a zbroje. Svojí výbavu si kontrolovali i tví spolubojovníci a pomalu se připravovali na akci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Joker se namě podívá a zvěd nám objasní , že je to velký 7 kiláků.
U síly tomu říká malá skulina?!
Potom nás obhlédne ještě zvěd a upřesní informace, prý stezka bez problémů.
Já vždycky potřebuju to co zrovna nemám!! No co tak je prostě pokosím deckou. Měli by být překvapení.
Po překontrolavání mé výzbroje a výstroje, jak také udělali spoluvojáci. Jsem se podíval na ostatní a podle nich jsem se vydal za zvědem do ruky jsem si nachystal Dc-15s pobočňák a vibrodýku.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Dobře, jsme všichni připraveni, jdeme na to, nebudem to zdržovat.
Prohlásil Joker, a zvěd vás dovedl až k skalnímu masivu, o kterém mluvil. Ta stezka, o které zvěd mluvil sice nevypadala tak schůzná, jak to vylíčil zvěd, ale stále se ještě dala pěšky zvládnout, dříve nebo později.
Dobře chlapi, opatrně a pomalu.
Vstoupí první Joker, za ním zvěd a pak zbytek na začátek stezky a pomalu stoupáte vzhůru. Cesta docela klouže, ale chodit rychle se dá, takže se zbytečně zdržovat nemusíte. Když pomalu dosahujete vrcholu, najdete si místo, kde se opět můžete semknout k sobě a poradit se.
Já si tady udělám místo, a budu vás krýt odstřelovačkou zvrchu. Vy se zatím spustíte do základny a uděláte co máte. Jasné?
Obhlédne vás, i situaci dole, která je klidná.
Dobrej plán. Nechám ti tady 1720, bude tě krýt a dělat ti pozorovatele. 10, 11, 12, 13, 14, 15, všichni si vezmete na starost jedno dělo v pořadí. 17 a 18, vy si vezmete na starost poplašná zařízení. Já a 19 budem vaše podpora. Jasné? Nechce někdo něco dodat?
Podívá se na vás, mezi čímž ale zvěd a 1720 "Doggie" rozdělávají sniperky a sledovací zařízení...
Naposledy upravil(a) Pear dne 02.4.2010 08:57:33, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »


Neznámé místo, Neznámá planeta


Vyrazili jsme se zvědem, který nás dovedl až k masivu.
Sepáci si neplatí cesty, co? B-1 to nemůžou zvládnout...
Cesta celkem klouzala, ale nic co by RC nezvládli. Když docházíme k vrcholu najdeme si místečko na poradu. Joker se zvědem nám vysvětlí situaci a plán.
Hmm... S Bastilou.. to bude sranda
Joker dokončí proslov rozdělením kdo co bude dělat.
Á poplašňák.. bude sranda.
Doggie se ale nezachová moc vzorně, protože už si chystá sniperku.
Myslím, že nikdo nic. Tak jdem něco zničit?!

----------------------------

Máš špatně lokaci a taky překlik... ;)
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Dobře, jdeme na to!
Plácne si do brnění Joker, a sundá z opasku kotvu s lanem, které ukotví pevně za skalní převis.
Potichu a rychle. Znáte své úkoly.
Sjedete všichni po laně rychle dolů, a ještě než se rozutečete za svými úkoly, Joker vám sdělí, že místo setkání bude po akci tady.
To už jsou ale všichni na cestě k dělům, ty, s Bastilou jste si to namířili k budově, kde se postaráte o alarm, společně v závěsu s velitelem Jokerem a Hammerheadem.
Pedro...PEDRO! My to vezmem obloukem, a setkáme se s váma u dveří. Ok?
Šeptne na tebe Joker a Hammerhead letmo nahlíží za roh.
Bastila je za tebou a nechává iniciativu vedení tobě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Joker mě poplácá a všichni si vytáhneme kotvy s lanama a začneme slaňovat.
Uff... doufám že si nás nevšimnou...
Joker nám ještě oznámí že místo setkání bude zde. Ale to už se všichni rozeběhli k dělům.
U Síly oni si nás nevšimli... holt řachani nikdy nebyli moc pozorní.
Vtom na mě šeptne Joker, že oni půjdou obloukem. Hammerhead se ještě trochu ohlédne za roh.
Hammerheade je tam něco?
zeptám se ještě pro jistotu.
Bastilo? Přímo skrz?
optám se Bastily jelikož nevypadá že by s něčím začal. Potom si překontroluju zásobníky v zbraních.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Čisto, jdeme...
Klusem se Hammerhead a Joker ztratí za rohem a Bastila na tebe kývne.
Přímo, jak v simulacích!
Připomene ti, jakou taktikou jste, k nelibosti učtelů, získávali nejvíce bodů. Společně jste šli rychlým krokem ke dveřím základny.
Cestou jste naštěstí neptokali žádného droida, a když už jste nějákého uviděli, byly jste daleko z jho dohledu. Trochu jste se ale, narozdíl od druhého týmu courali, protože jste je mohli vidět, jak s epřibližují k hlavnímu vchodu, kde se přitisknou oba nalevo od dveří ke stěně.
Jdeme! Krátí se nám čas. Plán je následující. Dostaneme se dovnitř zabezpečíme místnosti a najdeme vše, co může vypnout poplašná zařízení a deaktivovat droidy nadobro! Pedro, vedeš Bastilu. Chce někdo něco dodat?
Zašeptá Joker, jakmile se u dveří sejdete všichni.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta


Uuf čisto... nechtěl bych tekhle brzo ztratit utajení.
pomyslím si, a když mi Bastila kývne a odpoví jenom se přes ,,kýbl" usměju.
Poté jsme rychle vyšli. Pár droidů jsme potkali, ale na velkou vzdálenost.
Ještě že nemaj makrodalekohledy... hold sepákům docházej kredity.
Bohužel jsme byli pomalejší, což se mi zrovna nezamlouvalo.
Nic akorát snad... půjdu na blízko
řeknu a ukážu jim DC-15 pobočák a vibrodýku.
Netrefte mě.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Jen pokud nám budeš stát v mušce...
Zasměje se Hammerhead, a jako elitně vycvičená jednotka provedete ukázkový "breach through", a ihned jste vyčistili slabě hlídanou místnost. Pod tvé vybrodýky se bohužel nedostal ani jeden droid, ale místnost byla čistá.
Tady nic neuděláme. Musíme hlouběji do základny...hmm...sakra, pod touhle budocou leží celej zatracenej sklad droidů. Jedna chyba, a nedostaneme se odsuď, maximálně v krabici na kusy.
Poví vám Bastila informace, co se dozvěděla z letmého prozkoumání terminálu, a podívala se na dvoje dveře.
Takže se asi opět rozdělíme. Týmy stejné. My berem dveře napravo, vy berete ty nalevo. Měli by jsme vymyslet plán, chce se toho někdo ujmout?
Podívá se na vás Joker, doufaje, že někdo přijde na plán, a nebude ho muset vymýšlet sám.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Neznámé místo, Neznámá planeta

Rychle jsme vyčistili první místnost, ve které popravdě moc droidů nebylo.
Sakra, zase se mi nic pod vybráky nedostalo. Holt budu muset počkat na nějakou kvalitnější ostrahu.
Basti, není tam ještě něco? Třeba kolik je droidů za těma dveřma?
optám se a také se podívám na dveře.
Co třeba hodit granát, spojit se při nejbližší možnosti?
řeknu jim a zapřemýšlím.
Nebo EMP, pokosit, pokračovat a udržovat spojení? Nebo... jim tam hodit kus toho kriffskýho terminálu a až by se otočili je sundat?
řeknu a zkusím zapřemýšlet na ještě něco jinýho.
No tak RC-1717 mysli! Ale udělej to tak, aby to nezahrnovalo boj na blízko nebo cestu přímo středem.
vzpomněl jsem si na větu jednoho z instruktorů, která často směřovala právě ke mně.
Počkat přímo středem!
A co takhle se prostě prořezat skrz prostředek? Ale né my přece rádi něco ničíme. Že Hammerheade!?
dodám ještě pobaveně.
Pedro ksakru mysli!!! Vymysli plán.
zařvu na sebe a i po tomto řeknu už pouze jeden návrh.
A nebo! Pod náma jsou droidi co by se měli aktivovtat ne? Tak bysme se mohli probourat dolů po Hammerheadovsku a zničit to co by droidy aktivovalo, ne?
řeknu už radostně, protože tohle by mohlo vyjít.
Je to boj - Unknown

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“