Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS

( plánované orbitální bombardování za 1h 15min )

Za pár vteřin jsi se vracel zvenčí v doprovodu tří klonových vojáků. Syyda a několik ARC ale bylo fuč. Pak jsi si všimnul poněkud netradičním způsobem otevřených dveří. Bylo ti hned jasné, že Syyda míří přímo k řídícímu centru. Sotva jsi doběhl k nově otevřeným dveřím, dveře z venčí vyletěly "z pantů". Dopadající světlo tě oslnilo dokud se ve dveřích neobjevila ohromná silueta super battle droida.

A je to tady !! Veliteli Syydo, máme tu super konzervy. Potřebujeme něco těžšího.


Zakřičel do komlinku jeden z klonových vojáků.
V tom hluku jsi neslyšel v komlinku skoro nic. Záhy přišla odpověď.

Syyda : Rozumím vojáku, posílám vám dva ARC, Falcon je s vámi. Měli by se o to postarat. Vás pěšáky potřebujeme tady, hemží se to tu plechounama!

Všichni tři klonoví vojáci se sebrali a běželi zkrz vytavenou díru ve zdi. O pár vteřin později se u tebe vynořili tví bratři. ARC !

Falcone, máme je zdržet jen chvíli, může jich tu být bůh ví kolik. Sejmem jich pár a zatarasíme vchod. Pak se máme vrátit!


Řekl jeden z nich a s posledním slovem odhodil elektro-granát. Droidi postupovaly pomalu ale jistě. Jsou téměř o hlavu větší než klonový voják a mají silné pancéřování. Strach nahánějící hluboký mechanický hlas zněl silně i přes ohlušující rány dopadajících blasterových střel.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS

Brácho... právě jsem chtěl hodit granát, a ty mi nápad vyrveš z mysli... pomyslel jsem si, ale na ARC jsem jen kývnul. Poté jsem zastrčil pušku a vytáhl pistole. Oba byly skvělel modifikované. Pulzní zesilovač výstřelů a větší chlazení.

Otočil jsem se a vypustil salvu zelenomodrého laseru do zamiřovacích senzorů battledroida. Samozřejmě bylo to místo pěkně chráněné, ale patnácti střelám zasebou by neodolalo pancéřování ani z normální pistole. Každopádně se droid zapotácel. Asi si myslí, že se do pohyblivého cíle netrefím. TREFÍM. Udělal jsem kotrmelec a začal jednou pistolí střílet přímo do něj. Zajiskřilo to a ztmavlý šrot se už potácel a já ho dodělal tím, že jsem na něj vylezl. Druhou pistolí jsem střílel do jiného drida, ale ne přímo na nějaký kritický bod. Jen do hlavy.
Mezitím se moje podstava převážila, a spadla směrem k nám. Přes tohle se nátury plechový těžko dostanou.

Potom jsem si zpětně uvědomil, že se vytahuju. To nevadí. Hele, je ten droid fakt mrtvej?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS

( plánované orbitální bombardování za 1h 10min )

Kus šrotu, který byl před pár okamžiky funkční droid tě málem zavalil. Nevykazoval žádnou aktivitu. Ostatní ARC na tebe zírali jak na rancora kandudijícího do senátu.

jeden z ARC : Sakra, jsme tu už skoro hodinu, jestli nevyhodíme ty turbolasery, tak je po nás. Myslím, že bychom se měli rozdělit. My tři se postaráme o obranu a oni zatím zajistí komunikační konzoli v řídícím centru. Komlink funguje na dostatečnou vzdálenost, takže nebude problém. Co vy na to ?

druhý ARC : A co Syyda, neměl by nám dát povolení ?

první ARC : Ten má svých starostí dost, a navíc má u sebe dost chlapů, takže my tři budeme nenápadní...

otázka zůstala ve vzduchu, zatím co se z venčí cpali dovnitř super bitevní droidi. Přes zátaras jim to ale nějak moc nešlo.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS

Souhlasím, uvnitř bych asi moc užitečný nebyl. Řekl jsem rychle a hodil za prvního droida - tudíž i před ostatní droidy - elektrogranát. A rychle jsem prvního vyskočil a skočil na toho prvního superbattle droida a stihl vystřelit dvě střely. Potom, když mě na něj setrvačnost přestala tlačit, jsem se od něj odrazil, jak nejvíce to šlo. Odskočil jsem tedy do zadu a ihned zamířil obě pistole proti němu. A on užuž padal, tak jsem do něj vypustli pěknou slavu.


Doufal jsem v dominový efekt. Aspoň mohl to ho droida za sebou popostrčit! Ale to už jsem neviděl, protože jsem byl v pohybu a střílel jsem na jiný šrot postižený mým granátem. Sejmul jsem ho, protože jeho štíty se zpolarizovaly vlivem elektrického pole a rozehřály se. Polarizací, horkem a laserovými střelami jsem dosáhl zničení hlavních součástek droida. Padl... nebo zpíše rozpadl se.

Potom jsem se uklidil za překážku, která vypadala, že nějakou dobu střely superkonzerv vydží. Schoval jsem pěkně zahřáté pistole a vytáhl pušku. Na tři vykouknem a vypustíme salvu do těch superkonzerv! Odjistil jsem pušku a dal to do módu palba. Muslej jsem tomu dát pět vteřin, aby byla střelba o něco efektivnější.

JEDNA! Nabito na 50%

DVA! Trochu jsem vykoukl a droidi byli hodně pomalí. Ale viděl jsem celkem osm noh. Nabito na 100%

TŘI!!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS

( plánované orbitální bombardování za 1h 5min )

Ze tří pozic, včetně té tvé, vyšlehlo několik modrých záblesků ze zbraní řady DC. K zemi padly další dva droidi. Po zemi už se válela slušná hromada šrotu. Nastalo ticho do kterého se mísil zvuk jemného syčení vypařujícího se kovu. Dveře byly volné.

Vypadá to, že plechouni došly.

Vydal ze sebe jeden z ARC a vydal pokyn druhému aby společně zajistili vchod z bližší vzdálenosti. Vykročili ze svých úkrytů a přesunuli se ke dveřím.

Je tu čisto, Falcone ! Měli bychom se přesunout k turbolaserům, dokud je tu prázdno. Nejbližší turbolaser je na druhé straně přistávací plochy. Přímo támhle za tou nákladní lodí. Přijímám návrhy..

Dořekl a podíval se na tebe. Bylo jasné, že prostě čeká na rozkazy...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přistávací plocha

Fajn, ty nás budeš jistit, kdyby přišli plecháči. A my dva se postaráme o turbolasery. Kdyby přišli droidi, mám na starost konzoli a vy se rozdělte a kryjte mě. Rozkazy jsou jasné, tak jsme vyrazili k turbolaserům. Já jsem měl v rukou pušku a pistole jsem nechával vychladnout. Podíval jsem se letmo po plošině a upřímě - viděl jsem to zeleně.

Přišli jsme ke konzoli.Jestli jsou tu nějaká důležitá data, tak s sebou mám harddisk. Data jsou cennější, než ztráty nepřítele.
řekl jsem ARC a vzpoměl si na svoji první bitvu. Nevím, jestli ty data pro republiku tehdy něco znamenala, ale měli jsme je. Tehdy skoro nikdo nepřežil...

Jak se vede, Syydo? Na nás si droidi dovolovali, tak jsme jim dali co proto. zatelefonoval jsem Syydovi, abych si doplnil obrázek o situaci. Doufám, že se mají taky ok.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přistávací plocha

( plánované orbitální bombardování za 1h 0min )

Syyda : Falcone, tady je všechno ok. Poslali jsme zprávu na orbitu, že o našem útoku vědí. V se tedy postarejte o ty turbolasery a my zatím prohledáme zbytek dat. Našli jsme plány nějaké obrovské vesmírné stanice. Podle údajů už konstrukce započala před několika měsíci. Má zvláštní tvar....

..náhle něco přerušilo spojení a v komlinku bylo slyšet jen praskání. Komunikace byla možná jen s ARC, kteří byli s tebou...

Falcone, něco přerušilo spojení mezi námi a Syydovým týmem. Co když je to past nebo nějaký obranný systém. Měli bychom se stáhnout zpátky k němu..

řekl jeden z ARC a začal se kolem sebe rozhlížet, jako kdyby hledal nějaký cíl, ale nevěděl co přesně. Druhý ARC klečel ukrytý za vyloženými bednami poblíž a sledoval vchod do místnosti, ve které jste ještě před chvílí byli.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přistávací plocha

Ne, ty zůstaneš tady a budeš nabourávat. Turbolasery jsou pro Republiku v tuto chvíli obrovským nebezpečím, nesmíme tuto pozici opět ztratit. řekl jsem jednomu z ARC. My dva to půjdeme prozkoumat, kdyby něco, tak se hlas na komliku.

Nesmíme ztratit to, co jsme vybojovali. Šel jsem tedy s druhým ARC tam, kde měl a snad ještě byl Syyda.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - řídící místnost

( plánované orbitální bombardování za 55min )

Když jste doběhli do kontrolní místnosti, vše bylo jak má být. Vojáci kryli jeden druhého, počítač zobrazoval důležitá data a Syyda stál uprostřed toho všeho a jen čekal.

ARC 1 : Co se děje ? Ztratili jsme s vámi spojení ! Mysleli jsme, že se spustil nějaký obranný systém.

Řekl klidně ARC, který s tebou přiběhl.

Syyda : Začali jsme rušit celé spektrum frekvencí. Krom dvou. Tady máte kódy. Jedna je pro nás, a druhá pro spojení s lodí. Naše komunikace je přesměrovaná na hlavní vysílač, takže můžeme komunikovat s velitelstvím na lodi. Vše je bezpečně zakódované, takže se nemusíme ničeho bát. Navíc jsme vyřadili všechny droidy. Vraťte se ke své práci.

Oba jste si nastavili komlinky v helmách na příslušné frekvence a vrátili se.

Když jste byli na půli cesty k prvnímu turbolaseru, něco vám nehrálo. ARC, kterého jste tam nechali nikde nebyl. Začali jste prohledávat prostor pod turbolaserem. Když jste ho našli, byl to pro vás hrozivý pohled. Horní polovina vojáka byla pohozená mezi bedny, zatímco nohy byly na druhé straně plochy. Brnění bylo celé od krve a zbraň nikde.

ARC 1 : Sakra....co se to děje ? Syydo, hlásím mrtvého člena týmu, opakuji, jeden mrtvý !!

Syyda : Mrtvý ? Co se stalo ? Jsem na cestě k vám, zůstaňte kde jste !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací plšina

Hned jsem si přebral v hlavě jací droidi by to mohli udělat. Žádný droid nemá drápy ani meč, světelným mečem byse rána usmažila a nebyla by tam krev, ale vibromečem, nebo vibrokopím... je jen několik droidů, co ovládají zbraně na blízko.

Musel to být magnagardista. Nic jiného to nemohlo způsobit.

Řekl jsem a ihned jsem litoval, že jsem tu nechal jednoho bratra. Do háje, Republika přišla o jednoho ze svých nejlepších vojáků. Potom jsem se podíval na ostatní a pak se začal rozhlížet. Ce je mi platný ten zelenej vizor, když nic nevidim... když to byl vážně magnagardist, tak teď může být všude. Useknutí hlavy, je nezničí, ale zpomalí. Možná ani ne to.
Nabil jsem pušku. Být může všude. Nic jiného to být nemohlo. Snad jen nějací cvičební droidi, ale ti tady jsou jen těžko. Podíval jsem se směrem ke konzoli. Buď tam bude, nebo snad na dálku uvidím, na kolik je turbolaser odblokován.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací plšina

( plánované orbitální bombardování za 50min )

Syyda se přiřítil jak nejrychleji mohl. Slyšel tvou domněnku a odpověděl.

Syyda : Magna-droid to být nemohl, nemají řezné zbraně. Jejich tyče jsou zakončeny elektromagnetickými výbojkami. A světelný meč to opravdu nemohl být. Napadá mě pouze nějaký opravdu schopný nájemný lovec. Dost silný na to aby zvládl Republikového vojáka....

Syyda zavolal zbytek celého týmu a vydal rozkaz zajistit okolí. Za žádných okolností se nerozdělovat. Hlídat si záda !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací plšina

Přistoupil jsem ke konzoli a začal odblokovávat turbolasery. Proč by se nájemný lovec patlal s tím rozházet tělo po plošině? Koutkem oka jsem sledoval svoje záda a nervy jsem měl na drátku. Bzl jsem připraven okamžitě vztáhnout pistoli a střílet.

Teď jsem se snažil odstranit cokoliv, co vypadalo jako alarm, senzory a kanóny. Taky bych mohl najít nějaké souřadnice s dalšími sklady... ten lovec , nesmím zapomínat na tu hrozbu. Srdce se mi rozbušilo jako skoro nikdy předtím. Jako na Felucii. Teď vidím a vím taky velký kulový. A ani tu hrozbu nevidím, ale on nás určitě jo.

Pokračoval jsem odbourávat obranu a hledal jsem něco. Nějaké letové plány a podobně... koutkem oka jsem sledoval okolí a poslouchal. Jestli by některý z klonů zařval pozor, tak dělám kotrmelec a přitom vytahuju pistole. To bych udělal.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací plšina

( plánované orbitální bombardování za 48min )

Pane ! Támhle, na střeše !

Syyda : Palte dle uvážení !!

Na střeše stál svalnatý humanoid v těžkém kovovém brnění. Měřil něco přes dva a půl metru. Jeho helma měla průzory ve tvaru blesku. Na rukou měl aktivované řezné kotouče, které vydávaly pískavý zvuk, jak se rychle otáčely. Přes celou základnu se linul jeho hluboký mechanický smích.

Syyda : Durge !! Nájemná lovec.
Dávejte pozor, ať se k vám nedostane blízko !!


Ano, pane !!!

Pak už jsi slyšel jen střelbu a hluboký smích.
Durge se rozběhl k vám. Kotouči odrážel střely a stále nabíral na rychosti.

Pane, už je skoro ta...aaaaaaa

V komlinku jsi uslyšel zapraskání, křupnutí..a pak ticho. Otočil jsi se a uviděl jak jeden z ARC byl naporcovaný na tři kusy.

Syyda : Stáhněte se ! Droidi u východu !!! Ravene, víš co máš dělat !!

Raven, jeden z ARC, který toho během mise moc nenamluvil, ale zato toho víc postřílel jen kývnul a zmizel.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací polšina

A do háje... řekl jsem si a při svém kotoulu stranou pro akceleraci jsem vytáhl obě pistole a vypustil salvu střel na Durgeho. Nelidský a zlovolný vzhled. Tísíce let žil tento lovec a za tu dobu si mohl vydělat mailand, ale on ne. Lovil jen protože byl krvechtivý a dychtil, aby mohl nějakou další obět zlikvidovat.
Vystřelil jsem salvy laserových pulzních výbojů do kovové hory svalů a dal se z kotoulu do běhu. Podíval jsem se, co mám ve výbavičce - Snad tam najdu nějaké granáty, miny, nebo elektrošoky. Na tohoto Ghe´ntaia ani nic jiného neplatilo. Jen horko, elektřina a světelný meč.

Vyřiďte droidy, já se pokusím zdržet Durgeho. Až tam budete hotoví, tak seberte granáty a na můj povel sem přijďte! Jen na můj povel. Kdybych zemřel, tak by přišli a durge by je zmasakroval.

Nesmím se dostat moc blízko. Ani moc daleko... jestli zklame výbava, mohl bych po něm házet věci a vsadím se, že tu budou bedny s palivem. Rozsekneje a jestli net, tak je zničím stejně.... a bude ohńostroj. Při svém přemítání i kecáni sjem měl durgeho na očích, a teď jsem po plošine hledal nějaké výbušné barely mezi krabicema. Musle jsem ho tam dostat. A tak jsem hledal barely i výbavu. Cokoliv.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Přistávací zóna - muniční sklad CIS - přisávací polšina

( plánované orbitální bombardování za 42min )

Syyda : Ne ! Všichni zůstanete tady ! Nesmíme se rozdělit, jinak jsme snadný cíl. Dostaňme ho do křížové palby. Až bude u nás tak......

Dovětek jsi neslyšel. Obrovské otřesy způsobené bombardováním přebily jakýkoli pokud o komunikaci. Všude se zvířil prach. Nebyl vidět na krok. O helmu ti cinkaly úlomky permabetonu.

klonový voják : ÁÁ....rbitál......bardov..ní.......čalo dřív !!!

Najednou ti došlo kam běžel Raven. Ke komunikační jednotce. Syyda musel vědět, že prodi Durgemu nemáte jedinou šanci.
Po chvilce otřesy zmizely a nastalo hrobové ticho. V dálce jsi slyšel zvuk blížícího se dělového člunu. Ne....hned několika. Když byla viditelnost lepší, uviděl jsi oblohu zaplněnou dělovými čluny. Něco tak nádherného jsi viděl jen v simulátoru. Absolutní invaze klonové armády republiky. Z kochání tě vytrhnul bolestivý výkřik a palba z blasteru. Rozeběhnul jsi se zkrz zvířený prach, dokud jsi neviděl místo odkud vyšel výkřik. Dva ARC mrtví...a mezi nimi ležel Syyda. Ještě živý, ale v příliž vážném stavu než aby mu bylo pomoci. Pohlédl na tebe.

Syyda : Durge....vzal mi holodisk s ukradenými daty. Nemáme nic. Plány té stanice, lokace separatistů. Nic. Zklamal jsem Republiku. Byla to čest pro ni sloužit. A byla čest vám velet !

Pak naposledy vydechl. Za tebou už přistával dělový člun a čekal na tvůj tým. Klonoví vojáci byli vycvičeni, aby nechávali mrtvé na bojišti. Starali se pouze o raněné. Syydy si tedy nikdo nevšimnul, jako by to byl separatistický droid. Všichni jste nastoupili a dělový člun se vznesl. Z několikaset metrové výšky jsi viděl jakou bombardování nadělalo paseku.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“