Krajní meze

Téma o jiných sci-fi filmech a seriálech.

Moderátor: Moderátoři

Jaké vám krajní meze připadají?

Neviděl jsem.
5
71%
Celkem ujde.
2
29%
Hrůza.
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 7

Krajní meze

Příspěvekod Arves Jace » 19.5.2009 12:09:31

Nevím jestli někdo znáte?
Velice dobrý serial natáčený v období roku 1995-2002. Směsice Sci-Fi, horroru, fantasy.
Každý díl začíná sloganem, který mluví za vše:
Závada není na vašem přijímači. Nesnažte se srovnat obraz. Vysílání teď řídíme my. Nastavujeme obraz horizontálně i vertikálně. Můžeme vás zaplavit tisícem různých vysílacích kanálů nebo rozvinout jen jeden obraz do křišťálového jasu a co víc, můžeme vám vytvořit vizi čehokoliv, co je schopna pojmout vaše představivost. Příští hodinu budeme řídit všechno, co uvidíte a uslyšíte. Poznáte bázeň a mystérium, dosahující z nejzazších hlubin vědomí, až po Krajní meze...

Tento seriál hodně vybočuje z homogenní řady různých policejních, studentských či rodinných rádobydramat. Serial se snaží nabídnout divákovy, něco neobvyklého, něco co tady ještě nebylo. A jak je vidět, diváci rádi u televize přemýšlí a nemusí mít vždy šťastný konec. Šokující, neuvěřitelný..tak bych mohl co nejjednodušeji popsat, co nám děj serialu nabízí. Po zhlédnutí prvního dílu jsem nemohl odtrhnout hlavu od monitoru a musel si pustit díl další. Ikdyž na sebe díly nenavazuji.
Serial můžu jedině doporučit :-)
Mír je lež, existuje pouze vášeň.
Vášni dosáhnu síly, silou dosáhnu moci.
Mocí dosáhnu vítěztví, díky vítěztví
jsou mé řetězy zpřetrhany.
Síla mě osvobodí.
Arves Jace
Učedník
Učedník

Zpět na Další sci-fi filmy a seriály