Doporučte film/seriál

Debaty o záležitostech ze Star Wars, tématech v rámci fóra, či jiných věcech

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Doporučte film/seriál

Příspěvek od RomanArts »

Dospěl jsem do fáze krize a nemám na co koukat, proto se na vás obracím, doporučte mi nějaký sci-fi film nebo seriál, který bych si neměl nechat ujít. Myslím že Han a další toto téma taky ocení.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Aktuáně sice taky nemám co sledovat ale Star Gate asi znáš to je můj typ je toho deset řad plus film a ještě doporučím Star Gate Atlantis stejně dobrý seriál.Snad sem ti udělal radost :D Ale doporučuju kdo ještě neviděl.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

No tak do Stargate dost fušuju, takže jí znam troufám si říct dost dobře...

Tak já udám seznam toho co znám, aby jste to měli snaší:
Andromeda
Babylon 5
Crusade
Farscape
Firefly
Stargate Atlantis
Stargate SG-1

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Určitě to Han ocení... Popravdě řečeno dobré sci-fi, které jsem viděl byl Horizont událostí, to mě přivedlo na myšlenku, že Star Wars mohlo být pojmuto trochu hororověji, než bylo. Mise na Mars, Duchové Marsu (ačkoliv zde to již bylo fantasy než sci-fi). Do fantasy bych zařadil i v kinech nově hraný film Jumper, kde vystupuje náš dobrý známý Hayden Christensen. Poslední myšlenka mě zavádí k filmu "Mechanický pomeranč", který se nedá nazvat Sci-filmem, ale tisk ho tak uveřejňoval. Podle mě to bylo spíš psychologické drama.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Hm. Máte tu pěkný seriály. Ale asi ste zapoměli na ten nejstarší a nejznámější. Přece Star Trek. To máš tak na tejden neustálího čumění.
A potom třeba červenej trpaslík to je dobrá prdel. Nebo třeba Stopařův průvodce galaxií. Ten stopař ej taky dobrej na čtení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... pánové, koukám, že vám tu mnohým dost SCi-Fi vzdělání ... říká někomu něco BattleStar Galactica, opravdu špičkový seriál, který mohutně překonává poslední série StarGate SG-1(ano ten seriál hodně obdivuje, ale od odchodu O'Neilla šla kvalitně hodně dolů a poslední díl byl absolutně vrchol tohoto úpadku - hlavně zničení asgardů(prostě mám podobné rasy rád - StarGate=asgardi, Star Wars=Yodova rasa apod.)). Nedávno jsem si sosnul první a zatím jedinou sérii Odyssey 5 a dost hodně se mi to líbilo, takže doporučuju, jenže konec je krapet otevřený a neví se jestli budou někdy další díly(už je to pár let a zrušili to i přes velkou sledovanost, což opravdu nechápu). Mezi klasiku určitě doporučuji zařadit i Futuramu, což jsou de facto Sci-Fi simpsni, ale nenechte se tím pomýlit, má to svoji dost vysokou úroveň, a také musim zmínit SeaQuest ... starší, ale hodnotný dílo :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

SeaQuest není to strážce moře? To kdysi dávno vysílali na primě pokud se nepletu... Odyssey 5? O tom jsem nikdy neslyšel, o čem to je? BSG taky znam, ale jako jednoho z mála mě to neoslovilo...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jj Strážce Moře ... jinak Odyssey 5 je o posádce raletoplánu Odyssey(nečekaně), kterou tvoří pět členů(jak jinak) ... a pod nima bouchne planeta Země, když jsou na misi ... v poslední chvíli je zachrání vesmírný cestovatel, který se představí jako Seeker s tím, že snaží tomuto zabranit, protože Země není jedinou planetou, co takhle ... bouchla ... umožní posádce vrátit se o 5 let zpátky ... respektive jejich myslím(nakopíruje mozek doslova) a ti mají 5 let na to, aby zjistili jak se to stalo a zabránili tomu ... začátek zní možná trochu fantaskně, ale fakt mě to chytlo :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Můžeš mi dohodit nějakej link s webovýma stránkama? Jo a je to s dabingem nebo ne?

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

s

Příspěvek od checkman »

Já doporučuji Star gate a star wars a čarodějky

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Roman: ... no zkus se potom podívat na imdb.com, jinak česky to bohužel není, ale varuju má to otevřený konec :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
RomanArts
Učedník
Učedník
Příspěvky: 116
Registrován: 23.12.2007 09:32:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomanArts »

Je to zrušený seriál?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... no rozhodli se nenatočit další sérii :-( I když nechápu proč, tehdy měl víc než dobrou sledovanost(snad jednu z nejvyšších té TV) ... a jeho tvůrce uvažuje, že by udělal pokračovaní, ale kdo ví ... i tak tu 1. sérii doporučuju ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Čarodějky jsou děsná blbost už jen proto, že pokaždý když pozabijí nějaký ultra silný démony furt sou nalíčený, dobře oblečený a nemaj ani škrábanec.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

No oběvili se tu jména všech mě známých serialů, nekteré z nich musím zhledat jako dobré jiné ne. Ale Odysea 5 patří mezi dobré. A červený trpaslík je klasika a k tomu velice humorná a sere mě, že už ji na dvojce nedávaj.
Sice už o žádném sci-fi serialu nevím, ale můžu poradit jiné: Dr. Solo, ne legrace Dr.House, Namořní vyšetřovací služba.
No ikdyž vlastně ještě na jedno sci-fi jsem si vzpoměl, no není to serial. Ale už název o něčem svědčí Xfaktor je to opravdu napínavé sci-fi. Pokud nevěřiš a neviděl jsi najdi si na youtube karlovu noc. Opravdu sci-fi :D

No a potom z českých serialů navštěvníci. LOL
Existuje hodně sci-fi serialů a věř, že my všichni dohromady neznáme ani půlku. Musíš jen hledat hledat a hledat, ikdyž nevíš co.

Odpovědět

Zpět na „Diskuze“