hodnocení Tarmien Nalju

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

hodnocení Tarmien Nalju

Příspěvek od Xavier »

Vedl: Xavier
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde si nemohu stěžovat, příspěvky byly dostatečně dlouhé a smysluplné.
Chování charakteru: Chování bylo odpovídající stáří a povaze charakteru. Opět si nemohu stěžovat.
Postup v příběhu: Tak nějaký extra příběh zde nebyl, ale i to co tam bylo šlo odpovídajícím tempen. Ani zde si nestěžuju.
Reakce na podněty: Podněty jsem zde snad ani nemusel poskytovat, eli vždy nějak pochopila kam chci dál směřovat a zareagovala správným způsobem.
Využití Síly: Sílu využívala na odpovídající úrovni.
Suma sumárum: Můj nejkvalitnější výcvik, na který mě bavilo odpovídat.

Následky výcviku:
+ Lehké zlepšení v boji mečem
+ Nové přírůstky v záchrané stanici
- žádný zápor mě nějak nenapadá
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vedl: Xavier
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Zde si nemohu stěžovat, příspěvky byly dostatečně dlouhé a smysluplné.
Chování charakteru: Oproti výcviku, zde byla menší změna v chování, ale přeci jen charakter asi dospěl.
Postup v příběhu: Zde se postupovalo celkem svižně, bez nějakých záseků, či snahy o přeskočení.
Reakce na podněty: Podněty jsem zde snad ani nemusel poskytovat, eli vždy nějak pochopila kam chci dál směřovat a zareagovala správným způsobem.
Využití Síly: vzhledem k tomu, že zde nebyly příležitosti v její využití, tak se zde ani žádná neobjevila.
Suma sumárum: Perfektní mise, na kterou mě bavilo odpovídat.

Následky výcviku:
+ Ztráta některých iluzí
+ dospění charakteru
- Nejistota do budoucnosti, v důsledku vize
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí MW“