Taros Kaal - Nová republika

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Eastwood

Taros Kaal - Nová republika

Příspěvek od Eastwood »

Dotazník


Jméno:Taros Kaal

Titul:

Rasa:Zabrak

Původem z planety:Iridonia

Životopis před příchodem do chrámu: Celé mé dětství jsem prožil na své rodné planetě – Iridonia. Jelikož zde panují drsné životní podmínky, tak mne, stejně jako ostatní Zabračata, otec vychoval v mužného Zabraka, protože jen ti zde mohou přežít (my Zabrakové jsme známi tím, že lépe snášíme bolest, máme silně vyvinut čich a zrak). Měl jsem i bratra, ovšem ten nebyl dost silný pro výcvik a podle tradic musel zemřít… Můj otec byl v tomhle nekompromisní. Ve věku 8 let jsem se jednou potuloval po mém rodném městě, dostal jsem se do míst, kde jsem nikdy předtím nebyl. Zabloudil jsem do jedné chudé čtvrti, procházel ulicí, když v tom mne zastavil jakýsi tulák, celý zahalen v plášti s kápí…Ptal se mě, jestli bych nechtěl koupit světelný meč…Nevěděl jsem tehdy, k čemu taková věc slouží a i proto jsem užasl, když mi ho ten člověk ukázal. Líbil se mi a tak jsem ho hned od něj koupil, nechtěl za něj moc…(Teprve po několika letech, když jsem se dostal do styku s řádem rytířů Jedi, jsem se dověděl, že onen meč patřil jednomu z nejznámějších Zabraků historie, Sithskému válečníkovi jménem Darth Maul. Ten tulák jej prý našel při svém pobytu na Naboo, když byl ještě chlapcem…). Nyní jsem meč užíval spíše jako hračku, ale postupem času jsem zjstil, jak se používá a toužil po výcviku, jenž by mne seznámil s ovládáním této zbraně. Když mi bylo 12, odletěl jsem společně s pašeráky, kteří na naší planetě přistáli a dostal se až na Coruscant. Tam jsem o svůj meč přišel, když se ztratil v hlubinách jezera…
Jelikož jsem však toužil po tom, stát se rytířem Jedi, musel jsem si v rámci výcviku sestrojit svůj vlastní meč a protože jsem měl v hlavě každou část onoho meče Darth Maula, netrvalo dlouho a sestrojil jsem jeho věrnou kopii, tedy i s oboustrannou čepelí. Jen barva krystalu se změnila ve žlutou (stejně, jako je barva mých očí)…

Průběžný životopis v chrámu: V chrámu rytířů Jedi jsem se seznámil s rytířem Jedi Phatem
A on mě později představil mistrovi Romanovi. Projevil jsem touhu stát se rytířem Jedi a jelikož jsem prokázal odolnost, sílu a ctižádost, přijmul mne mistr do řádu jako Padawana a určil, že mým mistrem bude práve Phate, který mne už znal…













Světelný meč:Meč, jenž jsem si vyrobil, je velmi podobný tomu, jenž nosil Sithský lord Darth Maul.




Barva čepele: žlutá

Styl boje se světelným mečem: Při svém výcviku v chrámu jsem se naučil mnoho v boji s mečem, ale něco málo jsem už uměl i s dřívějška, na své rodné planetě jsem se učil s mečem, který kdysi patřil Darth Maulovi a technika oboustranného meče mi hodně pomáhá v boji. Zastávám spíše obranný styl, při kterém využívám dvě čepele, ale občas i jen jednu.

Specializace: Pro svůj vyvinutý čich a zrak jsem dobrý v pozorování a stopování…


Poznámky: kontakt RostaKala@seznam.cz

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“