Slolu Nehav-Stará REpublika,Nehav-Mandalorian Wars

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Slolu Nehav-Stará REpublika,Nehav-Mandalorian Wars

Příspěvek od Lukin013 »

Jméno:Slolu Nehav

Titul:učedník

Rasa:Člověk

Planeta narození:Corelia

Životopis před příchodem do řádu:Narodil se do chudé rodiny na Coronetu.Jeho otec byl Jedi,kterého ovšem vyhostili z řádu,neboť se zamiloval a oženil s matkou Slolu Nehava,chudou barmankou z Coruscantu.Poté se odstěhovali na Coronet kde se jim Slolu narodil.V jeho 4 letech však byli jeho rodiče zabiti námezním lovcem.Žil v sirotčinci,kde ho našel jeho budoucí mistr.Přivedl ho před Radu Jediů sídlící na Coruscantu,Rada ho schválila za padawana.

Barva čepele:zelená,modrá

Světelný meč:Dva jednoruční

Styl boje:Soresu,Ataru,Makashi

Schopnosti:Diplomacie,bitevní meditace,Boj světelným mečem,záblesky budoucnosti

Poznámky:Schopný diplomat,šermíř

Kontakt:ICQ nemám,e-mail:Lukin.Lukula@seznam.cz

Volba období:Stará Republika



Jméno:Nehav

Titul:Učedník

Rasa:Zabrak

Planeta narození:Tatooine

Životopis před příchodem do řádu:Narodil jsem se na Tatooine,na farmě poblýž Mos Espa.Jednou,to mi bylo 5 let,když na naši farmu zaútočli Tuskenové,blasterem jsem každého Tuskena střelil mezi oči na první pokus,tím jsem farmu zachránil.Mé matce to ale přišlo velice podivné.Nakonec to nechala být.Asi rok poté,jsem uviděl něco,co mi změnilo život,viděl jsem souboj Sitha a Jedie,a když už Sith natahoval ruku,že Jedie zastřelí,byl jsem k němu zády,ale viděl jsem všechno,zálekem jsem vytáhl blaster a naslepo vystřelil.Sith padl.Měl díru mezi očima.Jedi vstal a řekl:Viděl jsem,jak se výstřel otočil,tvá neomylná střelba je zapříčiněna tvou citlivostí k Síle.Zašli jsme domů,a onen jedi mě odvedl do enklávy na Dantooinu.

Barva čepele:Fialový

Světený meč:Zakřivený

Styl boje:Makashi,Soresu,Ataru

Schopnosti:Neomylná střelba,přitažení,odražení,oklamání mysli,bitevní meditace,záblesky budoucnosti,uzdravování

Poznámky:Výborný diplomat,nadaný šermíř,průměrný pilot.Na Tatooin nevzpomíná zrovna s radostí.

Kontakt: Lukin.Lukula@seznam.cz




Jméno:Ben Sleft-NR

Titul:Učedník

Rasa:Člověk

Planeta narození:Tatooine

Životopis před příchodem do řádu:Vyrůstal jsem na Tatooine ve městě Mos Eisly.Moje matka byla obchodnice s droidy,ale krátce potom,co jsem se narodil,ji odvedli k Huttům,kde ji popravili.Nechali ji sníst rancorem.Můj otec se mě ujal a vychovával mě.Museli jsme se skrývat.Nakonec Huttové přišli i na něj.To mi byly 2 roky.Otce uvěznili,ale on ve vězení spáchal sebevraždu.Skrýval jsem se,ale potom jsem viděl něco,co mi změnilo život.Jedi,který byl vhozen do arény s rancorem,rancora porazil,jenže než rancor zemřel,bodl jedie do zad.Vyskočil jsem a přiběhl k Jedimu.Ten mi řekl,že kvůli mě tady je.Že ze mě bude Jedi.Potom jsem se vkratl do tranportu na Yavin IV,a vyrazil na Akademii Jedi Luka Skywalkera.

Barva čepele:žlutý

Světelný meč:výcvikový,jednoruční

Styl boje:Shii-Cho

Schopnosti:Základní schopnosti Jedie,ještě na nízké úrovni,oklamání mysli

Poznámky:Dokáže se vkrádat do různých míst.Pomocí talentu na oklamání mysli.

Kontakt:Lukin.Lukula@seznam.cz

Volba období:Nová Republika
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“