Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Jméno: Afsen R. Nige

Titul: Padawan

Rasa: Twi'lek

Rok narození: 1BBY (období hry 20ABY)

Planeta narození: Transport CT: 14-021-F

Životopis postavy:
Moji rodiče utekli z Rylothu krátce před tím než jsem se narodil. Matka totiž nechtěla vychovávat dítě mezi podivíny s kapsami plnými Ryllu a všelijakého koření. Narodil jsem se cestou na Kuat, kde získal otec zaměstnání v místních loděnicích. Zde pracoval jako údržbář, já mu při tom mnohdy pomáhal a učil se novým věcem.
Při jedné údržbě jsme společně našli, v hromadě starých dílů, malého droida Prowler 1000. Přes to, že z něj zbyla pouze vrchní polovina, stačilo na spodní stranu navařit provizorní kryt, nahradit pár komponentů, upevnit nový blaster a byl provozu schopný. Použitelný zůstal ovšem spíše jako modernizované záznamové médium. Od té doby létá neustále se mnou .
Později se Otec vypracoval na kontrolora kvality produkovaných plavidel. Matka zůstala v domácnosti. O mnoho let později na tuto planetu přiletěl Rytíř Jedi, který si chtěl objednat novou loď. S tímto mužem jsem se poprvé setkal ve zdejší kantýně, když čekal na dodání dokladů k lodi. Ten můj malý plechový popleta do něj vletěl a vyrazil mu z ruky tác s jídlem. Hned jsem se pochopitelně za za droida omluvil. Rytíř Jedi ve mě vycítil nadání v síle a po krátké konverzaci mi nabídnul, že mě vezme na Yavin IV. Prý bych se mohl učit na Rytíře Jedi.
Přes počáteční nesouhlas rodičů mi dovolili odletět a vydat se svou vlastní cestou. Brzy jsem si postavil svůj světelný meč a můj droid Appi mi byl skvělým cvičným soupeřem. Možná roto jsem si jako první styl boje se světelným mečem vybral Soresu. Zanedlouho se bohužel z droida začalo kouřit a rozbil se. Začal jsem se tedy učit i styl Ataru. Nyní doufám, že jednou těch pár součástek do Appiho najdu... .

Barva čepele: Zelenomodrá

Světelný meč: Jeden jedno čepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, učím se zapojovat Ataru

Schopnosti: Odhození, Přitažení, Skok, Telekineze (částečně)

Schopnosti jako rytíř Jedi: Telekineze, Vír, Zrychlení, Zmatení, Léčení, Ochrana, Silové vylepšení, Ovlivnění, Vržení meče

Vzhled: Vysoký, šedozelená kůže, jeden Lekku mám od narození o 5cm kratší, na sobě nosím okrové roucho.
Appi: šedý s oranžovým pruhem na vrchu hlavy, vybaven blasterem, holo kamerou, mikrofonem, konektorem pro připojení k počítačům

Rozsah znalostí o SW: Stará a nová trilogie
Knihy: z období Nové republiky, série Nový řád Jedi
Seriály: The Clone Wars (všechny série)
Komiksy: Temné impérium a další na které si nevzpomínám
Hry: Jedi Outcast, Jedi Academy, KoTOR I a II

Odhadovaná častost hraní: Klidně jednou denně, občas týdenní pauzy (podle práce)

Kontakt: e-mail: belohoubek28@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Jedi Pablo Hol dne 06.8.2014 16:01:12, celkem upraveno 1 x.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Přihláška - Afsen R. Nige

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Upraven životopis :!:
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ok nevidím vážnejšie problémy až na pár drobností.

Nepochopil som farbu toho meča. Modrá alebo zelená? Modrozelená je hlúposť, takéto farebné kombinácie boli nanajvýš nezvyčajné nehovoriac o tom, že aj jednoduché farby okrem modrej, zelenej či červenej boli veľmi zriedkavé, nieto ešte nejaké tie hybridy ako si napísal ty - bol by som teda rád, keby si sa k tomu presnejšie vyjadril. Vyber si modrú, alebo zelenú.

Ďalej tie schopnosti ako rytier Jedi beriem skôr tak, že to sú tie, ktoré sa chceš časom naučiť a nie ktoré už ovládaš ako padawan, keďže ich rozsah je za hranicou porozumenia bežného padawana.

Inak sa mi páči ako si formuloval ten príbeh, mám rád, keď dostanem dostatočný priestor a ty si mi ho dal, za čo som ti vďačný ;-)

Výcvik bude bohužiaľ až v piatok/sobotu, keďže mi to čas inak nedovoľuje.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Myšleno jako zelená, jen lehce do modráho odstínu. Prostě to není čistě zelená.
Ano, schopnosti, které bych chtěl jednou umět.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ešte by som zo zaujímavosti rád vedel stredné meno tvojej postavy, ktoré sa skrýva za písmenkom R. :-)

Inak je všetko ok, výcvik očakávaj v priebehu dnešného večera najneskôr zajtra ráno ;-)

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Myslím, že to neví ani ta postava :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Afsen R. Nige [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ok výcvik založený ;-)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=4395
LOCK


Zamčeno

Zpět na „Nová republika“