Přihláška Ael Taff(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ael Taff
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 07.8.2013 13:26:48

Přihláška Ael Taff(Jordi Linx)

Příspěvek od Ael Taff »

Jméno: Ael Taff

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 14 ABY (období hry 33 ABY)

Planeta narození: Pendal

Životopis postavy: Výrůstal jsem na malé farmě, nedaleko velkého města na Planetě Pendal. Oblast byla často napadána různými gangy a piráty. Otec, Torun Taff, starši muž, práci neměl,
tak se aspoň snažil sjednotit blízké malé farmy proti napadajím banditům. Matka, Kaela Taff, se vyznala ve výrobě kožešin a měla v městě otevřený malý krámek. Ale moc peněz to nedalo. Když mi bylo asi pět, jedné deštivé noci, nám někdo zaklepal na dveře. Byli jsme překvapeni, protože jsme navštěvy moc nemívali. Otec otevřel a nějaký cizinec, promočený na kost, se zeptal otce, zda-li by mu na noc neposkytl noclech a že hned ráno zase odejde. Od první chvíle co mě uviděl, se na mne zvláště díval. Upřeně, jako by uvnitř mě samotného něco viděl. Bál jsem se. Ráno když jsem se probudil, cizinec už byl pryč, ale matka s otcem se tvařili velice smutně, bavit o tom se ale nechtěli. Uběhlo pár dní a při obědě někdo znova zaklepal. Otec otevřel a ve dveřích stál stejný cizinec. Vešel dovnitř, pohlédl na mě, pak na rodiče a zeptal se, jak se rozhodli. Otec pouze kývl hlavou na souhlas, poklekl ke mě a řekl, že je to pro moje dobro. Vysoká bytost, s hnědou kůží, hnědými oči, potetovaým obličejem zahalena obyčejným hnědým pláštěm, se na ke mě otočila a řekl ať se ničeho nebojím. Za pár dní už jsem byl na Akademii Jedi na Yavinu 4 a já tehdy vše pochopil. Chtělo se mi začít plakat.

Barva čepele: Tmavá modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč.

Styl boje se světelným mečem: Soresu, pak Ataru (kdyz nejde Vapaad)

Schopnosti: Jump, Force push a pull, zaklady s Lightsaber throw (většinu svého času volného času trávím meditací a studiem různých bojových stylů a forem)

Schopnosti jako rytíř Jedi: Force speed, Force Absorb, Telekinesis, Force choke, Force lighting a Force Healing

Vzhled: zrhuba 180cm vysoký sportovní postavy, volně rozpuštěné hnědé rovné vlasy, dlouhé po ramena, s modrozelenýma očima, po obvodu levého zápěstí vytetované dvě řady černých vlnek, stydlivý, nemluvný, impulzivní

Znalostí o SW: Stará a Nová filmová trilogie, seriál Clone Wars (první 4 série), Knihy SW od vyd. Egmont od začátku (Darth Bane) až po Thrawnova trilogie 1: Dědic impéria (krom Trilogie o Hanu Solovi). Základní informace o
událostech následujících dál v příbezích (vyčtených z několika různých fór). Komisk Star Wars vyd. Egmont. Hry KoTR I, II, MMO The Old Republic. JK II: Outcast, JK Academy a jěště dalších x her (X-wing Alliance, T-figther, Empier at War,...)

Čas hraní: 2-4t týdně

Kontakt: skype - ithurielcz, icq - 309963669, mail - jedm@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Ael Taff dne 08.8.2013 21:17:01, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím, kouknul jsem se na tvoji přihlášku a musím poznamenat, že má stále několik bodů, které by bylo potřeba odladit a uvést na správnou míru. Nuže -

Životopis by byl v pořádku až na jednu věc - a to, že tě dotyčný odvedl na Dantooine, cca v roce 7 ABY. Nejenom, že v té době na Dantooine enkláva nebyla v provozu, ale tak nějak nefungoval ani Řád Jedi. Jeho obnovu začal Luke Skywalker až někdy v 11 ABY, zatímco starý Řád padl v 19 BBY. Takže zde nesedí datum a místo.

Něco víc ti může napovědět náš lokální článek v Archivech:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =10&t=2385

pro přehled o více událostech od "počátku" se můžeš podívat sem:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=2424

Plus mi přijde divné, že by se o tom s tvou postavou rodiče ani nebavili či na to neoptali. Řád Jedi nijak výrazně násilně děti nebral a bylo mnoho těch, kteří se do Řádu nikdy nedostali byť mohli.

Co se týká schopností - Force Destruction neboli Zničení, Force Choke - Škrcení a Force Lightning nebo-li blesky je schopnost temné strany, jen upozorňuji, že Jediové by tyto neměli užívat a pokud ano, tak je někde problém.
Kdybys hledal alternativy - tak zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=1667

Jinak je vše ostatní ok. Kdybys potřeboval s něčím pomoci, tak se zeptej - pokud rovnou upravíš, tak to sem dej vědět novým příspěvkem a pak uvidíme, co dál :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ael Taff
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 07.8.2013 13:26:48

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Ael Taff »

Ahoj,

Enklava na Dantoine...to se omlouvám, ale ty časy události nějak moc neovládám, ale rád bych si to teda upravil tak, aby mi to pasovalo nějak těsně po vzniku enklávy (tak rok, dva)

Co se týče o těch rodičích...na fóru jsem se dočetl, že čím víc se toho napíše tím lip se potom nějak určuje třeba směr příběhu.
Tady by to možná trošku chtělo vysvětlit...uvažoval jsem tak, že tím, že se mě nezeptali jestli chci jít nebo ne a jak uzavíram životopis větou "Chtělo se mi začít plakat", takže by se to dalo chápat jako, nesouhlas, ale v myslich rodičů, to je možná dobrá cesta za "lepším životem" a pak by se to dalo třeba i zakomponovat do příběhu jako střet kdy me rodiče poslali a já nechtěl. A svádět třeba při nějaké misi svůj vlastní vnitřní boj.

Ale pokud by to nešlo dobře do příběhu, tak to změním.

A co se týče schopností. První nápad byl spojený s těma rodiči...takže jakoby stanu se jedim, ale s nějakými vnitřními duchy a boji. Jako vykonávat dobro, obětovat první poslední, ale trošku jinými způsoby než říka kodex. Několik takových jediů bylo a dokázali to udržet na hraně.

Ale opět, pokud by to nepasovalo do příběhu, změním.

Jinak co se týče toho roku, tak jenom editnu ten první příspěvek (jestli to nevadí).

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Jordi Linx »

Koukám, že už jsi pár věcí upravil - datum už jen posun kupředu, ale možná bych pořád ještě zvážil korekci. Možná jsem mohl být specifičtější již v minulém příspěvku, ale tam jsem si nebyl jist, jestli sis nespletl období.

Pokud bys chtěl začít výcvik jako pěti-šesti letý, tak by to ještě v roce 13 ABY mohl být docela problém. (rozen 8ABY +5 = 13) Tehdy Luke cvičil starší studenty, nejmladší teenageři, kteří v tomto věku přicházeli. Oficiální ročník juniorky byl až někdy 22 ABY a tehdy se jednalo o smíšenou skupinu od 9let výš. Promiň, že to takhle komplikuji, ale takhle si to vymysleli autoři knížek a musí se připustit, že obnova Řádu se nedá provést za pět let :) Tudíž bych tě chtěl požádat o zvážení "další" korekce data.

Dál jen připomenu, že tato věková kategorie byli při Yuuzhan Vongských válkách pozdní teenageři až skoro dospělí a taky se dočkali akce. (mám dojem, že k Vongům to cca směřuješ)

Pokud jsi to takhle s rodiči ospravedlnil, tak to beru a naopak chválím - klidně jsi však mohl připsat, že ti to nebylo řečeno, ale rodiče byli přesvědčeni, že konají dobře. Záleželo by pak na tvé postavě, jak by sis to u ní uhlídal.

Plus se kdyžtak ještě mrkni na tvé schopnosti, jak jsem zmiňoval, nicméně neberu to jako nutnou podmínku. A protože to vypadá na rozumnou domluvu, tak ti rovnou zadám povinný test znalostí pravidel fóra, abychom to celé sfoukli rychleji :)

Test:
Otázka 1. : Je přípustné, aby běžný hráč fóra doplňoval archivy?

Otázka 2.: Jaká je přípustná délka podpisu hráče? (lze nastavit v nastavení a přidává se ke každému hráčovu příspěvku)

Otázka 3.: Kolik postav může hráč mít v jednom období?

Uprav následující příspěvek do správného tvaru:

Fondor, Dok 14:
Rozhlížela jsem se všude okolo, ale můj nápadník nikdy. Celé se to mi zdálo divné už od počátku, ale dát si dostavení v loděnici na Fondoru bylo vrcholem.
Jakého vola jsem si to zase nabrnkla,
zamyslela jsem se, zatímco se čekání stále protahovalo. Podle přibližného popisu to měl být docela fešák, ale stejně jsem z toho měla divný pocit. Přicházející nervozita se přeměnila v netrpělivé překráčení sem a tam a pravidelné kontrolování chronometru. Byla jsem tu dost brzo na to, abych měla důvod se strachovat, nicméně na první schůzku by se vždy mělo chodit včas.
Ahoj kotě, jseš tu brzo,
vyrušil mě čerstvě příchozí, který vůbec nevypadal jako muž na fotce. Vlastně vypadal ještě o dost lépe a svitla mi naděje, že by to přeci jen nemusel být tak špatný večer.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ael Taff
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 07.8.2013 13:26:48

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Ael Taff »

Jj Yuuzhan Vongské války by byly super

Jinak editovat jsem čas, zkusil jsem ten životopis a v Síle jsem změnil Force Destruction na Force Healing.

Test:

1) Pouze se souhlasem administrátora

2) Nesmí překročit 300znaků

3) Každém období pouze jednu postavu

Opravený test

Fondor, Dok 14:

Rozhlížela jsem se všude okolo, ale můj nápadník nikde. Celé se to mi zdálo divné už od počátku, ale dát si dostavení v loděnici na Fondoru bylo vrcholem.
Jakého vola jsem si to zase nabrnkla,
zamyslela jsem se, zatímco se čekání stále protahovalo. Podle přibližného popisu to měl být docela fešák, ale stejně jsem z toho měla divný pocit. Přicházející nervozita se přeměnila v netrpělivé překráčení sem a tam a pravidelné kontrolování chronometru. Byla jsem tu dost brzo na to, abych měla důvod se strachovat, nicméně na první schůzku by se vždy mělo chodit včas.
Ahoj kotě, jseš tu brzo,
vyrušil mě čerstvě příchozí, který vůbec nevypadal jako muž na fotce. Vlastně vypadal ještě o dost lépe a svitla mi naděje, že by to přeci jen nemusel být tak špatný večer.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Jordi Linx »

Test v pořádku, to ostatní také - takže tohle považujme za vyřízené. Nuže během zítřka můžeš očekávat založení výcviku, jen bych se ještě optal v kolika letech bys chtěl hrát?

Můj obvyklý postup pro výcvik je období blížící se konci padawanství, aby pak mise postava absolvovala už jako rytíř. Přesto tady bývajíc výjimky a někteří začínají hrát v dřívějším věku :) Máš tedy možnost ovlivnit tradici, jinak se můžeš těšit na sklonek svých padawanských let.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ael Taff
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 07.8.2013 13:26:48

Re: Přihláška Ael Taff

Příspěvek od Ael Taff »

Díky :)

Myslím, že sklonek padawanských let mi bude zcela vyhovovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Ael Taff(Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Promiň, že jsem nezahájil včera, ale sociální povinnosti mi to neočekávaně narušily :D
Nicméně výcvik jsem ti již zahájil a můžeš v něm pokračovat zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =18&t=4118

Jinak bych ti také rád připomenul, že na fóru je množství další aktivit, kam se můžeš zapojit(ať se jedná o různé diskuze), nebo do některých projektů. Jen si případně pohlídej pravidla, pokud jsou u některých projektů nastavena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“