Dash Steel (Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Dash Steel (Shisco)

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno: Dash Steel

Povolání:Stíhací pilot/Nová republika

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Rok narození: 6 ABY

Planeta narození: Bpfassh

Životopis postavy:
Dash pochází z Bpfasshe, kde se narodil do rodiny člena Bpfasshských ozbrojených sil a místní učitelky historie. Ovšem spokojená rodina netrvala dlouho. Když byly Dashovi tři roky na Bpfassh zaútočily síly velkoadmirála Thrawna a jeho otec jako člen ozbrojených sil ve své stíhačce letěl do boje proti Imperiálním stíhačům a křižníkům. Po tomto masakru kdy Imperiálové přeorali Bpfassh a obranné síly Bpfasshe zredukovali o značný počet stíhaček a velkých lodí, už Dashův otec nebyl nikdy jako dřív. Měl to štěstí, že to přežil, ale jeho eskadra byla zmasakrovaná. Což se ho dotklo asi nejvíce, ale ani stav zbytku jednotek mu nepřidal. Začal pít a byl čím dál agresivnější na svou ženu i malého Dashe. V této době se jeho rodiče rozvedli a Dash s matkou se odstěhovali na skoro druhou stranu planety, aby mu byli co nejdále. Dash podědil většinu vlastností jako zodpovědnost, inteligenci, mírnost a další po své matce, ale má i jednu hlavní po otci. Lásku k létání. Vždy když mohl sledoval jak létají místní stíhače, speedry, swoopy a zajímal se o ně. V 17 letech nastoupil i přes protesty matky do ozbrojených sil Bpfasshe. Ovšem doma za to zažíval silný psychický nátlak od matky, která nechtěla, aby následoval příkladu svého otce a tak se odstěhoval z domova. Dva roky létal na Bpfasshi, ale když začala v roce 25 ABY válka s Yuuzhan Vongy, přihlásil se jako pilot pro Novou republiku.

Hlavní zbraň: DL-18 blaster pistol

Záložní zbraň: Vibrodýka

Styl boje: V kokpitu stíhačky se snaží spíše vybírat si cíle, které ví že trefí a ne že se nahorko nacpe mezi kupu nepřátel a pak uvidí co z toho vzejde. Když může snaží se hlavně krýt svoje letku, asi je to mentální poznamenání od otce. Vždy ať je co je poslechne rozkazy velitele letky. Když je ale nohama na zemi, moc se nikam nežene a radši než pistolí se snaží konflikty řešit slovy.

Schopnosti: Pilotování stíhaček a frachťáků, znalý mechanik a poměrně ucházející střelec z blasterové pistole.

Vzhled: Dash je relativně malý, má svých 168cm. Tmavě černé vlasy, střižené nakrátko. Postavou není silný, ale ani tlustý, prostě akorát. Když by jste se mu podívali do obličeje vidíte hnědé oči a nos, který vypadá jako přeražený.

Rozsah znalostí o SW: Filmy 1-6, seriál Clone Wars, seriál The Clone Wars, všechny knížky o SW, které doposud vyšli v češtině(např. Trilogie o Hanu Solovi, Thrawnova trilogie, období Vongů atd...), Hry SW: EaW plus datáč, Battlefront I + II, Jedi Academy, Republic Comando....co dál nevím, ale myslím, že moje znalosti budou pro daný žánr dostačující :D:D

Odhadovaná častost hraní: Já to vidím tak jednou dvakrát či třikrát týdně

Kontakt: PM popřípadě icq 382300722
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

S přihláškou zatím nevidím problém a výcvik už jsem začal psát předtím. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale mám teď období, kdy bojuji se svými vnitřními démony a se školou.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=18&t=3823
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nová republika“