Přihláška Luko Palou (Jedi Pablo Hol) /EW/

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Přihláška Luko Palou (Jedi Pablo Hol) /EW/

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Jméno: Luko Palou

Titul:
Padawan

Rasa: Člověk

Věk: 17

Planeta narození:
Fresia

Životopis postavy: Narodil jsem se na planetě Fresia, na které pracovaly mojí rodiče, protože je sem před deseti lety přivedla společnost Incom Corporation, jako otroky aby tu vyráběli Nákladní lodě v jedné ze zdejších továren. V mích pěti letech sem přiletěl Jedi, který vezl zásoby na akademii ale mněl závadu na svoji lodi. Zavedl ji sem, protože věděl že je tu kromně výroby také opravují. Jednoho dne při čekání na opravu zašel na prohlídku tamnější výroby. Při své prohlídce narazil na mého otce, vím že jsem tam byl sním, díky tomu ve mně Jedi ucítil velké nadání v síle. Řekl mému otci že by mně chtěl vzít do učení, souhlasil s tím, ovšem společnost by se mně jen tak vzdát nechtěa a tak Rytíř Jedi zašel k řediteli aby mně mohl odkoupit, po dlouhé diskusi svolil a já jsem mohl po opravě lodí odletět s mím budoucím mistrem. Přivedl mně do akademie kde mně začal učit využívat sílu. Pár let sem neměl moc velký kontakt s ostatními žáky, protože mi nerozuměli a brali mně za poněkud výstředního. Z tohoto důvodu sem se mohl soustředit na meditace, boj s mečem a prozkoumávání archívů abych se naučil více o historii řádu i o lordech ze Sith.

Barva čepele: tmavěmodrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Ataru, zlepšování obrany pomocí Soresu

Schopnosti: Hýbání středně těžkými předměty, přitahování a odrážení, vysoké skoky.

Schopnosti jako rytíř Jedi: Bitevní meditace, předvídání, vír, léčení, ovlivnění, přesvědčení, zrychlení, ochrana.

Poznámky: vysoký, hnědé vlasy, modré oči, klidný a vyrovnaný

Rozsah znalostí o SW: Stará a Nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, znalost kodexu, hry KoTOR I a KoTOR II, sw: Jedi Outcast, Jedi Academi,...

Kontakt: tel. 608272532 BELOHOUBEK28@seznam.cz

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, nyní už je to o mnoho lepší!

To, že Tě Jedi našel v pěti letech, vzal od rodiny atd. se spíše praktikovalo za Staré Republiky, teď už bylo běžné, že studenti na Akademii (předpokládám, že Tě zavedl na Yavin IV.) přicházeli v 15-20 letech...

Jinak je přihlášku v podstatě kompletně v pořádku, přejdeme na test + opravu textu:

1) Který boj se sv. mečem se ze začátku nepovoluje (je příliš složitý na padawana)?
2) Můžu si do profilovém podpisu napsat "kofola.cz - nejlepší stránky o Kofole"?
3) Jakou hodnost získá hráč, když vyhraje např. literární soutěž?

Uprav dle pravidel:

Vorzyd V., továrna

Toran se otočil ke svému příteli a třebaže měl plné ruce práce, zavtipkoval: Ty, Ulibane, jak jsi daleko s tou slečnou, kterou jsme včera potkali v baru? Je to kočka, to jo!
Uliban ale nesdílel jeho nadšení. Pro něj bylo nesmírně těžké seznámit se se ženou, když byla očividně z vyšších vrstev. Navíc věděl, že po ní jede jeden imperiální důstojník.
No jo, chystám se jí pozvat na rande! odvětil Uliban, aby umlčel svého kamaráda. To víš, Tobě tak budu něco vyprávět... napadlo ho, když se začal věnovat opět své práci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

jo, na Yavin IV a poprosil bych kdybych moch být zasazen do událostí okolo stoupenců Ragnose. (Tavion)

1) Tak tohle nevím jistě ale předpokládám že Vaapad, jelikož je pro padawana nebezpečný v tom že by asi mohl rychle skončit na Sithské akademii :-) (řek bych já).

2) ne, pouze v poli na odkaz nebo když to povolí administrátor

3) Force Writer

Vorzyd V., továrna

Toran se otočil ke svému příteli a třebaže měl plné ruce práce, zavtipkoval:
Ty, Ulibane, jak jsi daleko s tou slečnou, kterou jsme včera potkali v baru? Je to kočka, to jo!
Uliban ale nesdílel jeho nadšení. Pro něj bylo nesmírně těžké seznámit se se ženou, když byla očividně z vyšších vrstev. Navíc věděl, že po ní jede jeden imperiální důstojník.
No jo, chystám se jí pozvat na rande! odvětil Uliban, aby umlčel svého kamaráda. To víš, Tobě tak budu něco vyprávět... napadlo ho, když se začal věnovat opět své práci.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, nemám námitek k testu, i úprava textu dopadla dobře - výcvik založím ještě dnes! ;-)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=51293#51293
- zde nalezneš svůj výcvik.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“