Mike Stalker (East)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Mike Stalker (East)

Příspěvek od Mike Stalker »

Jméno: Mike Stalker

Titul:
Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dantooine

Životopis postavy: Mike Stalker žil do svých 4 let se svými rodiči v Garangu. Otec měl servis kluzáků a lodí. Matka byla se svým synem doma. Během napadení Dantooine Yuuzhanem Vongem, byl otcův servis často velmi vytížen, jak ze strany republikové armády, tak ze strany rytířů Jedi.
Během jedné takové návštěvy si jeden z rytířů všiml jeho citu pro Sílu.
Odletěl tedy s Jedim, který jej předvedl Řádu. Mike byl přijat.
S tímto příběhem vyprávěným od jiných Jedi Mike vyrůstal. Spolu se svým nejlepším přítelem Johnem.
John se vždy za Mike postavil, když s Theekem (původem ze Shili) řešili spory. Ovšem Theek měl vždy přesilu.
Tyto dětské hrátky skončily, potom co byli všichni tři povýšeni na Padawany. Sice byli spolubojovníci, ale stále byli velcí oponenti.
Také byl rozdíl v tom, že se už tak často nestýkali. Každý cestoval se svým mistrem. Každý také neměl čas na zábavu, ve svém volném čase trénovali, aby se stali silnějšími než ostatní.
Mike se specializoval na svou rychlost a obratnost.

Známé osoby vypsány v životopisu:
John – Člověk, tmavší barvy pleti. Mike se s ním setkal hned první den mezi Jedi. Oba byli přijati ve stejný den a jejich mistrové se spolu velmi znali. Takže když se spolu zastavili, aby si popovídali, tak mezi mladými slovo dalo slovo a přátelství bylo na světě.

Theek – Togrutan. Mike ho poprvé potkal na přednáškách. Kdykoliv se Mike na něco zeptal, Theek ho shazoval. Togské zapříčinilo jejich nadcházející spory.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Ataru, Soresu

Schopnosti: Vycítění síly, skoky, odtláčení

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : léčení, odražení, silové vylepšení, levitace

Poznámky: Velmi ctižádostivý mladík. Na člověka je o něco menší, ovšem je také lehčí. Má na krátko střižené rozcuchané vlasy dozdobené padawanským copánkem. Stále se snaží být lepší než všichni ostatní, za jakoukoliv cenu.

Kontakt: 428246506, e-mail: Michal.Kozubik@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Mike Stalker dne 25.5.2010 18:14:06, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ahoj. Rád převezmu Tvou přihlášku. Nejdříve ale bude třeba trochu ji editovat:

Předně životopis - přihlášku jsi si hodil do období NR, ale tehdy už neexistoval Chrám Jedi na Coruscantu, nejvyšší Rada atd. Takže si nejprve rozhodni, kam chceš svého Jediho umístit, zda do Staré, či Nové Republiky...

Pravopis - dávej si pozor na psaní malých (velkých) písmen a ať ti neskáčou písmenka (Jihn - John)

Vysvětlení - kdo byl John, Theek...? Trochu přibliž a nastiň, kdo jsou, jak jsi se s nimi poznal atd.

Takže to je prozatím vše. Uprav si to a budeme pokračovat. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

a ty dva nastínit tak, aby se s nimi dalo dále pracovat jako s NPC, nebo jen pospat kde kdy, jak?

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Úplně postačí, když budu vědět, o koho se jedná, protože v živoťáku to nemáš popsáno... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

dobře vrhnu se na to

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

jen se chci zeptat kolik můžu mít schopností Síly, na forku jsem to nikde nenašel

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Tak životopis už vypadá líp. Otázka schopností v Síle: Není žádné omezení, ale pamatuj, že jsi mladší a padawan, čili schopnosti se budou teprvy vyvíjet při výcviku... ;)

Pokud již nemáš další otázky, jdeme dál... (test a následně založení výcviku)
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 25.5.2010 19:03:53, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

zatím žádné dotazy nemám, přinejhorším napíšu do SB popřípadě PM

k tomu výcviku oředem upozorňuji, že nebudu u počítače od středy do pátku

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

A nakonec test z pravidel a úprava textu:

1) Jak dlouhá neaktivita vede ke smazání hráčova účtu?

2) Co nesmí obsahovat podpis hráče? (popisek pod čarou v každém hráčově příspěvku)

3) Kdy si může hráč založit víc, jak jednu postavu?

uprav text do správné podoby:

Cato Neimoidia
Lott Dod mlčky pozoroval droidí armádu, kterak nastoupila do řad před ním a místokrálem. Popravdě pochyboval o úspěchu celé akce, ale před Gunrayem nedal nic najevo. Kéž by věděl, že se žene do záhuby... pomyslel si, když přišel místokrál. Spíše přiletěl na svém mechnokřesle.
No, senátore, také na vás dělá dojem síla naší armády? pronesl Nute Gunray a pohledem přejížděl řady plechového vojska.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Mike Stalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 32
Registrován: 23.5.2010 18:47:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Stalker »

East.Wood píše:A nakonec test z pravidel a úprava textu:

1) Jak dlouhá neaktivita vede ke smazání hráčova účtu?

2) Co nesmí obsahovat podpis hráče? (popisek pod čarou v každém hráčově příspěvku)

3) Kdy si může hráč založit víc, jak jednu postavu?

uprav text do správné podoby:

Cato Neimoidia
Lott Dod mlčky pozoroval droidí armádu, kterak nastoupila do řad před ním a místokrálem. Popravdě pochyboval o úspěchu celé akce, ale před Gunrayem nedal nic najevo. Kéž by věděl, že se žene do záhuby... pomyslel si, když přišel místokrál. Spíše přiletěl na svém mechnokřesle.
No, senátore, také na vás dělá dojem síla naší armády? pronesl Nute Gunray a pohledem přejížděl řady plechového vojska.
1) Neohlášená neativita delší než 1 měsíc

2)Nesmí obsahovat reklamu, či odkazy na jiná fóra či weby

3)V jednom období si nesmí založit více než jednu postavu. V jiném období po domluvě s adminem, nebo po dokončení výcviku

Cato Neimoidia
Lott Dod mlčky pozoroval droidí armádu, kterak nastoupila do řad před ním a místokrálem. Popravdě pochyboval o úspěchu celé akce, ale před Gunrayem nedal nic najevo. Kéž by věděl, že se žene do záhuby... pomyslel si, když přišel místokrál. Spíše přiletěl na svém mechnokřesle.
No, senátore, také na vás dělá dojem síla naší armády? pronesl Nute Gunray a pohledem přejížděl řady plechového vojska.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výborně, vše v pořádku, dnes započne Tvůj výcvik ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Zde je odkaz na výcvik, uzamykám přihlášku!

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=44075#44075
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“