Prihláška Anakin Vandar (R.O.F.L)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Prihláška Anakin Vandar (R.O.F.L)

Příspěvek od Jazen »

Meno: Anakin Vandar

Titul: Padawan

Rasa: Človek

Planeta narodenia: neznáma

Životopis pred príchodom postavy do rádu: Narodil som sa nevedno kde, totižto našli ma ako malé batoľa v skladisku malej prepravnej lode smerujúcej na Nar Shaddaa. Prisvojil si ma za svojeho mladý technik a opravár, ktorý ma aj našiel. Vyrastal som s ním na Nar Shaddaa. Rástol som v chudobných pomeroch. Väčšinu času som strávil v dielni so svojim otcom. Keď raz jedného dňa môjho opatrovníka zabil nespokojný zákazník. Tak som sa musel začať starať sám od seba. Vypomáhal som v dieľnach a doma som sám opravoval rôzne malé haraburdy. Mal som 15 rokov. Raz som sa dopočul o nelegálnych závodoch Swoop Race. Minul som polovicu svojich úspor za štartovné. Svoje prvé preteky som dokončil na druhom mieste. Takto sa začala moja kariéra závodníka. Lenže pri ďalšom závode som stroskotal a ešte k tomu ma aj okradli. Zostalo mi akurát tak na obživu. Začal som kradnúť. Ako vreckárovi sa mi docela darilo chodil som okrádať ľudí do barov. Jedného dňa som pri mojej akcii som zazrel jednému hosťovi na opasku visieť krásnu lesklú vec. Nevedel som čo to je, tak som sa rozhodol, že ju ukradnem. Už som ju skoro mal, len čo som sa blížil rukou k opasku hneď ma ten chlap chytil za ruku. Nevedel som ako je to možné. Predstavil sa ako Kyle Katarn. Pri tom ako ma držal za ruku vo mne vycítil silu. Povedal mi, že ak budem chcieť zobere ma do akadémie Jedi, že mám dobrú šancu stať sa Jedi. Neodmietol som aj tak som nemal kam ísť. Tak som s ním odletel na Yavin 4. Kde som sa začal zaúčať do tajov Sily.

Farba čepele: Modrá

Svetelný meč: Jeden jednočepelový meč

Štýl boja so svetelným mečom: Ataru, Djem So

Schopnosti: vysoké skoky, zdvíhanie predmetov

Schopnosti ako rytier jedi: vlna, ovládnutie mysli, electric judgement, vylepšienie schopností vysoké skoky, zdvíhanie predmetov

Poznámky: Priemerne vysoký(183cm),váha 70kg, chudá postava, blond vlasy, modré oči, schopný pilot, rýchlo sa učí

KONTAKT: ICQ 191 700 727 , email v profile

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tak přihláška vypadá relativně v pořádku, žádné hrubky jsme si nevšiml, měl bych ale jednu výhradu, nebo spíš poznámku - na Djem So je třeba mít lepší fyzičku, což je ale v rozporu s tvou poznámkou chudá postava (pokud jsem to dobře pochopil). Nijak zvlášť na tom abys to pozměnil netrvám, jak říkám, je to jen poznámka.

Testík z pravidel:

1. Kolik můžeš mít na Akademii PROFILů?

2. Je povoleno odkazovat na jiná fóra?

3. Kolik můžeš mít postav v jednom období?

4. Převeď text do správného tvaru:

Vesmír

Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaká loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Ale ja som to myslel tak tu chudú postavu, že zase nie je obézny, nie že by bol kosť a koža :)

1. len jeden
2. nie je povolené odkazovať na iné weby, výnimku može udelit admin
3. len jednu
4.

Vesmír:

Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaká loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jasně, chápu, má chyba ;) Každopádně test máš v pořádku, takže ti dneska nebo zítra vytvořím výcvik.

Kdybys chtěl aby se odehrával? (Několik let před Yuuzhan Vongskýma válkama, těsně před YV, během nich, po nich ap.)
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Obdobie pred YV približne krátko potom ako Luke založil akadémiu na Yavine.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

sakra, právě toto období nesnáším ;) Mno vynasnažím se.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Ja to myslím to obdobie niečo ako Jedi Academy :D

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

jj já vím které myslíš... Zítra ti založím výcvik (nebo se o to alespoň pokusím)
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

ok...dik :P

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“