Ben Osenath (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Ben Osenath (GD)

Příspěvekod MrTukan » 20.10.2009 14:28:49

Jméno: Ben Osenath

Titul: Námezdní lovec

Rasa: Člověk

Věk: 30

Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis: Jediný syn námezdního lovce Geretha Osenatha. Ben byl vychován pouze svým otcem, protože jeho matka zemřela již při porodu. Otec pracoval jako námezdní lovec v celém huttském prostoru a byl celkem dobrý. Jeho jméno bylo známo mezi mnho huttskými vůdci, kteří jeho služby rádi využívali. Ben stále cestoval s ním a učil se tak "řemeslu" i komunikaci se "zadavateli" práce, kteří byli dost často daleko nebezpečnější než samotná lovená kořist. Tak čas poklidně ubíhal, Ben stárl a postupem času začal již zcela regulérně s otcem pracovat. Při jedné takové těžší zakázce však byl Gereth těžce zraněn a následně zemřel.

Ben ještě chvíli po jeho smrti "pracoval" v huttském prostoru, ale postupem času se rozhodl, že chce poznat celou galaxii a s jeho profesí to nebyl problém. Cestoval tedy po galaxii a pracoval tak, jak uměl. Nestaral se o politiku, bylo mu jedno, pro koho zabíjel, důležité pro něj vždy byly kredity a jeho čest. Po několika letech již procestoval velkou část galaxie, poznal nespočet žen a kantýn, kde se setkával s takovými jako byl on sám. Ben byl však od smrti otce samotář, a tak nikdy nesháněl společníka. bylo mu dobře samotnému, tak jak si žil.

Loď: Z-95 Headhunter - stíhač s úpravou pro lety hyperprostorem (stará rezavá loď, která měla svá nejlepší léta již dávno za sebou. Ben se pokaždé diví, když se při vstupu do hyperprostoru nerozpadne. - Touží po nové a kvalitní lodi, která by měla víc než jedno místo.)

Výbava:
Zbroj námezdního lovce (neomezující pohyb, lehká, ochranná
2krát WESTAR-34
DC-15x Odstřelovací puška
ZX Miniaturizovaný Plamenný Projektor (zabudovaný do brnění)
Vibromeč
Dýka

Výbušniny:
Několik výbušninových balíků
Několik tepelných detonátorů

Styl boje: Rozvážný - Pokaždé si zmapuje dobře terén a bojuje nejvhodnějším způsobem, kterým to za dané situace jde. (Nijak zvlášť nepreferuje dalekonosné zbraně před chladnými a naopak. Pokud si to situace žádá, nedělá mu problém cíl zneškodniit ostřelovací puškou nebo výbušninou.

Schopnosti:Dobrá intuice, vynikající zacházení s rozličnými zbraněmy jak na dálku tak i na blízkost, dobrý v užívání výbušnin. Pouze průměrný mechanik a pilot - radši je na pevné zemi, než ve vesmíru. Příliš si nerozumí s počítači - preferuje sílu.

Poznámky: Průměrně vysoký, urostlý, stále zahalený ve zbroji. Krátké blond vlasy a modré oči, které zdědil po matce. Zásadový (dodržuje pouze vlastní zásady), ctižádostivý, sebevědomý, rozumný a přemýšlivý. Kliďas. Velice perverzní ať už se týká jeho práce (zvláště, když si s mrtvolou zabitou nablízko následně může ještě pohrát) nebo i při zábavě, které není nikdy dost zvláště pak, když musí prchat před rozzlobenými pasáky atd. Za příslušný obnos peněz udělá takřka cokoli.

Kontakt: QIP 334 686 615
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2746
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz

Zpět na Nová republika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron