přihláška - East Wood (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

přihláška - East Wood (GD)

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: East Wood

Titul: Padawan

Rasa: Zabrak

Původem z planety: Iridonia

Životopis před příchodem na Akademii:
Celé mé dětství jsem prožil na své rodné planetě – Iridonii. Jelikož zde panují drsné životní podmínky, tak mne, stejně jako ostatní děti, otec vychoval v mužného Zabraka, protože jen ti zde mohou přežít (my Zabrakové jsme známi tím, že lépe snášíme bolest, máme silně vyvynut čich a zrak). Měl jsem i bratra, ovšem ten nebyl dost silný pro výcvik a podle tradic musel zemřít… Můj otec byl v tomhle nekompromisní. Zhruba ve 2 letech života se u mě poprvé objevily známky Síly - měl jsem vidiny a silnou intuici, ale tehdy jsem tomu věnoval jen málo pozornosti a přičítal to zvýšeným vnímáním naší rasy... Jednou jsem se potuloval po mém rodném městě a dostal se do míst, kde jsem nikdy předtím nebyl. Zabloudil jsem do jedné chudé čtvrti, procházel ulicí, když v tom mne zastavil jakýsi tulák, celý zahalen v plášti s kápí… Ptal se mě, jestli bych nechtěl koupit světelný meč… Nevěděl jsem tehdy, k čemu taková věc slouží a i proto jsem užasl, když mi ho ten člověk ukázal. Líbil se mi a tak jsem byl rozhodnut meč od něj získat. Jaké však bylo mé překvapení, když mi jej podal se slovy: „Zdá se, že se Ti bude v budoucnu hodit...“ (Teprve po několika letech, když jsem se dostal do styku s řádem rytířů Jedi, jsem se dověděl, že onen meč patřil jednomu z nejznámějších Zabraků historie, Sithskému válečníkovi jménem Darth Maul. Ten tulák jej prý našel při svém pobytu na Naboo, když byl ještě chlapcem…). Nyní jsem meč užíval spíše jako hračku, ale postupem času jsem zjstil, jak se používá a toužil po výcviku, jenž by mne seznámil s ovládáním této zbraně. Když mi bylo 7 let, odletěl jsem společně s pašeráky, kteří na naší planetě přistáli a dostal se až na Coruscant. Tam jsem o svůj meč přišel, když se ztratil v hlubinách jezera… Zde, v místních archivech jsem se také dozvěděl o historii města, o bývalém Chrámu rytířů Jedi, o mistrech Eeth Kothovi a Agenu Kolarovi a po načerpání těchto a mnohých dalších informací z historie jsem měl jasno - chci se stát rytířem Jedi a ochraňovat mír galaxie!

Světelný meč: jednoduchý jednočepelový meč

Barva čepele: žlutá

Styl boje se světelným mečem: chci se naučit Juyo/Vaapad

Schopnosti: Pro svůj vyvinutý čich a zrak jsem dobrý v pozorování a stopování…

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... : Obdivuji čerpání síly z živých bytostí…

Poznámky: Jsem občas divoké, prchlivé povahy, stejně jako většina Zabraků, ovšem nechybí mi i smysl pro humor… Nejčastěji chodím v dlouhém hávu tmavé barvy. Můj oblyčej zdobí podobná tetování, jaké používal Darth Maul, ovšem ty mé jsou bílé barvy…

Kontakt: icq – 193869037, mail – RostaKala@seznam.cz

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Takže... čeká nás přijímací řízení aneb zkouška pravidel a trošku toho SW :D

1.Který Sith poprvé se zasadil o očervení světelných mečů?
2.Je možné zde tvořit Fan Fiction?
3.Za jakých okolností se hráč stane moderátorem?

Uprav text:

Gandrun 2 - oáza

Světlo, náraz, písek, červená čepel a krutý smích. Nebyl jsem si jistý odkud vychází, ale byl mi podivně povědomý. Myslel jsem, že má první mise mě změní k lepšímu. Místo toho však odhalila mé stinné stránky, které se nyní stávaly stránkami osobnosti, co teprve vylézala na světlo. Zjištění to bylo kruté, a možná také právě proto se ten smích stupňoval. Měl jsem ho plné uši. Byl chladný a já netušil jestli se mám děsit nebo se smát také. Nakonec už síla zvuku byla natolik neúnosná, že jsem začal křičet. A bylo to, to poslední co jsem také udělal, než jsem byl…

…Probuzen svým výkřikem.
Blázne! Kdy se naučíš kontrolovat emoce!
Ve chvíli, kdy jsem tuto myšlenku vyslovil (byť jen v duchu) musel jsem se zastydět. Víte, jak těžké vědomí je, když nesete za své činy odpovědnost? Já ano...

Byl jsem sice nezávislý, ale rovněž také odpovědný za své činy, jejíchž následky již teď už tak dalece přesahovali míru snesitelnosti.
A zjevně budou ještě růst… Pomyslel jsem si ve chvíli, kdy jsem vycítil postavy blížící se nocí. Na pouštní planetě byl podezřelý už i jeden živý jedinec. Natož pak pět, kteří se plížili pod rouškou noci.

Lehce jsem vstal a děkoval přírodním podmínkám za pomoc. Nejen, že byla černočerná noc, ale navíc podle všech úkazů to vypadalo, že by mohlo i pořádně sprchnout. Což byla o to cennější zpráva. Pln odevzdán Síle a vyzbrojen klackem s pořádně ostrým hrotem a mečem u opasku jsem se vydal po stopách návštěvníků tak, abych se dostal za ně a mohl třeba i něco vyzvědět. Noc byla takřka neprůstřelná, tudíž jediné čeho jsem se obával byl přílišný hluk, který bych mohl při své neopatrnosti ztropit.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Garth Devilman píše:Takže... čeká nás přijímací řízení aneb zkouška pravidel a trošku toho SW :D

1.Který Sith poprvé se zasadil o očervení světelných mečů?
Darth Seer
2.Je možné zde tvořit Fan Fiction?
nevím, co to je, ale zkusím NE...
3.Za jakých okolností se hráč stane moderátorem?
pokud má zájem o moderátorství, ozve se soukromou zprávou adminovi.

Uprav text:

Gandrun 2 - oáza

Světlo, náraz, písek, červená čepel a krutý smích. Nebyl jsem si jistý odkud vychází, ale byl mi podivně povědomý. Myslel jsem, že má první mise mě změní k lepšímu. Místo toho však odhalila mé stinné stránky, které se nyní stávaly stránkami osobnosti, co teprve vylézala na světlo. Zjištění to bylo kruté, a možná také právě proto se ten smích stupňoval. Měl jsem ho plné uši. Byl chladný a já netušil jestli se mám děsit nebo se smát také. Nakonec už síla zvuku byla natolik neúnosná, že jsem začal křičet. A bylo to, to poslední co jsem také udělal, než jsem byl…

…Probuzen svým výkřikem.
Blázne! Kdy se naučíš kontrolovat emoce!
Ve chvíli, kdy jsem tuto myšlenku vyslovil (byť jen v duchu) musel jsem se zastydět. Víte, jak těžké vědomí je, když nesete za své činy odpovědnost? Já ano...

Byl jsem sice nezávislý, ale rovněž také odpovědný za své činy, jejíchž následky již teď už tak dalece přesahovali míru snesitelnosti.
A zjevně budou ještě růst…
Pomyslel jsem si ve chvíli, kdy jsem vycítil postavy blížící se nocí. Na pouštní planetě byl podezřelý už i jeden živý jedinec. Natož pak pět, kteří se plížili pod rouškou noci.

Lehce jsem vstal a děkoval přírodním podmínkám za pomoc. Nejen, že byla černočerná noc, ale navíc podle všech úkazů to vypadalo, že by mohlo i pořádně sprchnout. Což byla o to cennější zpráva. Pln odevzdán Síle a vyzbrojen klackem s pořádně ostrým hrotem a mečem u opasku jsem se vydal po stopách návštěvníků tak, abych se dostal za ně a mohl třeba i něco vyzvědět. Noc byla takřka neprůstřelná, tudíž jediné čeho jsem se obával byl přílišný hluk, který bych mohl při své neopatrnosti ztropit.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tak...

1. správně
2. špatně
3. V podstatě máš pravdu, jen jsi mohl ještě říct, že na toto existuje ještě i tzv. zkušební moderátorství = "zkus být moder (ale to je drobný detail)

Pokud jde o text, tak tam jsi víceméně prošel

= výcvik ti založím během dneška :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“