Přihláška Freedom Nadd

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Přihláška Freedom Nadd

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jméno: Cory Keyeno

Věk: 20

Titul:Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Iridonia

Životopis:Narodil jsem se na planetě Iridonia.
Moje matka hned po porodu zemřela a já jsem zůstal se svým otcem.....
Otec se o mě ze začátku celkem dobře staral...ale když mi bylo 8 let začal otec pít....
A postupem času...se zněj stal opravdu velký alkoholik...takže jsem si musel shánět potravu sám....nebylo to zrovna růžové dětství...
Když mi bylo 15 let....vzal mě otec...s sebou...do práce.
Dělal technika...zpravoval obranné zařízení....a lodě...návštěvníků...a hned po konci šichty...jsme zašli....do kantýny....
A tentokrát se otec opil opravdu...nehorázně...
A byl nepříjemný a otravný...chtěl se prát s ostatními...
Zaútočil na jednoho muže v róbě....a jako zbraň si vybral pořádně velký...nůž...
Rozběhl se a skočil na něj....ale dřív než by stačil dopadnout...muž uhnul a usekl mu část zápěstí...
světelným mečem....a pak odešel...všichni říkali, že to byl jedi...
A že letí na planetu..Yavine VI. kde mají všichni tito jediové...svoji základnu nebo-li akademii...kde se učí boje...a různé pokusy se Silou.
Tenkrát jsem ještě ani netušil co to je Jedi a ani jsem netušil co je to Síla.
No a po pár letech bídného žití s mým opileckým otcem jsem se rozhodl...
zaplatit si za nějaké peníze které jsem ukryl před otcem...zaplatil transport na planetu Yavine VI. a naučil se něčemu od těch Jediů....
Našel jsem slušného chlapíka co byl ochoten mě za určitý poplatek..převést.
Cestou jsme si pohovořili a já se od něj konečně dozvěděl...něco blíže..o Rytířích Jedi.
Zjistil jsem, že jsou to vskutku skvělí akrobati a šermíři.
Jejich výcvik...by je měl naučit..jak se ubránit....což se mi velice líbilo....pak mi řekl něco málo o Síle.
Říkal, že síla je něco čím jediové ovlivňují svůj boj...svoje myšlení...a že je to taková jejich vnitřní Síla,
kterou dokáží například zvedat věci, odhazovat, drtit a všechno možné.
Netrvalo dlouho a cesta uběhla jako po másle...díky našemu rozhovoru i zábavně...
Majitel lodi se semnou rozloučil a pak mě vysadil..v přístavišti Yavinu VI. u akademie rytířů jedi.
Hned Jsem vešel a žádal jsem o příjmutí...........

Světelný meč: Jeden jedno čepelový
(černé barvy se stříbrnými ornamenty)

Brava čepele: Modrá

Stal boje se světelným mečem: Shii Cho (Rád bych se naučil během výcviku Soresu nebo Shien/Djem So, a později Juyo)

Schopnosti:jsem dobrý pilot zvládnu letět s většinou věcí co létají to zvládám už obstojně malička, mám cit k mechanice ,vycítím když někdo v blízkosti mně používá sílu ale ne ještě tak dobře jako někteří ale zvládám to teď jako padawan,vysoké skoky ovládám dobře ale dlouho mi to trvalo,skáču velice obratně salta

Schopnosti jako rytíř jedi:,začátečnické zvedání věcí pomocí síly,bojování se světelným mečem mi už celkem jde ale teprve se učím,rád bych se naučil odhazování

Poznámky:vysoký asi 185 cm se zelenýma očima, postava přiměřeně atletická snaží se s ostatními vycházet a slušně komunikovat a naslouchat svému mistrovy,celkem obratný,poslušný

Kontakt:icq:438784466 , e-mail:disciplinejack@seznam.cz
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

OK, zítra k večeru založím výcvik.

Nicméně na začátek bych tě chtěla poprosit, zda bys mohl omezit to používání trojteček za každou větou, vcelku z toho bolí oči. :D

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

začala jsem s přípravnými poznámkami a asi bych tě měla varovat, že se mám i nějaké představy o misích a bude se začínat krátce před vongskými válkami :).

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Ok to bude celkem sranda :D a s tím tečkováním přestanu :D ;) :lol:
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“