Přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kel'Thuzad
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 26.8.2009 10:40:51

Přihláška

Příspěvek od Kel'Thuzad »

Jméno : Deni-El Warter

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Narození: Coruscant

Životopis: Narodilk jsem se na Coruscantu chudé rodině, která žila ve spodních částích planety. Když i byly čtyři roky mého otce, který pracoval v malém baru, zastřelil nějaký člověk blasterem a já jsem byl naštvaný a i když mi byly pouze čtyři, rozhodl jsem se mu to oplatit a když jsem ho našel a chystal se ho zabít ukradeným blasterem tak se tam objevil Jedi a zatknul toho chlapa a ve mě vycítil velkou sílu a odvedl mě k výcviku.

Barva čepele : Zelená

Meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje: Soresu, Ataru

Schopnosti: léčení, základní schopnosti( odhazování atd.)

Schopnosti jako rytíř Jedi: lepší léčení, ovládání mysli

Poznámky: Vysoký, černé vlasy ke krku, ostré rysy

Kontakt: narakp@seznam.cz

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

No... málem zastřelit člověka ve čtyřech letech blasterem se mi zdá poněkud přehnané, ale budiž.
Dál... je to Nová Republika, v té nebyly vztahy mezi Jedii a vládou tak dobré, aby se Jediové mohli poflakovat po Coruscantu a zatýkat vrahy (zvlášť v dolních patrech, kde bylo vrahů povícero) - umím si představit, že tam ten Jedi byl, pokud k tomu měl své důvody (zavedlo ho tam nějaké pátrání, a při té příležitosti si všiml zabijáckého chování malého dítka, tak se do toho zamotal...).

Takže pokud uděláš něco s tím životopisem, hodím sem testík a po jeho vyplnění udělám výcvik. :)

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“