Gwendolin Wanderer (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Gwendolin Wanderer (Pear)

Příspěvek od Gwendolin »

Jméno: Gwendolin Wanderer

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Neznámá, nejspíše Tython

Věk: 7 let

Životopis před příchodem postavy do řádu: Mara Wanderer, léčitelka kmene Quil-dare, planeta Tython, našla novorozenou Gwendolin před dveřmi svého domu. Ujala se jí a vychovala, jako vlastní dceru. Už od útlého dětství Gwendolin trápili sny, ve kterých viděla vzdálená místa a události. Kvůli této schopnosti se jí lidé ve vesnici vyhýbali. Neměla žádné kamarády, a tak většinu času trávila v hlubokých lesích. Jednoho dne byli Mara s Gwendolin v lese a hledali léčivé rostliny. Gwendolin se z ničeho nic zapotácela. Vykřikovala něco o boji a ztroskotané lodi. Mara jí marně uklidňovala. Chtěla ji vzít zpět do vesnice, ale dívka se rozběhla do lesa. Mara jí následovala až na mýtinu, kde ztroskotala loď. Nedaleko lodi ležel těžce zraněný rytíř Jedi. Muž byl v bezvědomí a na pokraji smrti. Mara ho ošetřila a běžela do vesnice pro vznášedlo. Když se vrátila našla Gwendolin, jak tiskne ruce na mužovu hruď. Krvácení se zastavilo a zklidnilo se i jeho dýchání. Gwendolin si z doby co byla Mara pryč nic nepamatovala. Rytíř se rychle uzdravil a vycítil u Gwendolin sílu. Nabídka na výcvik v akademii na sebe nedala dlouho čekat.

Barva čepele: Chtěla by modrou, ale zatím nemá svůj meč

Styl boje se světelným mečem: Naučila se základy formy Shii Cho a chce se naučit Soresu

Schopnosti: Velice nadaná v předvídáni (dříve pouze ve snech, ale díky meditaci se tato schopnost značně prohloubila). Díky své opatrovnici se vyzná v léčitelství. Schopnost léčit se u ní objevila i jako síla.

Schopnosti jako Rytíř jedi: Předvídání a základy léčení, další se uvidí časem

Poznámky: Na svůj věk vysoká a štíhlá. Modré oči a dlouhé bílé vlasy (snad způsobený míšením ras, ale protože nezná své rodiče, tak se může jen dohadovat). Tichá, inteligentní, rychle se učí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Zdá se mi to v pořádku...

Zodpověz otázázky:
1. Kolik stylů boje se světelným mečem je povoleno?
2. Jaká trest je za spam?
3. Proč je povolena pouze jedna přihláška na hráče?

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Zodpověz otázázky:
1. Kolik stylů boje se světelným mečem je povoleno? - je 7 základních forem boje a tři další techniky + manévry v boji
2. Jaká trest je za spam? - pokud se nemílím, tak zablokování účtu
3. Proč je povolena pouze jedna přihláška na hráče? - Protože je zakázáno hrát za více postav bez splnění jistých podmínek uvedených v pravidlech. Mít více postav v jednom období je výslovně zakázáno.
.

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ok, třetí odpověď je napsaná divně, ale v podstatě je to psávná odpověď (proč je povolená jedna přihláška? Protože je zakázáno více přihlášek, bravo)
Výcvik ti udělám nejspíše ještě dneska, ale protože mi net fachá-nefachá, tak uvidím, jak se mi to povede...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“